Vollare Cosmetics, Sypkie cienie do powiek

Vollare Cosmetics, Sypkie cienie do powiek

Cudownie rozświetlające sypkie cienie w postaci perłowych drobinek nadadzą powiece niepowtarzalnego blasku.

Bardzo praktyczny pędzelek dołączony do opakowania, w łatwy sposób pomoże uzyskać zamierzony efekt.

Super:)

Uwielbiam te kosmetyki bazarkowe!Nie wszystkie,ale wiele z nich przewyższa jakością najwyższe marki i tak jest w przypadku cieni Vollare:D mam kolorki brązowy z zielonymi drobinkami,perłowy,złoty i zieleń(ale brzydka:P).Trzymają się na powiece bardzo długo nawet bez bazy.Bardziej wole z aplikatorkami niż pędzelek:D

Używam tego produktu od:3msc
Ilość zużytych opakowań:4 nadal w trakcie:D

siwtny!

mam juz cala game odcieni tych cieni! sa swietne! wybieram kolory mocno blyszczace i mieniące sie w sloncu , czy w swietle. kolorki opalizujące - perlowe sa rozwnie swietne. kolorów i odcieni jest tyle zemozna dostac zawrotu glowy!! trwałe ,na baziew jeszcze zbardziej. intensywne , dobrze napigmentowane, diamentowe,na mokro efekt jeszcze intensywniejszy i mocniejszy. tanie a świetne- w zadnym wypadku nie widac efektu taniości! jakosc przewyzsza cenę tysiąckrotnie!! oddałabym kazda kase za te cienie!!! polecam wszystkim !!!Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:mam kilkanascie kolorow

rewelacja

to moj pierwszy bazarkowy kosmetyki, kiedys wydawalo mi sie, ze takie kosmetyki sa beznadziejne, nietrwale, ogolnie złe.okazalo sie jednak ze te cienie nie dość ze tanie, są również rewelacyjne. fajnie trzyma sie na powiece, ladnie sie roizprowadzają, no i kolory tez niczego sobie.
polecam wszystkim, dobra jakosc za male pieniądze.

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakciu uzywania 2 pierwszych, ale na bank nie ostatnich

jak dla mnie super

nigdy nie kupowalam kosmetykow bazarkowych jednak po przeczytaniu opinii na wizazu zaryzykowalam. I oplacalo sie. Cien nie drogi, efekt swietny. Bardzo wyraziste kolory, slicznie blyszczace i co najwazniejsze trzymajace sie powieki dluzej niz lubiane przeze mnie ingloty (czyli ok 5h) pozniej lekko osadza sie w zalamaniach ale kolor nadal jest intensywny. Nie dalam 5 gwiazdek dlatego ze wieczorem z koloru nie pozostaje prawie nic i trudno go rozcierac na powiece. Jednak za ta cene goraco polecam:)

U?ywam tego produktu od: ok miesiaca
Ilo?? zu?ytych opakowa?: w trakcie 1-go

to nieźle ...

Przed dosłownie chwilką przeżyłam szok ... Mam cień fioletowy, nawet nie wiedziałam że to vollare ... to jedna rzecz. Druga - dostałam go z gazetą jakies hmmm... 4 miesiące temu no i używałam. Opakowanie wydawało mi się jakieś dziwne, zakorkowane czy coś. Ale ponieważ to moje pierwsze sypie cienie, myślałam że tak ma być. Przed chwilą przeczytałam opis produktu, patrze a tu "do produktu dołączony pędzelek". Wzięłam w rękę moje cienie i faktycznie ! Jest pędzelek :D:D:D Nieźle co ? :D Ale do rzeczy : cienie są bardzo fajne, drobinki ładnie migoczą, ja używam ich tylko do rozświetlenia linii pod brwią, spisują się super. Na powiekę nakładam Bell Satin Mat odcień 150 i super ze sobą współgrają. Myślę, że za taką cenę są to naprawdę baaaardzo przyzwoite cienie :)

bardzo fajne:)

czaiłam się na te cienie już od jakiegoś czasu, dziś wreszcie kupiłam:) Mam kolor brudnoróżowo-brązowo-beżowy (hehe trochę trudno go określić..;)).
Cień bardzo ładnie wygląda na oczach, nie osypuje się, jest trwały. Przy nakładaniu sprawia wrażenie jakby kremowego, chociaż wcale nie ma kremowej konsystencji. Poza tym ma ładne opakowanie, fajnie pomyślane i wygodny pędzelek - nie mam takiego jak na zdjęciu tylko taki zwykły aplikator do cieni. I ta cena - 6zl!
Daje 4 gwiazdki, bo 1 dzień to zdecydowanie za malo na dokładną ocenę kosmetyku. Myślę jednak, że gwiazdek nie ubędzie - raczej odwrotnie, więc polecam:)

Używam tego produktu od:dziś;)

dobra jakość za niską cenę

Lubię cienie sypkie, i ten zaliczam do moich ulubionych. Mam dwa odcienie: zielony i brązowo-złoty, i to pewnie nie będą ostatnie ;) Cienie są tanie, bardzo dobrej jakości, fajnie się rozprowadzają, długo trzymają na powiece (nakładam zawsze na bazę Artdeco, ale to wszystkie cienie), mają fajne kolory. Minusy to beznadziejny pędzelek, pacynka jeszcze jest ok, no i trudno je znaleźć. Mam nadzieję, że Vollare będzie wprowadzać coraz to nowe odcienie :D

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: mam dwa

o tak!!!

Uzywam tych cieni od kilku dni i jestem zadowolona, ponieważ bardzo lubię sypkie cienie, a ten wydaje się być idealny. Po pierwsze cena rewelacyjna, jak za taką jakość, po drugie bardzo wygodne opakowanie z aplikatorem, z którego nic nie wysypuje się no kolejny atut trwałośc. Po kilku godzinach cień co prawda zbiera się w zagłębieniach powieki, ale jestem w stanie mu to wybaczyć . :)
Tylko mogłaby być większa paleta odcieni....

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczynam pierwsze

dla mnie rewelacja!!!

Sceptycznie nastawiona na zakup tego produktu bardzo poztywnie się rozczarowałam. Naprawdę jestem w głębokim szoku bo pobił trwałością cienie z dużo wyższej półki. Mam kolor bordowy iskrzący i musze przyznać że to pierwszy cień który trzymał mi się na oku około 12 godzin w praktycznie nie zmienionym stanie, rzadnych wałków czy zaniku koloru. Oczywiście jeżeli ktoś próbuje nałożyć cienie za pomocą dołączonego pędzelka to wcale się nie dziwie że się mu osypują i brzydko nakładają. Ten pędzelek jest porażką i naprawdę podziwiam tych którzy za jego pomocą chcą nałożyć cień. Ale sam cień jest naprawde super, do tego jeszcze śmieszna cena. Jest naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: .

Wyczytalam na wizazu pozytywne opinie na temat tego cienia i zaczelam poszukiwania. Najpierw znalazlam cien pasowany za 2,50, ktory jest super, 2 dni pozniej calkiem przypadkiem znalazlam w drogerii cien sypki. Mam nr 7 (iskrzaca ciemna czerwien). Kupilam go za 4 zl. Opakowanie bardzo pomyslowe, cien dobrze sie rozprowadza, dlugo utrzymuje. Zachwycona ta marka kupilam lakier do paznokci (2,50), tusz do rzes pogrubiajacy (3,20), kuleczki-CUDO (4,50), blyszczyk (4,20). Polecam wszystkie kosmetyki Verony.

Używam tego produktu od:tygodnia

****

Mam jeden, nr 8.
Plusy:
- Ślicznie wygląda na powiekach, błyszczy się bosko,
- wygląda dobrze zarówno samodzielnie, jak i nałożony na inny cień,
- niska cena (5,50 zl),

Minusy:
- Okropny, niewygodny pędzelek i denerwujący pojemniczek (o wiele bardziej wolę sypkie cienie w takich zakręcanych, jak np. Bell),
- nietrwały, szybko zbiera się w załamaniach, a po paru godzinach miejscami znika z powiek,
- osypuje się podczas aplikacji.

Cień jest ładny, ale jakoś mnie nie zachwycił. Być może jeszcze kupię, aczkolwiek nie planuję.

18.09.07 r. - Dodaję gwiazdkę, bo przekonałam się do tego mojego cienia, chętnie go używam, tylko zawsze nakładam podkład, puder lub inny, bazowy cień i dopiero ten, bo sam jest wybitnie nietrwały ;)
Używam tego produktu od: kilka tygodni,
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze.

rewelka!!!

bomba!!!!!! mam narazie tylko jeden, złoty, znalazłam go na bazarku, zapłaciłam chyba 5 zł, świeci się ślicznie, długo trzyma, nie osypuje prawie zupełnie, pędzelek jest bardzo pomysłowy i świetnie się nim aplikuje. Często nakładam go na inne cienie jako finał makijażu do podkreślenia kącików oczu lub dolnej powieki. Daje radę - POLECAM!!!!!!!

Używam tego produktu od:chyba 2 miesięcy