Seboradin, Niger, Lotion z czarną rzodkwią

Seboradin, Niger, Lotion z czarną rzodkwią

To uzupełnienie pielęgnacji włosów tłustych oraz skóry głowy podatnej na dermatozy. Działa długotrwale docierając do elementów żywych włosa - mieszka i cebulki. Chroni włosy przed agresywnym działaniem zanieczyszczeń powietrza. Podstawa działania lotionu SEBORADIN NIGER opiera się na wyciągu z czarnej rzodkwi. Witaminy i mikroelementy w nim zawarte wzmacniają cebulki włosowe i pobudzają je do odrostu. Jego bakteriostatyczne działanie pomaga w leczeniu podrażnień oraz łupieżu. W zachowaniu równowagi mikrobiologicznej skóry głowy pomaga zawarty w lotionie olejek drzewa herbacianego, a także olejki eteryczne sosny i kolendry. Tymol, naturalny bakteriostatyk i związek grzybobójczy niszczy przyczynę łupieżu i łuszczycy - szkodliwe grzyby i bakterie. Olejki i hiperyzyna zawarte w wyciągu z dziurawca regulują ilość drobnoustrojów, łagodzą stany zapalne skóry oraz pomagają w regulacji pracy gruczołów łojowych skóry. Wyciąg z kłącza tataraku dostarcza składników poprawiających ukrwienie skóry i powstrzymujących wypadanie włosów. Olej rycynowy chroni osłonkę włosa, łączy się z keratyną i stabilizuje jej strukturę.

Super :)

Wreszcie nie wypadają mi włosy :) A po ostatnich tabletkach anty sporo mi ich ubyło ;( TŻ narzeka że strasznie śmierdzi, ale jak mówię że działa to znosi aromaty :) Używam krótko, więc nie widzę oprócz wypadania rezultatów, ale w końcu dopiero się rozkręca :D Wyrosły mi takie małe włoski, ale to raczej od drożdży :) Polecam :) Acha, wylewam tylko na skórę głowy :)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: połowa

Mój KWC

Kupię w 100%, bo:
-przyspiesza porost włosów(przynajmniej u mnie),
-kiedy tylko włosy zaczną mi lecieć lecę po buteleczkę tego specyfiku i po 2-3 zastosowaniach przestają:),
-wyrasta dużo włosków w miejscach gdzie ich wczesniej nie było,
-mój TŻ lubi ten zapach,
-nowy, wygodny atomizer

Jedyny minus:cena wraz ze zmianą opakowan, podnosi się:(

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:wiele

widać efekty:D

uzywam od dosc dawna i regularnie:) dzieki niemu wlosy przestaly mi wylazic garsciami i przyspieszyl porost,mniej sie przetluszczaja,zupelnie zanikl lupiez:) zapach jest intensywny,ziolowy-ale mi nie przeszkadza. Polecam
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:pol roku

mały magik

ten lotion jest super! Zauwazylam, ze wlosy po nim szybciej rosna i rosna nowe (widze nowe krotkie wloski na przedzialku). Uratowal moja skore glowy po reakcji alergicznej na nowa odzywke, strasznie mnie swedziala, a po Seboradinie jak reka odjal! Ponadto wlosy po wysuszeniu suszarka pieknie odstaja od glowy - nie mam pojecia jak on to robi :) Wlosy na pewno sie wolniej przetluszczaja. Ale dla mnie NAJLEPSZA w nim jest jedna magiczna cecha - po jego zastosowaniu wlosy schna w mig!!! Nienawidze mozolnego suszenia wlosow suszarka, a dzieki Seboradinowi suszenie trwa zaledwie chwilke!! Zapach mi nie przeszkadza, nawet go lubie, a jesli komus nie pasuje to zapewniam, ze po wyschnieciu wlosow nie ma po nim sladu!

Nie daje mu 5* gdyz troszke wzmaga elektryzowanie wlosow.

wielkie rozczarowanie

Naczytałam sie pozytywnych recenzji zachwyconych wizażanek i nie tylko, i uległam,zapominając,że to co działa rewelacyjnie na włosy wielu osób,na moje nie działa wcale.Tak było i tym razem.Liczyłam,że ten lotion okaże sie lepszy od swojego brata,ale sie przeliczyłam.Używałam go ponad 4 m-ce po każdym myciu,czyli co 2 dni,na początku codziennie przez 2 tygodnie.Jesli ograniczył mi wypadanie włosów to naprawde minimalnie,bardziej jestem skłonna stwierdzić,że przestały tak bardzo wypadać same z siebie,jak zwykle na przełomie pór roku.Nie dość,ze nie działa hamująco na wypadanie włosów,to już w ogóle nie ogranicza przetłuszczania-to juz w ogóle jakaś kpina.Następna jest instrukcja-producent zaleca wmasowywać lotion w całe włosy.Nie dało się uniknąć zmoczenia nasady włosów przy wcieraniu i zrobiło mi sie tam niezłe sianko,zawarty alkohol równie mocno wysusza jak pachnie.Chociaż akurat zapach mi sie podoba (niestety tylko mi :P)i to chyba jedyna zaleta tego produktu jaka dostrzegłam.Zas kolejną wadą jest koszmarne opakowanie,producent chciał nas chyba ukarac za narzekania na poprzednią formę.Teraz stwierdzam,ze tamta była wygodna ;) Musiałam wylewać płyn na rękę i całą dłonią wcierac w skórę.W efekcie częśc ciekła po butelce a część zostawała na wlosach,do samej skóry docierała odrobina.Myślę,że nie warto sie w to bawić.Ja nie polecam

Używam tego produktu od:4 m-cy

3 X TAK

Od września hurtowo wypadały mi włosy...:(
Niedawno pod wpływem opinii na KWC kupiłam ten lotion.
I już po pierwszym nałożeniu (na noc-ze względu na ostry zapach) i umyciu rano włosów zauważyłam ze podczas mycia nie straciłam żadnego włosa!!!!!!!! to chyba cud!!!!! zawsze było pełno włosów w brodziku,a teraz nic!!!! stosuje to już niecały tydzień. ciekawe jakie będą rezultaty po np półrocznym stosowaniu-już nie mogę się doczekać:)

Kupiłam wersje z atomizerem-łatwo się nakłada.

Jedynym minusem- ostry zapach. ale dla takich rezultatów można się poświęcić:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

moj kwc jesli chodzi o wlosy

zdania na temat lotionu sa podzielone tak jak gusta o ktorych sie nie dyskutuje:) jednemu pomoze drugiemu nie.Jesli chodzi o mnie to lotion jest moim kwc jesli chodzi o wlosy.Mam wlosy oslabione, cienkie,delikatne i wypadajace do tego rozjasniane i farbowane raz na miesiac max 1,5 do tego codzienne mycie suszenie i prostowanie.Dziwie sie ze mam jeszcze wlosy na glowie;p Lotion jest wspanialym kosmetykiem mi ratuje moja czuprynke oby tak bylo juz na zawsze.Wzmacnia wlosy zapobiega ich wypadaniu a takze przyspuesza wzrost nowych.Stosuje codziennie po umyciu glowy wcieram lotion w skore glowy ( nigdy we wlosy strasznie przesusza) minutowy masaz co dodatkowo wplywa pozytywnie na odzywienie cebulek wlosow (podobno) i gotowe. Jedyny minus lotionu to zapach specyficzny "smrodek" znika po wysuszeniu wlosow.Polecam problematycznym "glową"

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

Paskudztwo!!! Uważajcie!

Przez ten produkt zaczeło mi wypadac ponad 100 wlosow przy jednym myciu!!!

Ale zaczne od poczatku. Mialam oslabione wlosy-zaczelo mi ich wypadac po 20-30 po myciu. Kupilam ten lotion. Na poczatku podczas 1 tyg stosowania nie zauwazylam zmiany. Jednak potem wlosy zaczely mi okropnie wylazic. Bylam na skraju zalamania. Mylam je delikatnie, uzywalam dzywek ulatwiajacych rozczesywanie ale wlosy i tak mi wychodzily. Ludzilam sie, ze gdyby nie seboradin to by mi pewnie ich jeszcze wiecej wypadalo. Uzywalam dalej, czekajac na poprawe. Ale stwierdzilamz e dosc tego. Ostawilam seboradin. I co sie okazalo?? Natychmiastowo zaczelo mi wypadac znowu ok 30 wlosow.
Nie ulega watpliwosci ze ten wzrost wypadania byl spowodowany seboradinem, poniewaz nie zmienialam w tym czasie zadnych innych kosmetykow.
Obecnie szukam czegos co by mi zmneijszylo wypadanie wlosow, bo 30 i tak uwazam za duzo(tymabrdziej ze w ciagu dnia tez dodatkowo wypadaja). Ale bede bardzo ostrozna...

Nie zauwazylam aby przysspieszyl mi porost wlosow i przetluszczaly sie minimalnie sybcij(byly troszkeoblepione przy skorze glowy).

Szcezrze odradzam.

Używam tego produktu od:3tyg-ale juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:3/4

nie wiem

Działa, nowe włoski rosną, ale mam kilka zastrzeżeń. Lotion powodował u mnie szybsze przetłuszczanie się włosów i średnio radził sobie z ich wypadaniem. Zapach intensywnie ziołowy, mi sie podobal, ale na pewno nie kazdemu przypadnie do gustu. Daje 3.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo go lubie

Bede kupowac systematycznie. Przy regularnym stosowaniu naprawdę pomaga. Przy myciu wypadało mi około 60 włosów, teraz jest to ponad polowe mniej. Poza tym skora głowy jest w dużo lepszej kondycji. Zauważyłam tez, ze mam bardzo dużo odstających krótszych włosków :) Co do ograniczenia przetłuszczania włosów to nie wiem, bo i tak myje włosy codziennie. Ale tak poza tym to jestem od niego uzależniona, uwielbiam ten ziołowy zapach i po prostu czuje, ze działa kiedy aplikuje go na skore głowy. Zaznaczam, ze nie używam na całej długości włosów w związku z duza ilością alkoholu. Bardzo nie podobała mi sie aplikacja, ale znalazłam sposób. Wlewam go do buteleczki po kuracji rzepowej joanny i jest super. W ciągu dwóch miesięcy zużyłam 4 buteleczki, uzywalam codziennie i to w dużych ilościach. Ostatecznie stwierdzam, ze jest to świetny produkt trzeba tylko dużo cierpliwości i systematyczności w stosowaniu. Używam tego produktu od:dwa mies.

Swietny :)

Seboradin stosuje regularnie do 2 lat, mam cienkie przetluszczajace sie wlosy ze sklonnosciaa do wypadania. Kupilam go kiedy fryzjerki odwazyly sie polozyc mi dwie farby za jednym zamachem i zostalam prawie lysa;/ Stosowany systematycznie zapobiega wypadaniu, wzmacnia, zapobiega lupiezowi, wlosy sie blyszcza i jest z nimi wszystko w porzadku :)

Ilość zużytych opakowań:wiele

solidny

Mam go juz w nowym opakowaniu z dołączonym dozownikiem (spryskiwaczem) wiec aplikacja stala sie duzo prostsza niz przy poprzedniej buteleczce.
Produkt jest skuteczny ale tak jak wspomnialy poprzedniczki tutaj liczy sie przede wszystkim czeste i systematyczne uzywanie w duzych ilosciach. Na poczatku nie bylam nim zachwycona bo nie widzialam duzej roznicy, teraz stosuje go co drugi dzien na noc (przed myciem wlosow) i zauwazylam ze zmniejszyla sie liczba wypadajacych wlosow (a bylo juz naprawde zle). Mysle jednak ze trzeba go polaczyc z kuracja wzmacniajaca wlosy zeby efekty byly spektakularne (maski, witaminy itp)
Jedyne co mnie denerwuje to zapach - ostry, duszacy i niesamowicie trwaly. Czuje go na sobie caly dzien, dlatego stosuje go na noc tylko wtedy kiedy wiem ze rano bede myla wlosy. W innym wypadku odpada

Używam tego produktu od: miesiac