Vollare Cosmetics, Puder w kulkach

Vollare Cosmetics, Puder w kulkach

Kuleczki do twarzy nadające, w zależności od wersji, subtelny blask albo satynowe wykończenie, efekt brązujacy lub rozświetlający. Miękkie, łatwe w aplikacji. Dostępne w bagatej gamie kolorystycznej. Kolory można używać pojedynczo lub je łaczyć. Można ich używać jako pudru, różu, a nawet cienia do powiek.
W pudełeczkach dostępne są zarówno pojedyncze kolory jak i różnokolorowe kulki.

nawet się nadaje w lato używam go zamiast różu-podkreśla kości policzkowe i daje efekt naturalnej opalenizny i dobre jest to, że nie posiada dużych drobinek brokatu
chciałabym napisać, że u mnie w mieście można kupić go za 2,50 tak jak i inne produkty tej firmy

rewelacja za tą cenę

samych kulek nie jestem w stanie ocenić, gdyż dodaję ich do innych pudrów w kulkach robiąc mixy :) te kolory które miałam są mieciutkie, wydajne, nie świecą się brokatowo na twarzy. nie nazwałabym ich rozświetlającym produktem ale jako uzupełnienie innych kosmetyków są idealne! i nie zapychają. plus są ŚMIESZNIE tanie biorąc pod uwagę jakość :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Zadowolona!

Kupiłam ostatnio kuleczki Vollare,przez przypadek.Akurat mi się spodobały i były za 4 zł w małym opakowaniu.Dopiero dziś zobaczyłam,że w internecie są naprawdę polecane :-)
Wybrałam kolor ciemnego,rozświetlającego różu.Jak narazie miałam okazję pomalować się jedynie raz,ale bardzo ładnie podkreśliło moje kości policzkowe,a drobinki dodały cerze świeżości.
Na pewno na dniach polecę do sklepu i kupię sobie jeszcze inne kolorki :-)

Ilość zużytych opakowań:

super

Kiedyś panowała na wizażu moda na te kuleczki :D I wtedy właśnie je nabyłam, nie pamiętam który to kolor (obecnie mam przełożone do innego pudełeczka), ani za ile je kupiłam (napewno nie dużo). Wiem, że ciężko je znaleźć, no ale nic.

Kuleczki są miękkie, świetnie się nabierają na pędzel, ślicznie rozświetlają kości policzkowe (taka perłowa poświata), doskonale spełniają rolę pudru jak i cieni do powiek, są mega wydajne.

Opakowanie zwykłe, przezroczyste, szybko mi się rozpadło, ale kulki są nieśmiertelne ;)

Używam tego produktu od:2 lat?

Uwielbiam je.

Posiadam kuleczki brązujące i z czystym sumieniem mogę je polecić. Nałożone z umiarem prezentują się świetnie. Zawierają rozświetlające drobinki które pod wpływem światła ślicznie się mienią na twarzy i dekolcie. Są trwałe, cena niska, jedyna wada to kiepskie opakowanie.
Mam zamiar kupić inne odcienie i połączyć z dotychczasowym.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego.

Świecidełko

Właściwie używam tego pudru do wykończenia... w miejsca gdzie chce rozświetlić buzie... czyli kości policzkowe... łuki brwiowe... Trwałość jest bardzo dobra. Wady to oczywiście niepotrzebny do niczego pędzelek i mało estetyczne opakowanie. Jednak warto go kupić. Polecam.

Używam tego produktu od:roku

Śliczne :)

Używam kulek jednokolorowych, beżowych. Dają ładne satynowe wykończenie. Puder łatwo się nabiera, gdyż kuleczki są mięciutkie (troszkę się osypują, ale nie kruszą). Cudnie rozświetla kości policzkowe i łuki brwiowe, zdarza mi się również oprószyć całą twarz ;) Nałożony rano pozostaje na swoim miejscu do późnych godzin popołudniowych.
Jedynie puzderko jest brzydkie, a ten mini pędzelek zupełnie zbędny (czy ktoś go w ogóle używa?). To w zasadzie jedyny mankament. W tej cenie (15 zł /18 g) nie znalazłam lepszego pudru w kulkach. Nie wiem czy kupię kolejny, gdyż ten który mam zużywa się w żółwim tempie, poza tym z całej palety kolorystycznej tylko 2 warianty przypadły mi do gustu.
Wariacji jest sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

tanie cudeńko

kupiłam w jakimś sklepiku w stylu "wszystko po4,50" tam jest zatrzęsienie tego typu kosmetyków..co rpawda nie dostałam pędzelka gratis i wybór odcieni byl bardzo znikomy.. mam dwa : jeden perłowo biały, drugi taki miedziany, bardzo ciemny. po połączeniu dają super efekt.. Sam biały fajnie nabłyszcza. Używałam także jako cieni do powiek - są fantastyczne.. Kupiłam małe opakowanie za 4 zł :) Jestem baaaardzo zadowolona!

Super!

Pudry w kulkach to chyba moje hobby, mam ich zatrzesienie :) Ten produkt moge polecic z reka na sercu. Duzy wybor kolorow, duper efekt, wygodna aplikacja. Co jest istotne, twardosc kuleczek jest w sam raz (nie cierpie jak sa za twarde i trudno zaaplikowac na pedzel). Moglby byc tylko troche trwalszy, bo po poludniu juz znika...

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

spoko

Kopiłam bo tanie byly. I uważam że byl to moj dobry zakup, gdyz jestem zadowolona z tych kuleczek. ładnie brązują, twrz sie nie świeci. Na plus wyszedł jeszcze pędzelek w zestawie. Niestety szybko sie zużywają, a nie używam często :)

Używam tego produktu od:dawna

Świetny!!

plusy:
-tani
-pięknie rozswietla
-nie wyglada sie jak "choinka"
-bardzo bardzo wydajny po prostu mozna uzywac a nie widac ubytku

minusy:moglby byc bardziej trwaly ale za taka "smieszna "cene to normalnie cudo...polecam wszystkim!!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

tani i dobry

polecam kazdemu
nie tylko ze wzgledu na cene ale tez na szeroka game kolorów

moj ulubiony to 42 i wszystkie jasne roze
slicznie rozswetila
troche za krótko sie trzyma twarzy

Używam tego produktu od:roku