L'Oreal Paris, Nutri Bronze - Summer, Efekt stopniowej opalenizny, Mleczko nawilżające 24h

Mleczko nawilżające do codziennego stosowania, dzięki któremu można uzyskać efekt naturalnej opalenizny. Wzbogacone w Hydralium intensywnie odżywia i nawilża skórę przez 24h.
Formuła zawierająca niewielką dawkę składnika samoopalającego pozwala dzień po dniu uzyskiwać naturalną opaleniznę. Aksamitna konsystencja o delikatnym zapachu, szybko się wchłania.
Nie zawiera filtrów słonecznych.
Nie nadaje się do stosowania na twarz.
Efekt - Skóra opalona i tryskająca zdrowiem. Przez cały rok złocista skóra - jak po wakacjach.

Skład: aqua/water, glycerin, propylene glicol, cyclopentasiloxane, isohexadecane, parafinum liquidum/mineral oil, cyclohexasiloxane, ceteareth-12, dihydroxyacetone, butyrospermum parkii/shea butter, glycine soja/soybean oil, caprylic/capric triglyceride, glyceryl stearate, sodium polyacryloyldimethyl taurate, phenoxyethanol, peg-100 stearate, cetyl alcohol, methylparaben, dimethyconol, benzyl salicylate, polysorbate 80, mica, tocopherol, ethylparaben, butylphenyl, sorbitan oleate, isobutylparaben, ci 77891/titanium dioxide, benzyl benzoate, staryl alcohol, linalool, citronellol, evernia furfuracea/ treemoss extract, evernia prunastri/ oakmoss extract parafum/fragrance

Cena: 19,90 zł / 200 ml

najlepszy balsam stopniowo brązujacy

Najlepszy balsam brazujacy,jaki mialam. Stosuje raz na tydzien, nadaje odcien delikatnej opalenizny a\'la skora musnieta słońcem. Zawiera delikatne rozswietlajace drobinki. Rownomiernie schodzi, nie wysusza. Stosuje na balsam nawilzajacy, co sprawia,ze rownomiernie sie naklada. Wydajny, cena w miare przystepna.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Skad te dobre oceny?

Ciesze się, ze jedna tubka tego kosztowala mnie tylko 10 zł, szkoda jednak że kupiłam od razu 3. Ufam tej firmie i bardzo ją lubię, jednak ten jedyny raz mnie zawiodła.

Balsam śmierdzi, mi to jednak nie przeszkadzało, bo to przeciez nie perfumy, kolor daje całkiem ładny, niestety lekko pomarańczowy i tu plusy się kończą.

Efekt jest bardzo nietrwały, schodzi po około 2 dniach i tu wyłania się jego największa wada. Naskórek zaczyna się łuszczyć i nasza opalenizna przybiera wygląd STRUSIEGO JAJA. Z powodu plamek, których nie usuwa nawet piling, najlepiej spedzic nastepne 3 dni w zaciszu domowym czekając na zblednięcie.

Nie daje nawet 1*, bo naprawdę nie ma za co.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 3 niezużyte

Naprawdę dobre :)

Nie wiem,skąd się to mleczko wzięło w mojej szufladzie,podejżewam,że moja mama je tam podrzuciła :p: Ale akurat na przełomie maja i czerwca potrzebowałam takiego specyfiku,więc chętnie przetestowałam.Miałam ok. 3/4 opakowania,starczyło mi na 6-7 użyc.
Plusy:
+bardzo ładnie brązuje,daje ładny kolor,który pojawia się stopniowo
+nie robi plam,smug,a nie powiem,żebym jakoś szczególnie starała się równo je rozprowadzac
+bardzo fajna konsystencja,taka delikatna,aksamitna
+nie brudzi ubrań
+wydaje mi się,że jest wydajne,nie żałowałam go sobie,stosowałam na całe ciało,a starczyło na ok.miesiąc używania 2-3 razy w tygodniu.
Minusy:
-zapach!Na początku bardzo ładnie pachnie,a potem śmierdzi okropnie samoopalaczem.Nie spotkałam jeszcze kosmetyku,który całkiem by nie śmierdział,ale większośc już naprawdę pachnie tylko delikatnie.
Ogólnie-polecam :)

ŚWIETNY JAK ZA TĘ CENĘ

Jak na tę półkę cenowa to balsam jest genialny.

Zalety:
- Piękny zapach podczas nakładania (nie przypomina samoopalacza)
- Nie trzeba specjalnych umiejetności aby go rozsmarować bez tworzenia nieestetycznych smug
- Skóra po nałożeniu pieknie opalizuje (dyskretnie)
- nie zmywa się po pierwszej kąpieli a jedynie nabiera naturalnego odcienia
- wydakny,szybko się wchłania
- daję piękny odcień opalenizny bez pomaranczy

Wady:
- jedyna wada to to że po paru godzinach od nałożenia wyczuwalny jest jednak specyficzny zapach samoopalacza ,choć w tym przedziale cenowym to innego się raczej nie spodziewam :) ale czego się nie robi by pięknie wyglądac :)

OGÓLNIE PRODUKT ŚWIETNY JAK NA TĘ CENĘ!!!!!!

Używam tego produktu od: MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE PIERWSZEGO

bardzo fajny balsam

Uważam, że to bardzo fajny balsam. Posiadam co cery śniadej mimo że generalnie mam dość jasną karnację. Kolor opalenizny jest naprawdę bardzo ładny- lekko brązowy, bez poświat pomarańczowych- w niektórych miejscach moze lekkko przebijać żółty- i za to nie daję *****. Ale to chyba każdy taki specyfik może spowodować gdzieniegdzie żółtą plamę.
Mnie bardzo odpowiada konsystencja, skóra po nim jest gładziutka i długo nawilżona!!!! ma leciuteńkie drobinki(to akurat jest mi niepotrzebne). Zapach-hmm po paru godzinach czuć ten charakterystyczny zapach samoopalaczy ale nie jest wg mnie bardzo intensywny. Jest w tubce więc mozna go do końca zużyć.Przy mojej karnacji dwukrotna aplikacja daje juz ładny effekt lekkiego brązu i to już takiego widocznego a nie jakiegoś muśnięcia. ja serdecznie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1-wsze

Naprawde bardzo dobre mleczko!
Uzywam tej wersji do ciala jak i rowniez wersji do twarzy.
Z obu jestem tak samo zadowolona.
Bardzo dobrze sie rozprowadzaja.
Nie ma zaciekow,poniewaz opalenizna pojawia sie stopniowo i jest bardzo naturalna,a nie zolta czy pomaranczowa.
POLECAM!

Używam tego produktu od:2 lat

Idealny

Uzywam tego kosmetyku od 3 lat..Choc czasami bywam nie wierna to jednak do niego zawsze powracam. Daje super kolor(używam do ciemnej karnacji choc mam raczej jasna,nie baardzo jasna tylko taką przecientna)Daje super efekt..kolor..i nawilzenie.KOlor nie jest zółtawy tylko taki brąz..opalony,naturalny.Uzywając go 3 razy w tygodniu nie musze kożystać zsolarium,nie ma zacieków,ładnie sie równomiernie zmywa.Dla mnie ideał..No i efekt brązu jest po kilku aplikacjach,wiec jak ktos liczy ze po jedenej bedzie wyglądał jak by wrócił z karaibów...to nie ten produkt:)))

Używam tego produktu od: 3lat

zdecydowanie tak

Przyjmnie nawilża, wygładza,rozświetla skórę. Po aplikacji ładnie pachnie, pózniej - typowo. Zostawia na skórze film co akurat mi bardzo odpowiada, łatwo się nakłada. Brązuje delikatnie na ładny karmelowy kolor . Ale dobrze wygłada nałozony tylko na chociaz lekko opalona skórę - na jasnej skórze to porażka co obserowałam -nie bez rozbawienia- u bladej kolezanki;)

Acha, mam wersję do ciemnej karnacji i gdyby mocniej brązował dałabym mu maksymalną ilosć gwiazdek ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo

Zacznę od tego, że to jeden z najlepszych bronzerów jakich używałam, a przetestowałam ich sporo (o większości żal piać nawet). Tego używam od paru miesięcy i chyba pozostanę mu wierna. Tworzy stopniowo bardzo ładną, złocistą opaleniznę. Moje poprzedniczki pisały o smugach więc nie recenzowałam od razu kiedy zaczęłam go używać bo czekałam na te smugi, ale się nie doczekałam. Nie wiem od czego to zależy, zapewne sporo od nawilżenia skóry i pewnie od czegoś jeszcze, ale na mnie żadnych smug ten balsam nie zostawia, zmywa się równomiernie. Zapach oczywiście typowy dla samoopalacza, choć jak dotąd żaden w swej obrzydliwości nie pobił "holiday skin". Jeśli chodzi o nawilżenie to niby jest tresciwy, ale używam też dobrego typowo nawilżającego balsamu. Wchłanianie: dość długo- ale warto. Czyli polecam :)

Używam tego produktu od:4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:5-6

Raczej nie

Używam wersji dla jasnej cery.
Minusy:
- bardzo długo się wchłania, pozostawia film na skórze
- moim zdaniem bardzo słabo nawilża, ale zaznaczam, że mam suchą skórę
- kolor szybciutko się zmywa
- po aplikacji zaczyna strasznie śmierdzieć

Plusy:
- opalenizna ma ładny, dość naturalny odcień
- fajna konsystencja, dzięki której aplikacja jest naprawde prosta i nie robią się smugi i zacieki
- balsam zawiera maleńkie, świecące drobinki, które ładnie rozświetlają skóre (są naprawde dyskretne, żaden brokat!)

Nie jest to zły kosmetyk, jednak nie kupię go ponownie.
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

najlepszy!

Najlepszy jaki używałam. Daje efekt naturalnej opalenizny, widoczny już po pierwszym użyciu, nawilża, nie robi smug, bardzo wydajny, nie brudzi ubrań. Mam ciemniejszą karnację i jest to jeden z niewielu produktów, który "działa" na mojej skórze:) Dodatkowo latem ślicznie podkreśla i pogłębia opaleniznę.
Jedyny minus w moim przypadku to fakt, że nie mogę stosować go codziennie, gdyż wtedy odcień robi się żółty, ale stosując co 2-3 dni efekt jest idealny:)

Ilość zużytych opakowań: sporo :)

Naturalna opalenizna

Miałam przyjemność używać Dove, Garnier, Johnson&Johnson. I ten jest zdecydowanie najlepszy.

Wchłania się dość szybko, nie pozostawia tłustego filmu (osoby ze suchą skórą - czyli np. ja ;) - zapewne będą potrzebować jeszcze dodatkowego nawilżenia); ładnie pachnie, raczej delikatnie.
Nie pozostawia takiego typowego dla samoopalaczy zapaszku.

Schodzi dość równomiernie.

Ja używam wersji dla ciemnej karnacji, a jestem typową bladolicą. Jednak nie jest za ciemny, wręcz przeciwnie! Efekt opalenizny otrzymujemy dopiero po kilku dłuuuugich dniach.

Daje podobny efekt do chusteczek opalizujących LRP czy Vichy, które ja uwielbiam :D Tyle, że one działają zdecydowanie szybciej i bez przeszkód można używać ich do twarzy, są niestety też zdecydowanie droższe ;]

Używam tego produktu od: dawna, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3-4