Bielenda, Vanity, Krem do depilacji twarzy, ciała i bikini (skóra wrażliwa - stara wersja)

Wyjątkowo delikatny krem przeznaczony jest do ekspresowej depilacji twarzy oraz wrażliwych partii ciała, takich jak bikini oraz pachy. Produkt został wzbogacony ekstraktem z aloesu, który łagodzi podrażnienia, nawilża i pielęgnuje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.
Krem pozostawia skórę jedwabiście gładką, usuwając szybko i skutecznie zbędne owłosienie.

mój nr 1 !!

za co tyle gwiazdek?

+ całkiem przyjemny zapach
+ skuteczność
+ łagodność
+ gładka skóra po depilacji
+ łatwość w użyciu

godny polecenia, świetnie daje radę na tle innych kremów.

Używam tego produktu od: niedawna

bardzo dobry

Plusy
+ wydajny
+ tani
+ dobrze usuwa włoski
+ nie podrażnia

Minusy
- zapach, który początkowo wcale mi nie przeszkadzał, jednak po dłuższym stosowaniu jest nie do zniesienia

po prostu super

Kupowałąm wiele kremów przewaznie na promocji i natrafiłam właśnie na ten aloesowy. Stosuję takie kremy wyłacznie do depilacji okolic bikini i ten sie sprawdził. Dobrze się rozprowadza, wydajny, szybko usunął włoski i nei podraznił skóry! I za to największy plus. Drugi duzy plus to niska cena. Nie warto przepłacac za inne rozleklamowane tego typu cuda, a nawet jest lepszy. Koljeny plus, to że jak na taki specyfik, to nawet ładnie pachnie:) Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

najlepszy

Jestem wierną użytkowniczką tego kremu, używam go do bikini i okazjonalnie pod pachami (kiedy nie mam siły wytrzymać depilatora). Plusy:
- niska cena
- wydajny
- zapaszek do wytrzymania, i nie utrzymuje się w łazience zbyt długo
- nie podrażnia
- szpatułka moim zdaniem jest ok
- DZIAŁA (nakładam średnio-grubą warstwę i trzymam ok 6-10 minut, wszystkie włoski usunięte, a zaznaczam, że jestem ciemna szatynką)

Minusów do tej pory nie zauważyłam:)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: ok 6

nienajgorszy średniak

Mam co do tego kremu mieszane uczucia. Jest pierwszym kremem do depilacji, którego zapach jest dla mnie do zniesienia. Jest łagodny, nie podraznia. Ale nie bardzo radzi sobie z grubymi i ciemnymi włoskami brunetki. Stosowałam go na twarz - wąsik - i tu nie mam zastrzeżeń, poradził sobie bez zarzutu - i pod pachami. Tu juz było znacznie gorzej. Trzymałam go dłużej niz zalecił producent, a i tak nie usunął wszystkich włosków - musiałam poprawiać maszynką.
Po tej porażce - bikini już sobie odpusciłam.
Szpatułka jak dla mnie zbyt ostra.
Podsumowując - nie jest najgorszy, ale będę szukać lepszego.

28.10.2008 - wypróbowałam jednak na bikini, tyle ze użyłam duuużej ilości kremu - poradził sobie nienajgorzej. Z pachami też jest zdecydowanie lepiej przy większej ilości kremu. Ale przez to krem staje sie bardzo mało wydajny, dlatego nie zmieniam ilości gwiazdek.
Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nie taki zły jak na tę cenę

kupiłam go kierując się głównie ceną, w użyciu okazał się wcale nie gorszy od droższych kosmetyków np firmy veet.
używam go do depilacji bikini, co prawda 6 minut to bujda -u mnie pozostaje na skórze 15-20 minut- ale nawet przetrzymany tak dlugo nie powoduje podrażnień i usuwa włoski dość dokładnie.

Używam tego produktu od: około roku

No nawet ok.

Nawet niezły krem. Używam go do depilacji bikini. Włosy usuwa nieźle, ale trzeba trochę dłużej potrzymać, co stwarza niestety pewne ryzyko, bo nie należy do najdelikatniejszych. Skóra czasami po nim szczypie, ale nie podrażnia na dłuższą metę.

Konsystencja jest dość rzadka, trzeba uważać przy nakładaniu, żeby krem nie wylądował na podłodze zamiast w odpowiednim miejscu. Śmierdzi, ale wszystkie kremy tego typu śmierdzą. Szpatułka do ściągania ostra i niezbyt wygodna, ja używam szpatułki od kremu Veet. Niezbyt wydajny.

Ogólnie można kupić za te 6-7zł.

nie za bardzo

hmmm
wiec kupilam go z myslą o okolicach bikini no i skusila mnie cena6,50.... pod pachami włoski usunięte ale piecze okropnie to pierwszy minus. bikini to masakra lepiej sprawuje sie maszynka !! usunął nieliczne włoski cala skóra podrażniona..

Używam tego produktu od:pierwszy dzien

Strata pieniędzy...

Cóż, nie polecam. Wypróbowałam go właśnie na mojej strefie bikini, a efekty są dalekie od ideału. Nałożyłam całkiem grubą warstwę, poczekałam 6 minut (maksimum podane na opakowaniu) - i nic. Po następnych 6 minutach zdecydowałam, że nie ma co przesadzać i usunęłam krem. Część włosków się rozpuściła, część nie. Długo musiałam je "zdrapywać" szpatułką (zresztą za ostrą), żeby efekt był jako taki. Wydepilowane okolice wyglądają jednak sporo gorzej niż po zwykłym goleniu - są szorstkie w dotyku, na oko widać króciutkie włoski. Co prawda krem faktycznie mnie nie podrażnił (mimo tych 12 minut na skórze), pachnie całkiem znośnie i był niedrogi, to (kurczę!) przecież nie perfumy chciałam, tylko preparat do depilacji - a depiluje beznadziejnie! Może jest skuteczny u pań z cienkimi, delikatnymi włoskami w strefie bikini, ale ja mam ciemne i dość grube, więc dla mnie zupełnie się nie nadaje.

Używam tego produktu od: dzisiaj...
Ilość zużytych opakowań: napoczęłam jedno

warto użyć

Jak dla mnie jeden z lepszych kremów do depilacji. Co prawda muszę go troszkę dłużej przetrzymać w okolicach bikini, ale nie mam po nim żadnych podrażnień i w sumie spisuje się świetnie :)

Używam tego produktu od: tego roku

Bubel przez wielkie B ;]

mam grube włoski, to pradwa. Ale to cudo nie usunelo ani JEDNEGO włoska, zarówno z okolic bikini, jak i pach( jeszcze go wypróbuje do wąsika). 2 gwiazdki tylko i wyłącznie za to, że nie podrażnił mnie w ogóle:) Jednak mysle, ze dla posiadaczek jasnych i miekkich wloskow bedzie dobry:)

Używam tego produktu od: tygodnia

Super !

Co tu dużo mówić, ten kosmetyk spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Plusy:
- usuwa praktycznie wszystkie zbędne włoski (trzymam go nie więcej jak 10 min.)
- skóra po nim jest dostatecznie gładka
- nie wysusza i nie podrażnia
- cena

Minusów brak ;) Polecam gdyż jest znacznie lepszy od veet do depilacji bikini, a cena ... :)

Teraz z racji braku tego produktu w sklepie zakupiłam krem owocowy Tanita w saszetkach który także świetnie się sprawdził!Używam tego produktu od: już nie używam ;)