HiPP, Pflege-Öl (Oliwka pielęgnacyjna) (stara wersja)

HiPP, Pflege-Öl (Oliwka pielęgnacyjna) (stara wersja)

Oliwka pielęgnacyjna jest szczególnie wartościowa ze względu na zawartość naturalnych olejów roślinnych - sezamowego i migdałowego. Może być stosowana już od 1 dnia życia do pielęgnacji i masażu skóry niemowląt oraz oczyszczania okolic okołopieluszkowych. Regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom u kobiet w okresie ciąży oraz po narodzinach dziecka.
Ocena bardzo dobra w prestiżowym teście niemieckiego magazynu OKO-TEST 1/2006.

Bez oleju mineralnego, stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii, bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące, bez barwników i substancji konserwujących, bez emulgatorów, dobrze tolerowana przez skórę.

cudowna!

Gdyby nie wizaż i biochemia, nigdy nie wpadłabym na to, że olikwa dla dzieci za kilkanaście złotych może być tak rewelacyjna i wszechstronna :)
Używana ma mokre/suche ciało doskonale natłuszcza, nawilża, przynosi ulgę ściągniętej skórze. Nie jest bardzo tłusta, szybko się wchłania pozostawiając delikatną powłoczkę.
Nigdy wcześniej nie odważyłabym się oliwki na twarz z obawy , że mnie pozapycha. Oliwkę Hipp nakładam bez obaw, buzia rano jest promienna, nawilżona i co najważniejsze - bez przykrych niespodzianek!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Bardzo dobra oliwka. Sklad rewelacyjny, zapach mnie urzekl, uwielbiam to, ze zostaje na skorze dlugo i otula ja swoja pierzynka:)

Oliwka jest delikatna i doskonale sie wchlania. Jest to pierwsza oliwka, ktora wygodniej mi stosowac na sucha skore, zawsze aplikowalam oliwki na mokra i z ta tez tak zaczelam ale... lepsze efekty i dlugotrwaly zapach zostaja po aplikacji na osuszona skore. Stosuje tez do: twarzy, jako zmywacz makijazu albo po prostu zamiast kremow jak olejek do twarzy rak i czego sie da:)

Jedna wada: opakowanie ladne ale aplikacja malo wygodna bo butelka sie brudzi przy okazji. Wymaga wprawnego hmm przechylania.
Używam tego produktu od: miesiac

Nie tylko dzieciaczkowa

Daję tylko 4 gwiazdki i zaznaczam opcję "nie wiem", bo to moja pierwsza oliwka i może odkryję jeszcze lepszy produkt w tej kategorii....?

Oliwka jest naprawdę świetna i mówię to z pełnym przekonaniem jako przeciwniczka oliwek:-) Ta mnie skusiła słodkim opakowaniem i bardzo mnie to cieszy, bo może dzięki niej przekonam się do stosowania oliwek.

Stosuję tradycyjnie do ciała po kąpieli na mokrą skórę. Po chwili po oliwce nie ma śladu, za to jest nawilżenie i lekkie natłuszczenie skóry, które utrzymuje się do następnej aplikacji. Oliwka nie tłuści się, nie maże, a samo nakładanie zajmuje sekundę, co bardzo mi odpowiada, bo długie wsmarowywanie zawsze zniechęcało mnie do stosowania specyfików po kąpieli.

Poza tym pachnie pięknie - jakoś ten zapach bardzo mnie relaksuje i sprawia, że dopiero pachnąca tą oliwką czuję się gotowa do snu:-)

Na sucho też stosowałam, ale nie podoba mi się ta metoda jako że mieszkanie z rodzicami uniemozliwia pozwolenie oliwce na samodzielne wchłonięcie się:-)

Jednym słowem bardzo polecam i jeśli oliwka Rossmannowska nie okaże się lepsza, wrócę do Hippa już chyba na stałe.Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Dodaję ostatnią gwiazdkę, bo po przetestowaniu olejku Rossmanni i oliwki Bubchen już wiem na pewno, że ta jest najlepsza - kupiłam kolejne opakowanie i będą następne.

Cudowna...

kupiłam ja oczywiście pod wpływem pozytywnych ocen innych wizażanek :) i jestem absolutnie zachwycona ! uzywam jej po każdej kąpieli, skóra jest wspaniale nawilzona, wygładzona, taka "uspokojona i zrelaksowana" :) no i ten zapach...jej uzywanie to czysta przyjemność. zaryzykowalam i zaczelam jej rowniez uzywac do twarzy. nie mam oporow przed olejkami po doswiadczeniach z clarinsem. i jak na razie jestem zadowolona. skore mam troche przesuszona acne-derm i oliwke nakladam wlasnie na noc na w/w krem. twarz jest rano gladka, mieciutka, zadnych dodatkowych wypryskow czy zaskornikow nie zauwazylam. wrecz odwrotnie skora wydaje mie sie "czystsza". jestem w niej tak bardzo zakochana, że wybaczam jej niezbyt fortunne opkaowanie. naprawde polecam. zamierzam jescze wyprobowac inne produkty tej firmy (mleczko, szampon i krem do twarzy :) )

Używam tego produktu od:

Hauschka może się schować!:)

Zużyłam w swoim życiu tony rozmaitych mazideł do twarzy- drogeryjnych, aptecznych, z półki niskiej, z półki wysokiej, przygotowywanych samodzielnie, oliwek, kremów, ser...żaden z tych specyfików nich nie zdziałał z moją buzią tyle, co ta oliwka!( tu odpukuję trzy razy w niemalowane;))
Odkąd jej używam- obficie zamiast kremu na noc i oszczędnie na dzień pod filtry- zapomniałam co to sucha, piekąca skóra. Nawilża rewelacyjnie, nawet przesuszoną Zorakiem facjatę. Nie zapycha porów- coraz rzadziej wyskakują mi nowe niespodzianki i coraz szybciej się goją. Nie wiem, jak ona to robi, ale mam wrażenie, że codziennie budzę się z ładniejszą, bardziej promienną skórą:D
Pachnie "dzieciaczkiem"-i nie mam tu na myśli pieluch;)- delikatnie, leciutko kwiatowo, kojarzy mi się z latami dzieciństwa.
Wchłania się błyskawicznie (ale moja skóra jest jednak ostatnio dość mocno przesuszona), nie pozostawiając okropnej, tłusto-lepkiej warstwy, jak to się dzieje z niektórymi oliwkami.
Wydajne toto bardzo, a relacja ceny do pojemności-wręcz bajeczna.

Polecam:)Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze

Grzechu warta:-)

Oliwka cudo!!!

Zdecydowanie brak wad!!!

Zalet mnóstwo:
- prosty niezapychający skład,
- śliczny, niedrażniący, delikatny zapach,
- wchłania się bardzo szybko, nie zostawiając tłustej warstwy,
- niezamowicie nawilża (stosuję na całe ciało - jest teraz cudnie nawilżone:-), do masaży, jako nawilżacz na twarz,
- przystępna cena,

Ponawiam, brak wad!!!! :-)Używam tego produktu od: miesiąca