Seboradin, Niger, Lotion z czarną rzodkwią

Seboradin, Niger, Lotion z czarną rzodkwią

To uzupełnienie pielęgnacji włosów tłustych oraz skóry głowy podatnej na dermatozy. Działa długotrwale docierając do elementów żywych włosa - mieszka i cebulki. Chroni włosy przed agresywnym działaniem zanieczyszczeń powietrza. Podstawa działania lotionu SEBORADIN NIGER opiera się na wyciągu z czarnej rzodkwi. Witaminy i mikroelementy w nim zawarte wzmacniają cebulki włosowe i pobudzają je do odrostu. Jego bakteriostatyczne działanie pomaga w leczeniu podrażnień oraz łupieżu. W zachowaniu równowagi mikrobiologicznej skóry głowy pomaga zawarty w lotionie olejek drzewa herbacianego, a także olejki eteryczne sosny i kolendry. Tymol, naturalny bakteriostatyk i związek grzybobójczy niszczy przyczynę łupieżu i łuszczycy - szkodliwe grzyby i bakterie. Olejki i hiperyzyna zawarte w wyciągu z dziurawca regulują ilość drobnoustrojów, łagodzą stany zapalne skóry oraz pomagają w regulacji pracy gruczołów łojowych skóry. Wyciąg z kłącza tataraku dostarcza składników poprawiających ukrwienie skóry i powstrzymujących wypadanie włosów. Olej rycynowy chroni osłonkę włosa, łączy się z keratyną i stabilizuje jej strukturę.

W porządku

Dobry produkt, ale czy aż tak rewelacyjny, to nie wiem. Kupiłam go aby wzmocnić włosy, przyspieszyć ich porost, ograniczyć przetłuszczanie, zwiększyć odrost nowych włosów.

Owszem, pojawiły się nowe włosy, tzw. baby hair, ale Seboradinowa wcierka nie ograniczyła przetłuszczania włosów, raczej odwrotnie. Zmuszona byłam stosować lotion na noc, a rano myć włosy. W kwestii wzmocnienia włosów - owszem, były trochę wzmocnione i wypadały mniej, ale nie ma tu nawet porównania co jednej szklanki drożdży dziennie.

Zapach lotionu jest bardzo ostry, mi akurat nie przeszkadzał, ale niektórym może się to wydać smrodem nie do wytrzymania.

Aplikować należy ostrożnie. Miałam butelkę bez jakiegokolwiek aplikatora, więc albo lałam Seboradin na palce i wcierałam, albo (za radą innych Wizażanek) wlewałam go do filiżanki, maczałam końce palców i tak aplikowałam na skórę głowy.

Wysusza, owszem, ale mi to akurat nie przeszkadzało, wszelkie preparaty które nieco wysuszają włosy i dają efekt lekkiego sianka są u mnie mile widziane.

Używam tego produktu od: używałam wiosną
Ilość zużytych opakowań: dwa

dobry

Używam tego lotionu z przerwami już od kilku lat. Rzeczywiście wzmacnia włosy i przyspiesza ich odrost. Ja co prawda mam włosy suche i farbowane, ale na nich też się świetnie sprawdza. Zapach może budzić trochę kontrowersji, ale szybko ulatnia się. Ja go stosuję na noc, po czym rano myję włosy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka :)

działa !!

Naprawdę bdb wpływa na moją problematyczną skórę głowy - przetłuszczanie, wypadanie, łupież.
Wcieram go tylko w skórę głowy (nie we włosy) jakiś czas przed myciem (zapach jest intensywny, ale szampon go zmywa) - łupież zlikwidowany, włosy dłużej świeże, mniej wypadają. Plus za wygodne opakowanie z aerozolem. Zapach niezbyt przyjemny, cena i dostępność bdb.

Polecam kosmetyki IF, działają fanatystycznie !

Używam tego produktu od:2 mies

Skuteczny,ale przy konsekwentnym używaniu. Zauważyłam mały minusik, że z czasem kosmetyk przestaje być taki świetny, skóra sie przyzwyczaja i nie widać efektów, ale stwierdzam to po 2 letnim stosowaniu, więc ogólnie Seboradin Niger Lotion to Bardzo Dobry Kosmetyk :-)

Ilość zużytych opakowań: wiele

swietny,ale dla konsekwentnych

Kupilam ten lotion, razem z szamponem, bo zauwazylam zwiekszone wypadanie wlosow. Preparat nalezy dobrac do przyczyn wypadania wlosow. W moim przypadku wlosy zostaly uszkodzone mechanicznie, przez durne tapirowanie ich i przez to sie oslabily. Pozatym, chce wzmocnic wlosy przez pasemkami. Po 3 tygodniach stosowania rosnie mi mala grzyweczka przy czole, wlosow przybylo na skroniach, pozostale wlosy staly sie lsniace i bardziej puszyste. Wlosy myje co 3 dni, ale lotionu uzywam codziennie. Nie trzeba myc po nim wlosow na 2gi dzien, bo ich nie skleja. Co do lupiezu - zwlacza go. Kupilam go tez dlatego, ze od uzywania drogeryjnych odzywek, pianek itp. swedziala mnie skora glowy, po kilku uzyciach swedzenie ustapilo.

Osoby dajace negatywne komentarze, pewnie zbyt rzadko i malo uzywaly tego lotionu. Ja w 3 tygonie zuzylam cala butelke.. seboradin jest w miaere tani, wiec nie widze potrzeby oszczedzania go..zwlaszcza ze chodzi o wlosy:P
Polecam go wszystkim, ktorzy maja problem z wypadaniem wlosow, ale nalezy uzywac go regularnie i duzo.

Zapach na poczatku mnie irytowal, ale teraz sie przyzwyczailam i jest ok.

Butelka z atomizerem mi nie odpowiadala, wiec przelalam go do buteleczki po kuracji wzmacniajacej RZEPA z Joanny.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Bardzo duzy plus:)

W moim przypadku zadziałał. Stosuje lotion ok.3 miesiecy i widze poprawe:

- ograniczyl wypadanie wloskow, wczesniej byla to garsc teraz moze z 10 wiec da sie przezyc;)

- polepszenie stanu czuprynki, DUZO GESTSZE I MOCNIEJSZE WLOSY (za co najwiekszy plus)

- mam wrazenie ze szybciej rosną

Jezeli chodzi o zmniejszenie przetluszczania, nie zauwazylam szczegolnych zmian ale to mi akurat nie przeszkadza bo tak czy siak myje glowe codziennie.

I a propos zapachu faktycznie jest nieprzyjemny ale czego nie robi sie dla urody, tu, mysle ze warto:)

Generalnie polecam

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace

średnio

nie jest zły ale spodziewałam się czegoś lepszego...
włosy nadal mi wypadają choć już nie tak jak kiedyś, troche zachamował ich wypadanie. widzę że niektórzy narzekają na jego zapach ale szczerze mówiąc mi on wogóle nie przeszkadza, ale to chyba rzecz gustu i przyzwyczajenia ;-)
jednym słowem ten lotion nie jest zły ale nie należy spodziewać się po nim cudów... :-)

Hmm..

Po tylu pozytywnych opiniach na temat Lotionu miałam spore oczekiwania co do jego działania. Od dluższego czasu wypadają mi włosy, jednak Seboradin nawet w najmniejszym stopniu nie wpłynął na zatrzymanie tego procesu.

Na plus można zaliczyć wygodny dozownik, niezłą wydajność i minimalny wpływ na puszytsotość włosów - są lekko uniesione u nasady. Poza tym, nic innego nie robi. Cena wynosi 17 zł a nie jak w zgłoszeniu 11. Wydawało mi się, że na początku stosowania dobrze wpływał także na końcówki, ale pod koniec butelki zaczął je lekko wysuszać.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

taki se

bije szampon i balsam tej samej serii na głowę.. jednakże nie hamuje wypadania włosów, a nawet jeśli to naprawdę na krótko, jest bardzo wydajny w odróżneiniu od reszty serii, strasznie śmierdzi. I to tyle, żadnych specjalnych super efektów nie zauważyła, no może.. puszystość włosów..

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

sama nie wiem...

+ wzmacnia cebulki (odrosły włosy wypalone rozjaśniaczem- ale nie wiem na ile to jego zasługa a na ile odstawienia rozjaśniacza)
+ dobra baza do wcierek
-/+ wydajność powiedzmy ze neutralna
- zapach
- włosy nie rosną szybciej
- nie zauważyłam żadnego wpływu na przetłuszczanie

Podsumowując, nic specjalnego z moimi włosami nie zrobił, ale też nie miałam jakiś szczególnych problemów, używałam w celu zwiększenia porostu i zmniejszenia przetłuszczania - nie zadziałał, dlatego nie kupie go wiecej, ale ogólnie myśle ze warto przetestować bo jak widać, na niektórych działa

Używam tego produktu od: 2 mies.

Skuteczny :)

Odejmuję jedną gwiazdkę za okropny zapach który ciężko znieśc a także za to, że ciężko nałożyc kosmetyk na całą skórę głowy nie polewając jednocześnie włosów (co niestety bardzo je wysusza- czemu winna jest dośc duża zawartośc alkoholu). Jednak te wady mają małe znaczenie kiedy spojrzymy na zalety Seboradinu :) Po operacji w szpitalu straciłam ponad połowę włosów a że z natury i tak są cienke i rzadkie możecie sobie wyobrazic co miałam na głowie. Na pamiątkę wizyty w szpitalu zostały mi wielkie zakola po obu stronach czoła, jak u łysiejących starszych panów, co u 17letniej dziewczyny wyglądało dośc dziwnie. Jednak od dłuższego czasu smaruję te miejsca Seboradinem i zaczęły kiełkowac mi tam nowe gęste włoski :) Teraz te miejsca są prawie idealnie zarośnięte i nikt nie poznałby że kiedyś byłam tam łysa :P Nie zauważyłam żeby ogólnie włosy na całej głowie szybciej mi rosły ale też całą skórę głowy smaruję bardzo rzadko wiec nie ma się co dziwic. Myję włosy codziennie więc też trudno jest mi powiedziec czy wpływa na zmniejszenie przetłuszczania się włosów. Jednak na mój problem kosmetyk zadziałał idealnie wie na pewno warto spróbowac nawet jeżeli macie trochę inne wymagania :)

Używam tego produktu od: pół roku?

świetny

Jest to bardzo dobry kosmetyk na wypadanie włosów i porost. Wzmacnia włosy, jest wydajny, łatwy w aplikacji. Trochę śmierdzi, ale jeśli aplikuje się go zaraz po umyciu to po wyschnięciu włosów zapach jest już prawie niewyczuwalny. Cena też nie jest zabójcza, choć fajnie by było gdyby była trochę niższa ;p.