Tutti Frutti, Mus do ciała (3 rodzaje)

Tutti Frutti, Mus do ciała (3 rodzaje)

Lekkie musy do ciała z tej linii zostały wzbogacone fitoendorfinami i przepysznymi aromatami egzotycznych owocowych kompozycji.
Cudownie lekki mus do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i soczyście świeżym zapachu dzięki zawartości karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie.
Kosmetyk dostępny w wariantach zapachowych:
-Melon i arbuz;
-Figi i daktyle;
-Mango i brzoskwinia.

fantastyczny

Mam figowo-daktylowy. Zapach jest świetny, najlepszy i najciekawszy z całej serii. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. "Mus" ma konsystencję budyniowo-galaretkową, bardzo przyjemną. Znakomicie się wchłania, dobrze nawilża i wygładza skórę (zostało to od razu zauważone i docenione nie tylko przeze mnie). Jest bardzo wydajny.
Ze względu na wymienione cechy oraz bardzo atrakcyjną cenę, przyjemność stosowania tego kosmetyku jest niesamowita.
Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze inne zapachy z serii Tutti Frutti.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bardzo fajny :)

mam dwa rodzaje: figi&daktyl i arbuz&melon.
arbuz&melon towarzyszyl mi podczas tegorocznych wakacji. idelany, odswiezajacy zapach. i jak poprawial humor :)))))
a figa&daktyl jest bardzo dobry na zimniejsze dni. otula mnie takim cieplym zapachem, mordka od razu mi sie cieszy :)))
bardzo przyjemna konsystencja: lekka, troche nawet wodnista ale mnie to nie przeszkadza :)Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań: jeden i troche

super!

Jako wielbicielka słodko- jadalnych mazideł - po prostu MUSIAŁAM kupic nowe musy Farmony ( skutecznie ignorując cichutki głos rozsądku i pełną szafkę!). Oceniłam od razu, zuzyłam opakowanie, podwyższyłam ocenę...a teraz musze jeszcze ją przepisywać :)
Mam 3 wersje, na razie zuzyłam figi-daktyle, pozostałe czekaja na swa kolej.
Opakowanie bardzo ładne, kolorowe i wygodne. Kolor mnie troche zdziwił, bo z tymi owocami skojarzyłby mi sie raczej odcien piaskowy lub bladozielony, a nie zjadliwie różowy. Zapach intensywny, słodki, moze to i mieszanka figowo-daktylowa. Na kolana mnie nie powalił, ale jest ciekawy i trwały. Krem ( gdzie tu mus?) jest lekki, dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawiając lekki film, co lubię. Skóra jest nawilżona również rano, a to niewiele mazideł potrafi! Biorąc pod uwage relację jakośc-cena-wydajnośc-przyjemnośc - musze wystawić 5 *!

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu

No. 1

Posiadam wersję Figi & Daktyle.
Super kosmetyk, nie zmienie go na nic innego.

1. B.dobrze się rozprowadza i wchłania

2. Nawilża i ujędrnia.

3. Piękny zapach- dosyć długo pozostaje na skórze

4. Wydajny.

Jeśli chodzi o konsystencję to nazwała bym go raczej mleczkiem(chyba że tylko mi się trafił taki rzadki)

Działania na facetów wogóle nie ujmę w ocenie, bo oceniamy właściwości kosmetyku a nie marketing.

U mnie w miescie jest super sklep w którym można dostać kosmetyki Farmony dlatego na pewno jeszcze go kupię.Używam tego produktu od:2tygodni

na lato w sam raz

Przyjemny balsam na lato, pachnie melonowo (mam wersję z arbuzem i melonem), tam odświeżająco. Na zimę ten zapach byłby jak dla mnie za "zimny", ale teraz jest w sam raz. Wydajny. Konsystencja dość rzadka, ale bardzo dobrze się wchłania, choć odczuwam potrzebę smarowania nim np. nóg dwa razy, aby mieć wrażenie, że są rzeczywiście dobrze nawilżone.

Używam tego produktu od: miesiąca, może dłużej
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

apetyczny

Mam wersje arbuz i melon. Według mnie balsam ten ma pyszny, apetyczny zapach, idealny na lato. Szybciutko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Jest wydajny. Jedna gwiazdka mniej, bo mógłby trochę lepiej nawilżać (mam suchą skórę), ale ogołnie jestem zadowolona. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Rewelacja!!!

Jak tylko ukazala sie nowa seria Farmony wiedzialam,ze musze miec ten mus!:D i tak MagJa:* spelnila moje marzenie,bo niestety w moim miescie nigdzie nie widzialam musu Tutti-Frutti.
Wybralam wersje Melon&Arbuz :love: piekny,delikatny i nienachalny zapach,ktory utrzymuje sie na skorze wyjatkowo dlugo.Nawilzenie w normie chociaz dla sucharkow moze byc za slabe ale...co wazne,nie uczulil mnie(a skore mam wyjatkowo kaprysna i wymagajaca)i nie podraznil.Bardzo dobrze sie wchlania,nie zostawia tlustej wartwy na skorze.Bardzo wydajny a konsytencja jak prawdziwy mus-lekka,tresciwa:)
Mam ochote jeszcze na Figi&Daktyle:D

Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

Na lato bomba!

Mus kupiłam przypadkowo, podczas oczekiwania na autobus ;) Skusił mnie zapach arbuzowo-melonowy, który ubóstwiam w kosmetykach, szczególnie latem. No i właśnie na tę porę roku świetnie się nadaje. Rewelacyjnie pachnie, jest lekki i szybko się wchłania - dlatego gorąco polecam na letnie, gorące dni. NIe jest tłusty, wnika w skórę momentalnie. Plus także za sporą pojemność.
Nawilża dobrze, lidwiduje suchość skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji. Nie wiem jak spiszę się zimą,ale na lato jest rewelacyjny - dzięki swojej musowej konsystencji delikatnie chłodzi:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny na lato

Głównym atutem tego lekkiego balsamu jest ... zapach. Zdecydowałam się na wersję melonową i stwierdzam , że pachnie naprawdę naturalnie i autentycznie. Aromat jest dość trwały, zwłaszcza po uprzednim użyciu żelu pod prysznic z tej samej linii zapachowej.
Właściwości pielęgnacyjne posiada dość przeciętne,choć przyznaję, ze skutecznie nawilża skórę i delikatnie ją ujędrnia. Ma lekką konsystencję, bardzo dobrze się wchłania i jest wydajny Stanowi przyjemne, relaksujące zakończenie rytuału kąpieli/ prysznica.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/2 pudełka

milusi i apetycznie pachnie

Do zakupu tego musu zachęciło mnie ładne opakowanie :P
Skusiłam się na zapach arbuzowo-melonowy.

Kosmetyk ten nie posiada żadnej musowej konsystencji lecz zwyczajną balsamową, więc nazwa jest trochę myląca.
Ale to nie stanowi jakiegoś problemu, gdyż balsam ten ma miłą i aksamitną konsystencję i dobrze się wchałania - bardzo szybko :)
Zapach jest przepiękny :D Świeżutki, słodki i soczysty melonik :D Można się zakochać od pierwszego wąchnięcia :-p
Opakowanie jest duże i poręczne - zakręcane jak krem, dzięki czemu łatwo nabrać odpowiedną ilość balsamu.
Dodatkowym atutem jest to, że pudełko jest napełnione balsamem aż po same brzegi, więc jest go naprawdę dużo i na długo wystarzy :)

Podsumowując - bardzo spodobał mi się ten kosmetyk i chętnie kupię go jeszcze raz, ale inny zapach :-p
Używam tego produktu od:

Lekki i soczyście owocowy

Bardzo fajny mus do ciała. Jest lekki, szybko się wchłania, cudownie pachnie i jak na razie nie uczulił! Ja mam wersję brzoskwinia - mango o ślicznym pomarańczowym kolorze. Mus dobrze nawilża, opakowanie duże i wygodne. Jak się wieczorem posmaruję, rano dalej otula mnie delikatny zapach. Na pewno wypróbuję resztę kosmetyków z tej serii :)