Mediderm, Cream (Krem regenerujący dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry)

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Pojemność 1 000 g

Mediderm cream długotrwale nawilża i natłuszcza, tworząc barierę ochronną, która reguluje zawartość wody nawet w najgłębszych warstwach naskórka. Nadaje skórze miękkość i elastyczność likwidując nadmierne łuszczenie i pękanie. Krem działa kojąco przy świądzie i pieczeniu łagodząc podrażnienia, a także na długo zabezpiecza przed wpływem czynników drażniących.
Mediderm cream nie powoduje uczucia przetłuszczenia dzięki czemu nie brudzi ubrania i pościeli.

sucha, alergiczna / atopowa, z defektami, wrażliwa
balsamy
regenerujące, nawilżające
bez parabenów
z pompką, w tubie, w słoiku
bogate
>250ml, 100 – 250ml

Hit jakich mało i nie jestem w stanie opisać słowami jak dobry jest to produkt

Mam AZS który nigdy nie był szczególnie nasilony, ale oczywiście odczuwałam jego objawy. Testowałam parę kremów także tych aptecznych. Żaden nie nawilżył tak jak to robi Mediderm.
W przypadku innych kremów nawilżenie trwało parę godzin, a nawet nie robiły tego dobrze. Zmagałam się z truskawkowymi nogami (teraz wiem że od braku odpowiedniego nawilżenia) i OGROMNĄ suchością na łydkach. Skóra była popękana i było widać że jest z nią coś nie tak. Wcześniejsze kremy nie uporały się z żadnymi z powyższych problemów. Kupiłam mediderm przypadkiem bo jakaś dziewczyna na tiktoku wstawiła tiktoka z polecajkami z apteki. Filmik nie był popularny.
Kupiłam 100g za 12zł. I od razu się zakochałam. Jedno użycie, powtarzam, JEDNO UŻYCIE. I moja skóra.......wow...Od razu było widać efekty. Truskawkowe nogi, gdzie? Pękająca skóra, gdzie??? Już nawet zapomniałam że mam AZS! Moje łydki zaczęły wyglądać jak u normalnej osoby co było tylko w moich mokrych stnach! Gładziutka skóra bez żadnej skazy i tak do kolejnego dnia! Nawilżanie trwało ponad 24h!! Potrafiłam się nawet umyć i dalej było widać i czuć nawilżenie. Potem kupiłam 500g za 25zł! Przecież to w zasadzie 300g darmowego produktu. Nie kupujcie żadnej MIXY za 50złza 400g. Kupcie ten krem. Nawet jak nie wyjdzie to zużyjecie do rąk, a ciężko znaleźć taki tani za 100ml.
Ten produkt musi mieć jakiś haczyk bo nie wierze w cuda! Ale jeszcze go nie odkryłam więc się cieszę życiem.!!!!!!!

Działa cuda

Świetny krem, wart każdej złotówki. Przesuszenia i jakieś wykwity na dłoniach załatwia właściwie po pierwszej aplikacji. Jest wydajny, świetnie działa, jest całkiem dostępny i nie ma zapachu. Same plusy, polecam dla wszystkich wrażliwszych skór/AZS/wysuszonych.

ulubieniec od 2lat

Krem kupiłam w mniejszym opakowaniu poleciła mi go Pani w aptece na moje przesuszone ręce.
Krem ma różne pojemności można go znaleść chyba prawie w każdej aptece w okazyjnych cenach. I w Internecie. W innym miejscu nie widziałam.
Wart jest swojej ceny dobrze nawilża dba o nasze dłonie są wypielęgnowane.
Zadbane tego szukam w kremie do rąk i oczywiście ciała.
Można smarować nim całe ciało, ale ja polecam do rąk i stóp sprawdzi się znakomicie,
Wart jest wypróbowania kupcie chociaż mniejsze opakowanie na spróbowanie nie pożałujecie.
Przyjemnie pachnie i ma wygodne opakowania.

Rewelacyjny krem

Super krem mocno nawilżający i natłuszczający na różnego rodzaju rany i przesuszone miejsca na ciele zwłaszcza przy azs. Uspokaja i łagodzi swędzącą i zaczerwienioną skórę. Skuteczny krem a przy tym przystępny cenowo. Przesuszona i alergiczna skóra go pokocha.

Bardzo polecam

Pierwszy raz do czynienia z tym produktem miałam 2020/21 roku podczas C-19. Przez ciągłe mycie i dezynfekowanie skóra moich dłoni była tak sucha że zaczęła pękać do krwi. W aptece spytałam farmaceutkę o polecenie jakiegoś produktu i dała mi ten. Krem uratował moje dłonie. Jest bezzapachowy, gęsty, dosyć długo się wchłania, ale zostawia skórę nawilżoną, przynosi ukojenie. Obecnie używam nadal do rąk, ale także do nóg. Duży plus za różne pojemności i bardzo przyjazne ceny.

totalnie polecam

przede wszystkim idealnie sprawdza się na dłonie. co roku do niego wracam w mniejszym opakowaniu, bo tak jak przychodzi jesień i zima, to pojawia mi się przesuszenie skóry i pękanie jej na kostkach. ogólnie dramat, ale nauczyłam sobie działać z tym. przede wszystkim rękawiczki i nakładanie mediderm. świetnie nawilża, odżywia, regeneruje i mimo wszystko super delikatny. idealnie nadaje się również na egzemę mojego brata. specjalnie mu też ją przesyłam do innego kraju, bo na razie nic tam u siebie nie znalazł niczego na tyle dobrego na te swoje problemy z dermokosmetyków.

Tanio, a dobrze. Chroni, natłuszcza, nawilża.

Jeśli ktoś szuka pachnącego balsamu ze składnikami aktywnymi to nie tędy droga.
Ale jeśli ktoś potrzebuje taniego, skutecznego kremu do przesuszonej skóry to warto spróbować.

Krem można kupić w różnych pojemnościach. Mamy w domu wielki litrowy słoiczek, bo osoba z rodziny ma łuszczycę. Bardzo jest zadowolona z tego kremu.

Ale krem sprawdza się i dla skóry zdrowej. Jego skład jest krótki i typowo okluzyjny. Najlepiej stosować na wilgotną skórę, tak by zamknąć tę wilgoć kremem i dostarczyć jej skórze.

Krem nieźle się wchłania i jeszcze rano czuć jego przyjemną obecność na skórze.
Bez zapachu.

To co mi się niezbyt podoba to sposób zamykania plastikowego słoika. Nie dokręca się do końca. Ale można oczywiście kupić też mniej pojemną tubkę.

Bardzo dobry krem

Kupiłam krem ze względu na łuszczyce i pogorszający się stan skóry w ciąży. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam, gdyż idealnie nawilża skórę. Zostawia fajną przyjemną warstwę na skórze. A co dla mnie najważniejsze zmiany luszczycowe nie pokrywaja sie az tak bardzo luska i sa duzo bledsze. Cena tez jest bardzo konkurencyjna.

Świwtny krem

Jest to naprawdę świetny krem nie tylko dla osób, które mają problemy z skóra ale i również każdy, kto chce zadbać o swoją pielegnacje skóry. Ja również smaruje nie raz dzieci tym kremem zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym gdzie ich skóra jest bardziej przesuszona, nie uczula, nawilża na długo. Mogę go również polecić osoba, ktore np wykonaly tatuaż ja go używałam i super się spełnił, nie zchodzila mi skóra, nie miałam podrażnień, super nawilżenie i natłuszczenie, które się wchłania i nie pozostawia plam.

Tanie mocne nawilżenie

Krem stosowałam zarówno do pielęgnacji twarzy jak i całego ciała. Ma on dość gęstą, treściwą konsystencję. Jest bardzo wydajny. Niestety wolno się wchłania, ale pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku. Efekt widać od razu. Przy codziennym stosowaniu pomaga przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie.
Krem ma bardzo delikatny zapach. Stosowany na twarz, nie zapycha. Sprawdza się pod makijaż, nie zauważyłam rolowania się na nim produktów.
Uważam, że w tej półce cenowej jest to jeden z lepszych kremów do skóry z tendencją do przesuszenia.

Leczy, koi

Krem kupiłam z polecenia - w aptece, szukałam czegoś na bardzo sucha skóre zwłaszcza wokół oczu i na twarzy. Była tak sucha, że piekła, swędziała, była aż sina od podrażnienia i zaczerwienienia. Obyło się bez dermatologa.
Ten krem nie dość że nawilża, koi, nie podraznia, to w dodatku leczy.
Po 2 dniach nie było śladu egzemy?
Jest bezzapachowy, szybko się wchłania. Zdecydowanie jak narazie najlepszy.

Rewelacyjne lekarstwo na suchą skórę za 10 zł

Mediderm to moje odkrycie ostatnich miesięcy. Cierpiałam na niesamowicie przesuszoną skórę dłoni, co wynikało w dużej mierze z charakteru mojej pracy (dużo papieru, ekonomiczno-chemiczne mydło w dyspenserach w służbowej łazience), jak i stosowanie detergentów w domu - zmywanie naczyń, korzystanie z płynów do podłóg, itp. Na efekt powyższych czynników ciężko było patrzeć, a zaczerwienienie moich dłoni i popękana skóra sprawiały, że najzwyczajniej w świecie wstydziłam się tego, jak wyglądają.

Oczywiście znam wiele kremów, które mogłyby mi pomóc, bo przez życie przetestowałam ich rzesze. Ale w moje ręce wpadł akurat Mediderm, który poleciła mi koleżanka z pracy. Dlaczego uważam Mediderm ma przewagę w zwalczaniu suchej skory? Bo kosztuje grosze. Dosłownie - za tubkę o pojemności 100 g zapłacimy ok. 10 zł. Krem dostępny jest w aptekach i nie jest to typowy krem do rąk, a kosmetyk do ciała dedykowany osobom chorym na łuszczycę, egzemę i AZS. Ja z racji tego, że cierpiące były głównie moje dłonie, stosowałam go właśnie na nie. I bardzo, ale to bardzo mi pomógł.

Już po pierwszej aplikacji odczuwalne jest zmniejszenie napięcia skóry i jej pieczenia. Krem pozostawia na dłoniach ochronną warstwę, ale absolutnie nie jest to typowy tłusty film, który może kojarzyć się z emolientowymi kremami. Tao ochronna warstwa pozostawia skórę delikatną, zregenerowaną, mniej podatną na czynniki wysuszające, a jednocześnie nie wytłuszcza jej.

Ktoś powie pewnie, że opakowanie jest do bólu zwyczajne. Owszem, zgadzam się z tym. Jest zwyczajne, aż strach, typowe dla kosmetyków rodem z aptecznej półki. Ale swoje funkcje spełnia, nie pęka, a nakrętka z tubki nie spada. Dziurka w szyjce tubki pozwala na bezporblemowe wyciśnięcie odpowiedniej ilości kremu. Poza tym, co by mi przyszło z kiepskiego kremu w pięknym opakowaniu? Zdecydowanie wolę super krem w brzydkiej, białej tubce. Dla mojej skóry design opakowania nie ma znaczenia.

Krem ma niesamowicie krótki skład, nie zawiera SLS, parabenów, substancji zapachowych, ani barwników. Daje naprawdę natychmiastową ulgę przesuszonym, napiętym i pękającym dłoniom. Tubka starcza naprawdę na długo, jeśli stosuje się krem tylko w po myciu rąk. Jeśli ktoś miałby potrzebę stosowania go częściej lub na większe partie skóry, polecam zaopatrzenie się w większe opakowanie, które jest dostępne w internecie w wielu sklepach i wychodzi naprawdę korzystnie cenowo. Mi ten krem bardzo pomógł w regeneracji skóry na dłoniach i wiem już, że nie prędko skorzystam z innego. Warto stosować go również już po regeneracji skóry, aby zapobiegać nawrotom suchości. Bardzo mocno polecam!