Pierre Rene, Dream Shine Collagen Micro-Absorption (błyszczyk do ust)

Pierre Rene, Dream Shine Collagen Micro-Absorption (błyszczyk do ust)

Błyszczyk zapewniający efekt pełnych, ponętnych ust i delikatny, opalizujący makijaż. Powiększa usta o 20 %, nadaje im mokry, zmysłowy wygląd. Odwodniony kolagen zawarty w formule wypełnia zagłębienia w skórze ust powodując maksymalne zwiększenie ich objętości. Dodatkowo poprawia elastyczność i jędrność delikatnej skóry warg dzięki zawartości wit. E.

Cena: 10 zł / 9 ml

dla mnie super

Nie wiem skąd takie złe opinie na temat tego błyszczyku.
Jak dla mnie jest super - usta się przepięknie błyszczą, kolor nie znika, jak dla mnie trzyma się wystarczająco długo
- minus, że się ściera podczas jedzenia, ale to chyba normalne przy błyszczykach za te pieniądze.
Zapach przyjemny, nakłada się dobrze, konsystencja idealna, wydajny.

Ja jestem zdecydowanie na tak i jest to mój 2 błyszczyk i na pewno nie ostatniUżywam tego produktu od: dawna

Bez rewelacji

Kupiłam błyszczyk, bo cienie firmy Pierre Rene bardzo mi odpowiadają. Myślałam, że błyszczyk będzie także dobrej jakości, ale nie do końca. Zaletą jest ładny, mieniący się kolor. Przez chwilę po aplikacji czuć przyjemny chłodek
Zapach mi nie odpowiada - taki miętowy jak pasta do zębów, nie bardzo pasuje do błyszczyka. Niestety nie zauważyłam też, żeby powiększał usta. Poza tym nie jest trwały - wytrzymuje ok. godziny (oczywiście jeśli się nie je i nie dotyka ust). No i ten aplikator ma taki dziwny kształt, który utrudnia nakładanie.
Ogólnie nie jest zły, ale na pewno używałam już lepszych.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

nie specjalny

mam taki jasny beżowo złoty kolor, efektów powiekszenia nie zauważyłam, zapach mi sie nie podoba.. mam wrażenie jakby mi spływał z ust (lubie gęste błyszczyki) i niestety ale wysusza po pewnym czasie moje usta.. ale za to ma ładny kolor i opakowanie ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

uwielbiam go!

świetny blyszczyk w zasadzie najlepszy jaki mialam dotad a bylo ich sporo. uzywalam tylko koloru bialego i jak widze teraz juz go nie moge dostac chyba calkiem zostal wycofany z produkcji a ten kolorek slicznie wygladal na ustach:(

Używam tego produktu od:1 roku

no musiałam mu dać czwóre!

Ach..do tego mazidła niestety mam sentyment,ponieważ na ustach daje świetny efekt nawet powalający:Oma w sobie tysiące..może nawet miliony:D drobinek i napewno tym efektem usta wydają się być pełniejsze.Ma fajny zapach gumy miętowej,chociaz nigdy tego nie odróżniam bo zawsze żuje gume kiedy mam ten błysczyk:Pno i minus musi być - szybko znika z ust.Mam 2 odcienie jasny róż i brzoskwinka.Obydwa mocno świetliste - robią wrażenie.Używam tego produktu od:może rok?

Wolę inne

Błyszczyk ten ma delikatny miętowy posmak,kolorki, raczej transparentne, ładnie wygląda na ustach, powiększenia nie zauważyłam. W tej cenie można kupić lepsze błyszczyki.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:połowa

na 6 z plusem!

jeden z najlepszych błyszczyków jaki kupiłam,warto dać 10 zł na ten błyszczyk, usta po nim stają sie lsniące i długo trzymają kolor błyszczyka, a zapach jest niesamowity, ejst godny polecenia!

Używam tego produktu od:3 miesiecy

po prostu świetny!

Szukałam cielistej szminki, ale dalam sie namowic sprzedawczyni na ten blyszczyk i nie żałuję.
Pierwszy plus to fajny - miętowy zapach.
A kolor? Mozna nim uzysklać bardzo naturalny efekt - lekko bladych ust. Nie ma co ukrywac blyszczyk nie jest bardzo kryjacy. :) wiec żeby usta wyszly naprawde blade i jednoczesnie blyszczace trzeba wczesniej potraktować je podkladem lub korektorem. Efekt jest niesamowity.

Maly minus za opakowanie: nakretka lekko pękła i przy odkrecaniu czasem nakladka z pedzelkiem-pacynka czasem pozostaje nie odkrecona. Ale blyszczyk sie nie wylewa i nie ma problemu z dostaniem sie do środka, wiec jest ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

fajny blyszczyk

fajny blyszczyk za fajna cene:) usta faktycznie wydaja sie o ciut pelniejsze, ale to efekt na max 1 godzine, choc to zawsze cos, pozniej czekaja poprawki. kolory dosc ciemne i kryjace, duzo ladnych kolorkow. po nalozeniu lekko szczypia usta jak po pieprzu czy pascie do zebow, ale to fajny mietowy efekt zimnych ust. jak dla mnie, za malo nawilza usta. ale daje efekt lekko "mokrych" ust, a to fajnie wyglada.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

INNOWACJA!!!

ten produkt powinien być w kategorii innowacyjnych wynalazków!!! Pierwszy raz ktoś połączył pastę do zębów z błyszczykiwm :) Blend-a-med a może Colgate?? Jedno jest pewne -miętowa... Aż mnie korci żeby umyć nim ząbki :) A sam blyszczyk..jest baaardzo przecietny. Mam kolor nr 6 bardzo jasny beż-perłowy. Nie ma drobinek, kiedy połysk jest na ustach (a nie trwa to długo) wygląda ładnie za to * Drugą dostał za opakowanie...lubie takie "maluszki" (chociaż ma 9 ml) mogę go nosić w kieszeni i nie wygląda to nieestetycznie..napisy zeszły z niego po 2 godzinach leżenia w torebce :))) -to naprawde niezwykły produkt.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: moje 1-wsze

Okey

Kupiłam ten błyszczyk bo dziewczyny o nim pisały na forum porady wizażystki w wątku o cielistych ustach. Kupiłam, pomaziałam usta i stwierdziłam że:
->zapach bardzo przyjemny (miętowy?)
-> przyjemne uczucie chłodku na ustach przez ok 10 minut
-> tani (9zł)
-> pędzelek jest troszkę niewygodny
->nie jest cielisty
-> delikatnie nawilża, nie wysusza
-> daje PIĘKNY połysk i to najbardziej mi się podoba, efekt naturalnych ust ze ślicznym połyskiem (bez żadnego brokatu i innych świecidełek)
->na ustach utrzymuje się średnio 1-2 godziny bez poprawki gdy nic nie jesz i nie pijesz ;)
-> czy powiększa? Może ociupinkę ;)

Jestem z niego zadowolona :)Używam tego produktu od: 1 dnia

Nie za bardzawo!!

Posiadam kolorek 07. Śliczny, ale tylko kolorek i dobre nawilżanie mi w niej odpowiada!! W mgnieniu oka znika z ust!! Smak też ma taki miętowy, cgłodzący, który mi akurat w ogóle nie przeszkadza!! Nieporęczną ma tez pacynkę, którą aplikuje sie błyszczyk!! Za sztywna i bez włosków!!Po kilkakrotnym użyciu srebrna nakrętka odpadłaod pacynki i pękła -szok!!!! Nawet mi nigdzie nie spadła. Nie polecam, nie wiem może kupiłam jakis wdliwy produkt.Ale za te cenę to aż wstyd reklamować ja w sklepie . Gwiazdke zaje za kolorek , którego nigdzie w innych błyszczykach już nie spotkałam i nie powtórzyłam!! No a o fekcie kolagenu---- prosze ZAPOMNĄĆ to tylko reklama!

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: napoczete jedno