Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust dostępny w kilku odcieniach. Nawilża usta, nadając im delikatną smugę koloru. Można stosować na szminkę lub samodzielnie.

fajny

kupiłam na przecenie, bo nigdy nie miałam nic z sephory. Posiadam odcień 01. Dobrze nawilża, długo się trzyma, błyszczy ładnie. Bardzo podoba mi się jego zapach, jakby poziomki... Jedyną jego wadą jest to, że mało się go nabiera, ale może nie pasuje mi to dlatego, że mam dosyć duże usta. Ogólnie na duży plus.

Używam tego produktu od:2 miesiące

KWC!

Używam koloru 12, który jest prześliczny i mało gdzie mogłam znaleźć właśnie taki odcień. Błyszczyk super, porównywalny do Chanel. Bardzo długo utrzymuje się na ustach, daje super kolor i cudnie się mieni. Opakowanie i cena jak najbrdziej OK. No i ten prześliczny zapach..:) Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od: tygodnia

Kiepski

Kocham błyszczyki więc podczas zakupów w Sephorze skusiłam się i na ten. Błyszczyk zwrócił moją uwagę delikatnym łososiowym odcieniem którego od dawna poszukiwałam. I niestety na kolorze zalety błyszczyka się kończą. Kosmetyk błyskawicznie znika z moich warg pozostawiając nieestetyczne białe smużki. Robiłam kilka podejść ale za każdym razem efekt był ten sam. Nie polecam

ładny efekt

Mam odcień numer 14 - rozjaśnia usta. Zostawia na ustach przejrzystą taflę, bardzo dobrze pielęgnuje. Utrzymuje się naprawdę długo - do 6 godzin bez jedzenia i picia. Podoba mi się również zapach, podobno poziomkowy, ale mi raczej przypomina po prostu owoce leśne. Przeszkadza mi jedynie mały wybór kolorków, poza 14 i bezbarwnym nic dla siebie nie widzę, więc nie wiem, czy kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ot błyszczydełko

Piękny różowy odcień, oraz przyzwoita trwałość to jedyne zalety tego błyszczyka.
Walorów pielęgnacyjnych nie zauważyłam- nie wysusza, ale również nie nawilża.
Irytują mnie w nim na potęge dwie rzeczy:
po pierwsze zapach- makabrycznie sztuczne poziomki,
po drugie to, że ściera się z ust przede wszystkim połysk, wargi zaś zostaja jakby nienaturalnie zabarwione kolorem- bardzo nie lubie tej cechy w błyszczykach i pomadkach.
Duża paleta naprawde ślicznych kolorów kusi, jednak raczej nie zdecyduje się na zakup kolejnego błyszczyka z tej serii.

ok :)

Super zapach!! To na pewno!! Owocowy, śliczny!
Niej jest klejący, ale niestety czuć go na ustach bo po jakimś czasie drobinki stają się jakby dośc mocno wyczuwalne...

Ogólnie jako błyszczyk w którejś torebce może być, ale jako taki, który ma dawać spektakularne efekty raczej nie....

Ślicznie pachnie

Błyszczyk ślicznie pachnie poziomkami. Ładnie wygląda na ustach. Ma ładny różowy kolor. Nie wysusza ust (ale też nie nawilża). 4 gwiazdki za to, że daje świetny efekt i jest przyjemny w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - kolor 11

dobry!

Bardzo trwały i dobry jakościowo błyszczyk. Nie wysusza ust, delikatnie nabłyszcza, co moim zdaniem jest jako zaleta gdyż nie lubię mega błyszczących produktów. Ponad to jest wydajny- starcza na długo.

Używam tego produktu od:roku

Masakra

Chyba nie używałam gorszego błyszczyku. Chyba musiałabym "wydłubać" całe opakowanie i nałożyć na usta, żeby było widać efekt. Nie widać go wogóle. Wyszusza usta i ma ochydny smak. Na pewno więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: chyba wyrzucę prawie nie zużyte opakowanie

Jak najbardziej na tak!

Bardzo fajny błyszczyk, który w niczym nie ustępuje takim markom jak Chanel czy Estee Lauder. Ośmieliłabym się stwierdzić że od tego drugiego jest nawet lepszy!!

Przede wszystkim bardzo ładnie wygląda na ustach, jest przyjemny, fajnie nawilża i last but not least cudownie pachnie. Po wypróbowaniu paru górnopółkowców zamierzam pokornie do niego wrócić. Super jakość za przyzwoitą cenę. Z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Edytuję gdyż muszę odjąć jedną gwiazdkę. Trochę mnie poniosło jak pisałam recenzję:) aż tak dobry nie jest, ale nadal go lubię.

Idelany w każdym calu!

Błyszczyk ten kupiłam pod wpływem chwili i nie żałuję. Zdecydowanie była to najlepsza inwestycja (jeśli chodzi o kosmetyki), jaką uczyniłam do tej pory. Doskonała konsystencja, śliczny zapach poziomek, trwały, estetyczne, poręczne opakowanie, wydajny, po przystępnej cenie, po prostu idealny! :)

Świetny!

Mam 2 kolory: 14 (cielisty) i 15 (różowy). Bardzo lubię te błyszczyki. Mają przyjemną konsystencję : pozostawiają gładki film na ustach. Zaskoczyła mnie ich trwałość. To właśnie dzięki niej zwróciłam na nie uwagę, bo zaczęłam się zastanawiać czego używa moja przyjaciółka, że mimo długiego wspólnego sączenia piwa jej usta nadal ładnie się błyszczą. A ona pokazała mi właśnie Ultra Shine. Ślicznie mieni się w słońcu i w sztucznym świetle. Ma cudowny, słodki zapach, który bardzo lubię. Obydwa odcienie są ładne, ale 14 to hit. Daje efekt jasnych, cielistych ust. Moja przyjaciółka zużyła już kilka sztuk z tego koloru. Jest niezbyt wydajny, ale nie uważam tego za bardzo dużą wadę, bo zazwyczaj nie zużywam błyszczyków do końca i się marnują, a ten przynajmniej wykorzystałam cały. Te wszystkie jego zalety sprawiają, że ma się ochotę często z niego korzystać i przyjemnie się go używa. To jeden z najlepszych błyszczyków jakie miałam.Używam tego produktu od: kilku miesięcy