Bourjois, YES to volume NO to clumps (Mascara)

Bourjois, YES to volume NO to clumps (Mascara)

Tak - dla pogrubiania;
Nie - dla sklejania.

Maskara pogrubiająca z grzebykiem rozdzielającym rzęsy. Występuje w kolorze czarnym i brązowym.

Świetny na co dzień :)

Jest to moja pierwsza mascara aplikowana grzebyczkiem i jestem bardzo zadowolona. Za tradycyjnymi 360-stopniowymi szczoteczkami nie przepadam, bo zdarza się ich nie wyczuć i przybrudzić nimi powiekę. Grzebyczek jest świetny do aplikacji tuszu bo można nim dobrze uchwycić rzęsy u nasady i nanieść na nie tusz.

Przy jednorazowej aplikacji faktycznie nie skleja i dobrze rozdziela. Jest mocno czarny, daje naturalny choć lekko pogrubiony efekt. Przy większej liczbie aplikacji może sklejać - nie jest to tusz mający dać teatralny czy dramatyczny efekt.

Mnie odpowiada bo nadaje się zarówno do podkreślania własnych rzęs jak i tych sztucznych. Myślę że za cenę 18zł zdecydowanie warto dać mu szansę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

niestety skleja

Tusz niestety skleił mi rzęsy, grzebyczek w ogóle się u mnie nie sprawdza :( musiałam go rozczesywać inną szczoteczką, jednak i tak ciężko było uzyskać oczekiwany rezultat. Raczej się nie kruszy, jest w miarę trwały. Jego wielką zaletą jest piękny, brązowy kolor (a nie szaro-czarny, jak to w wielu brązowych tuszach bywa).

Jestem na tak.

Tusz dostałam jako gratis do innej maskary Bourjois, więc przyznaję się bez bicia, że recenzowany kosmetyk potraktowałam troszkę "po macoszemu" ;-). Średnio zadowolona z efektów tak zachwalonego Volume Glamour postanowiłam dać szansę jego "gorszemu" bratu :-).
I co się okazało? A to, że jest wręcz stworzony do moich rzęs! (gwoli ścisłości, bardzo długich, lecz i bardzo cienkich). Nie była to jednak miłość od pierwszego użycia, musiałam nauczyć się operować tym ciekawym grzebyczkiem. Myślę, że to właśnie dzięki niemu uzyskać można taki efekt - rzęsy są i d e a l n i e rozdzielone, dosyć fajnie pogrubione (choć tu cudów nie zdziałał), no i mega wydłużone. Nie dam mu jednak pięciu gwiazdek, gdyż wciąż czekam na tusz, który uczyni z mych rzęs wymarzone firanki ;-)

moj KWC

Kocham ten tusz. Jest genialny, nie osypuje się, nie skleja, pięknie wydłuża i rozdziela moje długie rzęsy a do tego nadaje im piękny głęboki czarny kolor. Nie dorównują mu żadne wysokopółkowe tusze których używałam. Jedynym minusem jest to, że chyba go wycofują bo nigdzie już nie nie można dostać. Na razie jego zastępcy nie znalazłam.. :(

Koszmar

totalna porażka. nie mogę umalować nim rzęs. Tusz osadza się między ząbki grzebyka i efektem tego jest kawałek patyka, którym można sobie oko wydłubać a nie rzęsy umalować. nie powiem jak już sobie grzebyk umyjesz, wydłubiesz tusz i wysuszysz, to da się jeden raz pomalować oczy. efekt jest wtedy niezły, ale więcej nerwów się najesz niż się do niego przekonasz. NIE NIE NIE. Zmienić ten grzebyk, albo wycofać tusz ze sprzedaży.

jak dla mnie b. dobry

kupiłam ten tusz przed wakacjami tego roku.. po pierwszym użyciu nie bylam do neigo zbyt przekonana. trochę posklejały mi się rzęski. ale za drugim i kolejnym razem było super ! efekt naprawdę mnie zadawalał ! pięknie wydłużone rzęsiska od nasady az po same konce i nawet podgubione. malowałam je naprawdę szybko, w porownaniu do innych tuszy ( z nimi siedzialam zawsze troszkę dłużej przy lusterku ). niestety... w wakacje bylam ze znajomymi... malowalam sie z przyjaciolka w lazience... i złamałam grzebyk.. ;o nawet nie wiem jak to sie stalo. jakos skrzywilam i sie zamal. i po tuszu.. drugiego jak narazie nie kupilam, ale pamietam o nim do teh pory :))

Używam tego produktu od : przez 3 m-ce

tak dla tuszu-nie dla grzebyka

Nigdy nie miałam do czynienia z tuszem z grzebyczkiem. Skusiłam się na Bourjois. Dobra cena, ciekawe opakowanie, dobre opinie na KWC.

Rozczarowałam się po pierwszym użyciu. Nijak nie mogłam ładnie pomalować rzęs-wyszły posklejane strąki :) Nie dałam za wygraną. Przy kolejnych próbach było lepiej ale mimo wszystko nie udało mi się uzyskać ciekawego efektu. Szczoteczka nabiera za dużo tuszu i to jest główny problem.

Sam tusz jest bardzo dobry :ehem: Piękna czerń, trwały, nie kruszy i nie rozmazuje się :ehem: . Ale to za mało, abym ponownie go kupiła.

Gdyby był w duecie z silikonową szczoteczką byłoby pięknie :]

Używam tego produktu od:miesiąca

Tesknie za nim! :D

To byl moj pierwszy tusz z grzebyczkiem, a zarazem pierwszy tusz Bourjois :) Powiem tylko, ze bylam bardzo mile zaskoczona. Aplikacja przy pomocy grzebyczka - super. Rzesy sa pieknie rozdzielone i dokladnie pokryte tuszem. Konsystencja tuszu fajna, kolor rowniez. Nie pamietam, by sie osypywal, czy zeby splywal z rzes. Bylam z niego baaardzo zadowolona, i chetnie kupilabym go znowu, gdyby nie to, ze nie widuje go w drogeriach! A moze to ja w takiej wiosce mieszkam...

Używam tego produktu od: kiedys, przez kilka miesiecy

5 za naturalny efekt

Uwielbiam tusze z grzebyczkiem. Ten spisuje się rewelacyjnie. Nie zostawia grudek, nie skleja rzęs. Zostawia naturalny efekt, bez sztucznego efektu pogrubienia. Ładnie rozdziela rzęsy. Jednak nie daje KWC, ponieważ szukam czegoś jeszcze lepszego :)

Używam tego produktu od:miesiąca

uniwersalny i niezawodny

Pierwsze opakowanie tego tuszu zużyłam ok. rok temu - kolor brązowy. Byłam zadowolona, zaskoczyło mnie jak prosty w użyciu jest dołączony grzebyk, a efekt również był doskonały - rzęsy lekko pogrubione i wydłużone, fantastycznie podkreślone. Jednak po zużyciu opakowania postanowiłam szukać dalej naiwnie wierząc, że może znajdę coś lepszego. Podczas ostatniej podróży do Francji ponownie nabyłam tę maskarę - tym razem w niesamowitym, fioletowym kolorze. Tusz daje delikatną wrzosową poświatę, ale nie jest jasny. Szkoda, że w Polsce dostępne są tylko 2 kolory;(
Jeszcze słowo o trwałości - tusz nie jest wodoodporny, ale utrzymuje się na rzęsach cały dzień, nie kruszy się, nie rozmazuje i bardzo dobrze zmywa delikatnymi preparatami do demakijażu;)

Tusz godny polecenia, szczególnie osobom pragnącym uzyskać naturalny, ale zauważalny, efekt delikatnie podkreślonych rzęs;)Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

fajniutki

super! jestem z niego bardzo zadowolona- ładnie się rozprowadza, praktycznie już za jednym pociągnięciem rzęsy są pomalowane;ja maluję 2 razy, żeby mieć większą objętość rzęs;
tusz ma idealną konsystencję, nie tworzy grudek
zamiast szczoteczki tusz ma maleńki, bardzo precyzyjny grzebyczek, dzieki czemu mozna nabrać odpowiednią ilość tuszu;
ważne- dzięki małemu grzebyczkowi mozna spokoje pomalować wszystkie rzęsy, te maleńkie też;
i jeszcze jedna zaleta- ani razu nie ubrudziłam sobie tym grzebykiem górnej powieki, co się zdarza przy tradycyjnych szczoteczkach

tusz idealny na dzień, jeden z moich ulubionych:)
polecam

dobry

tusz lekko pogrubia i wydłuża rzęsy grzebyczek jest bardzo wygodny:P jestem bardzo zadowlona z niego:) mogę polecić, cudów nie robi ale jest bardzo przyzwoity:D

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze