bebeauty, Płatki kosmetyczne kwadratowe maxi

bebeauty, Płatki kosmetyczne kwadratowe maxi

Płatki kosmetyczne kwadratowe 3-warstwowe, o dwóch różnych powierzchniach. Kształt i duży rozmiar płatków ułatwiają codzienny demakijaż.
Nie rozwarstwiają się, nie pozostawiają włókien i nie pylą.

płatki higieniczne
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Super chłonne i solidne za dobrą cenę

Dla odmiany lubię nie tylko pospolite okrągłe, ale jak widzę fajną promocję biorę i te. Fajna ilość sztuk w opakowaniu. Raczej nie zważam na to ile sztuk mi idzie podczas pielęgnacji twarzy. Jest to dla mnie zrozumiałe, bo to produkt który leci jak woda, ale ja mam zrobione dobre zapasy. Zawsze.
Wzmocnione brzegi- super, nawet jeśli by ich nie było nie dostały by minusa. Super chłonne, dość grube, nie zostawiają włókienek na twarzy, a brzegi nie są ostre czy też drapiące skórę. Idealna wielkość- super, bo można zmywać większą powierzchnią.
Płatki nie posiadają zapachu, są miękkie i przyjemne dla skóry.

ZALETY:
dobra cena
super dostępność
idealna liczba sztuk w opakowaniu
wzmocnione brzegi które nie drapią i nie są ostre
odpowiednio grube
nie rozdwajają się i nie rwą się
nie zostawiają włókienek na twarzy
miękkie i przyjemne dla skóry
wielofunkcyjność

WADY:
brak wad

Super produkt

Moje ulubione. Lubię takie duże płatki bo wystarcza mi dwa aby zmyć makijaż. Są bardzo delikatne dla skóry i nie mechacą się. Są dość tanie i łatwo dostępne w markecie. Bardzo je lubię i używam codziennie dlatego mogę je polecić.

Uwielbiam je

Duże, kwadratowe płatki kosmetyczne są dla mnie idealne. Zużywam praktycznie 1-2 na zmycie całego makijażu, są o wiele wygodniejsze od standardowych okrągłych, lepiej zmywa się twarz, wygodniej i dokładniej. Już nigdy nie wrócę do tych malych okrągłych

dla mnie ok

Lubię produkty tej marki. Są tanie, a dobre.
W opakowaniu mamy 60 sztuk bawełnianych płatków kosmetycznych. Mogłoby być więcej, ale nie ma co narzekać.
Płatki są dobrej jakości, nie rozwarstwiają się, nie pylą. Są delikatne dla skóry.
Czego chcieć więcej?
Spełniają swoją rolę i to najważniejsze.

Jestem zadowolona

Płatki są bardzo wytrzymałe, nie rozdwajają się, nie pylą i nie pozostawiają włókien.
Są delikatne, dobrze chłoną płyn dzięki czemu przy ich użyciu można bardzo dokładnie oczyścić twarz z makijażu.

Płatki nie są posklejane ze sobą, dzięki czemu nie ma problemu z wydobyciem ich z opakowania.
Szkoda, że jest ich tylko 60 sztuk w opakowaniu.

Bardzo miło zaskoczyła mnie wydajność tych płatków, by zmyć makijaż wystarczy mi jeden płatek kosmetyczny. Są one kwadratowe i dużo większe w porównaniu do tradycyjnych.

Na pewno jeszcze do nich wrócę

Solidne i wytrzymałe

Płatki w takim rozmiarze są moimi ulubionymi. Te z Biedronki są świetną propozycją.

Doskonale spełniają swoją rolę. Są odpowiednio grube, nie rozwarstwiają się, nie pozostawiają włókien.

Są delikatne dla skóry, świetnie zmywają makijaż w połączeniu z dobrym płynem micelarnym.

Do tego ta cena- warto zaopatrzyć się w promocji- wtedy tak duże opakowanie można mieć nawet za niecałe 3 zł.

Polecam, bo to naprawdę świetny produkt

• Design produktu: 5

Bardzo dobry zamiennik moich ulubionych wacików z Isany..

Płatki kosmetyczne z BeBeauty posłużyły mi do zmywania makijażu z twarzy a także do zmywania wszelkich maseczek.
Mają one świetną wielkość i doskonale radzą sobie przy demakijażu razem z produktami płynnymi typu płyn micelarny.
Są przyjemne w dotyku.
Waciki są bardzo cieniutkie, nie rwą się w trakcie użycia. Pozwalają w wykonaniu precyzyjnego i szybkiego demakijażu, łatwo się nimi pracuje.
Waciki nie siepią się.
Fantastycznie się ich używa, a dodatkowo są w przystępnej cenie.
Polecam.

• Design produktu: 5

Bardzo dobre i mega przydatne kiedy jesteś po makijażu permanentnym
Jaka jest moja cera:
Mieszana, wrażliwa z tendencja do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i szybko znikają.

• Design produktu: 5

Fajne płatki do szybkiego demakijażu.

Płatki te zamówiłam na Allegro, od razu kupując kilka opakowań. Zapłaciłam jakąś niedużą kwotę, której nie odczuł mój portfel, a produkt starczył na naprawdę długi czas, więc to opłacalny zakup był.

Omawiane tutaj przeze mnie płatki zapakowane są w folijkę ze sznurkiem, co jest wygodnym rozwiązaniem, gdyż pozwala zachować higienę wnętrza po zaciśnięciu ściągacza.
Płatki mają prostokątny kształt i są całkiem grube oraz wykonane z miękkiego materiału dobrze pochłaniającego płyny, dzięki czemu świetnie sprawdzają się do usuwania pozostałości maseczek czy makijażu. Plus za to, iż nie zaobserwowałam ich rozwarstwiania się czy pylenia.

Podsumowując: z tych płatków jestem zadowolona. Są niedrogie, wydajne dzięki sporemu rozmiarowi i aż 60 sztukom w opakowaniu, wykonane z przyjemnego materiału i wspomagające podczas demakijażu. Polecam!

• Design produktu: 5

Płatki kosmetyczne marki be beauty kupiłam w Biedronce, może zacznę od tego że waciki te są kwadratowe i wystarczy już jeden płatek żeby zmyć cały makijaż, ponad to nie rozwarstwiają się ani nie rozpadają przy pocieraniu twarzy, nawet zmoczone w wodzie nie rozlatują się i nie wychodzi z nich wata, świetnie się nimi pracuje i super zmywa makijaż, z pewnością nie raz jeszcze do nich wrócę, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Ulubione!

Zawsze wydawało mi się że małe, okrągłe płatki są ok i niczego więcej nie potrzebuję. Kiedyś nie było ich akurat na stanie i przekonałam sie jak bardzo się myliłam!

Płatek jest duży, mniejsza ilość się zużywa na zmycie makijażu, mi wystarczają dwie sztuki.
Są delikatne dla skóry, nie podrażniają jej.

Płatki które używałam wcześniej przeważnie się rozwarstwiały tutaj się to nie dzieje, są naprawdę MOCNE!

Można je dostać w Biedronce w bardI atrakcyjnej cenie.

Osobiście zawsze mam zapas i nie zamienię ich na żadne inne ;)

Najlepsze

Płatki początkowo służyły mi do pielęgnacji noworodka, z czasem zaczęłam tez ich sama używać.
Płatki są dostępne w biedronce, w korzystnej cenie.
Są większe niż te okrągłe które do tej pory używałam i dostrzegam dużo większy komfort.
Nie rozwarstwiają się, nie oblepia np przy zmywaniu nim paznokci.