Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C Lovely zawiera kompleks wyciągów z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia zamkniętych w kapsułkach liposomów. Wiśnia egzotyczna jest bogatym źródłem witamin C, A i F, która stymuluje regenerację komórek i syntezę kolagenu.

żel / płyn
regenerujące, wzmacniające
odżywki do paznokci
w buteleczce

serum

mam go od około miesiąca i jest jak najbardziej w porządku. kupiłam go za namową mojej siostry w rossmannie i na razie cały czas sprawdzam co i jak, ale jak na razie widze, ze jest całkiem w porządku :) pazurki stały się bardziej blyszczące

Dobra :)

+Przyjemny zapach.
+Dobra konsystencja
+Wygodna aplikacja
+Paznokcie są twardsze, nie rozdwajają się, nie łamią, szybciej rosną.
+Cena
+Bardzo szybko schnie.
+Bardzo wydajna.
+Nie zostawia nieprzyjemnej, tłustej warstwy, przez co można ją stosować nawet przed malowaniem paznokci.

Warte uwagi

Produkt kupiłam w poszukiwaniu jakiejś odżywki, która wzmocni moje paznokcie. Zdecydowałam się na zakup ze względu na dostępność oraz niską cenę.
Serum ma małe, wygodne opakowanie, zawiera aplikator - pędzelek, którym wygodnie aplikuje się produkt.
Ma przyjemną konsystencję, o lekko różowym zabarwieniu, jednak nie jest one widoczne po wyschnięciu.
Serum całkowicie się wchłania. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć wzmocnienie płytki paznokcia.
Zapach nie jest szczególnie mocny jak przy większości klasycznych lakierów.

W porządku.

Serum jest bardzo przyjemne w użytku, posiada pędzelek dzięki któremu rozprowadzamy produkt. Ładnie pachnie ale nie widziałam większych zmian.Nie wiem, czy kupię ponownie.

Dobry stosunek ceny do jakości

Odżywka spoko, wzmacnia paznokcie, nie łamią się aż tak i wreszcie mogę je zapuścić, żeby były dłuższe :) Fiolka niewielka, ale jest dość wydajna, przy częstym stosowaniu wystarcza na dłuższy czas. Do tego cena jest niewielka, niecałe 4 zł. Uważam, że stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry :)

Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C :)

Cena za 11 ml produktu to około 8 zł. Dostępny w każdym Rossmannie. Konsystencja jest dość gęsta, żelowo - olejkowa. Muszę przyznać, że jak pierwszy raz aplikowałam produkt byłam mocno zdziwiona - spodziewałam się odżywki w formie lakieru, a tu taka niespodzianka. Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce. W roli aplikatora występuje zwykły, dość miękki, ale wygodny pędzelek. Serum jest produktem bardzo wydajnym. Zapach jest delikatny, prawie niewyczuwalny. Producent zaleca nakładać serum 2-3 razy w tygodniu i pozostawić do wchłonięcia. Tak też robiłam.

Bardzo słusznie został ten kosmetyk uznany za KWC, zasługuje na to.
Serum bardzo szybko się wchłania, aplikacja zajmuje mniej niż 5 minut. Widocznie wzmacnia paznokcie. Już po miesiącu stosowania widzę znaczną różnicę. Paznokcie są twardsze i grubsze. Nie wpływa negatywnie na skórki.

Serum Lovely polubiłam bardzo. Jak w końcu uda mi się wykończyć tą buteleczkę wypróbuję coś innego, ale na pewno będę do niego wracać. Polecam! :)

Ulubieniec

Serum w małym stopniu pomogło moim cienkim paznokciom.
Paznokcie trochę się wzmocniły nawilżyły płytkę i ja rozjaśniło. Warto ja stosować systematycznie ale nie za często w ciągu dnia ,gdyż efekt możne być odwrotny od oczekiwanego. Podoba mi się zapach tego serum.

Dobry produkt

Naprawdę fajny produkt. Sięgnęłam po niego aby trochę wzmocnić paznokcie po regularnym malowaniu i kontakcie ze zmywaczem. Nie spodziewałam się cudów, chociaż marka Lovely już nieraz zaskoczyła jakimś super produktem w niskiej cenie ;-). I proszę! Okazało się, że za parę złotych stałam się właścicielką całkiem dobrego serum do paznokci.

Serum

Nie byłam przekonana do tego produktu od kiedy go dostałam,zbyt rzadka konsystencja długo musiałam czekać aż się "wchłonie"zużyłam całą butelecze bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto a i tak nie zauważyłam żadnego efektu.

Opis Produktu:

Stosując to serum nie zauważyłam żadnego wzmocnienia,odżywienia czy czegokolwiek. Jedyne co robiło to serum to zabezpieczało płytkę paznokcia .. Wiadomo lepiej uzyc takiego serum niz nic ale sa lepsze produkty do paznokci w granicach 10zł

Tanie i naprawdę działa

Sięgam od czasu do czasu po to serum żeby wzmocnić moje paznokcie w sytuacji gdy widzę że są w gorszej kondycji, robią się bardziej miękkie i mają tendencję do rozdwajania.
Serum jest dostępne w każdym Rossmannie. Cena bardzo przystępna, a dodatkowo często bywa na promocji.
Opakowanie to taka śmieszna malutka butleczka z pędzelkiem. Z początku trochę mnie wkurzało to że muszę trzymać za tę nakrętkę podczas nakładania preparatu na pazurki, ale z czasem się przyzwyczaiłam. Duża pojemność, jednak nigdy tak naprawdę do końca preparatu nie zużyłam, bo ciężko go wydobyć i lubi na końcówce zasychać. Uważam że opakowanie nie jest najlepsze, tragedii co prawda nie ma, ale zdecydowanie wolałabym tradycyjną formę lakieru do paznokci.
Konsystencja rzadka, dobrze się maluje, serum jest praktycznie przeźroczyste. Zostaje na paznokciu bardzo cienka warstwa, która błyskawicznie schnie. Serum daje delikatny połysk.
Używam albo solo, jednak wtedy dosyć szybko odpryskuje pod wpływem "mokrej roboty", albo jako bazę pod lakier - tak najczęściej używam i jest ok, chociaż nie przedłuża trwałości lakieru, ale mam 2w1: odżywienie i jednocześnie kolor na paznokciach.
Już po kilku tygodniach używania serum widać poprawę w kondycji paznokci - są bardziej twarde i nie rozdwajają się, wygląd płytki też jest lepszy.
Ogólnie serum jest spoko. Za małe pieniądze kupuję produkt który rzeczywiście wpływa korzystnie na stan paznokci, ale trzeba go używać jakiś czas żeby zobaczyć efekty.

polecam

Kurcze to serum jest świetne:):) Troszke śmierdzi ale mi to zupełnie nie przeszkadza bo zapach szybko sie ulatnia:) Serum ma śliczną buteleczke i różowy kolorek pędzelek jest bardzo wygodny. Serum dosc szybko sie wchłania i pozostawia paznokcie błyszczące. paznokcie baaaardzo mi sie wzmocniły i są twarde jak kamień:D Jeszcze niedawno miałam miekkie łamliwe i rozdwajające paznokcie a teraz nic:D to tez zasługa olejku rycynowego ale przede wszystkim serum. Przede wszystkim jest baaardzo wydajne i starczy mi jeszcze na bardzo długo. Jak mam pomalowane pazurki to aplikuje bo od spodu paznokcia i równiez działa:) Gorąco polecam ja jestem w nim zakochana