Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Moisture Kick Conditioner (Odżywka nawilżająca w sprayu bez spłukiwania) (stara wersja)

Lekka, lecz intensywnie nawilżająca emulsja do codziennej pielęgnacji suchych, odnowionych włosów. Zapewnia optymalny poziom nawilżania włosów. Zawiera:
- Aminokwasy-przenikają: głęboko i odbudowują wewnętrzną strukturę włosów.
- Q proteiny mleka: odżywiają i nawilżają.
- Pantenol: zapewnia dodatkowe nawilżenie.
Zwiększa oraz optymalizuje poziom nawilżenia włosów. Wygładza suche włosy i zapewnia im niezbędne odżywienie. Nie obciąża dodatkowo włosów. Ułatwia rozczesywanie.

dobra, ale cena wygórowana

Z odżywki jestem całkiem zadowolona, świetnie się po niej rozczesuje włosy, jest wydajna. Nie robi z włosami jakichś niesamowitych rewelacji, ale ich stan podczas używania znacznie się poprawia. Nawilżenie takie sobie. Ładnie nabłyszcza, ma ładny zapach. Jej ogromną, niewybaczalną wadą jest cena... 40 zł to zdecydowanie za dużo i mam wrażenie, że to głównie logo na tą wartość wpływa. Jednak z drugiej strony jest dośc wydajna.
Zaznaczyłam, że kupię, bo to jedna z naprawdę solidnych odżywek :)

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące

nie obciąża

Używam tej odżywki od wielu lat, bo jako jedyna nie przetłuszcza i nie obciąża mi włosów pomimo że jest bez spłukiwania. Przy regularnym stosowaniu włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi stają się gładsze i łatwiej się układają - jak dla mnie super. Plus za opakowanie i wygodną aplikację. Jest wydajna i starcza naprawdę na długo.Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:trudno policzyć - dużo

jest OK

bardzo dobra expresowa odzywka na co dzień która nadaje nie tylko piękny blask, no i niesamowity zapach. Jak dla mnie nie ma minusów. Oprócz 1 nie ma filtru wiec na lato muszę poszukać czegoś innego. :( Używam tego produktu od: 2 lat

ok :)

W moim wypadku, potzrebna byla odrobina cierpliwosci:) moje wloski sa grube, lekko krecone, wiec odzywka byla praktycznie idealnie dopasowana:) nie od razu zaczela dzialac. Na poczatku uzywalam jej jedynie sporadycznie, wtedy nie zauwazalam zadnych efektow. Kiedy zas zaczelam uzywac codziennie, naprawde zauwazylam rezultaty! wloski po niej ladnie pachnialy, byly gladkie i blyszczace. Naprawde polecam!

Używam tego produktu od: pol roku

szukam dalej:(

Kupiłam go po przeczytaniu dobrych recenzji na wizażu ..... no i opakowanie jest śliczne :)

Niewtety dla moich włosów nie jest za dobry. Mam cienkie i delikattne włosy rozjaśniane. Pięknie pachnie, to fakt i nieźle nabłyszcza, ale nie zauważyłam nawilżenia.
Stosowany sam wręcz zostawia mi sianko na głowie.

Zawiodłam się troszkę, ale może to kwestia moich włosów, jak widać wiele dziewczyn o bardzo chwali.

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok. połowa

mistrz :)

Przeważnie używam odżywek i masek do spłukiwania, zwykle mam czas, by z całym tym bajzlem wokół głowy codziennie rano się babrać. Szampon->maska->włosy schną same.

Ale bywa, że konieczny jest ekspres, że muszę coś z kudłami zrobić tu i teraz, szybko umyć, odżywić i wysuszyć niestety suszarką. I wtedy Moisture Kick jest absolutnie niezbędny i jedyny.

Ma same zalety: leciutki, a jednak włosy zostawia z wrażeniem dobrego odżywienia. Są nieobciążone, lekkie (ale nie puszą się), za-je-bi-ściu-teń-ko ;) miękkie.
Błyszczą pięknie.
Ale zaznaczam, że moje farbowane i długie kudły są w bardzo dobrym stanie, być może na zdewastowanym sianie Schwarzkopf sobie nie poradzi.

Dla mnie - super rzecz. :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, sporo

absolutny "must have" !

odżywka genialna.

zrezygnowałam przy niej z jakichkolwiek spłukiwalnych odżywek i maseczek bez których na dłuższą metę nie mogłam się obejść. powoli kompletuję kolekcję moich obowiązkowych kosmetyków do włosów i ten zdecydowanie jest na liście :D.

do konkretów;
- jest po prostu DOSKONAŁA
- zapobiega plątaniu włosów jak nic czego kiedykolwiek wcześneij uzywalam
-doskonale nawilża
-nabłyszcza
-odżywia
-słabo, ale slicznie pachnie
-nawet jeśli przy cienkich włosach, z powodu nalogu :D, aplikuje się ją kilka razy dziennie, nie ma opcji, zeby włosy się przetłuściły, albo oklapły.

Minusów brak, warta każdej złotówki.

Nie kupowałam jej w ciemno; już kilka razy używano jej na mnie u fryzjera, ale za każdym razem zwalałam kondycje włosów wyłącznie na świeże przycięcie..teraz wiem, ze było to niedopatrzenie :D

Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze :)

godna polecenia

Odżywka jest po prostu świetna po pierwsze po umyciu głowy i położeniu odzywki bardzo fajnie włosy się rozczesują.Przy włosach cienkich delikatnych /mam takie/ przede wszystkim nie obciąża włosa włos dostaje "lekkości" nie da się z ta odzywką przesadzić z ilością, i plus że nie trzeba spłukiwać.

Używam tego produktu od:3opakowania
Ilość zużytych opakowań:2lat

Niezastąpiona!

Używałam tej odżywki w zeszłym roku i postanowiłam do niej wrócić i oczywiście decyzji tej nie żałuję.
Produkt zasługuje na same pochwały:
- ułatwia rozczesywanie
- wygładza włosy
- naprawdę nawilża
- cudownie pachnie
- jest wydajny
- cena nie powala z nóg
Same zalety, zero wad - polecam !

Używam tego produktu od:1 rok

KWC

Zacznę od tego, że mam długie, dość grube i sztywne włosy, które puszą się niemiłosiernie. Regularnie farbuję i używam prostownicy prawie codziennie.

[+] wygładza
[+] ułatwia rozczesywanie po myciu
[+] nawilża
[+] dodaje miękkości
[+] nie obciąża włosów
[+] można nią spryskać włosy w ciągu dnia bez obawy, że będą sklejone lub przyklapnięte
[+] odżywia włosy po prostowaniu
[+] śliczny zapach
[+] wygodna opakowanie

Lubię wszystkie odżywki w sprayu Schwarzkopf, ale do tej żywię szczególne uczucie:) Ma zapewnione wieczne miejsce w mojej łazience.

Ilość zużytych opakowań: duuużo

ideał ;)

Dla moich włosów (suchych, puszących sie i niesfornych) ten spray jest wręcz idealny. Po umyciu włosy łatwo się rozczesują, są nawilżone, lsniace i miłe w dotyku. To świetna rzecz na zakończnie mycia - po zmyciu odżywki czy maski. I oczywiscie śliczny zapach i nie obciążone włosy. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:12miesiecy

super, jak na spray

Właśnie, super jak na odzywkę w sprayu. Bardzo dobrze nawilża, nic nie obciąża, miło pachnie. Ja jej używam jak robię sobie loki, często tylko niej bez innej wcześniej i tak czy tak mam nawilżone włosy. Polecam:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa