Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Krem na dzień przeznaczony do cery normalnej, bez względu na wiek. Działanie: przeciwrodnikowe, nawilżające, kojące i łagodzące. Idealny pod makijaż.

Za taką cenę nie jest źle...

Kupiłam kilka tyg. temu.... zaczęłam stosować a do kupna zachęciło mnie to iz jest to krem nawilżający i pisało ze nadaje się pod podkład a to jest rzadkie jeżeli chodzi o moją cerę...

Plusy:

-lekka konsystencja
-przyjemny zapach
-nie za wysoka cena
-wydajny nawet przy dużej ilości nakładanej na twarz
-nawilża
-lekko może i odżywia ( ale efekt po dłuższym stosowaniu)
-fajny pod podkład ponieważ moja cerę lekko wygładza i lekko nawilża aby nie wysuszył jej puder lub podkład ( z czym ma problemy)

Minusy:

-nie nadaje się na noc szczególnie w ciepłe noce kiedy to cały zostaje w poduszce a po za tym nawet na opakowaniu jest napisane jak byk ze to krem NA DZIEŃ !!!!

Ja mam cerę mieszaną raz sie przetłuszcza raz jest za cucha... albo pół na pół a do tego jest wrażliwa i to bardzo co jest ciężkie do opanowania... ale ten krem jako krem na lato jest dobry co prawda lekko się błyszczy ale nakładając na niego makijaż zupełnie go zniwelujesz... można powiedzieć że trochę tworzy ochronę dla mojej twarzy przed podkładem czy pudrem... ale nie daje efektu przetłuszczania się cery... ładnie wygładza co daje lepszy wygląd makijażu....

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Jestem zadowolona

Myślę że krem jest dobry, jednak troche czasu mineło zanim zauważyłam efekt, dlatego nie ma co się od razu zniechęcać, ponieważ nic nie działa po pierwszym i następnym użyciu. Moja cera jest szczególnia sucha po umyciu bez względu jak dobry jest żel do twarzy, skóra jest ściągnięta i naprawde sucha, jednak teraz po regularnym (zaznaczam regularnym) stosowaniu tego kremu ponad dwa tygodnie mój problem zniknął :) moja cera stała się gładka, nie jest już napięta po myciu, nie ma śladu po białych skórkach. Krem jest naprawde lekki szybko się wchłania, zaraz znika błyszcząca poświata. Stosowany regularnie daje zadowalający efekt. Dlatego gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca regularnie

No coż, generalnie jestem właścicielką cholernie wrednej cery.
Jako nastolatka, chodziłam cała w pryszczach, potem moja skóra przeszła nagłą transformację i oto w wieku 22 la tjestem właścicielką skóry suchej i wrażliwej.
Moje poszukiwania kremu, który spodobałby się mojej kapryśnej cerze były długie i pełne znojów...Kremy stricte do cery wrazliwej byly zbyt delikatne i efekt nawilzania byl niezadowalający, a te z kolei o bardziej tresciwej konsystencji powodowaly wysyp niespodzianek.

Ten krem kupiłam przypadkiem. Byl to calkowicie niezamierzony ruch z mojej strony. Nie wiem co mnie do tego podkusilo, ale bylo to naprawde dobre zrzadzenie losu :)
Krem oczywiscie moja skora natychmiast wypija (tlusty film trwa w moim przypadku ulamki sekun), ale o dziwo caly dzien skora trzyma sie kupy! Nic sie nie łuszczy, nie swedzi nie piecze. Zero pryszczy, czy wagrow.
Jak narzie jestem zadowolona i z czystym sumieniem polecam.

Jesli ktos nie bedzie zadowolony, to strate tych 13 zl mozna jeszcze przebolec ;)Używam tego produktu od: 2 miesiecy

edycja: daje mu jednak piata gwiazdke. Jest genialny....I chyba uzaleznilam sie od jego zapachu :)

Nie polecam

Nie polecam tego kremu, ponieważ zdecydowanie nie jest intensywnie nawilżający. Gdy posmaruje się nim na noc, rano już twarz mam wysuszoną. Zdecydowanie przeszadza mi to, że krem się okrutnie lepi na twarzy. Moja twarz się zazwyczaj nie świeci, ale po tym kremie, z domu wyjść bez pudru nie mogę. Gdy lepienie po paru godzinach przechodzi, i twarz jest wreszcie matowa, po nawilżaniu też śladu nie ma.
Podsumowując : zero nawilżania, sto procent lepienia.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

lekki

plusy:
-lekki
-dobrze nawilża i suche i przetłuszczające sie partie cery mieszanej
-wydajny upiornie wręcz (po 5 miesiącach ledwo połowa poszła)
-pod makijaż dobry, podkład się lepiej rozporowadza
-lekki słoiczek plastikowy-dobry w podróży (a do tego ze szklanymi boję sie ze potłukę krem lub półkę szklaną na której stoją)

minus:
-zostawia lekki błyszczący film na srodkowej częsci twarzy, ale że bez kremu też się tam świecę trochę, to nie narzekam:) puder bez problemu sobie z tym radzi
-bez kremu policzki nadal suche, czyli kondycja cery jakoś się nie poprawia

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego:)

Idealny!

Szukałam kremu, który intensywnie nawilży moją skórę, a jednocześnie nie ztłuści jej i nie zapcha porów. Lirene jest idealny, strzał w dziesiątke, gdy go nakładam, czuje takie ukojenie, nie trzeba go dużo, szubko się wchłania, nie błyszczy, idealny pod makijaż, używam go również na noc. Wydajny, delikatnie pachnie. Cudo. Na razie niezmienny, chyba że mnie coś jeszcze zaskoczy :)

Używam tego produktu od:wakacji
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2-go

koszmar nigdy więcej

Krem jest okropny nic a nic się nie wchłania. Używałam go na noc i rano kiedy się obudziłam czułam że na dal jest na mojej buzi. jest żadki, nawiżanie jest słabe poprostu coś okropnego. Na opakowaniu pisze że jest doskonały po makijaż to chwyt marketingowy nic nie mający z rzeczywistością. Raz spróbowałam go użyć pod make-up to był pierwszy i ostatni. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam jego zakup.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

Świetny!

Świetny kremik. Nie żałuję, że go kupiłam (zupełnie przypadkowo). Szukalam kremu dobrze nawilżającego, a zarazem nie tłustego, na którym rozprowadzenie podkładu będzie łatwe.
Krem szybko się wchłania, pozostawia lekko tłusty film. Podkład można bez trudu rozprowadzić, a puder sypki likwiduje tłusty film i makijaż wygląda idealnie.
Ładnie pachnie, trochę zabyt intensywnie, ale na szczęście zapach szybko się ulatnia.
Jest wydajny - wystarczy na prawdę odrobina kremu aby posmarować całą twarz.
Jest tani - zapłaciłam nie całe 13zł.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo jest zbyt dużo ofert na rynku kosmetycznym ;) Ale polecić mogę.

nie dla mojej cery

Jak dla mnie to ten krem owszem, i ladnie pachnie i ma lekka konsystencje ale juz wchlanie sie bardzo dlugo i pozastawia swiecaca ie warstewke na skorze. Nie polecam go takze dziewczynom, majacym sklonnosci do takich przesuszajacych sie skorek na twarzy, ja taka mam i ten krem wcale nie poprawia tego stanu tylko go pogarsza.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego (i ostatniego)

rewelacja

doskonale nawilza skore. skora staje sie gladka i odzywiona. ba bardzo przyjemny zapach. konsystencja tak jak przystalo na krem nawilzajacy super. Szybko sie wchlania.

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań:2 zakupione 3

Bardzo fajny ale zapycha :(

Krem jest super jako krem na dzien - nawilza, ladnie pachnie, nie ma super lekkiej konsystencji ale tez nie jest gesty i tlusty, szybko sie wchlania. Ogolem bardzo przyjemny. Ale nie polecam osobom ze skora sklonna do zapychania. A zwlaszcza dla wrazliwych na paraffinum liquidum, podejrzewam ze wlasnie ten skladnik mnie "zapchal" i to bardzo skutecznie, jak zaden inny krem... Sprawdzilam to dwa razy zeby sie upewnic czy to na pewno ten krem i juz wiecej nie chce ;) Mimo to polecam, dla cer niewrazliwych na zapychajace skladniki.

Używam tego produktu od 3 miesiecy

Dobry

Efekt zauważyłam dopiero po tygodniu stosowania ale ten zdecydowanie jest. Mam okropnie suchą skórę i większość kremów z niższej i średniej półki sobie z nią nie radzi. Ten krem nie zachwyca ale przynajmniej moja skóra nie wygląda jak z reklamy Vichy :) Leciutki, dość rzadki, co lubię, cena przystępna, naprawdę jest ok.