Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust dostępny w kilku odcieniach. Nawilża usta, nadając im delikatną smugę koloru. Można stosować na szminkę lub samodzielnie.

Super!

Piękny, uzależniający zapach, fajna, nie klejąca się konsystencja. Ładne, funkcjonalne opakowanie (nic się nie wylewa). FAN-TA-STY-CZNY! Cena może odstraszać, ale błyszczyk jest wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: Hmmm, 1,5 roku?
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Jestem na TAK

Błyszczyk przypadł mi do gustu. Może nie jest idealny ale prawie :-)

Zalety:
-ładnie pachnie
-nie skleja mi ust
-ciekawe kolory
-kupiłam go za 13zł

Wady:
-szybko znika z ust (trzyma się jakieś 2-3h)

Myślę, że jest wart wypróbowania - choćby ze względu na kolory, które na ustach wyglądają jeszcze lepiej niż w opakowaniu :-)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Lepki śmierdziuch!

Błyszczyk wstrętny, może kolor ładny i ładnie pachniał (przynajmniej na początku), ale był lepki, zgęstniał i nieprzyjemny bardzo w smaku. Wyrzucone pieniądze, nie polecam!
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

wspaniały

Błyszyk jest jednym z najlepszych jakie używałam,
+ładne kolorki
+bardzo dobrze sie go naklada
+ładne opakowanie
+błyszczyk nie wałkuje się
+nie zbiera sie w kącikach ust
+dość trwały

Poprostu fenomenalny, aczkolwiek odejmuje pół gwiazdki za cenę, ja kupiłam za 37 złotych.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

świetny!!!

najlepszy błyszczyk jaki miałam. bardzo trwały, nie wałkuje się, ani nie waży. duży wybór odcieni-miałam cztery kolorki. nie wysusza ust, ale dodatkowo je nawilża. chroni przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

Godny polecenia!

Błyszczyk ten ma bardzo szeroką paletę barw, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie (ja używam 11). Ma przyjemny zapach i bez trudności nakłada sie go na usta. Uzyskujemy efekt lśniących, delikatnie, lecz naturalnie, powiększonych ust - są one bardziej wyraziste. Błyszczyk utrzymuje się przez dobre pare godzin. Duży plus za to, że nie wysusza ust i jest bardzo wydajny. Polecam!

świetny

Świetna jakość za dobrą cenę! ogromny wybór kolorów i tekstur (brokatowe, z małymi drobinkami lub w ogóle bez drobinek). Moim ulubionym kolorem na dzień jest 29 - jasny róż, prawie niewidoczny na ustach, ale dający piękny połysk. Błyszczyki świetnie nawilżają, natłuszczają. Polecam!

Śliczny zapach!

Jaki śliczny ma kolor i zapach !
Zapach przypomina mi pomadkę ochronną z dzieciństwa...
Kupilam go dla zapachu na ustach, przy czym kolor mam 11 i 15.
Naturalnie wyglądające usta z delikatnym połyskiem.
Ekstra i w dodatku za taką cenę.
Polecam !

Używam tego produktu od:3tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

3 w 1

czyli szminka (kolor), błyszczyk (błysk oczywiście) i balsam (pielęgnacja).

posiadam odcień nr 11 - taki brudny róż, trochę beżowy, trochę łososiowy, z drobinkami. kolor jest świetny, delikatny ale widoczny. drobinki nie są tandetne. fajne jest to, że jak błyszczyk \\"podeschnie\\" to na ustach pozostaje taka delikatna perłowa poświata. nawilża, pielęgnuje. długo utrzymuje się na ustach ale nie jest klejący (nie znoszę tego!). no i super zapach (taki winogronowy).

jedynym minusem jest to, że błyszczyk zbiera sie na patyczku (tuż przy zakrętce) i to w dośc dużej ilości (irytuje mnie to). pomimo tego, na pewno jeszcze go kupię i będzie to nr 15 :)

AAAAA NIEEE!!! zastąpili stare błyszczyki (które miały super odcienie) nową \\"ulepszoną\\" wersją w dzikich (oczoj.e.b.n....) odcieniach. mało tego, cena skoczyła aż do 45zł. poprostu tragedia, to był mój ukochany błyszczyk :(

Używam tego produktu od: kilku tyg

kwc wśród błyszczków

Cudo za taką cenę!!!! trwałość porównywalna z błyszczkami lancome!! no i te kolory... wszędzie szukałam matowego koloru bez drobinek ale za to błyszczącego a ten błyszczy się niesamowicie!! zapach może drażnić, mi zupełnie nie przeszkadza, gąbeczka rzeczywiście nabiera trochę za mało, ale to dla mnie nie powody, żeby odjąć gwiazdkę. polecam !!

kolory wyjątkowe

Posiadam kolor 12 (to już drugie opakowanie)i mam bardzo mieszane uczucia co do tego błyszczka. Kolor jest fantastyczny, naprawdę rzadko spotykany chłodny róz z lekką nutą brzoskwinki i pomarańczowymi drobinkami. Długo szukałam właśnie takiego odcienia więc za wybór kolorków wielki plus. Zapach też jest przyjemny taki cukierkowy ale nie z serii tych co wywołują ból głowy. Precyzyjna gąbeczka, która spełnia swą funkcję przez całą żywotność błyszczka. To co mnie przeraziło w nim to właśnie drobinki, które wręcz kłują w usta i mam wrażenie, że je ranią:(( poza tym czasami waży się na ustach tworząc okropne białe smugi co bardzo nieestetycznie wygląda. Tu muszę wspominieć, że kiedy wypilingowałam porządnie usta rzadziej się to zdarzało. Dziś rano przed wyjściem z domu pomalowałam się nim i muszę przyznać, że mimo mrozu przetrwał kilka dobrych godzin bieganine po mieście. Cóż może dam mu jeszcze kiedyś szansę w postaci innego koloru:)

Używam tego produktu od:dwóch lat

KCW! :)

Ogólnie mam ciemne usta, więc błyszczyk, który używam nie ma koloru - jest przezroczysty. Wspaniale podkreśla mój naturalnie czerwony kolor, tworzy efekt "mokrych ust", ślicznie się błyszczy. Poza tym przyjemnie pachnie... mi, osobiście zapach ten przypomina winogrona! :D Nie klei się, wygodnie się nabiera, praktyczny aplikator pozwala na dokladne rozprowadzenie produktu :D Co do trwałości, to nie jest ona szokująca, ale w opakowaniu miesci się duzo błyszczyku wiec mozna się "domalowywac". Kupilam taniej, dzieki bonu rabatowemu i jesli nadarzy się okazja to kupię ponownie! :D Chociaż chyba jednak poczekam, aż skończę inne moje błyszczydła, bo jestem błyszczykowa-maniaczka :D:D
...ale i tak kupie i polecam! :D

Używam tego produktu od: niedawna