Cashmere, Mousse Make-Up (Pudrowy podkład kryjąco - matujący o konsystencji musu)

Cashmere Mousse Make-Up to kryjąco - matujący pudrowy podkład o konsystencji musu. Zawiera plastyczną mikrosiateczkę przestrzennych silikonów (3D) perfekcyjnie kryjącą niedoskonałości cery. Maskuje zmęczenie i stres oraz delikatnie wyrównuje zmarszczki.

Zapewnia skórze gładkość oraz idealnie ją matuje nawet przez 12 godzin. Rozprowadza się równomiernie, nie tworząc efektu maski oraz ułatwia skórze oddychanie.

Dodatkowo, podkład po nałożeniu adaptuje się do kolorytu skóry i zapewnia doskonale dobrany, jednolity odcień cery. Dax Cosmetics proponuje podkład w 3 kolorach: Piaskowy Beż, Naturalny Beż, Słoneczny Beż.

Cashmere Mousse Make-Up można stosować do każdego rodzaju cery, bez ograniczeń wieku. Poleca się stosowanie podkładu na bazę wygładzającą Cashmere Secret dla wzmocnienia efektu aksamitnej skóry.

Rozczarowanie

Przyznam się że zakupiłam bo podkradłam go kiedyś od mojej mamy i urzekła mnie wtedy jego konsystencja.

To chyba jego jedyny jak dla mnie plus

+ cudownie się rozprowadza.
+ w ogóle go nie widać i - dlatego nic nie kryje

- strasznie podkreśla suche skórki
- jak dla mnie w ogóle nie kryje
- matowienie praktycznie znikome
- cena

Ogólnie zakup to była pomyłka i nigdy więcej za taką cenę go nie kupie

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Uwieeeelbiam!!

Do tej pory nie znalazłam jeszcze tak dobrego podkładu, zarówno kryjącego drobne niedoskonałości skóry (pozostałości po przebarwieniach, rozszerzone pory) jak i matującego przez około 6 godzin (później wspomagam się bibułkami matującymi;) ). Mus daje bardzo subtelny, naturalny efekt, nie ma czegoś takiego jak efekt maski, nawet jak przesadzi się mocno z ilością nie da się tego efektu osiągnąć. Rozprowadza się bezproblemowo, jego właściwości są lepsze jak trochę przeschnie i nie jest w formie płynnej, sama nie wiem dlaczego;) ale trzeba dać mu czas. Nie wysusza skóry, także jej nie nawilża. Moja cera po nałożeniu tego podkładu jest piękna, że aż chce się patrzeć w lustro :D

Podsumowując:

+ cena (40zł. nie jest to wielki majątek, a mus jest bardzo wydajny)
+ subtelny, bardzo naturalny efekt, ciężko przesadzić z ilością i nałożyć maskę
+ dobrze się rozprowadza
+ kryje drobne niedoskonałości (podkreślam DROBNE, wielkich pryszczy i przebarwień absolutnie nie ukryje)
+ moją tłustą skórę matuje przez około 6 godzin, mnie to satysfakcjonuje, bo używam bibułek
+ po nałożeniu buzia jest gładka, rozpromieniona, bardzo naturalna

- nie jest bardzo trwały, po 10h prawie go nie widać
- musi zgęstnieć, by dobrze się nakładać i stapiać ze skórą
- nieeleganckie opakowanie, i pompka, która pod koniec używania się psuje i trzeba jakoś sobie radzić, żeby wygrzebać resztki podkładu
- niewielka ilość odcieni, choć to w sumie nie minus, bo podkład wtapia się naturalny koloryt (ja w lato używam 02, zaś w pozostałe pory roku 01)
- podkreśla suche skórki, nie nadaje się chyba dla cery suchej

Zaznaczam, że dla mojej cery ten podkład jest doskonały, eksperymentując z innymi zawsze wracam do niego, jeszcze mnie nie zawiódł. Cenię go przede wszystkim za naturalny efekt, który bardzo ciężko osiągnąć używając innych podkładów, bardzo często "lepszych" firm.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Raczej nie...

Jest to jeden z gorszych podkładów, jakie miałam. Już lepiej kupić Lirene matujący, czy rozświetlający za 2 dyszki.
Plusy:
+ dosyć dobrze matuje
+ estetyczne opakowania
+ łatwo dobrać kolor mimo tego, że są tylko 3 kolory, nie są jakieś pomarańczowe

Minusy:
- kompletnie nie kryje
- podkreśla suche skórki (nie polecam szczególnie do skóry suchej i mieszanej)
- gdy się kończy jego aplikacja jest prawie nie możliwa- pompka jakby przestaje działać i trzeba sobie radzić inaczej
- wałkuje się na twarzy (wcześniej nigdy nie miałam tego problemu)

Nic rewelacyjnego.

Zużyłam jedno opakowanie tego produktu i na pewno już się nie skuszę.
Zalety:
- lekki, nie zatyka porów. Nie wyskakiwały mi po nim żadne niespodzianki,
- przystępna cena,
- nie tworzy efektu maski, wygląda naturalnie.
Wady:
- Nie kryję nawet drobnych niedoskonałości a co dopiero rozszerzone pory itp.
- Słabo matuję, świeciłam się po 3h,
- mały wybór odcieni,
- jak dawałam pod niego bazę lub krem matujący to podczas rozsmarowywania podkład zamiast się rozsmarowywać zwijał się w jakieś dziwne kulki (jak na złość rewelacyjnie się nakładał na lekko natłuszczoną twarz niż na zmatowioną, ale wówczas od razu się świeciłam),
- podkreśla suche skórki.

Podkład fajny w użytkowaniu ale nie radził sobie z moją mieszaną cerą i bardzo słabo kryje.

Dno!

Z przykrością muszę stwierdzić, że ten kosmetyk zasługuje tylko na 1 gwiazdkę.
Jego zdecydowane wady: (dodam że mam cerę mieszaną)
-nic nie matuje, twarz świeci się już po 2 h
-zupełnie nie kryje jak obiecuje producent
-dzięki temu podkładowi moje policzki zrobiły się suche jak wiór! wcześniej nie miałam suchych policzków, były normalne.
-podkreśla suche skórki
-ściera się, kompletnie nie stapia się ze skórą
-uwidacznia zmarszczki mimiczne

Jest jeden + a mianowicie mimo iż jest mało odcieni tego podkładu bo tylko 3, są dość jasne, nie miałam problemu z wyborem.

Generalne Nie polecam!Używam tego produktu od:męczę od 5 mies
Ilość zużytych opakowań:

Naprawde dobry

Może nie jest to najlepszy podkład jakiego używałam, ale jest naprawde godny polecenia.

+ dobrze matuje
+ daje bardzo naturalny efekt
+ łatwo się roprowadza
+ ładnie dopasowuje się do koloru skóry.

Kryje moim zdaniem średnio, używam go na zmiane z moim ulubionym Colorstay Revlonu, gdy mam ochote na lżejszy podkład.
Odcienie wydają sie dosyc ciemne, ja na poczatku bylam przerażona tym który zaproponowała mi ekspedientka, ale po rozsmarowaniu okazują się dużo jaśniejsze :)
Odejmuję gwiazdkę za zbyt małą moim zdaniem trwałość.

Używam tego produktu od: ponad roku

Bardzo dobry puder :)

Podkład bardzo dobry :)
* ładnie kryje
* dobrze matuje :)
* jest bardzo wydajny :)
* nie tworzy maski :)

- jest za bardzo wodnity(gdy troche wyschnie to jest wspaniały,ale musi odczekac dobre pol miesiaca po otwarciu )

Ogolnie kosmetyk godny uwagi :)

Używam tego produktu od: 1 rok

KWC

Najlepszy jaki do tej pory miałam! Same plusy: idealnie kryje cerę, czyni ją taką gładką jak u laleczki, świetnie wygładza, kryje niedoskonałości. Twarz po prostu wygląda po nim tak świeżo i zdrowo. Bardzo dobrze się rozprowadza, dosyc wydajny. Poza tym absolutnie nie tworzy efektu maski, co jest bardzo dla mnie ważne. I nie koszztuje żadne 50 zł jak tu ktoś napisał. W każdym Rossmanie znajdziecie go za 38,99 zł.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Nie warty ceny

Podklad ma cene jak podklady dobrych firm. Niestety nie jest godny polecenia. Uwzgedniajac jego cene spodziewalam sie naprawde czegos fajnego. Kiepskie krycie, brak nawilzenia skory, podklad utrzymuje sie na buzce jedynie pare godzin:( Nie podoba mi sie wyglad butelki, wyglada tandetnie. Jedyne co mi sie w nim spodobalo to to, ze buzka jest gladka i aksamitna. Ale tylko tyle pozytywow za niecale 50 zl? NIE!

Używam tego produktu od:W TAMTYM ROKU

trudno okreslic jednym slowem

Kupilam po zachwytach nad baza Cashmere Secret. Jednak podklad nie okazal sie tak rewelacyjny jak mi sie mogło wydawać.
Początkowo rozprowadzal sie idealnie i nie rolował ale po ok 2 miesiącach zgęstniał i pompka nie chciała juz zasysać kosmetyku a po rozkręcaniu grudki ktore wysypywały sie z opakowania nie dały sie juz na twarz nakładać.
Z matowieniem tez szalu nie bylo ale to chyba głównie zależało od kaprysow mojej skory ktora raz przez 6 godzin wyglądała jakbym sie przed 10 minutami malowała a czasem po 2 godzinach swiecila sie koszmarnie i co chwile musialam pudrowac i uzywac bibulek.
Kolor ładnie stapiał sie z karnacja, miałam 02. Na twarzy wyglądał dobrze, kryl optymalnie - co trzeba bylo to chował nie tworzac maski.
Nie wiem czy kupie bo troche sie na niego obraziłam ale podklad na prawdę nie jest zly i na początku dawal bardzo dobry efekt.

Używam tego produktu od: uzywalam ok 2 miesiace

Średni.

Bardzo fajna konsystencja musu :) w połowie opakowania mus staje się płynem (nie zmienia to jego właściwości), ale też dobrze się rozprowadza. Nie tworzy smug. Nie zatyka porów. Nie tworzy efektu maski. Cera wygląda świeżo. Ładnie stapia się z cerą. Kryje średnio, matuje średnio... Niestety nie utrzymuje się zbyt długo. Po jakimś czasie trzeba sobie radzić z wyciągnięciem go z opakowania, bo pompka już go nie wydobywa, a na dnie jest go jeszcze sporo...

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 2.

jestem zawiedziona, na 3-

Myślałam że jest lepszy. Owszem łatwo się nakłada, skóra wygląda bardzo ładnie, jest wygładzona, bardzo dobrze kryje rozszerzone pory,ale ewentualne krostki już mniej.
Dobrze dopasowuje się do skóry, wszystko super ale... zatyka pory i jest nietrwały, a puder na min wygląda jakoś tak za mocno. Robi maskę. A bez pudru podkład po prostu znika.Wybitnie podkreśla suchości buzi.
Ogólnie po 2, 3 godz buzia nie wygląda dobrze, nawet jeśli użyjemy na wykończenie pudru.

Używam tego produktu od:od miesiąca