Nivea, Visage Young, Pure Beauty, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 `Be Beautiful`

Sposób na gładką cerę bez konieczności stosowania dodatkowego podkładu. Jednocześnie nawilża, wygładza i wyrównuje koloryt cery. Dzięki świeżej, beztłuszczowej formule z czystymi morskimi minerałami zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Przystosowuje się do naturalnego koloru cery. W widoczny sposób wygładza, wyrównuje koloryt cery i poprawia jej wygląd.
Ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów skóry.
Efekt: piękna, gładka cera i naturalny wygląd.

Skład: Aqua, Glycerin, Distarch Phosphate, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Aluminum Chlorohydrate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum, [+/- (Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77007)]

Cena: ok. 14zł / 75ml

Tylko dla cery bezproblemowej

Z moich doświadczeń mogę stwierdzić, że kosmetyk mógłby być dobry dla osób młodych z bezproblemową cerą. Dla mnie absolutnie odpada. Kremik ma ciemny kolor, więc dla jasnych cer raczej odpada. Lekko nawilża, ale tylko lekko. Skóra od razu po nałożeniu jest gładka, ale... kosmetyk nie jest raczej trwały. Przynajmniej w ogóle się nie sprawdził na mojej tłustej cerze. Dość szybko spływał i wyglądało to tragicznie. Oczywiście krem nie matuje, więc miałam spory problem z błyszczeniem. Nie kryje niedoskonałości, na co trochę liczyłam. Doszło do tego, że nie byłam w stanie wykończyć do końca opakowania. Bo dodatkowo nasilił mi się wysyp... Także zapycha :/
Przypuszczam że kosmetyk świetnie by się sprawdził właśnie u młodych osób, bez większych problemów z cerą. Ale ,,tłuściochy": trzymać się z daleka.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku :) Idealny dla młodej cery- łatwy w użyciu , świetnie wygładza cerę , a także ładnie pachnie ;P Moim zdaniem jedyną wadą produktu jest to,że nie dokońca tuszuje zmiany na buzi :/

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jeszcze nie całe jedno

Średni

Ja akurat nie mam problmu z kolorkirm, jak dla mnie jest nawet trochę za jasny. Więc jeśli chodzi o kolor to +,
Plusy
- poprawia stan skóry (tzn matuje ją, niweluje szarość, rozpromienia)
- nawilża średnio
- lekka formuła
Minusy
- marze się
- dość sszybko schodzi

Używam tego produktu od:-

Totalna tragedia...

Pierwszy minus - ani nie matuje ani nie nawilża
Drugi minus - nie do konca podoba mi sie zapach
trzeci minus - koszmarnie mnie uczulił

Jeśli ktos nie ma żadnych problemów z cerą, może spróbować, reszcie zdecydowanie odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

nie

Krem kupiłam z czystej , babskiej ciekawości. Nie mam szczęścia do kremów tonujących, także tym razem też mi się nie pszczęściło :(
Krem nie wykazuje żadnych właściwości nawilżających/korzystanie wpływających na stan cery. Co gorsze, kolor zupełnie do dopasowuwyje się do cery, wyraźnie się od niej odcina. Tworzy smugi , jest o wiele za ciemny (a ja strasznie blada tez ne jestem).
Pomysł dobry, realizacja b.kiepska.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:trochę pierwszego

nawet dobry chociaż...

Plusy:
+ładnie pachnie
+faktycznie nawilża
+nie zatyka porów
+tuszuje drobne niedoskonałości

Minusy:
-wogóle nie matuje

Napewno nie kupie go ponownie ze względu na brak matowania.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

po prostu dobry:)

gdy postanowiłam go kupić bylam pełna obaw odnośnie tego czy zapycha pory, powoduje straszne błyszczenie,jest zbyt ciemny. porów nie zapycha, nie jest bardzo ciemny ale nic a nic nie matuje. jest faktycznie bardzo lekki i delikatny.do ukrycia np krostek potrzebny jest korektor.jednak bardzo dobrze nawilża i nie widać ani jednej suchej skórki:D ładnie pachnie. nie wiem jednak czy kupię go ponownie ze względu na ten brak jakiegokolwiek matu:/Używam tego produktu od: od 1,5 miesiaca ok

Całkiem dobry kremik...

Mam dopiero pierwsze opakowanie...kupilam go bo lubie kosmetyki firmy Nivea...chcialam sprawdzic no i nie zawiodłam sie...w tobie wyglada na bardzo ciemny i najpierw troszke sie przestraszyma ze wydalam kase na prozno...ale gdy nauczylam sie go nakladac to jest dla mnie swietny...szcegolnie rano kiedy wychodze do pracy i spiesze sie...szybko sie naklada...nadaje ladny kolor chociaz mam bardzo jasna karnacje...dobrze nawilza...jest bardzo wydajny:):)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

okropny

Nigdy więcej! Jestem młoda więc pomyślałam, że podkład z serii Nivea Visage Young będzie odpowiedni. Ponieważ jest to krem nawilżający + lekki podkład spodziewałam się dobrego efektu. Jednak strasznie się myliłam:
1. Prawie w ogóle nie kryje
2. Zostawie okropne smugi
3. Ma brzydki odcień
Jedyny plus tego produktu to przystępna cena, ale jakość jest taka, że dziwię się czemu nie dają go za darmo.

Ilość zużytych opakowań: próbuję skończyć pierwsze

;)

Nivea Visage, Young, Beautiful Skin, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 jest bardzo fajny ma lekką konsystencje,nierobi efektu maski ale niestety niezbyt skutecznie kryje niedoskonalości ale w połączeniu z korektorem jest super ,cena bardzo przystępna:p
Ocena 4 za to że nieskutecznie kryje;)

Używam tego produktu od:1 miesiąca

niby ok. ale...

Produkt ten wzbudza we mnie mocno skrajne odczucia, przez co bardzo ciężko mi go ocenić;)

Faktycznie, konsystencja jest bardzo lekka. Z tego powodu niby jestem zadowolona, ale... jest w tym pewien paradoks! ;) Skoro to kosmetyk z serii dla cery problemowej, to jednak powinien nieco kryć. Niekoniecznie bardzo, bo od tego jest korektor, ale chociaż trochę. A nie kryje nic a nic. Wniosek mój więc taki, że byłby odpowiedni dla skóry gładkiej, bez nawet małych przebarwień, krostek, zaskórników itp. czyli... bezproblemowej! I to mnie trochę dziwi, szczerze mówiąc;)

Drażni mnie też kolor- dla mnie w porządku, bo mam śródziemnomorski typ urody, ale moje bladolice koleżanki nie mogę go używać:( Myślę, że sprawę rozwiązałyby po prostu dwie wersje kolorystyczne. I byłoby super.

Ale poza tym, to już same plusy. Przyjemne nawilżenie, miły zapach, beztłuszczowa konsystencja, przystępna cena, dobra wydajność...

Słowem- to fajny kosmetyk, ale godny polecenia dziewczętom o cerze ładnej i dość ciemnej:)

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Rozczarowanie...

Po tak dobrych recenzjach nie moglam go nie kupic, poniewaz lubie kremy koloryzujaze ze wzgledu na ich lekkosc.Jeszcze bardziej przekonala mnie do kupna promocja - zaplacilam ok. 10zl. Ten krem niestety bardzo mnie rozczarowal...
Po pierwsze jest bardzo ciemny. Nie jestem jakos skrajnie blada, na poczatku po nalozeniu kremu skora nawet ladnie wyglada ale po calym dniu na twarzy pojawiaja sie plamy. Po drugie nawilzenie jest bardzo slabe... mam cere mieszana ze sklonnoscia do przesuszania i krem ten kladlam na krem nawilzajacy. Poza tym jest dosc ostry, zdarzalo mi sie ze skora po nim piekla. Kosmetyk ten w ogole nie nadaje sie na zime, wiec zostawiam go na lato. Dla opalonych osob o idealnej cerze moze i bedzie ok, dla przecietnej mlodej kobiety raczej niewypal... Nie kryje w ogole, ale producent tego nie obiecuje. Ladnie pachnie, konsystencja wodnista, spore i dosc ladne opakowanie.Takze podsumowujac najgorszą z jego wad jest zbyt ciemny kolor.Napewno wiecej go nie kupie...

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: