L'Oreal Paris, Pure Zone, Krem nawilżający przeciw przetłuszczaniu się skóry

L'Oreal Paris, Pure Zone, Krem nawilżający przeciw przetłuszczaniu się skóry

Zgłaszająca osoba: AlienGirl

Jest to krem o lekkiej, nietłustej konsystencji, która wchłania się natychmiastowo.Wskazany jest do cery mieszanej i tłustej. Jego zadaniem jest nawilżanie i kojenie skóry, zapobieganie jej przetłuszczaniu się, ograniczanie wydzielania sebum, zmniejszenie widoczności porów, wygładzenie skóry oraz osuszenie niedoskonałości. Podobnie jak inne produkty z serii Pure Zone zawiera dwa aktywne składniki:

- Sebo-Calmyl-TM (redukuje wydzielanie sebum)

- Keas salicylowy (głeboko oczyszcza skóre i złuszcza martwy naskórek)

Cena: ok.24zł/ 75ml

Wg mnie krem jest idealny i stworzony do cery problematycznej w przeciwienstwie do wielu innych, które są takie tylko w nazwie a tak naprawdę nadają się tylko i wyłącznie do cer idealnych, a i takim potrafią zaszkodzic. Mam cerę wiecznie błyszczącą, z częstymi niespodziankami. Póki nie sprobowalam tego kremu to myslalam ze moja cera juz jest taka straszna z natury i nic nie jest w stanie jej pomoc. Makijaż wiecznie spływał, puder zuzywał się w zastraszającym tempie na skutek ciagłych poprawek w ciągu dnia az tu nagle.. odkryłam ze była to wina badziewnych kosmetyków, które miały tylko piękne reklamy. Teraz mam gładką, mniej przetluszczającą się cerę, makijaż trzyma się cały dzien, nic sie nie roluje, poprawki czasem mi się zdarzą ale to chyba z przyzwyczajenia:P Krem pięknie pachnie, ma estetyczne opakowanie, nie jest drogi, chociaz mam sklonnosci do probowania ciągle nowych kosmetyków to z tym zostane napewno na bardzo dlugo, nie zamierzam go zmieniac=) Zdecydowanie polecam!Diabelsko wydajny, stosuję rano i wieczorem
Używam tego produktu od:kilku miesięcy

EDIT:
po kilku opakowaniach kremu skora chyba się przyzwyczaila i zmienilam krem na inny, ktory wcale nie ma w nazwie matujący a nawilżający i radzi sobie znakomicie z moją cerą. Więc temu muszę odjąc niestety gwiazdkę, bo znalazlam lepszy

idealny

krem jest idealny
uzywam go od dobrych 2 lat, krem dobrze nawilza, a zarazem nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy, dobrze matuje, rewelacja pod podklad! i łagodzi niedoskonałosci
jestem wierna jak pies jesli chodzi o ten krem:)

Używam tego produktu od:ok2
Ilość zużytych opakowań:duuuuzo

Genialny!

Kosmetyk naprawdę godny polecenia! Co do obietnic producenta: nawilżenie jest lekkie, ale wystarczające dla cery mieszanej bądź tłustej; krem rzeczywiście szybko się wchłania. Używany regularnie ogranicza wydzielanie sebum i znacznie redukuje ilość wyskakujących "niespodzianek" (czego na mojej twarzy nie zrobił jeszcze żaden krem). Opakowanie estetyczne i higieniczne, aczkolwiek może być lekki problem z dozowaniem (krem jest w tubce, czasami zdarza się wycisnąć go za dużo). Krem dosyć wydajny. Zapach nie drażniący. Cena korzystna. Na pewno wrócę do niego, gdyż jest to najlepiej działający na trądzik krem, jakiego kiedykolwiek używałam!

Nie wiem czy to złe foto, czy po prostu ten kosmetyk zmienił "szatę graficzną", ale w tej chwili jest on w intensywnie niebieskim opakowaniu i ma dopisek "Hydra Pure". Co nie zmienia faktu, że nadal ma doskonałe działanie.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

szkoda kaski

Nie nawilża, próbowałam z całą serią, oraz z żelem i tonikiem innych firm.
Nie zaobserwowałam również zmniejszenia przetłuszczania się skóry.
A więc nic co obiecuje producent nie mogę potwierdzić.
Co za to zauważyłam? Zwiększoną ilość małych czerwonych wyprysków na policzkach i czole. Jakaś masakra.
Moje podejrzenia potwierdziły się kiedy odstawiłam ten krem na jakiś czas i problemy znikły, a kiedy wrócilam do niego znów się pojawiły. Teraz używam go raz na jakiś czas aby go zużyć.
Zapach do przeżycia.
Opakowanie nie specjalne, nie zużyje sie do końca bez procesu rozcinania tubki. Ale chyba sobie daruje.
Jednym słowem szkoda kasy.

Ilość zużytych opakowań:3/4

Dobry

Fajny lekki kremik,szybko się wchlania i wystarczająco nawilża moją przetłuszczającą się skórę.Matuje wystarczająco dobrze,i nadaje sie pod podkład:) Po jego nałożeniu skóra jest jakby ujednolicona a pory mniej widoczne:D Czy likwiduje wypryski?Tego jeszcze nie wiem bo za krótko go uzywam,ale przynajmiej nie zapycha mnie:)

Używam tego produktu od:2 tyg

Bardzo dobry!

Kupiłam pod wpływem opinii na wizażu. Używałam wielu kremów o podobnych zadaniach głównie polskich, ale ten jest najlepszy. Stosuję go na dzień i czasem na noc na przemian z odżywczym. Jest bardzo wydajny, ma świeżą żelową konsystencję i niebieskawy kolor. Szybko się wchłania dając uczucie odświeżenia i gładkiej skóry. Dobrze wygładza, nawilża i reguluje, nie zapycha, eliminuje występownie niespodzianek. Świetnie pielęgnuje skórę. Spęlnia wszystkie obietnice producenta. Polecam.

Używałam kiedy miałam tłustą cerę bardzo często i teraz kiedy cera mi się zmieniła i jest mieszana, z jednej strony odwodniona, z drugiej podatna na zapyachanie, i lekko przetłuszczona w strefie T nadal go używam.

Za tą cene świetny krem, reguluje wydzielanie sebum, zmniejsza pory, zapobiega pojawianiu się kolejnych niespodzianek, a jedna nie przeszusza.
Świetny produkt w bardzo korzystnej cenie.

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka lub kilkanaście

Rewelacja

Dla mnie to rewolucja jeśli chodzi o krem do cery tłustej! Od zawsze miałam problem z kremami, nigdy nie byłam z nich zadowolona ale On to zmienił :D Lekki dobrze i szybko się wchłania przyjemnie pachnie nie zatyka porów - to tylko kilka z jego zalet. Wad jak na razie nie zauważyłam. Ze szczerego serca polecam!

Ilość zużytych opakowań: na razie 1

cudowny i jedyny :)

dobrze nawilza, lagodzi odstajace skorki, sprawia ze cera ma bardziej wyrownany koloryt:) zauwazylam tez ze odkad go uzywam mam mniej "niespodzianek" na twarzy. nie zauwazylam zeby skora sie mniej przetluszczala ale mimi wszystko to najlepszy krem jaki mialam do tej pory!!

Używam tego produktu od:6 miesiecy

swietny

krem jest swietny, doskonale matuje, nawilza i pozostawia skore gladka i mila w dotyku. jest niedrogi i ma duze opakowanie. ladnie pachnie. ma przyjemna konsystencje i jak dla mnie sprawdza sie w 100%. polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

Bardzo dobry krem

Udany krem. Naprawde dobrze nawilza, a obawialam sie, ze moze byc za slaby pod tym wzgledem. Przyjemnie pachnie, typowo dla serii Pure Zone. Ma lekka konsystencje, nie trzeba go duzo nakladac, ma duza pojemnosc, co w sumie czyni go wydajnym. Nie matuje jakos specjalnie, ale uspokaja skore i dzieki nawilzeniu w rezultacie nie przetluszcza sie ona tak, jak na przyklad po kremach typowo matujacych (po nich u mnie efekt jest z reguly taki, ze po super macie nastepuje bunt skory, czyli przetluszczenie, tluszcz wychodzi spod podkladu i pudru). Po tym kremiku nie martwie sie tak o to, czy juz moze czas sie przypudrowac, makijaz jest trwalszy. Nie zapycha porow i nie obciaza skory. Na poczatku uzywania wyraznie odczuwalam, ze skora jest gladsza, potem chyba jednak troche mniej. Krem jest chyba dosc trudno dostepny, w supermarketach i drogeriach typu Rossmann nie moglam go znalezc, kupilam go dopiero w jednej z drozszych drogerii. Opakowanie to typowa tubka, czyli pod koniec trzeba ja rozcinac, bo z otworka nic juz nie da rady wycisnac, a w tubce kryje sie jeszcze masa kosmetyku. Zaplacilam za niego okolo 20 zl. Obecnie to chyba moj krem nr 1 na dzien. Wlasnie go koncze i bede polowac na kolejne opakowanie. Polecam.

Używam tego produktu od: okolo pol roku

jeden z lepszych

Bardzo dobrze sie wchłania i co najważniejsze również najwilża,bardzo balam się, że może wysuszać skórę! Ładny zapach, fajna konsystencja, bardzo wydajny! i działanie: naprawde jeden z lepszych kremów, pozostawia na kilka godzin skóre całkowicie matową, nie wiem jak sprawdza sie pod podkładem,bo ja stosuje go głównie na noc i rano. Jednak chciałabym, żeby efekt zmatowienia pozostał na dłużej to może mój główny zarzut :)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca