Bielenda, Turbo przyspieszacz opalania SPF 6 - przeciwzmarszczkowy, wodoodporny

Bielenda, Turbo przyspieszacz opalania SPF 6 - przeciwzmarszczkowy, wodoodporny

Przeznaczony do uzyskania pięknej, głębokiej opalenizny w ultra krótkim czasie. Zawiera Phototan 3 krotnie przyśpieszający proces opalania. Preparat wzbogacono aktywnymi składnikami, które zapewniają kompleksową kurację przeciwzmarszczkową. Filtr słoneczny zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Preparat polecany także do stosowania w solarium. Zawiera:
masło kakaowe - wspomaga uzyskanie pięknego koloru opalenizny
złoto koloidalne - wykazuje skuteczne działanie antyrodnikowe
mikrokolagen - wypełnia zmarszczki

Cena: ok. 10 zł / 200 ml

full wypas ;p

Uważam, że to kosmetyk godny polecenia. :)
Zapach typowy, jak wszystkie inne kosmetyki tego typu.
Mnie nie przeszkadza.
Bardzo doby efekt. Posmarowałam się nim zaledwie raz, na basenie, jestem opalona, pół a brązowo pół na czerwono, ale nic mnie nie szczypie, nie piecze. Zapłaciłam za niego 10zł i uważam, że za taką cenę to warto się skusić i kupić. Nic dodać nic ująć.

Używam tego produktu od: tygodnia

Czego chcieć więcej?

Cóż, SPF 6 to nie jest szczyt marzeń :) ale nie mam problemów z oparzeniami słonecznymi, więc jest ok ;D

kremik bardzo fajny.
całkiem przyjemnie pachnie, ma ładne i wygodne opakownie. dobrze sie rozprowadza, szybko wchlania, jest tani.
skóra jest po nim gładziutka, nawet chropowate łokcie staja sie gładsze ;) no i faktycznie przyspiesza opalanie
:) nie wiem czy to zasługa kremu, czy mojej skóry, ale opalenizna jest ładna i równa

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

bardzo dobry

Kolejny raz zakupiłam turbo przyśpieszacz i jak zwykle jestem z niego zadowolona.
Dobrze natłuszcza skórę. Nie pozostawia smug.
Zdecydowanie przyśpiesza opalanie.
Bardzo fajne jest to że można używać go również w solarium.
No i cena jest również w miarę przystępna

Polecam :)

Używam tego produktu od:4 lat

ok

Dziewczyny to ze produkt jest przyspieszaczem nie znaczy wcale ze zawiera samoopalacz. ten na pewno go nie zawiera a opalenizna powstaje przez reakcje składników ze światłem UV. Jak dla mnie jest na prawde OK. Fajnie pachnie i szybko się wchłania. Jak w przypadku kazdego kosmetyku kazda skóra reaguje inaczej. U niektórych osob spełnia on swoja role a u niektorych nie.

Używam tego produktu od: niedawna

dziewczyny lubia braz :-))

super przyspieszacz :) ładne opakowanko ,uroczo pachnie, dobrze sie naklada i rozsmarowuje, a sloneczko tak ladnie lapie cialko ze ulala :) w dodatku wydajny i niska cena, ja kupilam za 10,99 ale wraz z samoopalaczem do buzki :)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trackie 1

eeeeeeeee

używałam go w tamtym roku, kupiłam pod wpływem recenzji, ale niestety mi sie nie spodobał. Niewybaczalna wada to konsystencja, zle sie rozprowadza i wchłania, a kiedy jestem na wakacjach to szkoda mi czasu na meczenie sie z rozprowadzeniem, Turbo przyspieszania szczegolnie nie zauwazylam, nic specjalnego , nie polecam

Używam tego produktu od: w tamtym roku

Jak dla Mnie b.dobry kosmetyk:) Tak jak napisał producent rzeczywiście przyśpiesza opalanie. Wiadomo u jednych widać wiekszy efekt u drugich mniejszy -zależy od karnacji, ja mam karnacje tzw "naturalną" także wogóle nie mam najmniejszych problemów z opalaniem,efekt widac odrazu ładny brązowy kolorek:) po użyciu tego przyspieszacza mój czas spedzony na słoneczku czy w solarium sie skraca:) co Mnie bardzooo cieszy . Idealny do opalania na słoneczku jak i w solarium. Efekt zadowalający:) Ja serdecznie POLECAM i w dodatku za tak niską cene:D

Używam tego produktu od:wakacji

Dla mnie bomba!

Taka niska cena, a jaki efekt! Faktycznie przyspiesza opalanie, nie jest to żaden samoopalacz, nie ma żadnych smug, nie trzeba uważać przy rozsmarowywaniu. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że ma dość niski filtr i łatwo się poparzyć, ale opalenizna jest po nim boska!

Używam tego produktu od: w lato : )

Jestem osobą która bardzo często korzysta z solarium. Stosowałam juz przeróżne środki i muszę przyznać że ten mnie miło zaskoczył. Jest lepszy od drogich przyspieszaczy kupowanych w solarium. Tamte nie dawały żadnych efektów w moim przypadku, a po tym widać brązową opaleniznę:):):)

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:miesiąca

bez efektu

Dośc ładne, dośc wygodne opakowanie. Zapach może byc, konsystencja, rozsmarowywanie, wchłanianie - równiez. Tyle, ze ja kupiłam ten kosmetyk jako przyspieszacz opalania, a nie mleczko SPF 6 :(. Ja stosowałam na nogi, mąz na twarz - efekty były mizerne. Dodatku samoopalacza też nie zauważyłam, a na plazy nie mylismy rąk ;)
Zabiore je na kolejny urlop ( kupiłam kilka z rozpędu ;)) i niech mąz sie meczy - ja pasuję. Wole klasyczny samoopalacz/balsam.

Używam tego produktu od:pare tygodni

SUPER HIT NA LATO!!

Absolutnie nie zgadzam się że ten przyśpieszacz nie jest skuteczny!

JEST REWELACYJNY!!!

Opalam się bardzo powoli i naprawdę musze spędzić trochę czasu na słońcu, żeby było widać cokolwiek.
I używałam przeróżnych filtrów, oliwek- zawsze to samo.

W tym roku skuszona opiniami na wizażu zakupiłam przed urlopem to cudo, wysmarowałam siebie i TŻ w pierwszy, słoneczny dzień i rewelacja!!! Spędziliśmy JEDEN ale cały dzień na słońcu i chyba w życiu się tak ślicznie nie opaliliśmy nawet w tydzień! I to na brązowo- zero buraków!

Faktem jest, ze filtr jest niziutki ale naprawdę- dzień, dwa można zgrzeszyć i zafudnować sobie cudny brązik a potem ewentualnie wrócić do wysokich filtrów

POLECAM BARDZO!!! Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:jedna aplikacja

Na prawde dobry.

Przyspieszacz ten kupilam pod wplywem wizazu,i z calego serca moge go polecic jest naprawde dobry,wiem co pisze poniewaz jestem blndynka i bardzo ale to bardzo wolno sie opalam na sloneczku jak i w solarium,i jezeli chce uzyskac jakikolwiek efekt musze wlasnie uzywac takich specyfikow jak ten z tym ze nie wszystkie na mnie dzialaja a po przyspieszaczu bielendy wystarczy 1 gora 2 seanse na solarium i skora moja cieszy sie piekna opalenizna,tak wiec napewno nie zgodze sie z moja przedmowczynia ze nic nie dziala,zreszta wiekszosc pozytywnych opinii mowi sama za siebie:)

Używam tego produktu od:3 tygodni.