Dove, Beauty Care Shower, Creme Oil Shower Rosewood and Cocoa Butter (Kremowy żel pod prysznic z olejkiem z drzewa różanego i masłem kakaowym)

Creme Oil Shower Rosewood and Cocoa Butter - wyjątkowa pielęgnacja i delikatność w postaci delikatnego, pielęgnującego kremowego żelu pod prysznic. Zawiera naturalne olejki i 1/4 kremu nawilżającego Dove, który aktywnie dba o skórę. Wyjątkowa kombinacja aromatu drzewa różanego i masła kakaowego działa na zmysły.
Żel pielęgnuje skórę i działa na zmysły.

Dobry

Bardzo przyjemny żel pod prysznic. Ładnie pachnie, pieni się, oczyszcza skórę. Na pewno nie wysusza, chyba nawet nawilża. Opakowanie przyjemne. Używa go się bardzo miło. Nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ zużywam duże ilości żelu pod prysznic, a ten jest dość drogi. Palmolive o podobnych właściwościach jest tańszy i dużo bardziej wydajny, dlatego Dove może zagości w mojej łazience, gdy zapragnę się porozpieszczać :)

Używałam tego produktu jakieś pół roku temu

dla mnie najlepszy

Stosowałam już kilka żeli, mleczek i olejków pod prysznic ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Po każdym myciu muszę używać balsamu poniewać moja skóra jest bardzo sucha, powiedziałabym nawet, że miejscami jak papier (kolana, łydki, ręce). Ale po użyciu tego Dove nie musiałam już smarować się balsamem. Wiadomo, że skóra nie była tak nawilżona jak po posmarowaniu się, ale i tak byłam pod wrażeniem:) Dlatego polecam osobom, które mają suchą skórę. Do tego jeszcze dochodzi ten zapach, jest zmysłowy i czuję go jeszcze długo po kąpieli. Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

bardzo dobry

Jak dla mnie jest to świetny żel pod prysznic :)
Uwielbiam linię Dove ( może oprócz preparatów do włosów)
Jeśli chodzi o żel to po prostu go uwielbiam, bardzo dobrze nawilża i natłuszcza moją skórę, nie pozostawia uczucia suchości.
Po nałożeniu gąbką bardzo dobrze się pieni.
Zapach ok
Polecam i używam Dove non stop :)

Używam tego produktu od: 1 roku

Ładnie pachnie, nie wysusza

Kupiłam żel dla zapachu, lubię takie słodkie wonie, choć ta z różą i kakao nie ma nic wspólnego, ale mnie się podoba. Kosmetyk pod prysznic ma ładnie pachnieć, dobrze się pienić i nie wysuszać. I żel Dove spełnia moje oczekiwania.
Drobna uwaga do ewentualnych użytkowniczek: żel ma faktycznie kremową konsystencję, stosowany bez użycia jakiegoś "przyrządu" myjącego prawie się nie pieni, tylko maże po skórze. Ja nakładam go na siatkową myjkę, rozcieram dłonią i żel pieni się jak należy. Zapewne gąbka czy inne myjki sprawdzą się tak samo dobrze.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Lubię :)

Lubię te żele z dove (różne). Ten ma świetny zapach, zostawia skórę przyjemnie gładką i nawilżoną oraz jest niezwykle wydajny. I jest delikatny! :) Polecam:)

Używam tego produktu od:nie wiem

wysusza

Żel jest faktycznie bardzo kremowy, średnio wydajny, dość ładnie, intensywnie pachnie, jednak przyjemność mycia jest średnia, bo żel dość opornie się rozsmarowuje i trudno go spłukać. Po jego użyciu skóra jest wysuszona. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodni

intensywny zapach

Zacznę od zapachu: jak w podsumowaniu..jest intensywny,ciężki..jak dla mnie za intensywny. Troszkę jakby orientalny z kadzidłem.
Konsystencja: kremowy,gęsty.. ale przez to nie jest bardzo wydajny.
Wydajność: średnia (przez konsystencje)

kremowy

Od żelu pod prysznic nie wymagam wiele, ale ostatnie wspomnienia z jakimiś okropnymi specyfikami (wodnity "olejek" Bielendy) sprawiły, że Dove przypadł mi do gustu. Przede wszystkim ma konkretną, gęstą konsystencję, kremową, nie wodnistą, przez co jest bardzo wydajny. Zapach wiśniowo-chemiczny niestety, ale na mojej skórze nie utrzymuje się długo. Na dłuższą metę prysznic z Dove zaczyna męczyć.
Może nie nawilża skóry, ale na pewno jej nie wysusza, jak dziesiątki innych żeli pod prysznic.
Niestety bardzo słabo się pieni i trudno go spłukać ze skóry.
Mimo to nie żałuję zakupu.
Skusiła mnie promocyjna cena, 7,99 PLN.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

ok

nie jakis nadzwyczajny ale skora po nim jest badzo delikatna. zapach na poczatku w ogole mi sie nie podobal..teraz wylapuje w nim cos przyjemnego. dobra konsystencja.

Używam tego produktu od; miesiac?

bardzo dobry produkt

Świetny żel pod prysznic. Ma miły zapach i konsystencję .Skóra staje się rzeczywiście bardziej nawilżona i przyjemna w dotyku. Podobne efekty mogłam wcześniej uzyskać stosując oliwki do kąpieli, ale żel jest o wiele praktyczniejszy. Bynajmniej dla mnie, ponieważ nie zostawia "tłustego osadku".

Używam tego produktu od:miesiąca

Wspaniały!

Niedawno mama kupila mi ten żel.Mówiła, ze skoro tak bardzo lubię zapach róży, to będzie dla mnie idealny.
Przyznam, że w pierwszej chwili pachniał mi jak wiśnia, a nie róża, ale to nic- zapach i tak piękny.
Przyszedł czas na wypróbowanie- niesamowicie wydajny, konstystencja wspaniała, już w czasie mycia czuć niesamowite nawilżenie skóry.Po kilku uzyciach nie wymagalam nawet użycia balsamu, bo żel naprawdę wspaniale nawilża skórę.
Ma jedną malutką wadę- trochę za mało się pieni, ale nie przeszkadza mi to, bo na pewno jeszcze nie raz kupię ten żel.Polecam go wszystkim!

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ok.polowy pierwszego

no po prostu uwielbiam!

miła, bogata, gęsta konsystencja, minimalnie tłustawa ale to jest odczuwalne tylko namydlając żelem ciało. skóra wydaje sie wtedy b.miękka:)naprawde miłe. piękny zapach, dobre właściwości lekko nawilżające skórę. przyjemność.

Używam tego produktu od: ok.3msc
Ilość zużytych opakowań: 1,5