Garnier, Skóra muśnięta słońcem, Krem nawilżający

Garnier, Skóra muśnięta słońcem, Krem nawilżający

Krem nadaje skórze promienny wygląd - efekt muśniętej słońcem skóry - tworzy delikatną i naturalną opaleniznę. W przeciwieństwie do klasycznego samoopalacza pozwala kontrolować proces nadawania skórze słonecznego kolorytu. Ma również silne właściwości nawilżające - gasi pragnienie skóry przez 12 godzin. Wzbogacony w olejek z moreli - trwale utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry, która pozostaje jedwabista, jeszcze bardziej delikatna. Jego formuła z niewielką ilością substancji samoopalających stopniowo nadaje skórze słoneczną, harmonijną barwę.
Po 4 dniach skóra uzyskuje zdrowy, letni wygląd. Stosując krem codziennie, zachowujesz naturalnie rozświetloną, muśniętą słońcem skórę - bez pomarańczowych smug i bez efektu sztucznej opalenizny, niezależnie od pory roku.
Produkt nie zawiera ochronnych filtrów słonecznych.
2 rodzaje:
- do cery jasnej;
- do cery śniadej.

piękny kolor skóry :)

Kupiłam krem do cery śniadej, mimo że mam jasną karnację, mając nadzieję że nada mi widoczny efekt pięknej opalenizny i się nie zawiodłam :) Już po pierwszym użyciu widać różnicę, a po drugim skóra ma już piękny odcień :) Zgadzam się, że natłuszcza skórę, poza tym niekiedy pojawiają się po nim małe zaskórniki, ale mi to nie przeszkadza. Nakładam go rano, kiedy wiem że nie będę wychodziła z domu - wtedy efekt świecącej się skóry może pozostać :P
Krem mogę polecić z czystym sumieniem, jego zadaniem jest przede wszystkim opalanie i tu spełnia je znakomicie:) Ważne jest również to, że nie pozostawia żadnych smug:)

Używam tego produktu od:2 lat

TAK, dla osób z suchą skórą.

Produkt znakomity, ale DLA OSÓB NIE MAJĄCYCH TŁUSTEJ CERY. Pachnie brzoskwinkami (po prostu aromaterapia w kremie), nadaje piękny efekt opalonej skóry( i to dość szybko, u mnie już 2-go dnia), nawilża. Jedna wada, która przekreśla jego szanse u mnie to to ,że niesamowicie natłuszcza skórę. Mam skórę mieszaną i po 3 dniach stosowania miałam już problemy z cerą. Podchodziłam do kremu kilka razy, aby upewnić się ,że to on tak mocno natłuszcza skórę ,a nie jest to np efekt użycia innego kosmetyku. Koleżanka ,której go oddałam jest nim zachwycona.

Używam tego produktu od:5 m-cy

Najlepszy w swoim rodzaju

Z wszytkiehc kremów z samoopalaczami ten jest najlepszy. Jest mocny i nie wiem czy moge go polecic osoba o bardzo jasnej karnacji ale przynajmij jest jaksi efekt. Mialam zarowno krem z ziaji jaki i soray. tworzyly one znacznie slabsza opalenizne u dotego niezbyt trwala. Jego duzym minusem jest to ze dlugo sie wchlania i nie pachnie za pieknie ale nie jest to nic niezwyklego jesli chodzi o kremy z samoopaaczem.

Używam tego produktu od: uzwyawlam kiedys przez kilka miesiecy

jak najbardziej w porządku

Kremik ma wspaniały zapach delikatnie brązuje nie robi plam ani nie pozostawia smug -mam wersje do cery sniadej mimo ze mam jasną cerę ale daje on delikatny efekt gdyż stosuje go co drugi dzien Nie powoduje "wykwitów" ani nie podrażnia buzki Delikatnie nawilża choć gdy się wchłonie sięgam po "wspomagacze" i dokładam warstwę ulubionego kremu nawilzającego i wtedy jest juz ok Stosowałam juz wiele podobnych produktów ale ten jest jak najbardziej godny uwagi i polecenia

Używam tego produktu od:kiedy pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań:ok 6

CAŁKIEM CAŁKIEM

Kremik dostałam pod choinke.Wersja do cery śniadej.Nie spodziewałam się super efektu a tu zaskoczenie.Gdy regularnie się smaruje nim otoczenie zaraz mówi mi że znów byłam na solarium;))czyli spełnia swoją funkcje.Zapach mi się podoba nie śmierdzi samoopalaczem.Byłabym nim 100% zadowolona gdyby nie zostawiał tłustego filmu na buzi(ale z tym sobie radze poprostu pudruje twarz pudrem brązującym:) ).Jednak zauważyłam że po nim wyskakują mi pryszcze a takich niespodzianek nie lubie.Pomimo tego polecamUżywam tego produktu od:3 tyg

ujdzie w tłoku

uzywalam okazjonalnie. wersja dla jasnej karnacji. jak dla mnie to troche zbyt zolty kolor za co odejmuje gwiazdke. zaskoczylo mnie,ze krem tak dobrze nawilzal buzie. tani i wydajny. nie podraznial, konsystencja zbyt wodnista (odejmuje kolejna gwiazdke), zapach dosc intensywny- bardzo nie lubie (kolejna gwiazdka)

Używalam tego produktu przez 5mcy

tragedia

nie polecam...to jest nieporozumienie!
1-zostawia tlusta warstwe i wyskakiwaly mi po nim syfki.
2-straszny drazniacy zapach
3-to coz nie nadaje zadnego efektu opalenia...
szkoda slow...odradzam

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań:nawet jie polowe

Tragedia...

To był mój pierwszy kosmetyk tego rodzaju i niestety bardzo się zawiodłam. Mam dosyć jasną karnację i w wakacje troszkę się spaliłam. Byłam cała czerwona więc zaczęłam używać tego kremu z nadzieją że troszkę zbrązowieje. Po kilku dniach efekt był fantastyczny. Smarowałam się nim rano i wieczorem ale pierwszy raz byłam na prawdę brązowa a opalenizna była wyraźna i ładna. Ale nie nacieszyłam się tym długo.... Stosowałam mleczko dalej i po kilku dniach zauważyłam białą plamę na zgięciu ręki;/ cały ten krem razem z moją opalenizną zaczął mi schodzić;/ Nie było to spowodowane na pewno schodzącą skórą bo jak przejechałam palcem po ręce czy nodze to po prostu wszystko schodziło. Zaczęły się też pojawiać zacieki i ogólnie wyglądało to okropnie. Musiałam to wszystko zetrzeć mocnym pillingiem. Dlatego kosmetyku nie polecam bo można sobie narobić więcej szkód niż przyjemności.

A co do zapachu to na początku bardzo mi się podobał ale z czasem zaczął okropnie śmierdzieć.

Używam tego produktu od: w poprzednie wakacje zaczęłam a po wakacjach skończyłam :)

Naturalna opalenizna ;)

Nie wiem dlaczego takie negatywne opinie ?

Jak dla mnie krem jest przyjemny
+ślicznie pachnie
+opalenizna jest delikatna i naturalna :)
+ma poręczne opakowanie+jest wydajny

Moja skora jest troche tlusta dlatego nakladam go na noc.

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 3 miesiace

niezbyt....

Krem ten po kilku dniach stosowania daje efekt muśnięcia słońce, jenaże jest to kosmetyk bardzo zapychający pory, po nałożeniu go na twarz i szyję już na drugi dzień wysoczyły krostki i odłożyłam go na jakiś czas, potem znów po niego sięgnęłam z myślą,że może tym razem krostki nie pojawią się, jednak się myliłam, krem ten próbowałam jeszcze kilka razy z wielkimi przerwami, jednak zawsze pojawiały się krostki tam gdzie nałożyłam krem, w końcu większa połowa tubki wylądowałą w koszu.. :( nie polecam tego kosmetyku

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pół

obiecanki cacanki

producent obiecuje cuda wszyscy się cieszą a potem jedno wielkie rozczarowanie przynajmniej w moim wypadku. Miałam wersję do skóry jasnej. Oczekiwałam minimalnego, naprawdę minimalnego chociaż efektu a tu nic zero! Jeśli chodzi o nawilżanie to może i jakieś tam było.. ..ale to miała byc skóra muśnięta słońcem przecież..?! Niestety nie polecam kosmetyk ani tani ani skuteczny, całkiem do niczego, buty pastowac można ewentualnie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy męczyłam jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: wreszcie się kończy.. co za męczarnia

W ogole nie dziala!!

Mimo obietnic ten krem nie daje zadnych rezultatow, przynajmniej ja ich nie zauwazylam (mam wersje do skory jasnej). Do tego po paru godzinach zaczyna okropnie smierdziec samoopalaczem. Jego konsystencja jest bardzo plynna, co tez jest malo praktyczne. Zdecydowanie odradzam!!

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy