Bourjois, Effet 3D Cocktail

Bourjois, Effet 3D Cocktail

Pojemność 6,5 ml

Les Cocktail d`Effet 3D - lśniący błyszczyk, który nadaje ustom kolor soczysty jak syrop. Ma konsystencję żelu, nie klei się. Pomalowane nim wargi wyglądają jak zwilżone wodą i sprawiają wrażenie pełniejszych.
Kolory:
Rose bahamas 25
Cassis tropical 26
Rouge sunset 27

Produkt idealny.

Posiadam dwa odcienie - róż 25 i czerwień 27.
Produkt całkowicie spełnia obietnice producenta:
-Jest niezwykle trwały
-Nadaje przepiękny kolor, który stopniowo utlena się na ustach
-Nie podrażnia, nie wysusza
-Posiada niezwykle precyzyjny pędzelek oraz wspaniała konsystencję ułatwiającą nakładanie
-Nadaje efekt bardziej wypełnionych ust.

Co dla mnie jest bardzo ważne, nie zawiera brokatu, ani dodatkowych błyszczących drobin.

Błyszczy zamknięty jest w bardzo solidnym opakowaniu, którę nie pozwala uronić ani kropli.

W porównaniu z jakością cena bardzo atrakcyjna.

Dla mnie ideał!
Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: używam dwóch

Wspaniały!

Mam odcień Rouge Sunset.Na ustach wygląda bardzo ponętnie,rzeczywiście daje efekt lekko powiększonych ust.Bardzo ładnie błyszczy,a kolor jest rzeczywiście czerwony,a nie jakiś pomarańczowo-czerwony,jak często spotykam w czerwonych błyszczykach innych firm.Ma delikatne,mieniace się drobinki,które ładnie błyszczą na ustach.Trwały,u mnie wytrzymuje cały dzień,nawet po wypiciu czegoś.Zostawia ślady na szklankach,czego nie znoszę :/.Nie jest bardzo wydajny,jednak bardzo go lubię i jak na razie jest numer 1 wraz z odcieniem Rose Mythic,również Effet 3D.

Używam tego produktu od:2 lat

Piękne ponętne usta

Cudowny:) Mam kolor 25 rose bahamas. Pięknie mieni się na ustach bez dodatku drobinek brokatu (czego nie znoszę). Usta sprawiają wrażenie pełniejszych i większych. Kolor i połysk utrzymuje się stosunkowo długo, usta są miękkie i co najważniejsze-błyszczyk przy nawet bardzooooo długim i częstym stosowaniu nie wysusza:) POLECAM!!

Używam tego produktu od: 2-3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego:)

dla mnie bomba :)

Swietny blyszczyk. Mam kolorek nr 27, spodobal mi sie w opakowaniu, dlugo sie nad nim zastanawialam i ani troche nie zaluje zakupu. Na ustach wygląda slicznie, taki lekko truskawkowy odcień, kuszący błysk ;). Dosc dlugo sie utrzymuje na ustach. Ciezko mi powiedziec czy pielegnuje usta, ale jak go nakladam to czuje taka ochrone, moze lekkie nawilzenie..
W kazdym razie dla mnie super! :)

Nie wiem czy kupie jeszcze raz poniewaz jestem uzalezniona od testowania roznych kosmetykow :)

Używam tego produktu od:miesiac

jest świetny

Osobiście również używam Cassis tropical. Daje fajny efekt naturalnych, wilgotnych ust. U Mnie kolor na początku jest intensywniejszy, potem blednie, to pewnie efekt ciemnego pigmentu jaki mam w ustach. Dobrze nawilża, usta nie wysychają, jest trwały. I co bardzo ważne dla Mnie ładnie pachnie.

Daje Mu 5+Używam tego produktu od:tygodnia

fajny

Lubię go. Podkreśla usta, daje efekt pełniejszych warg. Nie wysusza, ale też nie pielęgnuje, i o dziwo, jest nawet trwały :)

Moderator każe mi napisać więcej, ale więcej na jego temat się już nie da napisać ... ;)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Super!

Mam kolor Classic tropical.
Super błyszczyk, gdy się go nałoży dokładnie na całe usta daje bardzo lśniący ,seksowny efekt (ale nie kiczowaty bo jest bez drobinek), i nie wiem jak innych ale moje usta napewno optycznie się sporo powiekszaja a ich kolor zostaje podbity ; gdy nałozy się go niedużo, usta wygladają jak wilgotne .
Błyszczyk ten daje transparentny ale wyrazisty kolor, bardzo podbija naturalny kolor ust.
Jest bardzo trawały, nie zjada się szybko choć jego ilość się zmniejsza gdy np. sie cos je, to zawsze jeszcze troche go zostanie na ustach po jedzeniu.
W moim prywatnym rankingu kosmetyków uzyskałby miano kosmetyku wszech czasów gdyby nie to że jednak troszke się klei, i dosc czesto musze zdejmowac z ust własne włosy, bo sie przyklejaja.
Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: te opakowanie od 7 miesiecy

lubię

Jest baaardzo lśniący, raczej transparentny niż kryjący, ale nadaje ustom delikatny, naturalny kolor. Trochę tak jakby powiększa usta, wyglądają znacznie wyraźniej (mam kolor ciemnoróżowy). Cieszy mnie, że nie jest ani opalizujący, ani nie ma brokatu - na ustach wygląda bardzo świeżo, a nie tandetnie.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:mam 1sze

Sexy

bardzo fajny błyszczyk! Mam odcień jasnoczerwony, obawiałam się, aby nie dawał ustom pomarańczowego zabarwienia, ale efekt jest rewelacyjny - błyszczy pogłębia naturalny kolor moich ust. Usta po nim są miękkie, nawilżone. podoba mi się pędzelek do aplikacji - łatwo zaznaczyć nim kontury. Konsystencja faktycznie - dosyć rzadka, ale mi osobiście nie sprawia to problemów z aplikacją, być może to zasługa pędzelka.
Daje efekt lśniącej tafli wody, nie klejąc się przy tym niemiłosiernie.

Nie daję 5 gwiazdek, bo 5 gwiazdek ma u mnie tylko Chanel Levres Scintillantes:)

Używam tego produktu od:miesiąca

baaaaardzo lubię:)

od niecałych 2 tygodni jestem posiadaczką tego błyszczyka w odcieniu najciemniejszym czyli nr 26:) kupiłam go w promocji za 8 euro;) zapach ma śliczny i gęstą,treściwą konsystencję:) nie znika szybko z ust i nie wysusza, a nawet nawilża:D najbardziej podoba mi sie jednak efekt jaki daje na ustach, mam ciemne usta, on dodatkowo pogłębia ich kolor i wygląda bardzo naturalnie:) opakowanie też bardzo ładne. polecam, podoba mi się także odcień różowy;)

Używam tego produktu od: ok 2 tyg

fajny

Zgodnie z siostra mowimy - fajny. Osobiscie bardzo podoba mi sie w nim efekt - wybralam ten najciemniejszy - nie bez leku ze z moim raczej bladym licem bede wygladac jak mortycja ale absolutnie tak nie jest. Najciemniejszy a na ustach daje bardzo ladny i delikatny kolor. Usta sa miekkie i bardzo 'wilgotne'. Dla odmiany zadnych drobinek nie ma a i tak dzieki niesamowitemu blyskowi usta sa uwypuklone.

A teraz kilka minusow zeby nie bylo zbyt idealnie - nieco zadki przez co z aplikacja trzeba uwazac by nie wylal sie za kontur ust. Trwalosc - chodzi mi o poczatkowy efekt - czyli to lsnienie tafli wody - niestety niespecjalnie trwaly. Sam blyszczyk pozostaje na ustach wzglednie dlugo nawilzajac je delikatnie i zostaje poswiata koloru.

Bardzo jak zwykle przyjemny zapach i chyba wyczuwam jakis minimalny smak.

Używam tego produktu od: tydzien narazie ;)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry błyszczyk :)

Uwielbiam Bourjois, dlatego przy pierwszej okazji kupiłam 3D Cocktail... Błyszczyk jest przyzwoity, szczególnie w 3D lubię aplikator w pędzelku i sam kształt opakowania ;) ale przecież najważniejsze jest to, co w środku - otóż posiadam różową wersję błyszczyka... na ustach wygląda po prostu jak bezbarwny, co troszkę mnie zawiodło, ale mimo wszystko jestem zadowolona... ładnie nawilża (zwykły 3D trochę przesuszał mi usta) i pięknie wygląda w połączeniu ze słodkim pudrem do ust Bourjois... jednak nie wiem, czy go jeszcze kupię... 36 zł za bezbarwny błyszczyk to jednak dużo... mimo, że dobry ;)

Używam tego produktu od:miesiąca