Olay, Complete Care, Multi - Radiance Fluid SPF 15 (Emulsja rozświetlająco - nawilżająca do cery tłustej i mieszanej)

Formuła z hydro-perełkami pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia, a kompleks witaminowy (z witaminą B3, E i B5) dostarcza skórze codzienną dawkę potrzebnych składników odżywczych.Ponadto emulsja zawiera wyciąg z mandarynki nadający skórze blasku i ożywiający ją oraz filtr 15 UVA i UVB.

Kosmetyk także w postaci kremu do cery suchej i normalnej.

to nie bajka z happy endem

Zaczne od plusów:

-zapach
-konsystencja
-aplikacja
-mieszajac go razem z podkładem efekt świeżej wypoczętej twarzy,z delikatnym złotm filem(ale do tego zaraz wrócimy)

Mam obsesje na punkcie zmatwionej,świezej cery,gdzie nie sa podkreslone skorki,male zmarszczki i włoski-po prostu jak najmniejsze uczucie tapety. Osiagnęłam ten cel z podkład Revlon, rozświetlacz Benefit high beam, puder transparentdny Krylon,krem siarkowy, baza satynowa..i zaczelam uzywac ten krem Olaya z podkladem. Zaraz po aplikacji było wszystko pieknie,taka swietlistosc..
ale po dwoch,trzech godzinach podklad "stał",uwidaczniał dwie moje zmarszczki,ktorych szczerze nienawidze,kazda ryse na twarzy...załamałam sie,zadawałąm sobie pytanie co jest...przeciez było wszystko ok..
i wpadłam na pomysł,ze to wina Olaya.
Odstawilam i wszystko wrocilo do normy...makijaz znowu trzyma sie nienaruszony 12h,a nawet ostatnio miałam okazje wypróbowac 24h:)
Dalej szukam nawilzajacego,rozswietlajacego.
Mial byc do cery tłustej,a nie jest-czyli dla mnie jest bezuzyteczny

Używam tego produktu od: przez 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pół

dobra

Kupiłam tą emulsje ponieważ była zachwalana na YT, jak z nieba spadła mi promocja na nią w Rossmannie:)
Plusy:
+cena (w promocji chyba 13,99, normalna 19,99)
+wydajność, wystarczą 2-3 krople do pokrycia całej twarzy
+bardzo dobrze współgra z moim pudrem (Manhattan Clearface)
+dzieki niej nie mam podkreślonych suchych skórek
+nawilża
+za opakowanie z pompką
+dobrze sie wchłania

Minusy:
słaby efekt rozświetlenia

prosty w obsłudze

Fluid Olay\'a stosowałam przez ponad pół roku (2 buteleczki), co prawda dość dawno, ale doskonale pamiętam przebieg naszej historii:) Krem bardzo komfortowy w codziennym użyciu: świetnie się wchłania, nie podrażnia, nie zapycha, nie wałkuje pod makijażem. Zdecydowałam się jednak na zmianę z dwóch powodów: 1. niemiłosiernie się po nim świeciłam (i nie chodziło tu o efekt rozświetlania), 2. nie szkodził, ale i nie pomagał. Podsumowując: doskonały krem, jeśli chodzi nam wyłącznie o utrzymanie już osiągniętego stanu cery.

Zdecydowanie mój KWC!

Super! Polecony przez p. Kasię (makijazeKasiD)

Nie ma żadnych minusów. Chociaż piszą,że jest rozświetlający- nie zauważyłam tego ale jako nawilżający jest super.
Od dawna szukałam swojego kremu i wreszcie znalazłam mój KWC.
Plusy:
- cena (u mnie kosztuje 16-20 zł nie wiem czemu ktoś podał 30?
- świetna konsystencja
- nie zatyka porów (mam cerę tłustą)
- piękny zapach choć dość intensywny
-super wydajny
-świetne i higieniczne opakowanie z pompką !
-nie mam po nim uczucia ściągniętej skóry
- świetnie nawilża a nie natłuszcza
- nie uczula

Ma wszystko czego szukałam.

boski

Pięknie pachnie i bardzo dobrze nawilża a nie natłuszcza skory. Używam go głownie na wiosnę i w lecie. Skóra po nim nabiera pięknego blasku. Świetnie współgra z podkładem tworząc lekki nawilżający koloryzujący podkład.
Nie jest komedogenny.
Polecam wszystkim z mieszaną skórą.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

całkiem dobry kremik

Jak dla mnie całkiem dobry krem. Szybko się wchłania, nie zapycha, delikatnie rozświetla (na prawdę widze różnice nawet gdy mam na twarzy podkład), pięknie pachnie,. Dodatkowy plus za filtr 15.
Niestety nie nawilża (ale też nie wysusza) mimo obietnic producenta za co odejmuję jedną gwiazdkę. Kupiłam go w rossmanie za 19zł więc całkiem nieźle. Generalnie polecam bo to całkiem niezły produkt jak za tak niską cenę:)

Nie dla mnie

U mnie ten produkt się nie sprawdził. Generalnie nie robił z moją skórą nic. Taki ot kremik. Fajnie pachnie, ładnie wygląda. Minimalny efekt rozświetlenia, co dla jednych może być plusem, a dla innych minusem. Nie nawilżył mi skóry niestety, nie widziałam żadnych efektów stosowania tego kremu. No i co najgorsze trochę mnie uczulał, miałam wrażenie, że lekko puchła mi twarz,choć na początku myślałam, że to od nadmiernego jedzenia czekolady;) Jednak kiedy moja mama zauważyła, że po posmarowaniu się nim spuchła jej twarz, przestałam go stosować i wszystko wróciło do normy.

Tak więc...kremik out.;)

Dla wrażliwców nie polecam. No i ogólnie nie polecam, bo nie działa.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Dobry produkt

Najnormalniejszy krem w najlepszym tego słowa znaczeniu:) Bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania, jest idealną bazą pod makijaż. Fajnie nawilża i sprawdza się do cery mieszanej - zauważyłam że moja cera w partiach tłustych dłużej pozostaje matowa. Ma ładny zapach i filtry ochronne. Czego chcieć więcej od kremu? Dla mnie bomba:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Zapycha

Hm...myślałam, ze skoro ma przenczenie do cery mieszanej, to nie bedzie sprawial takiego niezdrowego blyszczenia. Niestety tak się niestało. Nie podoba mi się, że te świecące drobinki są tak widoczne. Poza tym strasznie zapycha. Na plus opakowanie z pompką i przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

dziwna historia..

bardzo dziwna historia...na poczatku bylam tym kremem zachwycona zwlaszcza latem gdy moja mieszana cera po duzej ilosci slonca potrzebuje nawilzenia...obecnie coraz gorzej...slabo sie wchlania,cera sie swieci i nie ma juz tego cudnego blasku jak poprzednio...i zatyka mi cere powodujac wypryski...

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowanie w uzyciu...

super baza pod makijaz

Plusy:
-cena
- super pod makijaz, nie walkuje sie, szbko sie wchlania
- wygodne i higieniczne dozowanie
- nawilza niezle, mam mieszana cere, zima go jeszcze nie stosowalam, ale teraz jesienia sie sprawdza, nie mam zadnych suchych skorek, a zdarzalo sie to przy innych kremach
- nie szczypie, nie podraznia
- ladny zapach
- nie zostawia tlustej warstwy

Minusy:
- nic konkretnego, nie zauwazylam jakiegos super rozswietlenia, jak dla mnie normalny

Mozliwe ze znow do niego wroce, jak na taka cene jest godny polecenia, i mam gwarancje ze na spokojnie moge z rana uzyc go pod makijaz.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie

taki sobie

Plusy:

-ładne i wygodne opakowanie
-nie zapycha porów
-na promocji można kupić za 11 zł
-przyjemny zapach
-filtr 15

Minusy:

-słabo nawilża
-mnie robiły się różowe policzki, co ostatecznie go zdyskwalifikowało
-buzia mocno się po nim świeci

Nie kupię więcej.