Eveline Cosmetics, Total Action, Korektor stopniowo barwiący brwi z henną 8 w 1

Eveline Cosmetics, Total Action, Korektor stopniowo barwiący brwi z henną 8 w 1

Średnia ocena: 3.64/5

Korektor natychmiast nadaje brwiom kolor, nabłyszcza, optycznie zagęszcza i modeluje. Jednocześnie dzięki kompleksowi barwiącemu z henną stopniowo przyciemna brwi. Żelowa konsystencja oraz specjalna opatentowana szczoteczka sprawia, że korektor jest wyjątkowo wygodny i łatwy w użyciu.
1. Nadaje kolor natychmiast
7. Rozczesuje
8. Optycznie zagęszcza

żele do brwi

Co kto lubi

Po pierwsze: nie nazwałabym tego henną. Przy otwarciu opakowania korektor jest bardzo intensywny wręcz czarny - co daje bardzo nienaturalny efekt. Po jakimś czasie efekt nie jest już tak mocny - wtedy bym wręcz powiedziała że spisuje mi się już bardzo dobrze, ale jako zwykły korektor a nie taki stopniowo barwiący brwi.
Włoski są bardziej uporządkowane

Jako tusz ok. Jako henna nie!

Produkt spełnia prawie wszystkie obietnice producenta: "Korektor natychmiast nadaje brwiom kolor, nabłyszcza, optycznie zagęszcza i modeluje". Jest przydatny do makijażu brwi. Ma ciemnobrązowy kolor i rzadką konsystencję. Jeśli nałożymy go za dużo, to można go rozetrzeć i jest ok. Jest wydajny. Trwałość dobra.

Co do minusów.... Ma niewygodną twardą szczoteczkę przez co jest niewygodny w użyciu. Minusem i nie spełnieniem obietnicy producenta jest także to, że po 2 tygodniach a nawet miesiącu nie zauważyłam przyciemnienia brwi.

Miłe zaskoczenie!

Kupiłam ten produkt, ponieważ mam jasne i niezbyt gęste brwi. Najbardziej zachęciła mnie obietnica stopniowego przyciemniania włosków (w składzie jest henna) i, o dziwo, nie zawiodłam się na tym polu - po regularnym używaniu brwi faktycznie wydają się trochę ciemniejsze. Dodatkową zaletą jest to, że w bardzo szybki sposób można zagęścić optycznie i utrwalić włoski. Produkt nie barwi skóry, pod koniec dnia łatwo go zmyć, a do tego bardzo przyjemnie pachnie. Na moich brwiach, efekt utrzymuje się cały dzień (trzeba tylko pamiętać, żeby za mocno nie dotykać później brwi - w takiej sytuacji produkt może się kruszyć).

Nie dla mnie

Zakupiłam ten produkt z ciekawości. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Na samym początku jak nałoże na brwi wydają się być mocno utrwalone ale po niedługim czasie jak sprawdzałam jak się trzyma niestety jakby produkt znikł. Trwałość jest bardzo słaba. Jeśli chodzi o przyciemnienie brwi to faktycznie jest coś widać ale to nie jest efekt taki jaki robi henna. Co do szczoteczki idzie się do niej przyzwyczaić i nabrać precyzji. Niestety nie sięgnę ponownie po ten produkt.

polecam

początkowo wydawał się zbyt delikatny, jednak przy regularnym stosowaniu przyciemnia włoski + nałożona warstwa produktu ładnie podkreśla brwi. Nie jest to ciężka pomada a delikatne ujarzmienie włosków z przyciemnieniem. Efekt bardzo naturalny.
Po wyschnięciu lub w połowie dnia, można nałożyć kolejną warstwę, wówczas brwi są bardziej wyraziste, ale nadal naturalne.
nie narzekam na szczoteczkę. Dla mnie jest bardzo wygodna.
Jak we wszystkich tego typu produktach, należy uważać, aby nie dotknąć skóry.

Nie dla mnie

Chciałam dać jej szansę lecz niestety nie polubiłyśmy się, zależało mi na szybkim podkreśleniu brwi ale niestety szczoteczka tego nieumożliwia, ciężko się nakłada produkt i łatwo zrobić nim brzydką plamę, używam codziennie i nie widzę efektu "wow", chyba wrócę do tradycyjnej henny

Ujarzmienie, przyciemnienie, utrwalenie brwi.

Cześć osób narzeka na szczoteczkę recenzowanego produktu.
U mnie natomiast ona się sprawdza świetnie!
Spora, porządnie wykonana dzięki czemu wystarczy jeden jej "przejazd" po brwiach by uzyskać porządny efekt.
Korektor ujarzmia odstajace włoski.
Dobrze utrwala makijaż brwi na cały dzień, ładnie je podkreślając.
Przyciemnia włoski, a przy dłuższym, stosowaniu owy efekt delikatnego, subtelnego przyciemnienia utrzymuje się znacznie dłużej.
Nie mam problemu ze zmyciem korektora z brwi.
Ten nie podrażnią, ani nie uczula tej delikatnej partii twarzy jaką jest obszar około oczny :)

Fajny produkt, kiepska szczoteczka

Kupiłam go na promocji i miło się zaskoczyłam. Fajnie wyczesuje brwi, podkreśla, po częstszym użytkowaniu faktycznie przyciemnia. Są fajnie nawilżone i ujarzmione ale.....ja mam brwi dość ciemne i raczej grubsze. Jeśli ktoś ma bardzo cienkie brwi oraz jasne włoski to będzie wyglądać raczej słabo, a za mało precyzyjna szczoteczka nie ułatwia jego nakładania.

Mój ulubiony

Zdecydowanie jest to mój ulubiony kosmetyk do brwi. Efekt utrzymuje się długo, aplikacja jest wygodna, szybko wysycha, łatwo go zmyć produktami do demakijażu, podkreśla brwi i elegancko rozdziela włoski, można stopniowac intensywność koloru nakładając więcej warstw. Jest wydajny a pomalowanie brwi zajmuje kilka sekund. Chyba faktycznie dzięki zawartości henny trochę je przyciemnia po długotrwałym użytkowaniu, ale efekt ten jest bardzo delikatny.

Jest ok

Na duży plus trzeba zaliczyć delikatność produktu. Subtelnie barwi brwi i nadaje im ładny naturalny kolor. Nie sposób zwrócić jednak uwagi na fatalną szczoteczkę, która nie nadaje się do produktów tego typu.

Formuła ciekawa, ale aplikacja nie do zaakceptowania

Kolejny kosmetyk z tych kupionych na promocji 55% w Rossmanie na test. No i w sumie jestem zawiedziona. Kosmetyk ma bardzo ciekawą formułę, która rzeczywiście delikatnie i subtelnie przyciemnia. Szukałam czegoś takiego co przy codziennym makijażu mogłoby utrzymać chociaż przez dłuższa chwile po demakijażu jakikolwiek kolor moich ultra jasnych i cienkich brwi. Sęk w tym, że ten produkt nie sprawdza się do codziennego użytkowania na brwi ze względu na swój aplikator. Wielka syntetyczna włochata szczotka jak w tuszach klasycznych. Po przejechaniu wzdłuż lini brwi pomalowana jest gdzieniegdzie skóra pod nimi oraz obszar poza brwiami. Zaczęłam go stosować by sprawdzić efekt dla testu wieczorami i test ten zdał. Jednak co z tego jak mogę sobie raz w tygodniu zrobić hennę i mieć spokój niż co wieczór wymalowywac sobie brwi, zmazywać nadmiar patyczkiem tylko po to by jeszcze raz robic demakijaż rano?
Tak sobie pomyślałam, ze od innego korektora do brwi z tej marki podmienie szczoteczkę i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo sam w sobie kosmetyk jest bardzo fajny.

Dobry produkt z fatalną szczoteczką

Nie wiem co sobie myśleli producenci! Szczoteczka duża, włochata jak w tuszu do rzęs, przez co (przynajmniej w moim przypadku) precyzyjna aplikacja jest niemożliwa. Zawsze mam przynajmniej kilka miejsc wokół brwi ubrudzonych produktem :-D a szkoda, bo działanie jest jak najbardziej na plus - po kilku dniach używania włoski są ciemniejsze, dodatkowo fajnie utrwala kształt brwi po uprzednim wypełnieniu kredką :-)