Britney Spears, Fantasy EDP

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.21/5

'Fantasy' to drugie perfumy sygnowane nazwiskiem Britney Spears.
Wyprodukowane przez koncern Elizabeth Arden.
Rekomendowany do noszenia w dzień.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kiwi, śliwka chińska
nuta serca: biała czekolada, jaśmin, biała orchidea
nuta bazy: korzeń irysu, piżmo

kwiatowe, słodkie/ gourmand, owocowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody perfumowane
50 - 100ml, <50ml

18% jesień/zima 82% wiosna/lato

Inne &quot;celebryty&quot; niech się schowają

Britney to zdaje się pierwsza &quot; gwiazda od perfum&quot; i jak dla mnie ostatnia. Fantasy to kompozycja genialna jak na celebryckie klimaty. Perfumy są bardzo wysokiej jakości: zarówno intensywność jak i trwałość dorównuje największym killerom. Co do samego zapachu, jest to wybitny słodziak: wyraźnie czuć białą czekoladę (czyli słodkość do kwadratu), kwiaty i owoce. Mimo to kompozycja jest tak wyważona, że nie jest to słodycz infantylna czy omdlewająca. Może nawet uchodzić za elegancką. Cudownie ociepla i poprawia humor. Flakon... No cóż. Kicz nad kicze, różowa bombka upstrzona błyszczącymi dżetami... W wersji 30 ml jest nawet urocza, ale takie 100 ml jest już dla mnie nie do przejścia. Zresztą po co komu taka pojemność, skoro zapach jest wyjątkowo wydajny i raczej nie do stosowania na co dzień, chyba że jest się wyjątkowo wyjątkowym maniakiem słodyczy.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Słodko mi

Na wstępie zaznaczę iż jestem fanką ciężkich, kadzidalnych, mydlastych woni, więc tu może ogarnąć zdziwienie skąd u mnie maksymalna ocena dla tego słodziaka ;)
Ano stąd, że ogarnęło mnie jesienne przygnębienie i poszukiwałam zapachu, który poprawi mi humor, chciałam czegoś bardzo słodkiego, bardzo optymistycznego. I tak znalazłam Fantasy, nigdy nie miałam z nim styczności, gdyż widząc taki różowy flakon w perfumerii nawet po niego nie sięgałam, obawiając się zawartości ;d A tu niespodzianka!
Moje Fantasy zakupiłam w ciemno w perfumerii internetowej, po przeczytaniu opinii na wizazu, i ... zakochałam się w nich :D Są tak optymistyczne, są słodkie, ale przełamane czymś magicznym. Uwielbiam w nich ten moment, gdy jakoś pół godziny po psiknięcu nimi, już wychodząc z domu, uderza we mnie zapach tej białej czekolady!
+ są bardzo trwałe, czuje je przez cały dzień, pachną nimi ciuchy włosy mmm ;)
+Myślę, że perfumy te nadają się do noszenia przez cały rok
+Wiele osób pytało się mnie czym tak ładnie pachne :)

Nie używam ich każdego dnia, bo mogłyby mi się znudzić, słodycz bywa przytłaczająca, a takim sposobem zawsze chętnie do nich wracam.

Z pewnością kupię je raz jeszcze, to mój poprawiacz nastroju :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml

Świetny

Te perfumy mnie zachwyciły mimo, że nie przepadam za bardzo słodkimi zapchami. Zapach jest bardzo słodki, ale nie duszący ani drażniący. Cukierkowy, optymistyczny i zabawny.

Ilość zużytych opakowań: testy

Super!

Słodziutkie w sweetaśnej buteleczce, niesamowity zapach, mój mąż ich nie znosi, a ja mogłabym używać je bez końca. Trwałość - genialna. Psiknięte na skórę wieczorem, rano jeszcze czuję je na sobie. Niestety, użyte w nadmiarze mogą drażnić, dlatego dawkuję je rozsądnie (ze względu na męża, oczywiście).

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 100ml, i zaczęte 50ml

Owoce w białej czekoladzie

Zapach znam tylko z testów i nie mam pojęcia, jakby się go nosiło na co dzień, ale wydaje mi się on świetnym poprawiaczem humoru na szare, smutne, jesienno-zimowe dni. Nosząc te perfumy na sobie czułabym się zapewne jak mała dziewczynka, kiedy codziennych problemów było jakoś mniej, nie mówiąc już o egzystencjalnych ;). W Fantasy czuję przede wszystkim śliwki i kiwi, polane gruba warstwą polewy z białej czekolady. Flakonik nie jest piękny, ale jakoś tak pasuje do tego dziewczynkowego zapachu. Może kiedyś kupię jakąś miniaturkę.

Ilość zużytych opakowań: testy

słodziak

Perfumę dostałam w prezencie. Nie jest to zapach, na który zdecydowałabym się, gdybym sama miała dokonać wyboru. Osobiście wolę raczej te rześkie i lekkie , a ten jest niezwykle słodki. Jest też bardzo trwały.
Muszę przyznać, że ma w sobie coś... Może to dziwne skojarzenie, ale po kilkunastu minutach od spryskania, wyczuwam.... danonki dla dzieci :P

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Trafiony w 10

Zapach mi się baaardzo podoba. Typowy landrynkowy słodziak :)
Dłuższe codzienne stosowanie może przytłoczyć i w przypadku mnie muszę odstawić na kilka dni aby potem znów do nich powrócić.
Zakochałam się w nich od 1 wąchnięcia :)
Jeśli chodzi o trwałość są mocno wyczuwalne zaraz po aplikacji na ciele po 6h zanikają, czuć je na ubranich i blisko przy skórze.

NAJ!

Według mnie najlepszy z najlepszych!
Jeżeli ktoś preferuje słodkie zapachy, to strzał w 10!
MEGA słodki ,ale nie mdły. Jest w nim coś magicznego, coś takiego co sprawia ,że chce się go wąchać non stop.
BARDZO trwały!
Jeden z najtrwalszych zapachów jakie miałam. Wystarczy odrobinę &quot;spsikać&quot; ubranie i zapach ciągnie się za nami nawet kilka dni (a może nawet do pierwszego prania:D?)
Intrygujący.
Podczas użytku nie było osoby która by nie zapytała wchodząc do pomieszczenia w którym przebywałam ,o to o to za zapach piękny! (wchodząc na Izbę Przyjęć w momencie rozpoczęcia porodu, położne również zwróciły na to uwagę;)

Naprawdę polecam!

Całkiem fajny

Zapach słodziutki, może nawet za bardzo. Mimo, że jestem fanką słodkich, ciężkich perfum, ten rodzaj nie do końca mi odpowiada. Brakuje mi tutaj jakiejś tajemniczej nutki, jakiegoś przełamania, kontrastu. Jest po prostu słodki.

Plusy:
-trwały
-wydajny

Minusy
-czegoś w nim brakuje, zbyt pretensjonalny

Używam tego produktu od: na półce od paru lat
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Cudowny, cudowny, ukochany!

Kocham, kocham, kocham ten zapach. W zasadzie nie wiem, dlaczego dopiero teraz wystawiam mu recenzję.
Nie pamiętam kiedy dokładnie go wychaczyłam i jak, ale zakochałam się i mimo upływających lat i tego, że minęło mi ćwierćwieku, ciągle wracam do nich jesienno-zimową porą.
Zapach jest bardzo, bardzo trwały - pachnie płaszcz, kurtka, swetry po ściągnięciu.
Jest słodki, to prawda - ale to właśnie jego charakterystyczna cecha, na którzy mężczyźni, a pracuje z wieloma - w prawie każdym wieku zwracają uwagę.
Opakowanie mi odpowiada - koreczek dobrze się trzyma, kula ciężka - ale poręczna, lakier się z niej nie osypuje. Nie przeszkadza mi kolor i diamenciki - wręcz przeciwnie ;)
Działanie:
Dodaje mi mnóstwo, mnóstwo pozytywnej energii i to stawia go zdecydowanie numerem jeden wśród wszystkich moich zapachów, podsumowując - UWIELBIAM.
Cena jest warta zachodu, wczoraj upolowałam kolejny flakon za 110 zł ze sprawdzonej perfumerii. Ja serdecznie polecam!

uwielbiam!!!

:) baaaardzo długo się utrzymuje
:) piękny słodki zapach
:) śliczna budeleczka z kryształkami
:) dostępność

Minusikiem jest cena ale szukam promocji!!:)
UWIELBIAM TEN ZAPACH!!!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Najlepszy jaki znalazłam

Pierwszy raz zapach dostałam w prezencie w formie zapachowego balsamu, potem rodzeństwo za każdym razem przywoziło mi buteleczki- większe lub mniejsze od 2006 używam bardzo często tego zapachu. Jest słodki, niektórzy mówią, że ciężki ale wiele dziewczyn zaczeło go przeze mnie kupować.
\\n
\\nNikt nigdy nie powiedział złego słowa na mój zapach gdy psiknęłam sie Fantasy. Komponuje się z moją skórą idealnie. Przez ostatnie pare lat nie spotkałam tak wspaniałego zapachu