Nivea, Visage Young, Pure Effect, Clean Deeper! (Żel-peeling do codziennego mycia twarzy) (stara wersja)

Żel-peeling do codziennego mycia twarzy, który na dwa sposoby oczyszcza skórę:
- głęboko oczyszczające mikrogranulki z kwasem mlekowym odblokowują pory i zapobiegają powstawaniu zanieczyszczeń oraz zaskórników;
- peelingujące drobinki wyrównują i wygładzają skórę.
Żel-peeling stosowany regularnie rano i wieczorem sprawia, że cera staje się wyjątkowo czysta i gładka.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Acrylates Copolymer, Lactic Acid, Maris Limus, Ostrea, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyethylene, Mannitol, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Benzophenone-4, Microcrystalline Cellulose, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional Prafum, Cl 42090, Cl 74160

Cena: ok. 14zł / 150ml

Boski

Od zawsze mialam problemy z tlusta cera i muszę przyznać, że kosmetyki Nivea Visage jako jedyne potrafia mi zmatowić skutecznie cerę. Wzmagałam się przed kupnem tego peelingu, myślać, że podrażni moją delikatną cerę. Ale raz się skusiłam i nie żałuję. Cudowny zapach, super wydajność, świetnie oczyszcza pory, i peeling jest na tyle delikatny, że żel można używać codziennie jako żel do mycia twarzy. Polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Fajniutki peeling odświeżający

Do zakupu skusiła mnie reklama tego produktu.

Zalety:
-łatwo dostępny
-niedrogi
-świeży zapach
-fajnie wygładza
-daje uczucie świeżości

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

dobry produkt

Uzywałam tego produktu codziennie do przemywania twarzy, obecnie powróciłam do opakowania aby je dokończyć. Jest dobry, skóra jest odświeżona i oczyszczona, ale tak na prawdę cudów nie zdziałał.

+ miło pachnie
+ wydajny
+ uczucie oczyszczenia

- straasznie długo trzeba przemywać twarz, aby go w końcu zmyć

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie warto

dawno temu, gdy myślałam że firma nivea ma dobre kosmetyki, kupowałam je masowo, lecz w efekcie wyrzucałam kase w błoto.

-po użyciu żelu czułam na twarzy powłoczkę jaką po sobie zostawiał
- peeling to chyba jakiś żart, z taką ilością kamyczków
- zapach szybko si e ulatniał
-męczyłam się z tym było mi zużyć całe opakowanie, za duże przez co kosmetyk się nudzi szybko

rewelacja

nie zamieniłabym go na żaden inny żel do twarzy! mam cerę mieszaną ze skłonnością do świecenia i codzienny, delikatny peeling jest dla mojej skóry niezbędny, a ten żel doskonale spełnia swoje zadanie

plusy:
+ dokładnie oczyszcza
+ nie świeci się po nim twarz
+ skóra jest przyjemnie gładka w dotyku
+ peeling jest bardzo delikatny, nie podrażnia

jeśli chodzi o minusy, to mógłby być odrobinę bardziej wydajny

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Jakiś żart?!

Skuszona promocją a 9,99 kupiłam ten żel. Chciałam peeling do twarzy a tu dwa w jednym...:)

Totalna porażka jak dla mnie:
- jako peeling nie sprawdza się, chyba że jest stosowany codziennie
- pory codziennej pielęgnacji pojawia się problem...zaczynają mi wychodzić pryszcze po nim...
Dodatkowym minusem jest zapach, jak dla mnie chemiczny i odrzucający mnie po dłuższym stosowaniu.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Najgorszy żel jaki miałam.

Najgorszy żel jaki miałam , spowodował olbrzymie uczulenie na twarzy i nie oczyścił cery. Skóra pozostała podrażniona. Próbowałam zastosować do oczyszczania szyi i dekoltu ale efekt był taki sam. Odstąpiłam żel siostrze ale u niej efekt jest identyczny.

Nie lubię wyrzucać kosmetyków, więc pewnie zużyję do delikatnego peelingu dłoni...

świeci się po nim skóra

Żel pachnie bardzo zachęcająco, jest wydajny i starcza go na długo. Opakowanie ma ładne, co do poręczności w sumie nie mam zarzutu. Łatwo się go zmywa, ma przyjemną konsystencję, skóry nie podrażnia.

PLUSY:
-cena
-opakowanie
-zapach
-delikatny dla skóry
-dobrze czyści
-użytkowanie nie sprawia problemów

MINUSY:
-ściąga skórę
-skóra się po nim świeci, ale jest nawilżona

Chyba najlepiej sprawdzać będzie się przy suchej cerze. Moja, zwykle świecąca się, strefa T, jest jeszcze bardziej widoczna +świeci się i tak cała twarz.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: osiem

Bardzo go lubię.

Żel dobrze oczyszcza twarz (nadaje się nawet do demakijażu), delikatnie peelinguje, dobrze się pieni, ładnie orzeźwiająco pachnie, do tego nie wysusza, twarz po nim jest miękka, ma fajną konsystencję oraz jest wydajny i nie ma trudności ze zmyciem go. Mnie osobiście nie podrażnił. Na pewno do niego jeszcze wrócę.

Używam tego produktu od: rok czy dwa temu

polecam, dla cery tłustej

Plusy:
-wydajny
-ładne opakowanie
-dobrze czyści
-odblokowuje pory
- Świetnie oczyszcza buzię
- pomaga w walce z wągrami
- delikatnie peelinguje

Minusy:

-drażni delikatną skórę
-te granulki peelingujące są naprawdę duże
-dziwnie pachnie

Używam tego produktu od: używałam w wieku młodzieńczym

Względny

Żel jest wydajny i dobrze się pieni, a do tego fajnie pachnie, jednak nie zmniejszył mi wągrów na nosie. Nie wysusza i delikatnie peelinguje skórę, pomaga też by stała się bardziej delikatna i miękka. Dobrze oczyszcza i pozostawia buzię gładką i matową. Mnie nie uczulił ani nie podrażnił.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1całe

Jak dla mnie forever :)

plusy:

- Świetnie oczyszcza buzię nawet z makijażu wieczorowego
- pomaga w walce z wągrami
- delikatnie peelinguje , ale absolutnie nie jest to mocny peeling

minusy:

-jak dla mnie brak , natomiast osoby o cerze bardzo wrażliwej muszą używać produktu ostrożnie , gdyż może lekko podrażnić

podsumowując:

Zaraziłam miłością do tego produktu wszystkie koleżanki , i kobiety w mojej rodzinie które teraz nie wyobrażają sobie życia bez tego produktu . Nawet tata mi go czasami podbiera :) .

Opis w jednym zdaniu :

produkt dla osób w każdym wieku

Używam tego produktu od: od kąd pojawił się na rynku .... od około 6 lat
Ilość zużytych opakowań: straciłam rachubę :)