Helena Rubinstein, Surrealist Mascara (Tusz wydłużający)

Helena Rubinstein, Surrealist Mascara (Tusz wydłużający)

Pojemność 6,5 ml

Wydłużajacy tusz do rzęs, wzbogacony w naturalne (celuloza) i syntetyczne (long styling) polimery, dające spektakularny efekt. Rzęsy są wydłużone, podkręcone i idealnie rozdzielone.

Cena: 26 Euro / 6,5 ml

Piękny i naturalny

Szukałam tuszu, który rzeczywiście wydłuży rzęsy i nie zawiodłam się. Ten kosmetyk spełnia to zadanie, muszę jednak zaznaczyć, że nie daje teatralnego efektu sztucznych rzęs - owszem, wydłuża, pięknie je rozdziela, ale efekt jest naturalny. Nadaje się do dziennego makijażu, w widoczny sposób podkreśla oczy, ale nie zostawia nieestetycznych sterczących rzęs. Tak też sklasyfikowała go konsultantka w Douglasie - powiedziała, że po pomalowaniu tym tuszem rzęsy wyglądają na naturalnie dłuższe i rzeczywiście tak jest. Oprócz ładnego efektu wydłużenia plusem kosmetyku jest dobre utrzymywanie się na rzęsach przez cały dzień - przed nałożeniem go używam zalotki i rzęsy rzeczywiście są wywinięte do wieczora. Dobra, wygodna szczoteczka,maskara łatwo się rozprowadza no i piękne opakowanie. Drobnego minusika daję, gdyż po jakimś czasie tusz staje się nieco zbyt suchy, ale może po prostu za wolno go zużywam ;)

Używam tego produktu od:roku ( z przerwami)
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie trzeciego

dobry - nie da sie ukryć

tusz łądnie pokrywa rzęsy, stają sie wyraźnie pogrubione i lekko wydłużone. można uzyskać naprawdę spektakularny efekt. szczoteczka skonstruowana jest tak, że można nią dokładnie rozczesać rzęsy. tusz jest jednak drogi, za znacznie mniejszą cenę można mieć tusz, który będzie dawał taki sam efekt i własnie za to odejmuję 1 gwiazdke.

Używam tego produktu od:2 mcy

Taki sobie.

Na początku piałam z zachwytu.Trzy warstwy Surrealist dały na moich nędznych rzadziutkich rzęskach prawdziwie spektakularny efekt.I wszystko byłoby w porządku gdyby nie to,że po niecałych dwóch tygodniach używania tusz zaczął robić grudki i niemiłosiernie się osypywać.Żeby móc się nim malować musiałam odświeżyć go płynem micelarnym.Pomyślałam że może trafił mi się jakiś stary przeterminowany egzemplarz i zachęcona początkowym efektem kupiłam następny.Sytuacja się powtórzyła.Nie tego spodziewałam się po mascarze tej klasy.

Używam tego produktu od:trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dwa

Surrealistyczny? Raczej nie.

Szczerze mówiąc to do zakupu skłoniło mnie piękne opakowanie no i renoma HR, która to firmę uważam za bardzo dobra. Eleganckie opakowanie jest wg mnie jedynym surrealistycznym elementem jak chodzi o ten tusz:)

Efekt jest ok, ale nie powalający.. Rzęsy są wydłużone przyzwoicie, ale nie ma co liczyc na zbytnie pogrubienie czy podkręcenie..

Problemem jest dla mnie jego wytrzymałość a raczej jej brak:).. Po całym dniu na rzęsach zostają jego mizerrne resztki, po prostu sie ściera.. Generalnie jest wiele innych lepszych, ja polecam Fatale.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

kupię, oj kupię

Postanowiłam kupić ten produkt z perfumerii na Allegro. Cena, jak na tusze z wyższej półki, całkiem przystępna - 90 zł - a mam dwa produkty w jednym. Tusz do rzęs i eyeliner...

Co do tuszu, to nie mam zastrzeżeń. Doskonale wydłuża (mam porównanie do innych selektywnych produktów tego typu, na przemian używam YSL, Diora, Lancome i Clinique) i to, co mnie urzekło, to trwałość. Surrealist wytrzymuje calusieńki dzień (co w moim przypadku oznacza ok 16 godzin) na rzęsach bez konieczności poprawek!!! W przeciwieństwie np. do YSL, który zaczyna się osypywać po paru godzinach. Nie skleja rzęs, jest praktycznie niewyczuwalny, lekki, ładny czarny kolor. Doskonały tusz do codziennego użytku. Nie musimy się martwić, że "coś" się nam rozmazało, gdy siedzimy 10 godzin w pracy :)

Jeśli chodzi o liner, to również bez zarzutu - trzyma się powieki, jak rzep wiadomo czego :) Dla niewprawionych rączek przypominam, że to nie pisak a pędzelek. Kolor piękny, kruczoczarny :)

I skoro dotrwaliśmy już do końca, to spróbujmy zmyć tusz.. Aktualnie zmywam "się" AA prestige (żaden to selektywny zmywacz, zwykłe szaleństwo za 20 zł :D) i nie ma najmniejszego problemu :)))

POLECAM!!!

Używam tego produktu od:2 m-ce

nie za ta cene

tusz pospolity, zwykly, taki jak inne tusze ale za polowe tej ceny. Niby firma luksusowa a tusz zwyklaś. na codzienny makijaz a i owszem bo daje naturalny efekt, lekko przyciemnia, lekko wydluza i lekko pogrubia ale nic poza tym, trzyma sie na rzesach przez caly dzien, zmywa sie latwo i to chyba jedyne zalety tego tuszu. jednym slowem - najzwyklejszy tusz za niezykla cene. LIPA

Używam tego produktu od: jakis czas

Surrealistyczny efekt? Gdzie?

No pytam? Bo nazwa jest zdecydowanie nietrafiona. Tusz przyzwoicie wydłuża i rozdziela rzęsy, nie podkręca, pogrubia minimalnie. Krótko mówiąc perfekcyjnie nadaje się do dziennego, naturalnego makijażu, ale gdzie tu ten surrealistyczny efekt? Wielki minus dla producenta za takie bzdurne obietnice. Na bazie jest nieco lepiej, ale to wciąż nie jest na tyle mocne podkreślanie rzęs, żebym mogła się zachwycać.

Duży plus ma u mnie Surrealist za trwałość - nie osypuje się, nie rozmazuje, nie odbija. No raz mu się odbić zdażyło, ale chyba było wtedy wilgotno w powietrzu. Drugi plus za łatwość demakijażu - bardzo lubię, kiedy tusz zmywa się łatwo i szybko. Trzeci to nakładanie - tusz nie skleja, rozprowadza się na rzęsach równą warstwą, nie tworzy grudek ani pajęczych odnóży.

Olbrzymi minus natomiast za kolor. Mam "czarny" i wcale nie jest czarny, tylko co najwyżej grafitowy. Tak, tak, bladawe to i poszarzałe. Nie podoba mi się też szczoteczka, włoski są sztywne, twarde, ostre, nieprzyjemnie mi się nią maluje.

Wahałam się między oceną 2 a 3, zdecydowałam sie jednak na wyższą - tusz nie jest pozbawiony wad, ale myślę że może znaleźć sporo zwolenniczek. Ja może bym go bardziej polubiła, gdyby chociaż podkręcał, albo miał naprawdę czarny kolor... Czegoś zdecydowanie mu brak.

niezły..

kupiłam tę maskarę przypadkiem0 była w zestawie w dobrej cenie, cóż modę powiedzieć ... wydłuza ale brak efektu pogrubienia, calkiem dobry tysz na codzien , co wazne szybko można go usunąć plynem do demakijażu , nie kruszy się

Używam tego produktu od:1m-ca

Tusz ładnie podkreśla rzęsy, znakomicie je rozdziela i lekko wydłuża.
Szczoteczka jest bardzo wygodna - nie ma żadnego problemu z aplikacją tuszu.
Wysoka jakość - tusz nie obsypuje się, nie rozmazuje i jest trwały.
Jednak o surrealistycznym efekcie nie ma mowy.
Jest to świetny tusz do codziennego, naturalnego makijażu.

Używam tego produktu od: już zużyłam

polecam !!

Kupiłam ten tusz kilka miesiecy temu i powiem że jestem mile zaskoczona rzesy jak firanki i to na moih malusienkich i cienkich! ładnie rozdziela super wygodna szczoteczka zabieram jeden punkt że po kilku miesiącach zaczy osypywać się w sumie od czerwca go mam a teraz wrzesień może juz czas chociaż tusz cały czas mokry nie wysycha :) ogólnie bardzo polecam to jeden z najlepszych tuszi których używałam !!!!

Używam tego produktu od: czerwca

miła niespodzianka

W sumie sama nie wiem, co o nim myśleć, jest to chyba najlepszy z tuszy, które ostatnio wyszukałam..i to pewnie od okresu roku albo i więce :) w związku z tym na pewno dostanie duuużego plusa- jakis tusz wreszcie zrobił mi niespodziankę w pozytywnym sensie.

średnio rozdziela, ale nie zbija też rzęs w kupki, ślicznie wydłuża juz przy pierwszej warstwie, lekko nabłyszcza, lekko pogrubia. jest bardzo trwały i nei osypuje się nawet po całym dniu.

ma dziwna szczoteczkę, przyznaje, że nie nauczyłam się ją jeszcze posługiwać :/ ma lekko kwadratowy przekrój i troszkę mnie "przerasta"

Używam tego produktu od:miesiąca, raz na czas

szału nie ma...

Już dosyć długo miałam ochotę wypróbowac Surrealista. W końcu nadszedł ten czas i teraz z niecierpliwością będę czekała aż się skończy... Bo niby gdzie ta spektakularność?

Tusz jest dla mnie ciekawą odskocznią po paru latach, kiedy używałam praktycznie samych pogrubiających tuszy. Surrealist nie pogrubia ani trochę - jedyne co robi z rzęsami, to trochę je wydłuża. Warte zaznaczenia jest to "trochę" - mam wrażenie, że nawet Telescopic Loreala wydłużał o wiele mocniej. Efekt jest naturalny, czerń niezbyt glęboka... Cóż, liczyłam na więcej, zwłaszcza za tą cenę.

Tuszu używam prawie dwa tygodnie i już zauważyłam osypywanie - dziś nawet z samego rana, już przy malowaniu, a wieczorem to już standard.

Zabierając się za tą recenzję miałam w planach dać mu 3 gwiazdki. Jednak chyba na więcej niż 2 nie zaśługuje... Jest po prostu mocno średnim tuszem za wysoką cenę. A tak naturalny efekt (z zupełnie przeciętnym wydłużeniem) to osiągnąć mogę tuszami o wiele tańszymi.
Przypuszczam też, że ta naturalność szybko mi się znudzi, bo uwielbiam jednak mocno podkreślone rzęsy.

Do tego tuszu nie wrócę na pewno i będę się długo zastanawiała, nim zaryykuję z innym tuszem HR.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodnie