Biosilk, Silk Therapy Shine On (Nabłyszczacz i odżywka w jednym)

Biosilk, Silk Therapy Shine On (Nabłyszczacz i odżywka w jednym)

Zgłaszająca osoba: Ptaszysko

Nabłyszczacz i odżywka bez spłukiwania. Zapewnia natychmiastowy połysk włosów, nie obciążając ich. Ponadto zawiera witaminę E, jedwab oraz wyciągi z roślin. Eliminuje pierzastość włosów i jest odpowiedni do każdego ich rodzaju.

Włosy jak z reklamy

+ Niesamowita wydajność.
+ + Przyjemny zapach, dla niektórych może być zbyt intensywny.
+ + + Nie obciąża, nie usztywnia, nie wysusza, nie skleja, nie natłuszcza, nie podrażnia skóry głowy.
+ + + + Nabłyszcza, wygładza. Włosy stają się lejące, błyszczą jak diament.
- Cena mogłaby być bardziej przystępna, ale w stosunku do wydajności jest odpowiednia.
- - Łatwo przesadzić. Mnie wystarczą 4 psiknięcia!

Mam puszące się, falowane włosy, preparat stosuję po prostowaniu albo naturalnym kręceniu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 / 150 ml

kiepski

Mimo, że zaglądam na Wizaż od dawna, to moja pierwsza recenzja tutaj. :-)
Zachęcona świetnymi opiniami kupiłam ten nabłyszczacz. Po pierwszym użyciu i wyschnięciu włosów musiałam od razu umyć głowę. Włosy były ciężkie, sztywne, okropne.
Teraz oszczędnie dozuję preparat, ale nie zauważyłam żadnych plusów oprócz tego, że włosy dość dobrze się rozczesują. Ale to można uzyskać po użyciu dobrego balsamu.
Włosy absolutnie nie błyszczą, co chciałam uzyskać kupując tak chwalony produkt.
Rozczarowałam się absolutnie. Jeszcze używam tego "nabyszczacza" po każdym myciu, licząc chyba na jakiś cud... Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

GENIUSZ!!!!

uzywam TYLKO jego tak jak i moj fryzjer, caly jego salon i wszystkie klientki - mimo tego,że oficjalnie używa innych kosmetyków;)
tylko on daje TAKi efekt. a próbowałam wielu. jest bezkonkurencyjny!! tylko żeby nie przesadzić przy nasadzie włosów, bo bedą wyglądały cięzko

Używam tego produktu od:pare lat
Ilość zużytych opakowań:kto to wie? 4? a moze wiecej?

raczej odżywka

na początku byłam zadowolona, ale z czasme zauważyłam, że odżywka dość obciąża włosy, a wcale nie powoduje nie wiadomo jakiego lśnienia, ja właściwie nie widzę większej różnicy. produkt stosuję jako odżywkę, dzięki czemu włosy są nieco bardziej śliskie w dotyku. daję 3 gwiazdki, za wydajność i łatwość stosowania, jednak cena wg. mnie nie jest adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

nie nie nie

mam suche wlosy niestety ten specyfik jest tak tlusty ze na drugi dzien wlosy nadaja sie domycia odrazu po zastosowaniu wloski sa piekne to przyznaje niestety na drugi dzien tluste jakbym ytydzien ich nie myla a zawsze myje co 3 dni odradzam zurzyje na koncowki

Używam tego produktu od:miesiaca

bardzo dobry

kupiłam zachęcona ocenami innych - nie zawiodłam się.
włosy błyszczą po nim jak głupie, uważać trzeba jedynie aby umiejętnie go rozprowadzić (za pierwszym razem wyglądałam jakbym się natarła smalcem...); dodatkowo lubię ten charakterystyczny zapach :)
nie jestem w stanie ocenić skuteczności produktu jako odżywki (używam kilku innych kosmetyków) - z pewnością jednak ich nie niszczy.
Minusem jest jednak mała wydajność a co za tym idzie - cena.

Bardzo dobry nabłyszczacz

Uważam że produkt jest naprawdę godny polecenia.Za jego pomoca można uzyskać efekt wspaniale błyszczących włosów.Co do przetłuszczania to bardzo trzeba uważać stosując produkty tego typu i po prostu umiejętnie dozować.
Producent obiecuje oprócz nabłyszczania odżywianie.Trudno im go pod tym względem ocenić, gdyż po pierwsze nie stosuję go codziennie ,a po drugie używam masy odżywek.Wystarcza mi fakt że skoro ma odżywiać to na pewno włosów nie niszczy.
Cena wygórowana i dlatego odejmuje gwiazdkę.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

hmmm super a jednak...

Przeczytałam wasze recenzje i jeszcze tego samego dnia poleciałam go kupić. Prawdę mowiąc sama nie wiem czy go polecac czy nie.
Ogólnie włosy błyszczą sie po nim jak zwariowane - naprawdę mocny blask.
Niestety bardzo łatwo o efekt "tłustych włosów"
Nie psikam dużo a jednak włosy wyglądają jak tłuste.
O wiele lepiej jest jednak gdy psikam preperat na dłoń i dopiero wtedy na włosy - wtedy wygląda to całkiem całkiem.
Ogólnie jako nabłyszczacz spełnia swoja role - może u innych Pań nie bedzie takiego efekty.
Ja szukam dalej

Używam tego produktu od:2 tygodni

świetny!!

Jestem baaaaaardzo zadowolona z tego produktu:) Po użyciu włosy są gładkie i lśniące. Nie można jednak przesadzić z ilością "psikania" bo wtedy powstaje efekt "tłustych włosów".

przereklamowany

Kompletnie nie rozumiem skąd te OCHY I ACHY nad tym nabłyszczaczem? Jest dobry, ale nie rewelacyjny. Jeżeli ktoś ma problem z przetłuszczającą się skórą głowy, niech raczej o nim zapomni. Od razu po zastosowaniu włosy tracą swą naturalną świeżość i zwiewność i stają się raczej pozlepianymi strąkami. No nie wiem, starałam się stosować ten produkt raczej z większej odległości, ale moje włosy jednak obciąża. Większość produktów Farouka jest bardzo dobra, ale ten produkt nie przypadł mi do gustu. Cena dość wysoka jak za nabłyszczacz, a jednak w mojej ocenie nieadekwatna.

Używam tego produktu od:2 m-cy

super lśnienie

Jestem bardzo zadowolona z tego nabłyszczacza. Nie mam doswiadczenia w tej dziedzinie, więc narazie daję 4 gwiazdki -sprawdzę jeszcze inne nabłyszczacze, ale naprawdę uważam, ze jest bardzo dobry. Bardzo mocno nabłyszcza i takiego efektu oczekiwałąm. Włosy mocno się błyszczą i fajnie układają, jednak zaznaczam, ze nie jest to bardzo naturalny połysk:)
Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Jestem mu wierna :)

Produkt, chociaz dosc drogi w moim przypadku sie sprawdzil i nadal tak jest :) przywrocil nieco blasku i delikatnosci w dotyku( farbowanym wlosom). Ogolnie jest oki :) ale lepiej na poczatek sprawdzic go i zdecydowac sie na mniejsze opakowanie. Odpowiednio stosowany w odpowiedniej ilosci daje fajny efekt.

Używam tego produktu od:
dłuższego czasu rok z odpowiednimi przerwami