Mrs. Potter's, Odżywczy balsam z aloesem i keratyną do włosów suchych i zniszczonych

Naturalny ekstrakt z aloesu posiada właściwości nawilżające oraz łagodzące podrażnienia. Keratyna - naturalny składnik budulcowy włosa wyrównuje jego zniszczoną strukturę. Włosy zyskują jedwabistą miękkość i zdrowy połysk.

świetna

Mój ideał, nie można juz nigdzie dostać, nie produkują , szkoda, bo nie potrafie niczym jej zastąpić, była idealna dla moich wlosów, nie obciążała włosów, a włosy były miękkie, łatwo sie rozczesywały i nie przetłuszczały szybko jak po innych odżywkach. To była rewelacja...mozę można jeszcze gdzieś kupić....moze ktoś wie gdzie....

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Świetna

Najlepsza z odżywek do włosów jakie stosowałam. Naprawdę szkoda, że już jej nie produkują bo ta odżywka robiła cuda ze zniszczonymi/suchymi włosami. Pozostawiała moje włosy po dekoloryzacji miękkie i sprężyste, a przy tym gładkie i nie napuszone. Miała przepiękny aloesowy zapach, nowsze wersje już takiego nie mają :( Konsystencja dość płynna i mało wydajna, za co odjęłam pół gwiazdki, ale to jeden z najlepszych kosmetyków do włosów. Poszukam jeszcze na allegro, może ją znajdę...

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Dobry.

Jedyny kosmetyk z tej firmy, z którego jestem naprawdę zadowolona, ładnie nawilża włosy, ułatwia rozczesywanie - w trakcie kuracji tą odżywką włoski nabrały naturalnego połysku. Polecam, każdemu, a szczególnie paniom eksperymentującym z prostownicą, szuszarką czy farbowaniem. Butla duża, aczkolwiek kosmetyk mało wydajny, szybko się kończy - chyba ze względu na wodnistą konstystencję - dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Nie wiem też czy kupię ponowie, bo używałam dość długo i chcę poeksperymentować z innymi odżywkami.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

przyzwoity (3,5)

Używam od dośc dawna, zwłaszcza kiedy nie mam czasu na bawieniem się w nakładanie nafty,maseczeki innych odżywek wymagających spłukiwania. Dlatego też cieżko ocenic mi jego właściwości odżywcze, bo używam na zmianę z raczej mocniej działającymi specyfikami.
Po użyciu włosy są puszyste ( ale nie puszą się ), nie obciążone i miękkie.Jednak mam wrażenie, że balsam ich nie nawilża - włosy są jakby lekko suche. Poza tym zauważyłam, że po nałożeniu tego balsamu moje falowane włosy falują jeszcze bardziej ( co rzecz jasna może byc wadą bądź zaletą;)). Przyjemnie pachnie; tani i wydajny. Mimo wszystko uważam, że 4* to trochę za dużo. Znam lepsze, ale zużyję bez bólu;)Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Warto kupić za tę cene :)

Bardzo dobry kosmetyk.Nie mam włosów zniszczonych, ale sprawdzał się znakomicie.Mimo , ze się go nie spłukuje to nie obciążał moich włosów, sprawiał , że wyglądały zdrowo , były błyszczące i podatne na układanie.Przyjemnie pachnie.Bardzo wydajny.Polecam.Chętnie bym go zakupiła ponownie , ale chce jeszcze sprawdzić inne produkty :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

łatwe rozczesywanie

Kupiłam go przypadkowo - miałam wziąć odżywkę, a wzięłam balsam. W przeciwieństwie do szamponu z tej serii, balsam ma okropny zapach - taki ziołowy. Na szczęście szybko się ulatnia.
Najmocniejsza strona tego kosmetyku - włosy łatwo się po nim rozczesują, są podatne na układanie. Poza tym nie powoduje szopy. Jest bardzo wydajny i tani. Właściwości regeneracyjne/odbudowujące - średnie ;)

Używam tego produktu: 4 miesiące

Dla mnie OK

Balsam ma delikatną konsystencję i przyjemny zapach. Włosy ładnie się rozczesują, są miękkie i lśniące. Duża objętość za niewielką cenę. Właściwie nie widzę u niego wad.

Używam tego produktu od:pól roku

Jednak nie bardzo

POczatkowo byłam zadowolona. Wlosy były miękkie, nawilzone. Jednak od około połowy butli balsam zaczął strasznie wysuszać włosy - stały sie sianowate. Jest mało wydajny - bardzo wodnista konsystencja.

Używam tego produktu od: używałam przez ok 2 miesiace

nie jest zle :)

z folia aluminiowa ok 50minut na glowie potrafi niezle zaskoczyc! wlosy sa sprezyste, miekkie, mile w dotyku i takie leciutkie :) od czasu do czasu lubie zastosowac sobie taka kerartynowa kuracje w przerwach waxowych :]

Używam tego produktu od:2msc (?)
Ilość zużytych opakowań:uzywam !

nic ciekawego

kupiłam ja z ciekawosci bo myslałam ze bedzie "ciezka" na moje zniszczone włosy,i sie pomyliłam włosy po jej nalozeniu sa bardziej szorstkie i ciezkie do rozczesania :(

Używam tego produktu od:1 miesiaca

lekki balsamik do włosów

miałam ten balsam już jakis czas temu...ma lekką konsystencje,ładnie pachnie.A co do działania-nie obciąża włosów jak niektóre balsamy,włosy są puszyste,miękkie i świeże.Będzie bardzo odpowiedni dla włosów lekko zniszczonych,nie wymagających większego nawilżenia czy odbudowy.Dla mnie niestety okazał sie być za "lekki" dlatego już go więcej nie kupie.

Używam tego produktu od:około pół roku temu