Kolastyna, Cera wrażliwa, Nawilżający kojąco-ochronny krem na noc

Kolastyna, Cera wrażliwa, Nawilżający kojąco-ochronny krem na noc

Hipoalergiczny krem, długotrwale nawilża, ponadto przynosi natychmiastową ulgę. Krem na noc przeznaczony do cery wrażliwej, posiada kompleksowo działające składniki aktywne. Produkt zapewnia natychmiastowe ukojenie podrażnionej, wrażliwej skórze, wyraźnie redukuje zaczerwienienia. Skóra już po pierwszym zastosowaniu jest nawilżona, miękka i zdrowo wygląda.

Krem zawiera:
Hydroviton Plus – utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, sprawiając, że skóra staje się miękka i gładka.
D-Panthenol – wykazuje właściwości nawilżające i ochronne.
Symsitive1609 – zwiększa tolerancję skóry na czynniki zewnętrzne.
Redukuje odczucie palenia, pieczenia, spięcia i ściągnięcia.
Bisabolol – działa łagodząco na podrażnioną skórę, pozostawia ją ukojoną i właściwie wypielęgnowaną.

Produkt nie zawiera parabenów, oraz barwników. Nie powoduje podrażnień.

Lekki

Gdy moja skóra zaczęła wariować i pojawiały się na niej niespodzianki, zaczęłam szukać czegoś lekkiego, co nawilży skórę bez obciążenia i zapychania. I wtedy w moje ręce trafił krem Kolastyny, na który moja cera bardzo dobrze zareagowała. Krem nie podrażnił skóry, szybko się wchłaniał i uspokajał cerę.

Zalety:
+nawilża,
+łagodzi i koi skórę,
+lekka konsystencja, która szybko się wchłania,
+nie obciąża,
+nie zapycha,
+dyskretny, przyjemny zapach,
+sprawia, że skóra jest miękka i miła w dotyku,
+niska cena,
+wygodna, miękka tubka z której łatwo wydobyć odpowiednią ilość produktu.

Ulubieniec

Produkt ten jest lekkim kremem na noc, który jest warty przetestowania.Produkt nadaje się do młodej cery nastolatków, gdyż dostatecznie nawilża i jest bardzo lekki. Szybko się wchłania dzięki czemu nadaje się dla zabieganej osoby.

Lekki opatrunek na noc

Krem był dla mnie lekkim opatrunkiem noc. Nieobciążająca konsystencja i lekka formuła, która potrafi przyzwoicie nawilżyć zmęczoną skórę. Delikatny zapach i przyjemna aplikacja stanowią całkiem przyjemny rytuał nakładania go wieczorem na twarz. Minusem jest trwałość efektu kojącego. W ciągu dnia stosowałam zwykły krem i rumień pojawiał się wtedy często. Jednak za taką cenę dla mniej wymagających osób, krem powinien się sprawdzić.