Inglot, Diamond Top Coat

Inglot, Diamond Top Coat

Diamentowy lakier utwardzający. Poprawia trwałośc lakieru do paznokci. Zapobiega przed pękaniem, odpryskiwaniem i nadmiernym ścieraniem się lakieru. Zawarty w nim proszek diamentowy ożywia kolor nadając paznokciom niezwykły, diamentowy połysk. Stanowi niezastapioną ochronę perfekcyjnego manicure.
Sposób użycia: stosowac jako warstwę wykończeniową na lakier do paznokci.

lakiery nawierzchniowe
przedłużające trwałość lakieru, ochronne
szybkoschnąca

Dobry.

Pierwszy utwardzacz miałam w takiej buteleczce jak na zdjęciu. Drugi kupiłam ostatnio, ale jest już w innej buteleczce - większej (16ml) i jest też droższy - 26 zł.

Plusy :
+ dostępność
+ kolorowy lakier rzeczywiście dłużej trzyma się na paznokciach
+ bardzo ładnie nabłyszcza - na szczęście nie widać tego pyłku diamentowego, tylko lakier tak ładnie lśni
+ dość wydajny

Minusy :
- drogi
- długo schnie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Fanstastyczny!

Całkowiecie zgadzam się z wypowiedzią mojej poprzedniczki. W życiu nie miałam tak pięknego, tak doskonałego manikiuru, tak intensywnych, wspaniałych, kolorowych barw na paznokciach. Ten lakier przede wszystkim nabłyszcza, tak bardzo jakgdyby rzeczywiście udzielał mi diamentowego blasku. Rewelacja!
Oprócz tego niesamowicie utwardza. Nawet jeśli go nałożę na lakier, który samodzielnie utrzymywał się u mnie góra 1 dzień (i to i tak było już wielkie wydarzenie), to z tym utwardzaczem spokojnie wytrzymuje około 4-5 dni, później delikatnie odpryskuje. Natomiast jeśli pokryje nim paznokcie pomalowane wcześniej lakierem, który sam w sobie jest trwalszy to wtedy spokojnie nienaganny kolor utrzymuje się na nich około 8 - 10 dni. Chyba, że w tym czasie naprawdę intensywnie pracuję fizycznie, myślę tu np. o weekendowym sprzątaniu, to wtedy może zetrzeć się szybciej. Jednak to nie zmienia faktu, że bez tego lakieru żywotność moich zwykłych specyfików byłaby drastycznie krótsza, aniżeli bez niego.
Ponadto utwardzacz ten sprawia, że naklejone przeze mnie na paznokcie ozdoby także trzymają się znacznie dłużej. Jednak zaznaczę, że pomimo tych swoich właściwości, nie powoduje też żadnych trudności przy zmywaniu koloru zmywaczem. W tym przypadku zachowuje się tak jak zwykły lakier.
Kolejnymi plusami są:
- konstystencja - która nie zasycha w buteleczce. Po ponad pół roku częstego używania nadal jest w takiej samej formie jak na początku,
- następnie wydajność. Wydaje się, że nigdy się nie skończy. Bardzo wolno ubywa go z buteleczki.
- nie rozmazuje lakieru znajdującego się pod nim,
- mam wrażenie też, że powoduje szybsze wysychanie. Lakier nie odbija się.
- wygładza płutkę paznokcia.
- ma wygodny pędzelek.
Ktoś może narzekać na zbyt wygórowaną cenę, ale ja za taką jej nie uważam. Wydajność i duża pojemność lakieru naprawdę rekompensują wszystko.
Osobiście uważam go za hit i z pewnością kupię ponownie gdy się skończy. Mój ulubiony. Nie wyobrażam sobie już malowania paznokci bez niego.

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy

Bardzo polecam

Rewelacyjny produkt. Paznokcie są po nim piękne jak po wizycie u manikiurzystki. Ożywia kolor lakieru, wygładza nierówności, pięknie nabłyszcza, przedłuża trwałość lakieru o kilka dni. Nie wyobrażam sobie już malowania paznokci bez tego utrwalacza. Na pewno kupię kolejne opakowanie, choć produkt jest tak wydajny że na pewno to opakowanie które mam starczy mi jeszcze na długi czas. Nie używałam utrwalaczy z innych firm, więc nie mam porównania i na razie nie chcę mówić, że Inglot to KWC, choć wydaje mi się, że na takie miano zasługuje.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

bez rewelacji

Poleciła mi go koleżanka z biura, której manicure trzyma się bez odprysków przez dobry tydzień. Zdradziła mi, że to zasługa Diamond top coat.

Preparat faktycznie przedłuża trwałość lakieru, ale u mnie niestety znacznie gorzej niż u koleżanki. Niemniej widzę różnicę - lakier bez tego preparatu to odpryski już dzień po pomalowaniu paznokci. Z Inglotem cieszę się nienagannym manicure trzy dni. Zaznaczam jednak, że piszę kilka(naście) godzin dziennie na klawiaturze.
Po trzech dniach brzegi paznokci są już widocznie pozdrapywane i trzeba malować od nowa.
Ogromny plus za dużą butelkę (16 ml), porządny i wygodny pędzelek - cena 20 zł to może nie mało ale za taką ilość myślę że OK.

Testowałam już kilka preparatów nawierzchniowych - żaden nie był KWC, Inglot też nie jest, ale jest zdecydowanie najlepszy z tych, które testowałam. Nie wiem czy kupię ponownie - będę szukać KWC.

Używam tego produktu od: 5 mies.

super :)

Używam go od długiego czasu- zarówno na czyste paznokcie, jak i na lakier, i nigdy mnie nie zawiódł :)

Nałożony na paznokcie utwardza je- nie lamią się na przykład :)

Nałożony na lakier daje piękny połysk i przedłuża trwałosc lakieru- w połączeniu z lakierami Inglota zdarza mi się nosic i tydzien bez odprysków :)

Jednym słowem: polecam :)

Ilość zużytych opakowań: kilka :)

Mój KWC

Mój ulubiony utwardzacz do lakieru, a także do paznokci, plus ulubiony nabłyszczacz. Zaczęłam go używać jakieś 5 lat temu i od tamtej pory nie przestałam. Przez te 5 lat wypróbowałam też wiele innych utwardzaczy, ale w porównaniu do tego żaden z tamtych nie utwardzał! Moje paznokcie są niezniszczalne, ślicznie błyszczą i są naprawdę zdrowe, a manicure wytrzymuje nawet tydzień.

Ilość zużytych opakowań: chyba z 10

BEZNADZIEJNY!!!!

Używam wielu specyfików do paznokci firmy Inglot i ze wszystkich jestem zadowolona, ale ten produkt to jakaś totalna pomyłka.
Tworzy paskudne pęcherzyki powietrza psując tym samym cały wcześniej zrobiony manicure. Jestem zszokowana tak niską jakością, zwłaszcza przy tej cenie. Użyłam kilka razy - z niedowierzania, nigdy więcej!

Używam tego produktu od: klika razy
Ilość zużytych opakowań: nie zamierzam kończyć 1

diamencik

Jako wierzchnia warstwa świetnie utwardza lakier i ładnie nabłyszcza. Skutecznie zapobiega łamaniu paznokci, ale zauważyłam, że kiedy po ok. 4 dniach odpryskuje (minimalnie), paznokcie lekko się rozdwajają, a do tej pory nie miałam z tym problemu. Nie jestem w stanie jednak stwierdzić, w jakim stopniu się do tego przyczynia.

Stosuję go także jako lakier bezbarwny - paznokcie rosną spokojniej ;)

SUPER

NAJLEPSZY utwardzacz jaki kiedykowliek miałam! Na codzien używam różnych ciemnych lakierów (zwykle czerwonych i różowych inglot) ale robie tak dużo rzeczy :p że lakiery szybko się ścierają na końcówkach i odpryskują, ale Diamond Base zapobiega temu i lakier trzyma naprawdę długo! Na dodatek nie zawiera szkodliwego formaldehydu czy kamfory i nie wysusza skórek! JAK DLA MNIE REWELACJA! Pazokcie wytrzymają nawet po imprezie!

Używam tego produktu od: 2 tyg

Częściowo na tak

Ze wszystkich cech jakie wymienia producent na pewno sprawdza się jego działanie ożywiające kolor. Na moich miękkich i łamliwych paznokciach nie zauważyłam wyraźnej poprawy jeśli chodzi o trwałość lakieru.

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

nic specjalnego

Za ta cene i po uslyszeniu opinii sprzedawczyni mialam nadzieje ze bedzie bardzo dobry, jednak sie zawiodlam. Niby ozywia kolor i nablyszcza ale ozdoby na paznokciach szybko odpadaja a lakier sie odpryskuje

Używam tego produktu od:6 miesiecy

Uwielbiam!

Od jakiś siedmiu lat noszę długie paznokcie, praktycznie bez przerwy. Nie potrafię już mieć krótkich. Mam dość mocne paznokcie, więc nie muszę się martwić złamaniami czy rozdwajaniem, ale wyginają się jak każde inne. Dlatego praktycznie co 3 dni zawsze musiałam robić manicure, bo w przeciwnym wypadku na moich białych paskach (bo mam prawie zawsze frencha) było widać "pęknięcia" w lakierze. Ale Diamond Top Coat "uczynił cuda". Od kiedy go używam maluję paznokcie co 5-7 dni!:) Nie wiem, jakie zastrzeżenia do niego mają inne dziewczyny, ale dla mnie jest boski. Tworzy odpowiednią warstwę i chroni przed wyginaniem się paznokci, czy złamaniami. Ślicznie błyszczy (i widać w nim malutkie drobinki, które odbijają się w słońcu:) ). I przede wszystkim naprawdę przedłuża trwałość lakieru. I jako że wypróbowałam już bardzo wiele utwardzaczy, mogę szczerze polecić ten:)
Acha i jeszcze jest bardzo wydajny:)

Ilość zużytych opakowań: 1,5