Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, peeling enzymatyczny

Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, peeling enzymatyczny

Peeling usuwa martwe, zrogowaciałe komórki naskórka twarzy. Dzięki zawartemu enzymowi keratynolitycznemu proces złuszczania przebiega niezwykle delikatnie. Wyciąg roślinny kava-kava sprawia, że pelling działa odprężająco i posiada właściwości łagodzące. B-karoten jako inhibitor wolnych rodników działa antystarzeniowo. Skóra po zabiegu jest głęboko oczyszczona, gładsza, odzyskuje naturalny i zdrowy koloryt.

Bardzo delikatny ;)

Peelingu używam raz w tygodniu. Po zastosowaniu widzę różnicę, twarz jest gładka, nie ma odstających skórek.

Nie wiem, dlaczego produkt jest tak nisko oceniany, ponieważ jeśli ktoś ma naprawdę wrażliwą skórę, nie może pozwolić sobie na mocniejsze złuszczanie ;)

Działania leczniczego nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:pół roku

zero efektów

Kupiłam już jakiś czas temu. Mam cerę wrażliwą, trądzikową. Ten peeling nie robi nic - nie poprawił stanu cery, syfki jak były tak są, nie złuszcza totalnie nic. W dodatku po nałożeniu swędzi mnie skóra, liczyłam, że to jakieś zapowiedzi działania, ale używam już bardzo długo i nic. Nie kupię go ponownie, szukam dalej dobrego enzymatycznego. W dodatku 20 złotych za produkt który nie robi nic to o wiele za dużo.

Używam tego produktu od:roku

DZIADOSTWO.

Ni jak się mają obietnice producenta do rzeczywistości.Badziewie jakich mało i to nie za małe pieniądze!!!Nie złuszcza tak naprawdę to nie robi nic,poza tym że ładnie pachnie...naprawdę szkoda kasy!!!

Używam tego produktu od:STYCZNIA
Ilość zużytych opakowań:1 OP.

delikatny

Peelingów używam rzadko, więc wielkiego porównania nie mam. Ten jednak oceniam jak najbardziej pozytywnie:
- złuszcza bardzo delikatnie
- nie podrażnia, nie piecze (no chyba, że przez własną głupotę nałożę go na podrażnioną skórę, np. czerwony i obolały od kataru nos).
Z przesuszoną, łuszczącą się skórą (np. po przesuszeniu kremem) radzi sobie - w duecie z maseczką nawilżającą - wyśmienicie :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pół

mi tam pasuje

Używam od dawna, bo nie mogę używać peelingów mechanicznych. Jak dla mnie jest bardzo dobry, nie podrażnia, nie zaognia wyprysków, nie pogarsza stanu cery. Za to wygładza, ożywia, dodaje blasku i kolorytu. Podczas aplikacji nigdy nic mnie nie piecze, jest wręcz idealny.
Jedyne zastrzeżenie jest takie, że mógłby się trochę łatwiej zmywać.

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: z kilkanaście, jak nie więcej

po prostu nie działa

To był mój pierwszy peeling. Myślałam, że jest taki delikatny, a ja gruboskórna, więc nie widzę efektów, ale on po prostu nie działa. Trochę na początku coś tam działało, ale bardziej mi się wypryski zaogniły, choć tak chyba nie powinno być, prawda? Uważam, że to były pieniądze wyrzucone w błoto, w porównaniu z pierwszym, lepszym peelingiem. Mnie nie uczulił, ale mnie nic nie uczula. Miło się aplikuje, ładnie pachnie i tyle.

Używam tego produktu od: kończę pierwsze

bez efektów

Kupiłam ten produkt w nadziei na lekkie złuszczenie skóry.
Nie widze jednak efektów. Może kosmetyk jest bardzo delikatny i dlatego, ale z opini kosmetyczki dowiedziałam się że nie ma sensu kupowac drogeryjnych p.enzymatycznych bo nie działają.
Peeleing posiada w składzie inci
Skład
Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, PEG-8, Laureth-7, Alcohol Denat., Papain, Piper Methysticum Extract, Soybean (Glycine Soja) Oil, Lecithin, PEG-8/SMDI Copolymer, Guar, Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Carrot (Daucus Carota Sativa) Extract, Beta-Carotene, Tocopherol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.
Zauważyłam teraz dopiero 1 groźny składnik - Polyacrylamide na dodatek!!!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

przekonujący

delikatny, wprost stworzony dla mnie. złuszczać mógłby bardziej, ale wygładza i poprawia ogólny wygląd skóry. przy stosowaniu częstszym niż 2x w tyg nie szkodzi, przynajmneij do 4 użyć bo nie wiem jak potem...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

nie widze efektow

mam buzie wrazliwa, naczynkowa, strasznie sucha na policzkach, z tendencja do liiicznych wypryskow w strefie T. generalnie bardzo kaprysna.

wczesniej uzywalam peeling Eris z serii aptecznej. w przypadku tego Lirene sadze, ze jest za delikatny, gdyz nie widze dzialania nawet przy stosowaniu codziennie przez 10dni!!! oba sa do kitu

polozony na policzki-od razu piecze.

jeszcze po zmyciu pozostawia jakis taki dziwny tlusty film na buzi.

jedyne co mi sie w nim podoba to taki drozdzowy zapach

Używam tego produktu od:wrzesnia
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

nawet dobry :)

Kupiłam go ponieważ przy trądziku nie moge używać peelingów mechanicznych , a chciałam coś delikatnego do słuszczenia i wygładzenia mojej skóry . :) I muszę powiedzieć , że się sprawdził . Moja skóra jest po nim gładka bez żadnych skórek . Zdradziłam go z peelingiem z Ziaji i żałuję bo tamtem strasznie wysuszył mi moją mieszaną skórę . Nie wiem czy kupię bo teraz mam ochotę skusić się na Oriflame :) Ale myślę że kiedyś do niego wrócę :)

raczej nie

To mój drugi peeling enzymatyczny. Poprzedni wydawał mi się delikatny lecz w przypadku tego trudno zauważyć czy w ogóle działa. Skorzystam z pomysłu pani dermatolog żeby stosować go codziennie przez dwa tygodnie. Zobaczymy ...

Używam tego produktu od:3 tyg

Paskudztwo

Podpisuję się pod recenzją Sandiji - mam podobną do niej cerę (wrażliwą i skłonną do zapychania). Ten peeling nie oczyszcza jej w żadnym stopniu, na domiar złego koszmarnie podrażnia (nazwa serii Cera wrażliwa to chyba taka kpina producenta). Ohydztwo.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania i nigdy więcej