Semilac, Care, Manicure Oil Nail & Cuticle Elixir (Oliwka do skórek i paznokci (różne rodzaje))

Semilac Nail & Cuticle Elixir dostępna jest w kilu wersjach zapachowych – niezwykła oliwka pełna roślinnych olejóW. Oliwka poprawia wygląd skórek i daje odczucie gładkiej, miękkiej i nawilżonej skóry. Wyjątkowo lekka formuła współdziała z naturalną barierą skóry i łatwo się rozprowadza.
Jeśli masz problem z suchymi i zniszczonymi skórkami to ta oliwka jest właśnie dla Ciebie. Regularne stosowanie zapobiega zadzieraniu się skórek, wzmacnia ich kondycję i wspomaga odżywienie.

olejek
preparaty do skórek, odżywki do paznokci
ochronne
w buteleczce

Super!

strzał w dziesiątkę! Jestem z niej bardzo zadowolona! Pieknie pachnie i nawilza skorki. Konsystencja nie jest taka tłusta i bez problemu się wsiąka.
Jestem również zachwycona różnorodnością dostępnych wariantów, wszystkie ładnie pachną. Polecam!

Ładnie nawilża

Oliwkę kupiłam w promocji w Rossmannie. Udało się ją nabyć za jakieś 6zl.
Jest to produkt wręcz wymagany po zrobionym manicure, aby dodać paznokciom i skórkom odżywienia i relaksu.

Oliwka znajduje się w przezroczystej butelce, posiada pędzelek, który ładnie aplikuje produkt.
Oliwka jest różowa o pięknym owocowym zapachu.

Już po pierwszym użyciu widać różnicę w nawilżeniu skórek. Zapach i nawilżenie utrzymuje się bardzo długo, nawet po umyciu rąk mydłem.
Oliwka szybko się wchłania, a skórki pozostają gładkie i nawilżone.

Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy niewiele produktu na pędzelku, aby odpowiednio nawilżyć skórki.

skórki jak po zabiegu manicure

Przypomniałam sobie o nim, kiedy sięgnęłam do szuflady z zapasami kosmetycznymi. Moje skórki są ekstremalnie suche, pozaciągane, ogólnie koszmar. Wyciągnęłam tę buteleczkę i bez wielkich oczekiwań zaczęłam stosować za każdym razem, kiedy miałam chwilę przerwy dla dłoni i obowiązkowo na noc.
Olejek przepięknie pachnie (mam wersję Love) ale przede wszystkim nawilża cała okolicę płytki paznokcia. Przy każdym użyciu mam wrażenie, że właśnie wyszłam od kosmetyczki i jestem po świeżym zabiegu manicure. Nie pozostawia bardzo tłustej warstwy, wręcz przeciwnie, jest jakby suchym olejkiem.
Bardzo wydajny.
Polecam.

Skuteczne odżywienie skórek!

Oliwka do skórek i paznokci Semilac to jeden z tych produktów, które warto stosować regularnie po każdym zabiegu manicure wykonanym w domowym zaciszu i nie tylko. Zwłaszcza, jeśli waszym problemem są suche skórki wokół paznokci.

Oliwka zamknięta jest w poręcznym opakowaniu z pędzelkiem. Spośród dostępnych rodzajów, wybrałam wariant "Hope" o subtelnym jaśminowo-liliowym zapachu oraz "Coconut" o kokosowym aromacie. Oliwka bazuje na naturalnych substancjach odżywczych, które dbają o dobrą kondycję oraz piękny wygląd skórek i paznokci. Intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje.
Posiada lekką formułę, dzięki czemu jej aplikacja jest niezwykle prosta i przyjemna - niewielką ilość oliwki należy nanieść na płytkę oraz skórki wokół paznokci, a następnie delikatnie wmasować. Dodatkowy plus za wydajność i przystępną cenę.

Polecam.

Polecam zakup w ciemno

Recenzja dotyczy wersji WISH. Kupiona z zestawem startowym, jestem zaskoczona jakością. Pięknie pachnie ( taki salonowy efekt), łatwość w aplikacji, nie spływa. Odżywka jest taka gęsta. Bardzo przyjemny produkt.

Dobra i pięknie pachnąca oliwka- oceniam wariant o nazwie Love

Oliwki do skórek to stały bywalec mojej łazienkowej szafki. Wmasowywanie ich w skórki co wieczór stanowi dla mnie już w zasadzie rytuał pielęgnacyjny, dzięki któremu moje skórki sa w dobrej kondycji. Jakiś czas temu korzystałam z masełka do skórek i oliwkę odstawiłam na bok, a podczas nie tak dawnych zakupów w drogerii Rossmann skusiłam się z powrotem na zakup oliwki od Semilac o pięknej nazwie Manicure Oli Nail &Cuticule Elixir. Wybrałam wariant o nazwie Love. Koszt buteleczki to ok. 8 zł, ale była to cena promocyjna. Cena bez obniżki to ok. 12 zł. Dodam, że widywałam tę oliwkę również w sklepach internetowych, nie tylko w sklepie producenta, więc z dostępnością produktu nie ma problemu.

Oliwka znajduje się w małej szklanej buteleczce ze srebrną nakrętką. Buteleczka jest bardzo ładna, cieszy oko, bowiem wykonano ją z matowego szkła, zachowując jednak na tyle transparentności, by stopień zużycia produktu był widoczny. Forma aplikatora jest bardzo wygodna- jest to pędzelek.

Już podczas pierwszej aplikacji urzekł mnie piękny zapach tego produktu. Zapach po trosze owocowy, a po trosze kwiatowy, przywodzący na myśl damskie perfumy. Bardzo podoba mi się ten zapach i za każdym razem, gdy używam oliwki jestem w siódmym niebie. Co do konsytencji, bardzo mnie ona zaskoczyła. Oliwki, które stosowałam do tej pory były dosyć mocno tłuste i praktycznie nigdy nie wysychały do końca. Ten produkt jest inny. Konsytencja jest jakby trochę rozwodniona, mniej tłusta i bez problemu wsiąka w skórki po kilku minutach od wmasowania produktu. Obawiałam się, że wobec tego jej działanie będzie słabe, jednak okazało się, że tak nie jest. Stosuję oliwkę od ok. 6 tygodni i moje skórki są w bardzo dobrej kondycji. Brak przesuszeń, odstających zadziorków, jednym słowem piękne i zadbane okolice paznokci. Muszę też dodać, że kosmetyk jest ultra wydajny i sądzę, że powinien wystarczyć na bardzo długi czas. Na tę chwilę po 6 tygodniach nie zauważyłam zbytniego ubytku w buteleczce.

Muszę przyznać, że oliwka Love marki Semilac to jedna z fajniejszych oliwek do skórek jakich kiedykolwiek używałam. Bardzo się z nią polubiłam, głównie dzieki temu, że utrzymuje skórki w dobrej kondycji, ale także przez wzgląd na jej piękny zapach i bardzo fajną, wsiąkającą konsystencję. Polecam każdemu, kto lubi mieć zadbane skórki wokół paznokci. Produkt wart zakupu.

Jakaś taka... nijaka

Preferuję odżywki do paznokci w formie lakieru, aby nie znikały przy pierwszym kontakcie z wodą, ale postanowiłam bardziej niż zwykle zadbać o skórki, tzn. oprócz kremu do rąk stosować również oliwkę. Stałam przed szafą Semilac w Rossmannie jak na rozstaju dróg, nie miałam pojęcia, na którą z czterech wersji się zdecydować. Ostatecznie padło na "Hope", ponieważ uwielbiam kolor fioletowy, a i nadzieja brzmiała zachęcająco.

Sądziłam, iż oliwki różnią się tylko kolorem, a okazało się, że również zapachem.
Może podam małą ściągę, ponieważ woń jest tyleż ładna, co wyraźna i lepiej dopasować wariant do preferencji:

Hope - jaśmin i lilia
Love - mandarynka i wanilia
Wish - wanilia i karmel
Dream - cytrusy

Oliwka ma mocno płynną formułę i jest dzięki temu bardzo wydajna, niewiele potrzeba do pokrycia skórek oraz paznokci.
Preparat powinien zapewnić nawilżenie, wygładzenie skórek, a także zapobiegać ich zadzieraniu. Płytka paznokcia miała natomiast zyskać nabłyszczenie. W takim razie coś poszło u mnie nie tak...

Paznokcie dzięki oliwce Semilac nie zyskały nic, ale być może jest to kwestia niezbyt regularnego stosowania na tym obszarze - po prostu nakładałam oliwkę tylko wtedy, gdy nie używałam akurat klasycznej odżywki. OK, to mogło być za mało, aby zobaczyć efekty. Do pielęgnacji skórek przyłożyłam się solidniej, aplikowałam tłuścioszka obowiązkowo na noc, a czasem także w ciągu dnia, gdy dało się przewidzieć, że za pięć minut nie będę myć dłoni. Na pierwszy rzut oka skórki wyglądały ładniej, nawilżone, odżywione, ale tylko gdy oliwka znajdowała się na nich. Po zmyciu czar pryskał, nie zauważyłam niestety długofalowego działania, które poprawiałoby ich kondycję. Podobny rezultat, czyli wizualne polepszenie "zadziorków" mam po pierwszym lepszym kremie do rąk, a niektóre na dłuższą metę potrafią zdziałać więcej niż produkt Semilac.
Widzę po innych recenzjach, że oliwka robi furorę, ale u mnie niespecjalnie się sprawdziła, pomagała tylko na chwilkę i mało prawdopodobne, abym skusiła się na inną wersję zapachową.

Super zapach

Bardzo fajna oliwka. ŚLICZNIE pachnie i jest bardzo wydajna, nakladanie tez jest przyjemne i efekty sa naprawde dobre. Skorka wokol paznokci fajnie nawilżona i gladka.

Świetny zapach

Oliwka spełnia swoje zadanie. Skórki są świetnie nawilżone i odżywione. Posiadam Oliwkę Wish, która cudownie pachnie.
Zdecydowanie polecam ten produkt osobom, które uwielbiają piękne, intensywne zapachy! :)

Doskonała

W końcu trafiłam na oliwkę do skórek, która rzeczywiście coś robi! Zacznę od tego, że produkt przepięknie pachnie (mój wariant oliwki to Dream), naprawdę kocham ten zapach i lubię czasem sobie otworzyć oliwkę aby tylko go poczuć ;)

Działanie: Świetnie regeneruje suche skórki lub obgryzione (czasem niestety mi się zdarzy ze stresu). Przede wszystkim odżywia, mam również wrażenie, że skórki mniej się zadzierają. Skóra staje się gładka i miękka. Oliwka całkiem szybko się wchłania, wmasowywana /wklepywana w skórę jeszcze szybciej.

Opakowanie to mała wielkości lakieru szklana buteleczka, matowa, ale transparentna, więc widać ile produktu ubywa. Wygląda bardzo ładnie na toaletce, wręcz luksusowo. Łatwo i wygodnie się rozprowadza, pędzelek jest mięciutki. W dodatku jest bardzo wydajna i w przystępnej cenie.

mam wersje brzoskiwniowa i jest super

Jestem posiadaczką bardzo suchych dłoni, i jest to mój problem nie zależnie od pory roku.
Zakupiłam oliwkę do skórek firmy semilac po przeczytaniu dużo pozytywnych opinii . I się nie zawiodłam.
Produkt spełnił moje oczekiwanie.
Używam go praktycznie codziennie by nawilżać moje suche skórki i fajnie sobie z tym radzi,do tego dość szybko się wchładnia.

Pięknie pachnie, ja mam wersje brzoskiwniową.

Lubię do niej wracać

Pamiętam jak kupiłam ją w Rossmanie. Była w okazjonalnej cenie, więc się skusiłam na zakup. Oliwka dla mnie jest niesamowita. W korzystnej cenie, pięknie pachnie, że to poezja dla nosa. Dobrze nawilża skórki. Polecam, również ze względu na wydajność.