Vollare Cosmetics, Puder w kulkach

Vollare Cosmetics, Puder w kulkach

Kuleczki do twarzy nadające, w zależności od wersji, subtelny blask albo satynowe wykończenie, efekt brązujacy lub rozświetlający. Miękkie, łatwe w aplikacji. Dostępne w bagatej gamie kolorystycznej. Kolory można używać pojedynczo lub je łaczyć. Można ich używać jako pudru, różu, a nawet cienia do powiek.
W pudełeczkach dostępne są zarówno pojedyncze kolory jak i różnokolorowe kulki.

doskonały

Idealny, jak dla mnie :) Ładnie się rozprowadza, nie robi smug, bez zapachowy, nie powoduje alergi, delikatny brokacik ślicznie prezentuje się na dekoldzie. Cena idealna, jak na mój skromny budżet :)

mala cena, srednia jakosc

kupilam sobie raz brazowe kuleczki, z racji ze mam troszke ciemnawa karnacje idealnie sie wpasowaly, tworzac dosc ladne rozswietle, nie jest to jednak zadna rewelacja, co sklonilo mnie z czasem do kupienia kuleczek lepszej jakosci.

Używam tego produktu od:juz zuzylam opakowanie

:/ rumieniec matrioszki

Swojego czasu nakupowalam sie tych kulek, podostawalam od kolezanki. To co mnie skusilo to szeroka gama barwna i malutkie opakowanie ktore mozna wszedzie zabrac i szybciej sie zuzyje(kulki avonu morduje juz chyba pol wieku). Jak dla mnie produt nie spelnia oczekiwan!

Kolory sa plaskie, paskudne!Mam naprawde sporo opakowan, i tak brazy sa ceglaste, roze cukierkowo odstaja od twarzy. Nie wiem skad mam tez zolte i srebrne... czekaja na lepsze dni na dnie szuflady bo nijak nie moge znalezc im zastosowania a nieszczegolnie mam ochote wygladac jak miss karnawalu badz syrenka. Kulki na ogol jednolite niewiele roznace sie wielkoscia i odcieniem. Porownala bym je do zbrylonych rozowych cieni ktore producent uznal za niewypal. Sypia sie i rozkruszaja co w efekcie daje zwykly roz w pylku :/ Wszystkie, z jakimi sie spotkalam maja perle i/lub jakies koszmarne drobiny a ja czasem potrzebuje matowego wykonczenia(ktore osobiscie uwazam za zdecydowanie bardziej swieze i eleganckie). Samo opakowanie tez pozostawia wiele do zyczenia bo lubi sie otworzyc albo popekac.

5zl niby nie majatek.. zliczajac wszystkie opakowania wydalam na nie tyle ze moglam sobie kupic calkiem pozadny roz :/

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: zuzywam sukcesywnie(kilka..nascie)

dołączam do zachwytów

oj nie trzeba produktowi podwyższaćrecencji :) cudo za grosik- różne kolory sp[rawiająze mozna dowolnie bawić się makijażem- być niczym krolowa śniegu , dladolica z różem na polikach, innym razem miss plazy- opalizująca brązem skóra . wydajne, tanie. latwo się naklada!p olecam!!

Używam tego produktu od:kilku lat

kwc

Używam jako różu, abo swego rodzaju rozświetlacza do powiek, gdyż cieni nie używam. Kuleczki są rewelacyjne. Bardzo delikatne, nie zapychają porów, nie tworzą "placków". Idealne do delikatnego podkreślenia kości policzkowych, albo łuków brwiowych. Kuleczki są bardzo wydajne. Mam kilka opakowań, teraz w sezonie ziemistej, bladej cery używam prawie codziennie i jak na razie nie widać ubytku w ilości.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: mam kilka

kwc

Mam dwie wersje kulek. Jedne bardziej brązowo-beżowe, a drugie różowo-białe. Kupiłam zachęcona opiniami o tym produkcie. Generalnie to nie cierpię brokatu. Ten puder używam jako róż i jestem zadowolona. Różowa wersja sprawia, że twarz wygląda na "zamrożoną". Podoba mi się ten efekt. Brokat nie osypuje się na cala twarz, w zasadzie te drobinki są mało widoczne. One tylko doskonale rozświetlają kości policzkowe, podkreślając je bez kiczowatego efektu brokatowego. Stosuje od dwóch tygodni te dwa kolorki i jak na razie nie zapchały mojej twarzy. Nadają się na dzień i przetrwały również cało nocna imprezę. Polecam, bo cena również zachęca!

Używam tego produktu od: równe 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: mam 2

fajne

mam wersję intensywnie rozświetlającą, dającą niemalże `mokry`połysk i taką mniej błyszczącą, różowo-brązową. Używam wyłącznie na dekolt i ramiona, bo na twarzy blask mi nie pasuje. Bardzo trwałe i łatwe w użyciu, a jednocześnie niedrogie - minusem dla mnie jest to, że nie mogę ich nakładać na twarz, bo dają efekt `liźnięcia przez krowę`. No i to, ze u mnie w miescie występują w niewielu miejscach, a tam gdzie występują - w kiepskich kolorach. No, ale za to nie mogę winić ani kosmetyku, ani producenta.

bdb

Zakupiłam te kuleczki z czystej ciekawości. Wiele się o nich naczytałam. W końcu znalazłam je w jakimś sklepie typu 1001 drobiazgów. Mam dwie mniejsze wersje tych kuleczek. Jedne bardziej różowe, a drugie bardziej brązowo beżowe. Są wg mnie fantastyczne. Łatwe w aplikacji. Nawet niedoświadczona osoba w modelowaniu twarzy poradzi sobie z nimi. Wystarczy tylko lekko musnąć kości policzkowe, łuki brwiowe, by podkreślić opaleniznę. Nie jestem jakąs wielką fanką i znawczynią tego typu kosmetyków, ale zbliża się jesień. Wtedy moja cera jest ziemista, opalenizna blednie i róż jest niezastąpiony by ożywić twarz. Ten produkt to niby puder, ale ja go używam jako róż. Chociaż ma drobinki brokatu to nie są one jakoś bardzo kiczowate (oczywiście jeżeli nie przesadzi się w aplikacji). Naprawdę bardzo fajny kosmetyk za śmieszne pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: mam 2

Lubię ;)

Kupiłam te kuleczki w jakimś maleńkim sklepiku. Mam wersję białą i beżową. Dosypałam te kuleczki do kulek korygujących z pierre rene, przez co troszkę jeszcze je rozbieliłam ;) Jestem bardzo z nich zadowolona - są wydajne, dobrze się nakładają. Sa tanie, nie uczulają.

Zbyt twarde.

Mam małe opakowanie kulek, kupiłam w sklepie z duperelkami za 4,50zł.
Opakowanie srednie, napis już sie starł. Poza tym słabo się zakręca.
Kulki nie mają żadnych oznaczeń, żadnych numerków itp. Ja mam brązoworóżowe.
Efekt jak dla mnie słaby. Trzeba mocno trzeć po kulkach pędzlem, czasem zdarza się, że któraś kulka wyskakuje z pojemniczka. Kulki są za twarde, nie zawsze mam rano czas na długie pocieranie pedzlem.
Ale gdy mam więcej czasu, to twarz jest całkiem ładnie rozświetlona.
Raczej nie kupię ich więcej.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

dOskOnały :D

Za ta cene kocham go! mam wersje rozświetlająca i wyglada zniewalajaca buźka slicznie rozswietla i pieknie blyszczy nie daje uczucia ciezkosci jest lekki dlatego go sotosuje bez wzgledu na pore roku ;)
goraco poecam :D

Używam tego produktu od:4miesiecy
Ilość zużytych opakowań:narazie cale

Moje pierwsze kulki...

To były moje pierwsze pudry w kulkach. Kupiłam je za 4 zł. Mam kulki w kolorze złotym i brzoskwiniowym. Pierwsze spełniają funkcję rozświetlacza do całej twarzy, drugie różu do policzków. Muszę przyznać, że mimo niskiej ceny są dobre jakościowo. Miękkie, dobrze nakłada się je pędzlem, omieciona nimi twarz wygląda bardzo ładnie. Nie dają tandetnego blasku, jedynie subtelny efekt.

Używam tego produktu od:roku