L'Oreal Paris, Glam Shine Crystals

L'Oreal Paris, Glam Shine Crystals

Nowa kolekcja błyszczyków Glam Shine Crystals L`Oreal oparta jest na wielokolorowych mikrokryształach, które posiadają wielowarstwową strukturę i tworzą lustrzany efekt. Lepiej chwytają światło i rozwarstwiają je na liczne refleksy. Usta stają się niezwykle błyszczące, a kolor wyjątkowo lśniący. Nowy aplikator błyszczyka ma kształt serca, dzięki czemu doskonale pasuje do kształtu ust i precyzyjnie obrysowuje kontury.

Cena: ok. 35zł/ 6ml

SWIETNY!

Jestem zakochana w tym blyszczyku!!!!
Kupuje go od lat,pierwszy byl jeszcze w wersji z cienkim aplikatorem,a ten nowy aplikator jest po prostu genialny!!!
A kolor!!!!Cudnie blyszczy,wspaniale sie rozprowadza,doskonale pachnie i "smakuje".
Cena przystepna.
Super sprawa!!!
POLECAM!POLECAM!POLECAM!

Używam tego produktu od:8 lat

Bardzo dobry błyszczyk

Posiadam kolor Sapphire Strass nr 112.Kupiłam na swój ślub i jestem bardzo zadowolona.Bardzo ładny różowy kolor , pięknie się mieni i ma śliczny owocowy zapach.Nie wysusza ust , nie przeszkadzają mi też dość duże drobinki brokatu.Błyszczyk nie przemieszcza się i nie zbiera w kącika ust.Jeden minus to trwałość , faktycznie nie utrzymuje się zbyt długo na ustach .Jest to jeden z moich ulubionych błyszczyków i na pewno jeszcze nie raz go kupię.Moja KWC
Używam tego produktu od:1.5 roku

efekt nie powala z nóg

Nie jestem przeciwniczka błyszczyków z brokatami ale efekt końcowy, czyli to jak usta wyglądają po pomalowaniu ich tym specyfikiem jest po prostu tragiczny... Miałam błyszczyk w kolorze perłowego różu, oczywiście z drobinkami, miałam nadzieję, że na ustach będzie wyglądał tak jak w buteleczce, czyli po prostu pięknie, niestety zawiodłam się, błyszczyk po prostu spływa z ust, zbiera się w kącikach, wygląda to bardzo nieestetycznie. Jest wiele lepszych i tańszych błyszczyków, niestety.

Używam tego produktu od: lato 2008

świetny !

Mam odcien Sapphire Strass, jest to róż, w opakowaniu wygląda na dość mocny kolorek, ale na ustach wygląda naturalniej.

Co do poprzednich recenzji, to zauważyłam,że wiele osob narzeka na blyszczące drobinki. Owszem, jesli ktos nie lubi efektu dość mocnego iskrzenia brokatowych drobinek to odradzam, ale to przeciez taka seria miala być :) !

Plusy:
Ma przyjemną konsystnecję, dobrze się go nakłada. Dostepne odcienie wg mnie bardzo ładne:) Błyszczy się mocno, a raczej mieni, tak jak obiecywał producent. Moim zdaniem sprawdza się w makijażu zarówno dziennym jak i wieczorowym. Trzyma się na ustach przeciętnie, jesli chodzi o trwałość. Mi osobiście nigdy nie rozmazywał się, nic z tych rzeczy.

Minusy:
Jedynym minusem to chyba te wyczuwalne drobinki. Mi to nie przeszkadza, ale sądzę ,że niektorych moze to irytować ;)

Pewnie kupię jeszcze nie jeden kolorek z tej serii.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

LUBIE!

Dostałam ten błyszczyk od przyjaciólki z Berlina kiedy jeeszcze u nas nie był w ogóle dostępny i ZACHWYCIŁAM SIE NIM WÓWCZAS tzn. kolorkiem i niezbt nachalnym blaskiem ( nie jest to błyszczyk z najwyzszej półki ale porównywalny z tymi lepszymi)
Nie oczekujmy doskonałosci- wszystko sie sciera a zwłaszcza z ust kiedy jemy , pijemy, wycieramy nos chusteczka lub sie całujemy - to raczej naturalne
Lubie kolory jasnorózowe- chociaz mam i jeden taki malinowo - rózowy ( na ustach wyglada zdecydowanie jaśniej)
Ja uwazam ,że jest to dobry błyszczyk , ładne kolorki i dośc dobra trwałośc NO I TEN DELIKATNY BLASK

nie polecam

Po pierwsze wysusza usta, po drugie wysusza usta i po trzecie wysusza okropnie usta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jego zdecydowany minus, i za ta cenę to by się mógł chwilkę na tych ustach się potrzymać a nie tylko je sklejać i się zbijać i wyglądać nieestetycznie!!!!

Używam tego produktu od:parę razy
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

okropny smak

Muszę przyznać że kolory są przepiękne i bardzo błyszczące. Aplikator bardzo wygodny i poręczny. Jednak nie kupię więcej tego błyszczyka ponieważ jak dla mnie jego paskudny smak jest nie do wytrzymania a nie jest możliwe nie zjeść choć trochę błyszczyka z ust. Trwałość również nie powala.

Używam tego produktu od: parę razy

Kusi

Skusiła mnie reklamówka ze Scarlet J. ;) Błyszczyk rzeczywiście błyszczy i to bardzo :D Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona gdyby tylko nie znikał tak szybko i musze przyznać że lekko "skleja" usta. Poza tym ślicznie pachnie łatwo i wygodnie się nakłada i robi wrażenie zwłaszcza w słoneczne dni :D

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:1 (oszczędzam) ;)

Nie dla mnie

Błyszczyk kupiłam ze względu na reklamę-na ustach Scarlett Johansson wyglądał naprawdę pięknie.;) Niestety na moich już nie:/
Sama aplikacja jest nawet przyjemna,błyszczyk ślicznie pachnie,aplikator jest wygodny,ale potem zaczynają się schody.Błyszczące drobinki są drapiące i na dodatek w ogóle nie trzymają się ust-świeciło mi się pół twarzy;) Poza tym błyszczyk bardzo wysuszył mi wargi.Raczej nie polecam.(chyba,że do zdjęć z lampą błyskową-usta na zdjęciach wychodzą zjawiskowo);););)

Używam tego produktu od:pół roku

bardzo fajny

Mam z tej serii różowy ( nr i nazwa koloru się starła) ślicznie się mieni, powiększa usta. Niestety ma jeden znaczny minus - szybko się zmazuje z ust :( jakby nie to , byłby moim KWC. Nawet bez tego jest bardzo przyjemnym gadżetem. ale ja jestem nieuleczalną maniaczką glam shinów pod każdą postacią :)

Używam tego produktu od:długo

dobre,ale L'oreal ma lepsze

Seria gorsza od podstawowej i Natural Glow. Drobinki są dosyć duże i zostają na ustach dłużej niż kolor. Poza problemami z drobinkami błyszczyk jest bardzo dobry-zresztą jak się co jakiś czas zrobi małą poprawkę, to nie ma kłopotów z zostającymi drobinkami bez koloru,a na niektóre okazję i spore drobinki pasują, więc pewnie jakiś cristal zawita w mojej kosmetyczce ;)

Reszta zalet-patrz seria podstawowa [A!- w recenzji tamtej serii zapomniałam o aplikatorach...są świetne. Nakładają tyle ile trzeba, są wygodne w użyciu i miękkie]

Używam tego produktu od: paru miesięcy

niee...

Kupiłam jasny rózowy błyszczyk na allegro. Kolorek super, jednak kiedy pomalowałam nim usta..Te srebrne drobiny :/ Miałam inne Glam Shine z drobinkami, ale te z Crystals mnie dobiły mówiąc brutalnie... Strasznie załowałam, bo kolor był swietny, ale nie byłam w stanie go używać i "podałam dalej";) Teraz mam zamiar sobie kupic jakiś z serii Naturals i omijam szerokim łukiem te, w których nazwie widnieje "Crystals"...

Używam tego produktu od: 2 użycia
Ilość zużytych opakowań: niecale 1