Nivea, Hair Care, Beauty Care, Intensywna maseczka w kremie `Elastyczność i blask`

Intensywna Maseczka w kremie Elastyczność i Blask wzbogacona cennymi proteinami ryżu i ekstraktem z kwiatu lotosu bardzo intensywnie odżywia włosy bez ich obciążania i nadaje im niepowtarzalną gładkość. Dzięki pielęgnującym perełkom NIVEA aktywowanym podczas masowania intensywnie odżywia włosy bez ich obciążania i ułatwia ich rozczesywanie. Zapewnia włosom uczucie ożywienia i kuszący połysk.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein, Nelumbium Speciozum, Oryzanol, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Lactose, Cellulose,
Sodium Citrate, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Cl 77007

Cena: 15,69zł / 200ml

Świetna :)

Maseczka jest świetna,mam bardzo zniszczone wlosy od rozjasniania i ta maseczka radzi sobie z nimi doskonale.Nawilza je,wzmacnia,nadaje polysk i miekkosc.Wlosy sa miekkie w dotyku i wogole nie sa obciazone.Naprawde bardzo mocno Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Po prostu cudo :D

Maseczka jest po prostu wspaniała, moje włosy:

* przestały sie tak bardzo puszyć
* są o niebo gładsze
* łatwiej się rozczesują

Nakładam ją na 15 min i włosy "chowam" pod ciepły ręcznik. Nastęnie zmywam. Ta maseczka to nie jest jakiś tam "pic na wodę", daje wspaniałe efekty :)

Używam tego produktu od: 2 tyg.

SUPER!

Pomogła moim włoskom powrócić do świetnej formy po rozjaśnianiu. Nakladam ją na włosy na 10-15 min.
Polecam ją bo:
- włosy super się rozczesują
- są nawilżone
- świetnie pachną
- są miękkie i podatne na układnie
- odżywka-maska jest bardzo wydajna

Używam tego produktu od: 3 tygodnie (codziennie)

ta to potrafi :(

Zostało mi maseczki jeszcze na jedną aplikację, ale już sobie daruje i wyrzucę. Elastyczność i blask :(!!!! Zamiast elastyczności sztywne włosy, a zamiast blasku matowe włosy. Zapach beznadziejny. Naprawdę starałam się do niej przekonać, ale totalna beznadzieja. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby po maseczce moje włosy wyglądały 100 razy gorzej, ta to potrafi.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

ble...

Kupiłam tą maseczkę ze 2-3 miesiące temu, ale po pierwszym użyciu tak mnie odrzuciła, że wepchnęłam ją w najciemniejszy kąt w łazience:D i zapomniałam o niej...ale kilka dni temu ją odnalazłam - prawie pełne opakowanie i myślę trzeba by poużywać, ale znowu mnie odrzuca...
Okropny zapach, nie nie zapach trzeba by powiedzieć smród... taki sztuczny, chemiczny...uwielbiam jak moje włosy pięknie pachną, a ta chemiczna-woń utrzymuje się długo na włosach po zastosowaniu i denerwuje mnie...
Trudno mi się wypowiedzieć czy poprawia stan włosów(ja mam osłabione farbowaniem i prostownicą-lokówką) bo użyłam maskę może z 5-7 razy, ale po zastosowaniu na pewno bardzo łatwo się włoski rozczesuje, są gładkie i miękkie.
Zgadzam się z pozostałymi oceniającymi, że w ogólności maska wypada raczej blado...
Ja na pewno nie mogę jej regularnie używać, bo baaardzo nie odpowiada mi zapach...

Używam tego produktu od:użyłam jakieś 5 może 7 razy
Ilość zużytych opakowań:niewiele z 1

Czekałam aż się skończy :(

Kupiłam bo zachwalano i tu i tam. Ach, te reklamy.
Lipa i tyle. Z włosami nie robi nic. Absolutnie nic. Myślałam, że może regularnie stosowany - okaże się lepszy. Niestety. Nic nie zauważyłam, a ja z reguły staram się zawsze jakiś plus kosmetyku zauważyć.
Odetchnęłam z ulgą gdy się skończył.

Ilość zużytych opakowań:1 i koniec

buuu :/

Maseczkę kupiłam, bo myślałam, że bdzie dawac lepsze efekty niz odzywka. Wcale tak nie jest...
Mozna sprobowac, nalozyc sobie to cos a wlosy, czekac 15minut, ale cudow nie nalezy sie spodziewac.
Wlosy latwo sie rozczesuja - to prawda, sa miekkie - ok, zapach - fajny. Ale ogolnie wypada blado, bo kazda, nawet najtansza odzywka to potrafi.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: czekam az sie skonczy to 1

Średnia...

Moim zdaniem produkt ten jest dobry, ładnie pachnie, łatwo go nałożyć, nie spływa i jest dość wydajny. Po pierwszym użyciu nie zauważylam żadnej oszałamiającej poprawy. Za drugim razem włosy są bardziej miekkie, mnie się kołtunią i łatwiej je rozczesać. Blasku obiecywanego przez producenta nie zauważyłam - co do rożświtlającej właściwości tego kosmetyku jestem nastawiona raczej sceptycznie.

Podsumowując, kupić można, nie zaszkodzi, ale nie nastawiać się na jakieś cudowne efekty.

Używam tego produktu od: 15.03

taka zwykla odzywka

sredniaczek.trzymam do 10 minut,nie wiecej zeby nie przesuszyc wlosow alkoholewm.
maseczka nie obciaza wlosow, ulatwia rozczesywanie(jak to odzywka).dla mnie jest to jednak odzywka a nie maseczka.niczym nie rozni sie tez od ekspresowej odzywki w tubie do wlosow farbowanych.
nie podoba mi sie ze wlosy sa matowe,natomiast na plus daje to ze nie sa oklapniete i bez zycia.
w sumie jednak od maseczki oczekiwalam wiecej.Używam tego produktu od:w trakcie 1

lubie :)

bardzo przyjemna maseczka. ladnie pachnie, fajnie odzywia wlosy, ktore duzo lepiej sie rozczesuja i faktycznie jakos tak ladnie blyszcza i fajnie sie ukladaja. przyjemna w uzyciu :) chociaz troche za rzadka i czesc mi splywa. raczej kupie ponownie, bo nie kosztuje wiele a jest naprawde fajna.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Taka sobie

Kupiłam cały zestaw (szampon, odżywka, maska) w promocji i szczerze mówiąc, spodziewałam się lepszych rezultatów. Maska nie jest zła, ale znam kilka lepszych. Włosy trochę lepiej się rozczesują, ale specjalnych efektów odżywczych nie zauważyłam. Zapach bardzo intensywny i długo się utrzymujący, jeśli się komuś nie spodoba, może być nie do zniesienia (mnie powoli zaczyna irytować).
Jest dość gęsta i nie spływa z włosów, co ułatwia stosowanie.
Nie zauważyłam jednak, żeby maska nadawała włosom blask, a takie chyba miało być jej podstawowe zadanie..

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

super

nie wiem czy kupię, lubię testwować i próbować różne kosmetyki, ale raczej kupię ;)
włosy są miękkie, ślicznie pachną, wygładzone.
miły zapach. :)

...........................................