Bielenda, Sexy Look, Jędrny Biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnoszenia biustu

Aksamitne serum z efektem powiększania i podnoszenia biustu. Innowacyjna formuła sprawia, że biust o rozmiarze A i B wspaniale się wypełnia i powiększa, natomiast biust o miseczce C i D podnosi się, ujędrnia i nabiera kuszących kształtów. Serum polecane jest osobom, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, po dietach odchudzających lub przebytej ciąży.

całkiem niezły

Na początku stosowałam go dwa razy dziennie, i już po ok.tygodniu widziałam pierwsze ekekty
-biust stał się jędrniejszy i jakby trochę się podniósł do góry
-miły zapach
-potem z braku czasu używałam go tylko raz dziennie a czasem robiła dwu dniową przerwę i nadal wszystko było super
-opakowanie wystarcza na bardzo długo serum jest bardzo wydajne

Niestety ma też małe wady:
-ręce bardzo się po nim lepią
-pozostawia na ciele nieprzyjemny jak dla mnie filtr który zmywa się w tylko w ciepłej wodzie

Ilość zużytych opakowań: 1,5opakowania

Bardzo dobre

Super serum, po stosowaniu według zaleceń producenta biust stał się jakby gęstszy i bardziej wypełniony, minimalnie się uniósł, skóra gładziutka, jedyna nie spełniona obietnica to ta dotycząca powiększenia biustu, no ale nie można mieć wszystkiego ;) Ma ładny zapach, przyjemną konsystencję, szybko się wchłania. Po Bielendzie używałam jeszcze serum Nivelazione i Tołpa, ale Bielenda zdecydowanie wygrywa. Polecam bardzo!
Używam tego produktu od: używałam serum ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Działa

Kupiłam je, bo potrzebowałam szybko preparatu do maski algowej- termicznej. Z duetem sprawdził się rewelacyjnie,
ale prawdziwy test miał zaliczyc używany osobno. Stosowałam dwa razy dziennie przez trzy tygodnie i po tym czasie zauważyłam, że biust delikatnie się podniósł i ujędrnił dodatkowy plus za to, że zapobiegł zwiotczeniu, bo jestem teraz w trakcie kuracji odchudzającej . Podczas aplikacji
zauważyłam dodatkowy efekt chłodzenia co daje natychmiastowe napięcie biustu i umila stosowanie ładny
zapach. Ogólnie oceniam go pozytywnie chociaż nie liczyłam na powiększenie i minus za to, że wolno się wchłania. Obecnie testuję dużo preparatów do biustu i
jak znajdę coś lepszego to nie wiem czy kupię te z Bielendy
chociaż uważam, że ten kosmetyk zasługuje na uwagę.

Używam tego produktu od: od listopada tego roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zawiodłam się

Mam bardzo mały biust i za radą Pani w drogerii zdecydowałam się na ten produkt- ale szczerze żałuję.
Skusiła mnie przede wszystkim bardzo niska cena. W momencie gdy zaczęłam go używać, rezultaty pojawiły się bardzo szybko( kwestia 2 tygodni), ale w moim przypadku szybko też zniknęły. Zaledwie kilka dni później wróciłam do dawnego rozmiaru i mimo iż zostało mi jeszcze sporo w opakowaniu i używam wg zaleceń- brak jakichkolwiek efektów.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 nie pełne

zwykły nawilżacz

Nie wiem czego się spodziewałam po tym specyfiku, no chyba nie powinnam liczyć na spełnienie obietnic producenta...
W każdym razie kremik po prostu nawilża, żadnego ujędrnienia ani tym bardziej powiększenia nie gwarantuje, nie warto go wkładać do koszyka, bo tyle co on to robi każdy balsam do ciała.

Używam tego produktu od: miesiaca

JESTEM NA "NIE"

Produkt jest dziwny. Zapach okropny, konstystencja taka sobie, wydajny (niech mi się wreszcie skończy), z piersiami nie robi nic. Skóra po zastosowaniu tego produktu wcale nie wygląda lepiej, nie jest nawilżona, ujedrniona etc. Takie sobie smarowidło. Są na polskim rynku o niebo lepsze produkty, które fantastycznie działają na delikatną skórę piersi i dekoltu. Ma dużo pozytywnych opinii, może to wynik samego masażu? Krem ma skład bardzo chemiczny, raczej unikałabym dłuotrwałego wsmarowywania tej chemii w tak delikatne narządy. Kosmetyk pielęgnacyjny tych sfer powinien być bardziej naturalny, ale pal sześć: gdyby działał możnaby się poświęcić. Jednak nie działa i proponuję przemyśleć stosowanie tej tablicy mendelejewa. :).

To działa!

Hej, dziewczyny! Zawsze podchodziłam sceptycznie do tego typu kosmetyków. Ostatnio stwierdziłam jednak, że może faktycznie nie zaszkodzi spróbować. Poczytałam wiele opinii w Internecie na temat takich kremów i spotkałam wiele pozytywnych komentarzy o powyższym produkcie Bielendy. Stwierdziłam, że kupię. Stosuję już miesiąc i nie spodziewałam się aż takich efektów. A teraz konkrety:
+ Na allegro można go kupić nawet za 18zł plus koszt przesyłki (ok. 6zł).
+ Ładnie pachnie.
+ Solidne opakowanie.
+ Naprawdę wypełnia i ujędrnia piersi. Po miesiącu, efekty zauważyło kilku moich znajomych oraz mój chłopak.
+ Bardzo wydajny - po upływie miesiąca mam jeszcze połowę kremu.
Chciałabym tylko nadmienić, że codziennie przez dwa tygodnie rano i wieczorem nakładałam troszkę kremu na piersi (naprawdę wystarczy wmasować niewielką ilość) i masowałam po 300 razy każdą pierś ruchami okrężnymi (albo robił to mój chłopak^^). Od dwóch tygodni, żeby utrzymać efekt masuję piersi już tylko wieczorem po kąpieli. Naprawdę polecam ten produkt, ale jeżeli zamierzacie być niekonsekwentne w jego stosowaniu, to możecie sobie odpuścić. Najważniejsza jest systematyka. Nie polecam osobom z różnorakimi bólami piersi czy problemami związanymi z biustem, bo czasami można odczuć delikatny ból piersi podczas stosowania preparatu. Mam nadzieję, że moja opinia wam pomoże w wyborze kremu.

spełnione obietnice :)

Jest to najlepszy preparat do biustu jaki używałam. A było ich trochę np. jeanne piaubert, pupa, elancyl, peggy sage , dax, eveline itd.

Według mnie jest lepszy od wszystkich ww. Najbliżej mu do paggy sage serum, ale i tak wygrywa.

Zalety:
- cena
-wydajność
- spełnia obietnice, biust jest uniesiony i wypełniony

Piersi wyglądają jak sztuczne takie pełne i okrągłe. Pomimo tego efektu noszę nadal C a nie D :) ale po zdjęciu stanika widać zdecydowaną różnicę.

Polecam wszystkim, nie ma co płacić 500 Zł za preparaty które nie działają Decollete 3 D bo ten jest super !!!

Używam tego produktu od: ROKU
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

dobry krem

Kupiłam zaraz po zużyciu opakowania podobnego kremu tej samej firmy, chyba w lutym tego roku. Stosowałam regularnie, dwa razy dziennie, krem poprawił stan skóry na biuście, efekt powiększenia? Niekoniecznie, napina lekko skórę, wygląda to dobrze przy regularnym stosowaniu, ale żaden producent nie zapewnia tego na wieczność:) Nie uczula, nie drażni zapachem.

Używam tego produktu od: luty 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry produkt.

Jeden z niewielu kosmetyków, który spełnia obietnice producenta, co bardzo mi odpowiada ;D

Mam biust w rozmiarze D, serum stosuję tylko raz dziennie a i tak świetnie działa.

Zalety:
-unosi biust, jest jędrniejszy, przez co wydaję się większy.
-napina ładnie skórę
-nie drażniący zapach
-wydajny, używam od kilku tygodni i jeszcze sporo zostało
-nie powoduje podrażniania dekoltu, co zdarzało mi się przy innych kremach
-cena, kupiłam w promocji za 12 zł

Wad nie odnotowałam ;)

Ilość zużytych opakowań: zostało mi jeszcze trochę w pierwszym opakowaniu

Bardzo powiekszył aż za bardzo

Kupiłam ten produkt, gdyż chciałam by moje małe piersi nabrały kształ i efekt był aż za nadto, z małej mseczki B powięszył mi do dużej B, i tym faktem mnie odstraszył. Niechciałam, aż tak dużego efektu, chodziło mi o ujędrnienie, a nie o efekt dużych nabrzmiałym piersi.

Ogólnie dobrze nawilża;
Zapach lekko intensywny;
Efekt powiekszania aż za duży;
Ujędrnia tak są miekkie w dotyku;

Dobry

Kupiłam go ponieważ mojej piersi po ciągłym odchudzaniu i tyciu nie wyglądały najlepiej. Nie zależało mi na wzroście piersi (co obiecuje producent) ale na ujędrnieniu skóry biustu. Po zużyciu całego opakowania zauważyłam że moje piersi są NAPRAWDE jędrniejsze, skóra bardziej napięta.Czy podniósł biust to nie wiem, choć ujędrnienie też to napewno spowodowało. Jak za tą cene to naprawde dobry produkt. Dostępny jest w tubce który przy codziennym stosowaniu, początkowo przez dwa tygodnie rano i wieczorem następnie tyko wieczorem, starczył mi na dwa miesiące. Zapach przyjemny. Łatwo się wchłania w skórę. Do dostania w rossmanie.

Używam tego produktu od: listopad 2012 - styczeń 2013