Schwarzkopf Palette, Color XXL, Farba do włosów (stara wersja)

Schwarzkopf Palette, Color XXL, Farba do włosów (stara wersja)

Wysoce efektywna formuła Palette COLOR XXL umieszcza skoncentrowane pigmenty koloru głęboko we wnętrzu włosów. X-tremalna intensywność,X-tremalny połysk, L-uksus trwałości koloru.
Wysoce efektywna formuła umieszcza skoncentrowane pigmenty koloru głeboko we wnetrzu włosa.
14 bardzo intensywnych, ekspresyjnych odcieni dla miłośników szaleństw.

Cena: 12 zł/ opakowanie (1 tubka z kremem koloryzującym: 50 ml, 2 saszetki z emulsją rozwijającą: 2x25 ml)

Jasny braz-CUDO!!!

Jestem pod ogromnym wrazeniem tej farby.Kolor wyszedl cudowny taki o jakim zawsze marzyłam (jasny sexy braz) Dobrze pokrywa wlosy i nie zauwazylam zniszczenia.Ale najwazniejsze dla mnie ze to pierwsza farba ktora dala mi jasny braz a nie czarny.Kladlam na rozjasniane wlosy.Polecam z calego serca.Ja pozostane jej wierna :)

Używam tego produktu od:miesiaca

dobry

Użyłam koloru skandynawski blond (rozjaśnienie 2-4 tony), myślałam że uzyskam taki jaśniutki blond jak na pudełku (moje włosy są w kolorze, a raczej były średni-ciemny blond), jednak tak się nie stało. Pomimo to nie są w żadnym z odcieni żółtego, są po prostu rozjaśnione i właśnie za to daję *** z +

Używam tego produktu od: kupiłam tylko raz

ahhh extra!!!

Mam kolor- mroźny blond. Jestem zachwycona tą farbą. kolorek piękny baaardzo jasny:) bardzo fajne nowatorskie opakowanie. Farba dla młodych, energicznych, szalonych osób. Kolor mógłby jednak utrzymywać się dłużej- to jedyne zastrzeżenie ;)Używam tego produktu od:3 miesięcy

ach ten kolor :]

ja wiem, ze palette to najgorsze farby na rynku, ze niszcza wlosy i w ogole, ale co zrobic jesli maja najtrwalsze barwniki, najmocniejsze i najlepiej chwytajace?

juz wczesniej kilka razy farbowalam wlosy kolorem v87, teraz wzielam wersje do pasemek s77 zwariowany fiolet tle ze polozylam na calej glowie - fiolety jak to fiolety, jak powszechnie wiadomo trzymaja sie najgorzej i najkrocej, tutaj tez trwalosc nei wypada super exstra ale intesynosc koloru jest naprawde widoczna to nie jakis tam lipny polysk [jak po welli] tylko fiolet fiolet, podobnie moj nowy kolor wyszedl jak na zdjeciu [mimo odrostow ciemny braz i chya z 6 roznych kolorow na reszcie wlosow]

farba po rozrobieniu byla niesmowicie gesta, cos w rodzaju musu, ale byla bardzo wydajna nie splywala z slosow i mio tak gestej konsystencji rozprowadzala sie niezwykle latwo

zaznaczam, e pierwszy raz kupilam te farbe z nawiekszymi obawami, ale nie stalo mi sie z wlosami nic szczegolnego, nie wypadly nie spalilo ich, poza tym to jedyne farby na rynku ktorych kolor ze zdjecia przeniosl sie na moje wlosy, restza dawala jakis slaby poblask - moze za 20 lat dostane raka i zostane lysa, ale poki co wlosow mam duzo i apetyt na intensywne mocne kolory :PUżywam tego produktu od: kiku miesiecy

tragedia

Mimo niepochlebnych opinii dla Palette zdecydowałam się zakupić kolor "Słodko-gorzka czekolada"
Efekt po koloryzacji, czarne włosy, z naciskiem na Czarne z czerwonawym połyskiem.
Spłukała się po jakimś czasie na odrostach pozostawiając po sobie czerwony kolor.
Z czarnych końcówek (połowa długości włosów) wychodziłam dekoloryzując włosy.
Jedna gwiazdka na połysk i nie zniszczenie mi włosów zaraz po farbowaniu.

Używam tego produktu od:rok temu

średniawka ...

tak więc :

kupiłam kolor diamentowa czerń na rysunku kolorek był śliczny ale na moich włoskach już nie .

kolor moich włosów to ciemny blond , kolor farby to czerń kolor farby na moich włosach hmm jasny siwy ???

+ nie widzę oprócz tego że jest tania i ma ładne opakowanie

_ kolor nie wychodzi tak jak na zdjęciu !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zużyłam na moje włosy 2 opakowania by efekt był mocniejszy

kolor śliczny, ale sama farba?

Jestem naturalną szatynką, przed użyciem tej farby miałam włosy farbowane na jasny blond, do ramion asymetrycznie obcięte. Wybrałam kolor Jackie Brown.

Plusy:
- kolor wyszedł śliczny, intenstywny
- włosy lśniły i lśnią
- kolor nie zmywa się, jest jednolity

Minusy:
- farby jest mało w opakowaniu
- nie ma aplikatora
- brakuje odżywki w zestawie
- kolor jest ciemniejszy (o 1-2 tony) niż na opakowaniu
- w okresie po farbowaniu włosy były dość suche, ale stosowanie odżywki pomogło, raczej był to standard jak na farby
- włosy farbują ręcznik po umyciu! szczególnie pierwsze 1-4 mycia (ja nadal zapobiegawczo stosuję ciemniejszy ręcznik). po ok 10 myciach, podczas spłukiwania szmponu woda nadal jest różowa -> ale nie wygląda na to, by miało to wpływ na kolor.

Podsumowując:
Jestem zachwycona kolorem, niemiło zdziwiona farbowaniem ręcznika. Teraz raczej wezmę inną farbę, porównam efekty. Bez oporów kupię farbę jeszcze raz, bo kolor śliczny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

SUPER!

Miałam już wszystkie kolory na wlosach od jasnego blondu przez brąz , miedź , mahoń aż do głebokiej czerni . I właśnie z tej czerni wyszłam po cięzkich zmaganiach dzięki tej genialnej dla mnie farbie. Wybrałam kolor czarna czerwień i jest poprostu genialny ! Intensywny , charakterystyczny , lśniący i trwały . Najlepsza farba i paleta kolorów jak dla mnie.

Używam tego produktu od:3msc

A ja lubię

Jestem naturalną szatynką, ale już od bardzo dawna marzę o pięknych, intensywnie rudych włosach, a żeby marzeniom stało się zadość - farbuję się regularnie.:) Ale nie wiem, co jest nie tak z moimi włosami, bo niesamowicie trudno jest mi je rozjaśnić. Nie używałam i nie użyję raczej specjalnego rozjaśniacza do włosów, ale żeby stały się trochę jaśniejsze, kilka razy próbowałam farbować się na blond, różnymi farbami - i nic, tylko lekkie rozjaśnienie.:( Do czego zmierzam? Ano do tego, że dopiero po Palette Color XXL zauważyłam znaczną zmianę.:) Może nie jest to jeszcze ten piękny rudy kolor ze zdjęcia na pudełku (kolor płomienny feniks? Wybaczcie, jeśli przekręciłam nazwę), ale jest to na pewno już rudy widoczny, a w przypadku moich włosów to duże osiągnięcie.:)
Na zapach jakoś specjalnie uwagi nie zwróciłam, mojej skóry nie podrażnił, jedynie mam zastrzeżenie do tego, że jeszcze po ok.drugim umyciu włosów (kiedy wydawało się, że nadmiar farby z pewnością został zmyty) farba brudzi ręczniki, w które włosy są wycierane ;-/.

Edit:
Mimo że nadal uważam, że to bardzo dobra farba, muszę odjąć gwiazdki. Znalazłam lepszą - mój KWC.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

w sumie ok

Mam mroźny blond i kolor na włosach podobny jest do tego na opakowaniu - jedynie trochę ciemniejszy. Farby starczyło mi na 2 razy, bo mam krótkie włosy.
Farba jest łatwa w obsłudze, szybko można ją zmieszać. W opakowaniu znajduje się wszystko, co potrzebne do farbowania.
Zapach bardzo chemiczny, niczym nie maskowany. Farba nie spływa z włosów. Dokładnie je pokrywa. Przez pierwszych kilkanaście minut czuć pieczenie na skórze, ale potem znika to nieprzyjemne uczucie. Skóra głowy w moim przypadku nie jest trwale uszkodzona po farbowaniu.
Kolor utrzymuje się 2-3 tygodnie.
Pewnie jeszcze kiedyś wrócę do tej farby, bo jak rzadko która daje chłodny odcień na włosach.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 na dwa farbowania

Beznadzieja

Użyłam tej farby raz i wyrządziłam sobie na głowie wielką krzywdę.. Kolor to extremalny blond.... Po spłukaniu farby pojawiły się okropne żółte odcienie,włosy strasznie się zniszczyły... Najgorsze jest to że muszę teraz wydawać mnóstwo pieniędzy na zniwelowanie tych odcieni -> zawsze wychodzą na wierzch.
Nie polecam !

Używam tego produktu od:użyłam raz w październiku

mieszane uczucia

używam farby 00A, rozjaśnia od 5 do 7 tonów, trudno ten odcień dostać w sklepie, u mnie mimo że duże miasto to tylko w jednym sklepie znalazłam... rozjaśnia bardzo dobrze, niestety na początku odcień jest żółtawy i żeby się go pozbyć muszę użyć jeszcze farby o odcieniu srebrnym żeby otrzymać zamierzony efekt. Co dziwne farba nie niszczy włosów a mam raczej cienkie i podatne na wszelkie uszkodzenia. Jedyne zastrzeżenie albo bardziej ostrzeżenie - jest bardzo silna i trzeba uwazac z jej nakładaniem, szczypie i mogą powstawać ranki, chociaż na 4 opakowania tylko raz mi się to zdarzyło - i to akurat wtedy gdy samej nie chciało mi się farbować i poprosiłam koleżankę.... no cóż podsumowując:

plus: nie niszczy włosów, szybko rozjaśnia
minus: może uczulać, na początku żółtawy odcień

Używam tego produktu od: 8-9 miesięcy