Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Żel do mycia twarzy kremowy z termopeelingiem

Zawiera nawilżające proteiny zbóż oraz naturalne termotopliwe ziarenka peelingujące z masła jojoba. Pod wpływem wcierania w skórę ziarenka rozpuszczają się tworząc na niej delikatny film, utrzymujący wysoki stopień nawilżenia. Żel usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek odblokowując pory. Dzięki prawidłowej cyrkulacji krwi poprawia kondycję i koloryt skóry.

Bardzo przyjemny żel do mycia twarzy, delikatny, troszkę peelingujący dzięki drobinkom. Fajny zapach. Ogólnie polecam :)Jeżeli chodzi o opakowanie to wolę żele z dozownikiem.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

TAK

Bardzo fajny żel-gęsty, wydajny, z drobinkami:)
jeśli o mnie chodzi to nie zauważyłam żeby odblokowywał pory ale bardzo go lubię:) doskonale nawilża, skóra się po nim nie błyszczy. Nie spodziewałabym się po tej firmie tak fajnego kosmetyku:) na pewno jeszcze zakupię:)

przyzwoity, ale

Przez pierwszy tydzień miałam wrażenie, że wszystko działa w sposób taki jaki zapewnia producent, ale to chyba tylko podświadomość. Kosmetyk ma przyjemny zapach i bardzo miłą kremową konsystencję, prawie dobrze usuwa zanieczyszczenia. I to by było na tyle. Nie nawilża, granulki ani razu się nie rozpuścilu, więc po umyciu miałam wrażenie ściągniętej skóry. Ponadto nie poprawił kondycji mojej skóry, która pod wpływem codziennego działania granulek zrobiła się bardzo wrażliwa. Używam tego produktu od: rok temu

ok

Na początku byłam zachwycona tym produktem, kupiłam na próbę całą serię- krem na dzień, na noc, pod oczy i zel do mycia twarzy. Najpierw wszystko super, pierwsze drugie opakowanie. Nic nie uczulało, cera gładziutka.

Jednakostatnio zaczęła mi się strasznie cera przesuszać i moja cera stała sie strasznie wrażliwa. Nie wiem mozę to przez te drobinki peelingujące... Bo codziennie ten żel stosowałam. W każdym razie teraz mam mieszane co do niego uczucia.

Świetny...

Mam cerę mieszaną z tendencją do wyprysków. Zaopatrzyłam się w ten żel, ponieważ liczyłam na delkatne, ale dokładne oczyszczenie skóry. I w zasadzie ten żel spełnił moje oczekiwanie. Nie podrażnia, oczyszcza, ma świetny zapach, a delikatne drobinki wygładzają twarz podczas mycia. Skóra po jego użyciu jest miła w dotyku, miękka, czysta, odświeżona. Cena i pojemność są kolejnym plusem tego kosmetyku.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

sama nie wiem

Przyzwoity kosmetyk za niską cenę, ale jednak nie do końca mi przypasował.

Plusy:
- niska cena
- wydajność
- brak podrażnień i wysuszonej skóry

Minusy:
Jakoś nie mogę się przekonać do żelów myjących o kremowej konsystencji. Dla mojej cery są one za bardzo treściwe.
Cały czas miałam wrażenie, że moja twarz nie jest dokładnie oczyszczona, chociaż gdy tonizowałam później cerę, to na waciku nie było żadnych śladów.
Drobinki peelingujące są bardzo małe i praktycznie niewyczuwalne. Jeżeli już są w żelu, to powinny być mocniejsze.

Używam tego produktu od:przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań:jedno

POLECAM

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego zelu!! nie spodziewalam sie ze przy tak niskiej cenie mozna dostac naprawde dobry kosmetyk.
Ma lekka konsystencje, dobrze sie rozprowadza, zmywa makijaż, oczyszcza i pozostawia delikatna i miekka skore(jest wydajny). jestem bardzo zadowolona..uzywam rowniez inne produkty tej firmy i jeszcze sie nie zawiodłam!

Używam tego produktu od:dosc dlugo
Ilość zużytych opakowań:sporo

Miłość od pierwszego wejrzenia

Pierwszy raz spróbowałam go u mojej koleżanki...jeszcze nigdy nie miałam tak delikatnej skóry po myciu...I niestety nastąpiła długa przerwa w używaniu, ponieważ w Krakowie jest chyba nieosiągalny:(
Ale znalazłam sposób i kupiłam przez internet:) To się nazywa desperacja.
Za oszałamiającą cenę 5 pln (!) mam moje KWC do mycia twarzy.
Delikatna, kremowa konsystencja, miły zapach i doskonałe właściwości myjąco-nawilżające sprawiają, że szybko się z nim nie rozstanę.

Lubie

Fajny żel, naprawdę przypadł mi do gustu, mimo ze nie spodziewałam sie tego. Bardzo delikatny, doskonale oczyszcza, zapach przyjemny. Wydajny. Moja skóra wygląda zdrowo i promiennie po myciu tym żelem. Polecam, warto sprobować!

Używam tego produktu od:miesiaca

eee raczej nie....

dziwny produkt. konsystencja odżywki do włosów do której ktoś dodał nie wiadomo po co granulki.
nie pieni się więc mam wrażenie że nie myje dokładnie.
te granulki bez są sensu bo za mało ich żeby cokolwiek wypilingować bo uciekają między palcami, a rozpuszczac też się nie rozpuszczają więc nic nie nawilżą...
jedyne co jest fajne w tym produkcie to zapach. bardzo delikatny i przyjemny.
szkoda że taki wydajny bo przez mój nawyk "zużywania do końca" będę się z nim męczyć nie wiem ile!!!

Ilość zużytych opakowań:odrobina pierwszego i ostatniego

do 3 razy sztuka

Plusem tego kosmetyku jest kremowa, delikatna konsystencja i wydajność. Żel dobrze sobie radzi z usuwaniem makijażu. Niestety ani razu mi się nie zdarzyło, żeby "termopeeling" rozpuścił się (zużyłam prawie trzy opakowania, w różnych warunkach-woda twarda/ miękka). Właściwości nawilżające są średnie. Skóra nie jest mocno ściągnięta, ale nałożenie kremu nawilżającego jest niezbędne. Gdyby termopeeling faktycznie działał nawilżająco dałabym cztery gwiazdki i z pewnością bym jeszcze go kupiła. Nie wyszło- do trzech razy sztuka i trzy gwiazdki.
Żel nie szkodzi, ale też nie mam nad nim specjalnych zachwytów.

Używam tego produktu od: rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań: prawie 3

ulubiony

Jest to jeden z moich ulubiony kosmetyków do mycia twarzy. Jest bardzo łagodny, nie wysusza ani nie podrażnia. Bardzo dokładnie oczyszcza. Skóra jest po nim gładka i ma jednolity kolor, mniej się łuszczy. Żel ma też odpowiednią konsystencję, dzięki czemu nie spływa z twarzy. Peelingujących drobinek mogłoby być więcej. Jeśli chodzi o zapach to mnie nie powalił - wg mnie jest chemiczny, ale na szczęście nie jest też intensywny. Żel jest szalenie wydajny :)

Czas używania produktu: 9 miesięcy