Bio Cosmetic, Mildness, Krem do wrażliwych rąk i paznokci Proteiny mleka i aloes

Nawilżający krem do wrażliwych rąk i paznokci zawiera proteiny mleczne, które intensywnie odżywiają oraz chronią dłonie przed wysuszeniem. Ekstrakt z aloesu wygładza, ujędrnia i regeneruje skórę dłoni.

Cena: 4,50 zł / 100 ml

Krem jest kapitalny

Jak dla mnie ten krem był super i pewnie dalej kupowałabym go, gdyby nie fakt, że nie mogę go znaleźć w żadnej drogerii w pobliżu, muszę się chyba gdzieś dalej wybrać na poszukiwania.
\\nKrem bardzo dobrze nawilża, pięknie pachnie, ale co dla mnie najważniejsze bardzo korzystnie oddziaływał na moje paznokcie - z racji tego, że mam nierówną płytkę na jednym kciuku - systematyczne stosowanie usuwało nierówności, był to jedyny krem, który dawał widoczne efekty wygładzenia paznokci. Jak dla mnie naprawdę godny polecenia jak na swoją niską cenę ( o ile dobrze pamiętam kosztował coś ponad 4 pln:)

Bardzo fajny...

Krem faktycznie ma lejąca konsystencje, co może być trochę wkurzające, ale da się to przeżyć... Natomiast jego właściwości są wspaniałe. Krem mocno i długotrwale nawilża, ma słodziutki zapach, fajne opakowanie i niską cenę. Czego chcieć więcej? Myślę, że kupiego ponownie.

Polecam :-)

Używam tego produktu od: kilku tygodniu

Właścwie 2,5*

ale dałam 3 ze względu na cenę.
- lekko nawilża
- szybko się wchłania
- ładnie pachnie
- ma wkurzającą, leistą konsystencję, przez co notorycznie zalewa mi nakrętkę
- w ogóle nie odżywia
- nijak nie wpływa na paznokcie

Na zimę zdecydowanie za słaby. Ale za tę cenę można spróbować.

bardzo dobry

Tani i skuteczny krem:) Wydajny, dobrze sie rozprowadza i wchlania, ma przyjemny zapach. Nie pozostawia na dloniach tlustej warstwy.
Pomaga na sucha skore rak.
Maly minus za konsystencje - za bardzo lejaca.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze