Nivea, Visage Young, Pure Beauty, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 `Be Beautiful`

Sposób na gładką cerę bez konieczności stosowania dodatkowego podkładu. Jednocześnie nawilża, wygładza i wyrównuje koloryt cery. Dzięki świeżej, beztłuszczowej formule z czystymi morskimi minerałami zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Przystosowuje się do naturalnego koloru cery. W widoczny sposób wygładza, wyrównuje koloryt cery i poprawia jej wygląd.
Ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów skóry.
Efekt: piękna, gładka cera i naturalny wygląd.

Skład: Aqua, Glycerin, Distarch Phosphate, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Aluminum Chlorohydrate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum, [+/- (Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77007)]

Cena: ok. 14zł / 75ml

Jeden z najgorszych kosmetyków na rynku

Nie przepadam za mocnym makijażem, dlatego szukałam czegoś, co będzie łączyło krem i podkład, w dodatku nie opróżni całkowicie mojego portfela. No i nabyłam, a raczej... nabiłam się (samodzielnie) w butelkę, ulegając reklamie.

Powiem krótko i na temat; dno.

- Krem powinien nawilżać - ten nie robił tego wcale.
- Miałam wrażenie, że moja skóra jest jeszcze bardziej podrażniona i wysuszona, niż przed jego zastosowaniem
- Nigdy nie miałam świecącej się cery, ale po zastosowaniu tego kosmetyku - lśniłam jak bombka.
- Krem uwydatniał niedoskonałości - zaskórniki, plamki, etc.
- Slogan, jakoby miał się dostosowywać do kolorytu twarzy to jakaś porażka; krem ma kolor ciemny, lekko wpadający w pomarańczowy (po zastosowaniu) i za grosz nie dostosowuje się do karnacji. Zostawia maskę i efekt "solary", nie mówiąc o tym, że smuży niemiłosiernie.

Nie polecam. Naprawdę - stracone pieniądze.

Używam tego produktu od: Użyłam go raz, półtora roku temu.
Ilość zużytych opakowań: Jedno, które zużyłam w 1/4 a resztę wyrzuciłam

najwiekszy bubel

+ nie podrażnia i to chyba jego jedyny plus, bo nic nie robi z buzia, kompletnie nic...

- nie nawilza
-nie wyrownuje kolorytu buzi
- o zadnym kryciu nie ma mowy
-zostawia smugi,plamy, znika w mgnienu oka
-nie wygładza buzi
-nie wchłania sie jak obiecuje producent...efekt latarni gwarantowany
-nienaturalny odcien

Używam tego produktu od: krotko
Ilość zużytych opakowań: do kosza...

Porażka

Użyłam kilka razy, takie testy kiedy jeszcze nie miałam większych problemów z cerą, ale też nie wolną od niedoskonałości.
Krem okropny, nie tuszował niedoskonałości, pozostawiał smugi no i kolor pozostawiał wiele do życzenia...Naprawdę, nie wart złamanego grosza.
Nie muszą chyba nic więcej dodawać...to podstawowe wady tego produktu. Zalet nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: testy

Uciekać!

Krem dostałam, sama bym się raczej na niego nie zdecydowała, no ale skoro już leżał, to postanowiłam wypróbować. Niby jest tylko "lekkim" podkładem, ale tworzy efekt tapety, bo można go wklepywać i wklepywać, a on i tak ani trochę nie dopasuje się do skóry - jest po prostu zbyt ciemny i za pomarańczowy. Do tego pozostawia smugi, nie wyrównuje kolorytu twarzy, nie wspominając o tym, że ani trochę nie zakrywa niedoskonałości - ba, podkreśla je.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Jedno w zużyciu.

Nic specjalnego.

Używałam tego produktu, kiedy zaczynałam przygodę z \'makijażem\'. Niestety dopatrywałam się coraz większej ilości minusów. Co prawda cudów nie można oczekiwać, bo jest to krem + LEKKI podkład.

Zalety:
+ opakowanie
+ cena
+ dostępność
+ zapach

Wady:
- pozostawia smugi
- jest za ciemny
- nie nawilża
- mało wyrównuje koloryt twarzy
- znika z twarzy w mgnieniu oka

Używam tego produktu od: teraz nie używam, kiedyś przez pół roku

Kiepski

Ten produkt nadaje się raczej do cery bez większych niedoskonałości. Dobrze nawilża, ale nic więcej, jako podkład się nie sprawdza, nawet nie wyrównuje kolorytu skóry.

Plusy:
+estetyczne opakowanie
+zapach
+wydajny
+lekki
+nie zapycha porów

Minusy:
-nie kryje nic a nic
-nie wyrównuje kolorytu skóry
-pomarańczowy kolor
-ciężko go rozprowadzić aby nie zostawił smug i plam

Nie polecam

Kupiłam ten krem, ponieważ stwierdziłam, że podkład będzie za cięzki.. Mam cerę mieszaną i raczej mało problemową. Jedynym defektem mojej cery jest jej niejednolitość :P Oczekiwałam wyrówniania kolorytu skóry i lekkie nawilżenie, ale na oczekiwaniach się skończyło :(
Mam dosyć jasną cerę i od razu po wypróbowaniu podkładu na ręce przeraziłam się jego ciemnym kolorem. Na twarzy wyglądało to jeszcze gorzej - jakbym posmarowała się jakimś tanim samoopalaczem ;[

Efekt: buzia pomarańczowa, brzydka, pomimo, że nałożyłam krem równomiernie widać było zacieki!!!

Wyglądało to mniej więcej tak - jasna szyja, ciemna twarz, czyli duet niezbyt korzystny :)
Od tygodnia przymierzam się do pozbycia się tego kremu, ale bardzo nie lubię kiedy jestem zmuszona wyrzucić nowy kosmetyk... Może komuś oddam :)

Na razie zalega mi w kosmetyczce..

Używam tego produktu od: 4 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

może być

Używałam tego kremiku kiedyś jak tylko zaczynała się moja przygoda z make upem.
Trzeba uważać, aby nie zostawiał smug, ładnie dostosowuje się do cery nadając jednocześnie lekko brązowy odcień. Niestety nie jest zbyt trwały i w ciągu dnia po prostu znika, ale nawilża.
Polecam go dla młodych dziewczyn, które stopniowo odkrywają jak podkreślić swoją urodę, i nie chcą narazić się na efekt maski.

Używam tego produktu od: używałam przez ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3 całe

Całkiem całkiem

Miałam go (nawet kilka tubek) w starej wersji, zużyłam do końca, nosiłam ze sobą wszędzie, razem z komórką i kluczami. Był cudowny, leciutki, idealnie dopasowywał się do koloru mojej skóry, czy to opalonej, czy nie, migiem się wchłaniał, nawilżał, ogólnie czynił cuda.
Słabe krycie, ale to nie podkład, ani nie puder.

strata pieniędzy

Dostępny tylko jeden odcień, który miał przystosować się do naturalnego koloru skóry, zdecydowanie za ciemny, zostawia smugi, źle się rozprowadza, jedyny plus to neutralny zapach.

Ilość zużytych opakowań: odrobina jednego

Nigdy więcej!

Ten produkt to jak dla mnie totalny niewypał! Już wiele razy zawiodłam się na kosmetykach Nivei i nawet nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ten produkt.

+ładne opakowanie
+trochę nawilża

-produkowany tylko w jednym, dość ciemnym odcieniu, który jeszcze dodatkowo ciemnieje na twarzy, przez co twory efekt maski
-tworzy smugi
-strasznie się po nim świeciłam
-roluje się
-podczas cieplejszych dni spływa z twarzy
-tłusta konsystencja
-nic, a nic nie kryje

Próbowałam nakładać na różne sposoby, jednak żaden nie przynosił zadowalających efektów..
Ponad połowa opakowania wylądowała w koszu, bo nie miałam siły dalej używać tego marnego produktu...

Używam tego produktu od: rok temu przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

KIEPSKI

Powiedziałabym, że to krem gdyby nie to, że kolorem przypominał podkład. Lecz po nałożeniu go powstawały smugi. Zero pokrycia, trochę nawilżał. Nie polecam osobom z niedoskonałościami lub śladami po nich. Podkład zostaje na krostkach lub śladach po nich dając brzydki efekt.
Zachęciła mnie cena i opakowanie dość duże. Ekonomiczne trzeba przyznać, wystarczył mi na długo.

Ilość zużytych opakowań: 1całe