Bielenda, Sexy Look, Jędrny Biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnoszenia biustu

Aksamitne serum z efektem powiększania i podnoszenia biustu. Innowacyjna formuła sprawia, że biust o rozmiarze A i B wspaniale się wypełnia i powiększa, natomiast biust o miseczce C i D podnosi się, ujędrnia i nabiera kuszących kształtów. Serum polecane jest osobom, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, po dietach odchudzających lub przebytej ciąży.

Wykorzystała: kilka próbek

fajnie ujędrnia

Super ujędrnia piersi, są fajnie napięte. Jednak z tym powiększeniem to lekka przesada. a i nic. W dodatku stosowałam regularnie preparat. Podsumowując jedyne plusy to:
- dobre ujędrnienie
- lekkie podniesienie biustu

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

mój ulubiony

Używałam tego serum przez ok. pół roku po tym jak dużo schudłam, przyniósł zadowalający efekt, czasem do niego wracam.

-Ujędrnia, podnosi, napina skórę, zapach i cena mi odpowiadają, nigdy mi się nie ważył, działał z ćwiczeniami, stosowałam uczciwie 2 razy dziennie.

Wypróbowałam różne kosmetyki ujędrniające (oprócz ATW póki co :-)) i ten zadziałał na mnie najlepiej, dałabym mu 5*, ALE pisanie na opakowaniu, że kosmetyk powiększa biust jest wg mnie oszustwem, taki kosmetyk nie ma prawa tak działać, dużo mu zawdzięczam ;D więc odejmuję za to kłamstwo tylko jedną gwiazdkę, nie skuszę się natomiast na serum powiększające usta z tej serii ani na inne podobne kosmetyki (jeśli będą), bo producent jest KŁAMCZUCHEM :-)

Używam tego produktu od:kilkanaście miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok. 20

Niezły! Wart polecenia

Buszując pomiędzy półkami w hipermarkecie zwróciłam uwagę na ten krem. Opis producenta jak również cena (20 zł) skutecznie zachęciły do zakupu. Nie mam jeszcze problemów z biustem ponieważ jestem młodą kobietą ale postanowiłam zadbać o piersi już teraz. Przyznam, że stosuję ten krem od conajmniej 2 miesięcy - na początku regularnie 2 razy dziennie, od pewnego czasu raz dziennie (na przemian z serum Eveline).
Na początku NIE MOGŁAM ZNIEŚĆ ZAPACHU serum - inne recenzentki piszą ,że zapach jest przyjemny, ledwo wyczuwalny itd. a ja go czułam WSZĘDZIE. Mi ten zapach zupełnie nie odpowiada :( ale po kilku tygodniach tak się do niego przyzwyczaiłam, że teraz zupełnie go nie czuję :) i całe szczęście :)
Krem ma bardzo przyjemną, dość gęstą ale łatwo rozsmarowującą się konsystencję i bardzo szybko się wchłania. Skóra staje się aksamitna i gładka - jakby pudrowa :) Niestety nie powiększa piersi (a na tym mi zależało, zresztą to obiecuje producent "z miseczki A na B" ). Piersi zyskały ładny bardziej krągły kształt, skóra jest napięta - moim zdaniem to naprawdę dobre serum za niewielkie pieniądze! Jest też wydajne, dopiero kończę pierwsze opakowanie :) Kupię ponownie.Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Najlepszy w swojej cenie

Tak jak inna pani napisała, ja też napiszę, bo to istotne.
Wiek przed dwudziestką, dzieci brak, biust duże C, w zasadzie D.

Krem pierwszy raz kupiłam w lato 2006. Zużyłam pół opakowania (2x dziennie smarowałam) i byłam bardzo zadowolona/ Naprawdę daje efekty.
Potem była przerwa, aż do wiosny roku 2007 używałam go tylko sporadycznie dla podtrzymania efektu :)

Teraz znów używam regularnie ok około miesiąca, czy dwóch raz dziennie.

Produkt ten:
* Podnosi
* Ujędrnia
* Uelastycznia
* Poprawia wygląd skóry
* Polepsza kształt piersi

Nie rozumiem skąd opinie o jakimś zapachu. Moim zdaniem jego zapach jest ledwo wyczuwalny.
Krem ma bardzo fajną konsystencje i jest naprawdę wydajny.

W dodatku nie wiem, czy to efekt poprawienia kształtu biustu, czy jednak działa on naprawdę.
Od kąd znów używam go regularnie, równiez regularnie słysze komentarze kobiet z rodziny czy przyjaciółek co ja robię, że mój biust tak rośnie ;)
Nie wierzą mi, że to ten krem - ich strata :D

Ps. Krem ma dodatkową zaletę. Przy nałożeniu troszkę grubszej warstwy daje na kilka godzin efekt niewidocznego kolagenowego stanika :) Idealna sprawa, gdy nie można ubrac stanika pod wydekoltowaną sukienkę :)

Ilość zużytych opakowań: zaczełam drugie

Dobry kremik

Po zapoznaniu sie z opiniami wizażystek postanowiłam wyprobować ten kremik. Musze przyznać, że jestem zadowolona z niego - ma fajną konsystencje, dobrze się wchłania i o dziwo lekko zaokrągla piersi. Nie wierzyłam, że może powiększyć biust, bo to tylko chyba chirurg potrafi:), ale ładnie go zaokrąglił. Byłam zaskoczona, bo do tej pory żaden inny kremik tego nie robił.
Jest też bardzo wydajny. Wypróbuje jeszcze inny krem polecany przez wizażystki, ale myślę że właśnie ten krem stanie sie moim stałym kosmetykiem.
Daję mu 4 gwiazdki a nie 5 bo bardzo chciałabym, aby powiększał biust...:) No cóż nie nie można mieć wszystkiego!

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Mój ulubiony

Najlepszy krem do biustu w tym przedziale cenowym. Doskonale się wchłania, moim zdaniem ładnie pachnie, ma aksamitną konsystencję. Ujędrnia i wygladza skórę, unosi biust, nadając mu piękny kształt. Jest wydajny, jedno opakowanie starcza mi na trzy miesiące przy stosowaniu raz dziennie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i pozostanę mu wierna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Piękne B!

Używam go od 2 miesięcy i używać będę dopóki będą go produkować. Po karmieniu biust miałam mniejszy niż przed no i oklapły, trochę zwiędnięty. Jak narazie jest to jedyny kosmetyk który tak wyraźnie poprawił kształ mojego biustu i wypełnił go. Nie bardzo wierzyłam że jakiś krem może biust choć ciut powiększyć. Przedtem nosiłam biustonosz z miseczką A a teraz piękne B. Krem jest gęsty ale dobrze rozsmarowuje się, zapach mało delikatny, może dla niektórych być nieprzyjemny i za intensywny. Skóra dekoltu jest gładka i jędrniejsza. Trzeba stosować jak zaleca producent: ok 2-3 MIESIĘCY!, a potem 3 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Nie rozumiem tylko po co kupują go dziewczyny którym nie potrzebne jest wypełnienie biustu i po 4 tygodniach stwierdzają że nie działa(???)

Używam tego produktu od:ok trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ma fatalny zapach

Mam to samo opakowanie od kilku miesięcy, a to dlatego, że nie chce mi się go używać. To serum ma fatalny zapach, który na dodatek jest bardzo intensywny. Nie chce go używać na dzień, bo boję się, że będzie wyczuwalny i będzie się kłócił z perfumami. Z kolei na noc też nie chce mi się go używać (po 1 ze względu na mojego chłopaka a po 2 intensywny zapach nie daje mi zasnąć).
Na początku, po tym jak o kupiłam ten kosmetyk byłam zdeterminowana i starałam się go używać 2 razy dziennie, tak jak to było napisane na opakowaniu. Jednak nie dawał żadnych efektów, a przez opisane wyżej wady odechciało mi się nim zmarować.
W połączeniu z niektórymi kosmetykami (np dezodorantem lub perfumami) zbija się w grudy i nie da się go rozsmarować, więc lepiej żeby był nakładany jako pierwszy.

Kiepski

Moim zdaniem nie robi nic, nawet nie nawilża. Po zaprzestaniu karmienia piersią i utratą wagi biust wyglądał okropnie. To była druga moja ciąża i po pierwszej doprowadziłam piersi do porządku bardzo szybko. Miałam wrażenie, że tak naprawdę skóra wymaga tylko porządnego nawilżenia i tyle. No i się nie sprawdził wcale, w dodatku wystarczył mi na 3 tyg. Daje 2 gwiazdki bo cena nie wysoka i w miarę przyjemny w użyciu.

Używam tego produktu od:3 tyg

sama nie wiem

Kosmety spełnił moje oczekiwania. Ujędrnia biust i należycie dba o niego. Ma bardzo dobrą konsystencje, zapach taki sobie, ale mnie to nie przeszkadz, więc skąd to wachanie?? Stąd, że jest to mój pierwszy taki kosmetyk i innego w tek kwestii nie używałam, a co do biustu, to nie był w strasznym stanie, więc nie wiem jakby sobie poradziło to serum w gprszych warunkach. Ja go używma profilaktycznie i jestem zadowolona. Warto dodać, ze serum jak dla mnie jest bardzo wydajne nawet jak się go używa 2 razy dziennie.

Używam tego produktu od: ok 2 lata

i tak i nie

po dłuższym stosowaniu napewno widać drobną różnicę w wyglądzie piersi, mam rozmiar C i podczas jego stosowania mój biust stał się bardziej okrągły, może trochę jędrniejszy i lekko uniesiony, rozstępy się wygładziły i stały mniej widoczne, jednak obietnica wypełnienia biustu wg mnie to bajka, bez ćwiczeń nic się nie wskóra, no i zapach jak dla mnie fatalny, jak tani męski dezodorant, za co odejmuję gwiazdkę i cena też trochę za wysoka, bo stosowałam tańsze produkty które przyniosły podobne rezultaty.

sexyyy

Latem często chodzę bez stanika, najlepiej się wtedy czuję, tak swobodnie, czasem jednak czuję, że brak mi "podpórki".
Nigdy nie używałam preparatów do biustu, więc porównania w tej kwestii nie mam, ale jestem zadowolona z działania tego serum.

Nie liczyłam na żadne tam powiększenie(chyba by mi prędzej kaktus wyrósł),ale piersi nabrały ładnego kształtu.
Obawiałam się jak to będzie z ich pielęgnacją, ponieważ konsystencja serum wydawała mi się trochę dziwna, bardzo gęsta, zbita ( coś jak wosk do loków Welli), a tu miłe zaskoczenie-krem świetnie się rozprowadza, szybko wnika w skórę nie pozostawiając tłustego filmu, ale nawilża i wygładza.
Ja stosowałam serum raz dziennie, co w zupełności wystarczyło, miałam jedno opakowanie na całe lato.

Zastrzeżenia mam tylko do zapachu, nie umiem sprecyzować co to za zapach, niestety nie mogłam sprawdzić przed zakupem, bo opakowanie jest zafoliowane, ale ostatecznie do zniesienia.

Nie wykluczone, że jeszcze wrócę do tego serum.

Używam tego produktu od:nie używam