Tutti Frutti, Mus do ciała (3 rodzaje)

Tutti Frutti, Mus do ciała (3 rodzaje)

Lekkie musy do ciała z tej linii zostały wzbogacone fitoendorfinami i przepysznymi aromatami egzotycznych owocowych kompozycji.
Cudownie lekki mus do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i soczyście świeżym zapachu dzięki zawartości karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie.
Kosmetyk dostępny w wariantach zapachowych:
-Melon i arbuz;
-Figi i daktyle;
-Mango i brzoskwinia.

mniam,mniam

Ten mus jest naprawde swietny!!! Poczawszy od swietnego nawilzenia , doskonalego wygladzenia skory,ceny konczac na zapachu.Mialam wszystkie wersje i najbardziej podobala mi sie ta figowo-daktylowa....jednakze mam jedno ale posiada naprawde intensywny i dlugotrwly zapach- mi osobiscie to nie przeszkadza,gdzyz zapachy te mi odpowiadaja :-)) no ale nie wszyskim to przypadnie do gustu.....mi osobiscie strasznie sie to podoba...no i nie tylko mi ;-))))))

Używam tego produktu od:kilka tyg

prawie doskonały

Kosmetyk jest bardzo wydajny, dobrze nawilża, ma przyjemną konsystenkcję. Jego zapach jest doskonały. Ale mus ma jeden minus - mianowicie zapach nie utrzymuje się na skórze długo i nie jest intensywny (mam figi i daktyle).

mus :)

Używałam wersji "mango i brzoskwinia". Balsam ma musową, lekką konsystencję, dobrze nawilża, w jednocześnie wygładza skórę. Pięknie pachnie.Niedrogi.

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.

'udawacz' ;)

wprawdzie kończe już 2 opakowanie...ale to dlatego,ze oba zostały zakupione w chwili pierwszego uniesienia spowodowanego rzeczonym zapachem...mam wersje daktyle i figi... o ile na początku sliczny ,mocno owocowy i kuszący...to teraz jest to mój podstawowy zarzut odnosnie tego musu... za mocny,przerazliwie długo sie utrzymuje na ciele,praktycznie uniemozliwiajac zastosowanie perfum czy pachnącego dezodorantu...
mam wrazenie,ze smaruje się skondensowaną CHEMIĄ
-średnio nawilża,plus ,ze nie zostawia lepiącej warstwy,bo idealnie się wchłania...
-intensywny kolor sugeruje uzycia sporej ilości barwników..
-a domniemane "czasteczki szczęścia"...ha ha ha ...działają o tyle,ze czytając o nich wywołują we mnie salwy smiechu ;) ale co tamm....

Więcej nie kupie,nie polecam,nie odradzam....takie sobie kolorowe miziadełko..krzywdy nie zrobi...ale na efekty napojenia skóry i uszczesliwienia duszy nie ma co liczyć ;)

Ach...zeby juz sie nie rozpisywać,,,dodam tylko,że żel pod prysznic z tej samej serii również zostawia wiele do życzenia....nie pieni się prawie w ogóle,jest niewydajny...po użyciu mam wrażenie sciągniętej skóry... to tyle :)

Używam tego produktu od:6mc
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

SUPER ! ! !

Ja używam mango / brzoskwinia. Jest super - zapach (słodziutki), konsystencja (szybko się wchłania) i opakowania (wygodny słoiczek). Najlepsze jest to, że zauważyłam, że moja skóra wygłada jak po opalaniu (ogólnie jestem blada).

super

Ponieważ uwielbiam brzoskwinie kupiłam mus w wersji brzoskwinia-mango.
Zapach rewelacja- kojarzący się z latem, słońcem.
Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, kóra jest potem dobrze nawilżona.
Mus jest bardzo wydajny!!! Używam od jakiegoś czasu i mam wrażenie , że go wcale nie ubywa :-)
Ogólnie rewelacyjny kosmetyk zarówno dla mnie jako jako osoby go stosującej ale również dla męża , który uwielbia ten zapach :-)

Stragan z zapachami.

Na pudełku widnieje napis:
OSZAŁAMIAJĄCA RADOŚĆ ŻYCIA! TAK PACHNIE SZCZĘŚCIE!
Dokładnie z tym Caps Lockiem i wykrzyknikami.

I właśnie taki jest ten mus: radośnie owocowy, równie radośnie i bezceremonialnie tłamszący wszystkie inne zapachy, panoszący się w całym mieszkaniu, pozbawiony finezji, śliczny... Taki śliczny, że aż nie do zniesienia w większej ilości.

Mam wersję" Melon i arbuz, która rzeczywiście pachnie melonem i arbuzem. Jakąś toną melonów i arbuzów. ;)
Owocowy zapach jest na tyle intensywny, że raczę się nim raz na parę dni - w przeciwnym razie dostałabym jakiegoś porażenia nerwów węchowych; i wyłącznie wieczorem - rankiem nie tylko uniemożliwiłby użycie jakichkolwiek perfum, ale też... Nie wyobrażam sobie siebie roztaczającej aromat solidnej michy sałatki arbuzowej na przykład w urzędzie skarbowym. :eek:

Właściwości nawilżające nadzwyczaj przeciętne. Konsystencja budyniowata. Wchłanialność dostateczna.

To po prostu pudełko zapachu - fajna zabawka.

Używam tego produktu od: Jakichś 40 - 50 dni

pyszota

Zakochałam się w tym pachnącym cudzie. Ostatnio nakręciłam się na wszelkie owocowe smarowidła i żele pod prysznic. Zakupiłam wiec sobie słoiczek tego cudownego musu i .... jestem zachwycona. Zapach jest nieziemski. Używam go zawsze po wieczornym prysznicu. Moja posciel i pidzama są przesiąkniete tym cudownym zapachem. Mam wersje brzoskwinia&mango.
Mus jest lekki, wydajny, dobrze i szybko sie wchłania, pięknie pachnie. Jego zapach zawsze przed snem poprawia mi nastrój :)
Jedna gwiazdkę odejmuję z uwagi na zbyt lekkie jak dla mnie nawilżenie.
Ogólnie POLECAM!!!

dobija zapachem

Wybrałam figi i daktyle.

No cóż - zapach jest przesłodzony i szybko zaczął mnie drażnić.Konsystencja także pozostawia wiele do życzenia., wydała mi się wodnista.
Do skóry wymagającej intensywnego odżywienia balsam będzie za słaby, chociaż przyznaję, że zmiękcza.Jednakże to zbyt mało, by powiedzieć o nim: dobry.
Niemniej, ze względu na ilość balsamu jaką nam za tę cenę oferuje producent, można zaryzykować i przekonać się samemu - szkód nie wyrządzi.
Używam tego produktu od:nie używam

Denerwujący zapach

Mam brzoskwiniowy. Zapach miał być chyba największym atutem, a okazał się największą wadą! Jest okropny, sztuczny, mdły i potwornie intensywny. Szkoda, bo sam mus ma bardzo przyjemną konsystencję i całkiem nieźle pielęgnuje skórę. Natomiast zapach jest tak przeokropny i intensywny, że nie chcę mieć z tym musem już nic wspólnego. Nie nadaje się nawet do samych rąk albo do stóp, bo ten smrodek nawet w niewielkich ilościach bardzo mnie drażni.
Może warto wypróbować inne zapachy, brzoskwiniowy stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące(raczej nie używam)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bije na łeb inne smarowidła!

Mus kupiłam znudzona już Milky Beauty Bielendy.Myślałam, że ten będzie tylko dobry ale jest REWELACYJNY! Ma musową prawdziwą konsystencje, piekny zapach, właściwości nawilżające i w zasadzie to mi wystarcza. Poza tym nie jest drogi, lubię musy w słoiczku, jest wydajny i długoooo pachnie! Ma coś w sobie ten zapach, chyba rzeczywiście czuje się taka "ciasteczkowa".Jak najbardziej polecam fankom musów, do których sama należę :)

Używam tego produktu od:jesieni

Naprawdę doskonały

Swietny zapach w ogóle nie duszący, suptelny i erotyczny. Swietnie się wchłania, pozostawia świetnie nawilżoną skórę. Nareszcie kosmetyk, który bije na łeb te wszytskie zagraniczne szmiry !!!!

Używam tego produktu od:miesiąc