Deborah, Colour Copy, Podkład do cery tłustej i mieszanej

Deborah, Colour Copy, Podkład do cery tłustej i mieszanej

Lekki podkład matujący do cery mieszanej i tłustej. Naturalnie kryje, zgodnie z obietnicą producenta skóra wygląda gładko, naturalnie i świeżo (bez efektu maski).

Formuła podkładu zawiera cząsteczki Micro Silica dając efekt matujący tłuste partie w strefie T, regulując wydzielanie sebum. Zapewnia idealnie gładki wygląd przez cały dzień. Ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu doskonale przyswajany jest przez skórę twarzy. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Zawiera filtr SPF 10. Testowany hipoalergicznie.

Cena: ok. 49zł/ 30ml

Taki sobie

Ten podkład budzi we mnie trochę mieszane odczucia. Nie jest w sumie najgorszy, ale do ideału sporo mu brakuje. Na pewno ma kilka istotnych zalet:

+kolorystyka bardzo mi odpowiada (nareszcie! ;)), odcień nr 2 jest prawie idealnie dopasowany do mojej dość jasnej, ale nie całkiem bladej cery, jest taki ciepło-zimny bez pomarańczowych refleksów
+ matuje, ale nie jest to bardzo mocny efekt, raczej subtelny; zresztą im jestem starsza, tym mniej mi zależy na supermacie ;)
+ma fajną, delikatną konsystencję musu, bardzo dobrze się rozprowadza
+trwałość przyzwoita, w granicach normy, ale całego dnia raczej nie wytrzymuje (na pewno jest trwalszy niż np. Dermablend, który spływa z mojej twarzy po 2 h :()
+dość dobrze maskuje niedoskonałości
+jest niesamowicie wydajny, wystarczy odrobina na całą buzię

A teraz wady :(:

-wymaga idealnie nawilżonej cery, bo niestety brutalnie podkreśla wszystkie suche skórki
-mimo pozornie lekkiej konsystencji podkład jest dość mocno widoczny na twarzy (przynajmniej na mojej), trochę wchodzi w pory i wygląda średnio naturalnie - to dla mnie jego największa wada
-opakowanie zakończone higienicznym aplikatorem jest mało elastyczne i trudno jest wydobyć z niego kosmetyk

Generalnie ten podkład mnie nie zachwycił, ale też nie zawiódł całkowicie. Co prawda nie znajdzie stałego miejsca w mojej kosmetyczce, ale zużywam go bez marudzenia ;). Nie jest zły - jest po prostu przeciętny.

Używam tego produktu od:kilku m-cy

baaardzo mieszane uczucia

Ten podkład wzbudza we mnie mieszane uczucia.

Kupiłam za namową pani w Douglasie. Poleciła mi podkład do cey mieszanej i normalnej. Pierwszych kilka użyć to była masakra, ZBYT DUŻO widocznych skórek, a własnie chodziło mi o to, żeby tego nie uwidaczniać.
Po jakimś czasie nauczyłam się go stosować, nakładam go gąbeczką i wydaje się być w porządku. jednak ostatnio zauważyłam, że podkład nie trzyma się na nosie i ten fragment mojej buzi po prostu ŚWIECI(po jakichś 2-3h). Trzeba poprawiać, albo dać trochę pudru, czego nie lubię;)
Na + jest jednak jego wydajnośc- małą kropelką potrafię posmarować dosyć duży obszar na twarzy.
Na -, opakowanie- trzeba nieźle się pomęczyć, żeby wyszła choć odrobina kosmetyku.
ZNOŚNY, ale nie wart swojej ceny;)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: poł:)

Zgodny z opisem producenta

Dla mnie bardzo dobry. Mam cerę mieszaną i bardzo jasną. Suchą miejscami a błyszcząca w strefie T. Dobry dla niewprawnej ręki, gdyż bardzo łatwo go nałożyć, nie tworzy maski. (Nakłada się o wiele łatwiej niż Revlon Color Stay). Bardzo dobrze kryje i ma dla mnie idealny kolor (używam 0). Bardzo ładnie matuje, choć w połowie dnia muszę go przypudrować. Gwiazdkę odejmuję za niewygodne opakowanie za to, że jest mało wydajny i nie trzyma się na nosie (przynajmniej moim :P)

Używam tego produktu od: paru tygodni

Bardzo dobry!

Naprawdę dobry podkład!

Mam mieszaną cerę ze skłonnością do przesuszania, dodam że bardzo jasną:). Ten podkład dobrała mi pani w mojej ulubionej dgrogerii po kilku innych nieudanych probach np. Revlon, IsaDora i wiele innych... Bałam się że będzie za bardzo wysuszał skórę ale nie, na dzień używam dobrego kremu i wszystko jest ok.
PLUSY
- ma bardzo przyjemna konsystencję
- odcień nr 1 jest idealny do mojej jasnej cery
- utrzymuje się kilka ładnych godzin
- ładnie stapia się z buzią
- nie tworzy efektu maski, świetnie się rozprowadza
- ładnie maskuje (ale ja nie mam jakis szczególnych wyprysków)
- nie powoduje tworzenie się zaskórników
MINUSY
- dość niewygodne opakowanie

Szczrze polecam posiadaczką mieszanej cery.Dobry krem nawilżający na dzień i efekt naprawdę zadowalający!

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

kiepskoo

wlasciwie to nie wiem dlaczego zdecydowalam sie go spobowac,chyba za namowa kolezanki,bo ja sama nie przepadam za marka deborah, no i tak puder okazal sie calkowita klapa,ciezki,mialam wrazenie ze skora nie ooddycha,ciezko sie rozprowadzal i zostawial grudki,poza tym opakowanie,bardzo niewygodne w uzyciu,ogolnie nie polecam.

Używam tego produktu od:rok temu

Dobry, ale...

Używam odcienia nr 2, z początku nie byłam przekonana do żółtego odcienia tego podkładu, lecz na buzi wygląda bardzo ładnie. Twarz nabiera blasku, jednakże potrafi czasem podkreślać suche skórki jeśli twarz nie jest dobrze nawilżona. Mnie czasem podkreśla mimo,iż zawsze stosuję wcześniej krem
(Vichy Normaderm). Co do konsystencji to wolałabym żeby była bardziej płynna, bo czasem trudno się rozprowadza i dosyć szybko zasycha. Co do opakowania to zgadzam się z opiniami innych użytkowniczek, że nie jest najlepsze, zwłaszcza jak na tę cenę (49 zł), trudno wycisnąc z niego podkład. Co do matowienia skóry to troszkę się rozczarowałam, myślałam że będzie lepiej matowił twarz, u mnie już po 2 godz. (a mam cerę mieszaną) mimo, że nakładam na niego też puder w kamieniu, muszę i tak zmatowić twarz bibułką. Więc mogę powiedzieć, iż prawie wogule nie matowi skóry twarzy. Podkład ładnie tuszuje niedoskonałości skóry, drobne wypryski, jest widoczny cały dzień. Podkład jest dobry, ładna kolorystyka, lecz tandetne opakowanie i słaby mat to za mało żeby go polecić osobom z cerą mieszaną

naprawdę dobry

Jeden z niewielu podkładów, z których jestem naprawde zadowolona. Używam odcienia nr 4 - świetnie stapia sie z moim naturalnym odcieniem cery. Matuje. Nie na bardzo długo ale na o wiele dłużej niż inne podkłady, na których jest obietnica wielogodzinnie matowej skóry. Po nałozeniu daje fajny efekt aksamitnej skóry.
Jedynym minusem jest opakowanie. Kiedy podkład sie już konczy, cięzko jest coś wycisnąć.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Niezły, ale ..

Powiem szczerze, że nie wiem co o nim sądzić. Niby wszystko jest w porządku, ale twarz po nałożeniu robi się jakaś dziwna. Sama nie wiem. Może to dlatego, że przy mojej ciemnej karnacji trudno mi dobrać odpowiedni kolor, a ten wybrałam za ciemny. Poza tym opakowanie jest bardzo niewygodne - nic nie można wycisnąć. Podkład nie jest ogólnie mówiąc zbytnio trwały: po kilku godzinach spływa :/ Daje 3 gwaizdki, dlatego, że być może tylko na mnie tak działa. Na razie przestałam go używać, ale mam zamiar dać mu jeszcze jedną szansę (:

***** :)

zdecydowanie polecam ten podkład do cer tłustych ale (uwaga) nawilżonych , potrafi podkreślać suche skorki, poza tym daje delikatne naturalne pudrowe wykończenie, odcień 0 jest świetny dla bladziochow nie jest różowawy tylko żółtawy, swietnie zakrywa zaczerwienienia, nie podrażnia i jest trwały, jak najbardziej polecam !!!!!!!!

Używam tego produktu od:2 tyg

wysuszacz

Kupiłam go w nadzieji, że będzie matowił na trochę dłużej niż inne podkłady. No cóż może i pół godzinki jest lepszy od innych fluidów ale to za mało. Po pierwsze konsystencja, jak już ktoś napisał przypomina tynk. Po nałożeniu rzeczywiście twarz jest matowa, ale wszystkie suche skórki idealnie podkreślone. Codzienne używanie bardzo wysusza skórę. Trzeba przyznać, ze podkład całkiem nieźle kryje i nawet osoby o bardzo jasnej cerze znajdą dla siebie kolor. Znalazłam go w drogerii Gler w Warszawskiej Reducie,kosztował 50zł.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

bardzo dobry

mam tłustą cerę i naprawdę jest mi bardzo trudno dobrać dobry podkład...ten jest bardzo bliski ideałowi po bardzo przystępnej cenie ( płaciłam 49 pln w Douglasie). mimo topornej konsystencji podkład jest lekki ,troszke trudno sie go nakłada ale za to idealnie kryje, ładnie matowi ,jednolici kolor cery i przy tym wygląda naturalnie...ogromnym minusem produktu jest jego opakowanie,: troche tandetne i wykonane ze zdecydowanie za grubego plastiku i trzeba sie naprawdę sporo nameczyc żeby wydobyc kosmetyk...nie chce sobie nawet wyobrażać co będzie sie działo pod koniec tubki.......dlatego między innymi nadal będę szukać "tego jedynego" i nie wiem czy ponownie skusze się na ten podkład...

niestety producent nadal nie popracował nad ulepszeniem kosmetyku, a szkoda:( a ja z podkulonym ogonem do niego wróciłam :)

Nie jest zle.

Podklad ten mialam okazje wyprobowac rok temu.
Jego plusami sa napewno :
- przyjemna latwo rozprowadzalna konsystencja
- mily, nie drazniacy zapach
- dlugo utrzymuje sie na buzce
- dobrze kryje
- jest tani (ok35 zl o ile pamietam..)
Natomiast minusy to:
- malo elastyczne opakowanie przez co trudno "wykonczyc" podklad gdy zostaje go juz niewiele (musialam go rozcinac:/)
- no i dla mnie minusem jest gama kolorystyczna..ciezko cos tak naprawde wybrac jesli nie ma sie bardzo jasnej ani jasnej skory ani tez bardzo ciemnej..nie pamietam dokladnie ktorego nr uzywalam ale byl nieco marchewkowy a mial byc jasnobrazowy wiec....;)
- a teraz czepne sie, ale producent obiecuje zadnych sladow na ubraniach (a janie zaszpachlowuje sobie nigdy buzi jakas wielka iloscia podkladu) a tu niestety zonk.
No i to tyle chyba..

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno.