Inglot, Diamond Top Coat

Inglot, Diamond Top Coat

Diamentowy lakier utwardzający. Poprawia trwałośc lakieru do paznokci. Zapobiega przed pękaniem, odpryskiwaniem i nadmiernym ścieraniem się lakieru. Zawarty w nim proszek diamentowy ożywia kolor nadając paznokciom niezwykły, diamentowy połysk. Stanowi niezastapioną ochronę perfekcyjnego manicure.
Sposób użycia: stosowac jako warstwę wykończeniową na lakier do paznokci.

ochronne, przedłużające trwałość lakieru
lakiery nawierzchniowe
szybkoschnąca

Jestem na nie.

Poleciła mi ten produkt znajoma, jako że niby paznokcie pięknie błyszczą po nim , utwardza lakier, ozdoby się lepiej trzymają.
Moje zdanie jest takie że owszem coś utwardza ale to nie do końca to czego potrzebuje. Błyszczy jak zwykły przezroczysty lakier. Ozdoby trzymają się trochę dłużej. Jak dla mnie zbyt drogi produkt.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Taki sobie.

Nie zauwazylam zeby jakos szczegolnie mocno blyszczal na paznokciach. Kupilam go troche pod wplywem Inglot UV Coat na probe. Jednak to zupelnie inna historia. Dosc wydajny, szybko wysycha. Ja uzywam go jako baze pod inne lakiery dla wzmocnienia plytki lub jako tymczasowy "ratunek" gdy paznokcie sa oslabione.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wciaz w trakcie pierwszego

Mocny połysk.

Głównym atutem tego produktu jest mocny połysk jaki pozostawia na paznokciu dzięki malutkim opiłkom diamentów (czy naprawdę marnotrawi się te szlachetne klejnoty do lakierów do paznokci?!).
Całkiem nieźle chroni dolne warstwy lakieru przed odpryskami, jest wydajny, ale niestety sam nie jest zbyt trwały, i tu duży minus.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (w trakcie)

bardzo dobry

Przede wszystkim brawo za piękny połysk jaki nadaje paznokciom.
W przeciwieństwie do poprzednich opinii, ja nie zauważyłam aby robił jakieś problemy przy nakłądaniu.
Dobra konsystencja.
Szybko schnie.
Nie rozmazuje lakieru, który jest pod spodem.
Super utwardza, że można robić wszystko i lakier się trzyma na swoim miejscu.

Początkowo myślałam, że bedzie dobrze współgrał tylko z lakierami Inglota, ale jak nałożyłam inny i pokryłam Diamond Top Coat efekt również był super.

Tylko cena chyba ciut przesadzona jak za taki produkt...

Używam tego produktu od: sierpnia 2007
Ilość zużytych opakowań: narazie 1

Drogi y kiepski

Bardzo się rozczarowałam tym produktem świetnego skądinąd Inglota. W dodatku to chyba najdroższy spośród preperatów do pielęgnacji paznokci z tej firmy (w salonie firmowym zapłaciłam 24 zł).

No owszem - połysk daje ładny, aczkolwiek nie umywający się do SH Mega Shine. Utwardza dobrze, i w przeciwieństwie do wcześniejszych Recenzentek nie miałam nigdy problemu z odciskaniem się na paznokciach "wzorków" z pościeli. A maluję zazwyczaj co najmniej 3 warstwy pod topem (baza i 2 razy lakier, a jeśli robię jakieś wzorki, to i więcej). Zauważyłam też, że znacznie skracał czas oczekiwania na wyschnięcie tych wszystkich warstw.
Ale co z tego...
Nabłyszczający top stosuję po to, żeby efektownie wykończyć manicure. Taka kropka nad i. Tymczasem, jak już w paru recenzjach zostało wspomniane, ten preparat po prostu psuje cały efekt (!!! ach, jaka jestem wówczas wściekła !!!) robiąc paskudne bąble powietrza. I to wystarczy, żeby całkowicie go skreślić.
Na dodatek szybko gęstnieje w buteleczce i zaczyna się ciągnąć.

Jedną gwiazdkę dodaję za dobre utwardzanie i przyspieszanie schnięcia lakieru.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Dla mnie dobry

Pierwsze pozytywne odczucia co do tego utwardzacza to piękny szklisty połysk.Paznokcie rzyczywiście sa utwardzone.Od dwóch dni manicure jest nienaruszony co dla mnie bardzooo długo,gdyż dużo mocze łapki i czasem w tym samym dniu,ba,nawet po kilku godzinach już mi odpryskiwał po bokach lakier.Na mokrą warstwę Diamond Top Coat stosuję Dry & Shine.Nie zauważyłam też zadnych bąbelków powietrza.Szczerze jestem zadowolona.Napewno kupię ten produkt ponownie.
Pozdrawiam i polecam. :-)

Używam tego produktu od2tygodnie
Ilość zużytych opakowań:

zart

Nigdy w zyciu juz nie kupie. Nawet jesli cena spadlaby na 3 zlote bylobymi szkoda. Badziewie jakich malo... Kupilam dawno temu jako utwardzacz - wlasnych, lakieru...i nadaje sie do kosza.

Odchodzi platami w tempie blyskawicznym, jeli utwardzal lakier zamiast przedluzac jego trwalosc schodzi w momencie.

bzdet i oszustwo.

Używam tego produktu od: daaaaawno

haha

nietani a taki beznadziejny. odpryskuje baaardzo szybko a jak juz chwile potrzyma sie rece w wodzie to calymi platami razem z lakierem ktory jest pod spodem...ladnie nablyszcza ale sa pecherzyki. w zetknieciu z drobna ranka piecze jak cholera. jedynie opakowanie ma ladne. szczerze nie polecam...lepsze sa odzywki za 5 zl od tego...

Używam tego produktu od:hoho

Przeciętniak

Kupiłam go, mimo że był dość drogi i na pewno więcej tego nie zrobię.:/
Jedyna jego zaleta, to piękny efekt nabłyszczający, ale coż mi po nim, jeżeli pozostaje na lakierze mnóstwo pęcherzyków powietrza?? Wygląda to bardzo nieciekawie, nie cierpię jak lakier pozostawia takie bąbelki na powierzchni.
No a co do efektu utwardzenia, to pozostawia on wieeeele do życzenia. Niejednokrotnie malując paznokcie wieczorem - rano miałam odciśniętą poduszkę, a takiego efektu przy lakierze UTWARDZAJĄCYM po prostu być nie może.
Podsumowując - cena stanowczo za wysoka w porównaniu do jakości i dlatego tylko jedna *. Pierwszy bubel INGLOTA, na który się natknęłam.

Używam tego produktu od: jakiś 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę się z pierwszym

Nie polecam

Na wstepie chce zaznaczyc, ze oceniam lakier nawierzchiowy, bo takie jest wlasnie przeznaczenie tego kosmetyku (nie jest to odzwyka wzmacniajaca paznokcie), zreszta w nazwie ma wyraznie "Top Coat", wiec tym bardziej nie rozumiem oceny poprzedniej recenzentki.
Lakier nabylam ostatnio na stoisku Inglota, zachecona tym, ze rzekomo zawiera pyl diamentowy i zapewnia piekny polysk pomalowanym paznokciom.
Na samym poczatku bylam pozytywnie zaskoczona naprawde szybkim schnieciem tego lakieru. Dodatkowo Diamond Top Coat ladnie utwardza lakier kolorowy i rzeczywiscie nadaje szklisty polysk paznokciom. Co wiecej, tworzy jednolita warstwe na paznokciach, nie widac w ogole niedociagniec pedzelka, co niestety czasami zdarzalo mi sie w przypadku innych lakierow nawierzchniowych.
Uzywam tego lakieru od ponad dwoch tygodni, a zuzycia praktycznie nie widac, wiec jest wydajny.
Na pewno kupie po raz kolejny ze wzgledu na swietny efekt koncowy manicure i duza wydajnosc. Naprawde dobry polski produkt.
EDIT:
Niestety jestem zmuszona zmienic ocene tego produktu - jak sie okazuje jednak nie wysusza kolorowego lakieru w stopniu zadowalajacym, rano zdazalo mi sie obudzic z odcisnieta faktura poscieli na lakierze, co u mnie dyskwalifikuje ten produkt. Poza tym kolejna wada jest to, ze lakier ten podowuje, ze na kolorowym lakierze tworza sie pecherzyki powietrza (sprawdzalam, to na pewno wina tego utwardzacza). Nie wiem jakim cudem, ale na poczatku bylam zadowolona z tego lakieru. Jednak nie kupie go ponownie, znam lepsze.
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

taki se :/

pozwole sobie dodac moja opinie :)
w salonie inglota poprosilam o odzywke/lakier ktora sprawi ze moje paznokcie beda twarde jak stal. pani polecila mi ten wlasnie preparat. uzywam go juz dosc dlugo i niestety stwierdzam ze nie spelnil moich oczekiwan. niby paznokcie sa troche twardsze ale wystarczy ze pomocze rece troche dluzej w wodzie a paznokcie znowu staja sie jak plastelina i lamia sie jak zapalki :/ w zasadzie jedenym plusem jest niezly polysk. poza tym bez rewelacji.

Używam tego produktu od: ok. poltora miesiaca