Hugo Boss, Boss Femme EDP

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowa interpretacja kobiecości, zapach stworzony dla kobiety - romantyczki. Delikatny, czuły, bardzo zmysłowy bukiet tworzy atmosferę czaru i namiętności. Na romantyczne okazje. Zapach wprowadzony w 2006 roku.
Kategoria zapachowa: kwiatowo - owocowe
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: mandarynka, czarna porzeczka, frezja
Nuta serca: jaśmin, lilia, bułgarska róża
Nuta bazy: morela, drzewo cytrynowe

kwiatowe, owocowe
Rekomendacja
na wieczór, na dzień
wody perfumowane

13% jesień/zima 87% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Cudny zalotny zapach

Ma piękny kwiatowy i bardzo kobiecy zapach. Myślę, że raczej nie należy do tych lekkich, ale też i nie ciężkich. Generalnie jest dość intensywny, choć szybko łagodnieje. Niestety ma jedną wadę, wydaje mi się, że jest trochę nietrwały. Trzeba "poprawiać" w ciągu dnia

• Flakon: 4

Świeże

Nie sądziłam, że polubię te niepozorne perfumy. Po raz pierwszy gdy je poczułam pomyślałam, że nie są dla mnie ponieważ mają nutę świeżości a ja wole bardziej słodsze. Po pewnym czasie jednak się do nich przekonałam. Są idealne do pracy ponieważ nie drażnią, są lekkie, spokojne, pełne elegancji i taktu. Uspokajają i dodają pozytywnej energii. Kwiatowe nuty pięknie rozwijają się na skórze , wyczuwalna jest mocno róża. Trwałe, na ubraniach trzymają się całkiem długo.

• Flakon: 4

Kwiatowy, kobiecy, pięknie otula ciało

Jest to bardzo piekny kobiecy, mocno kwiatowy zapach. Jest bardzo "pozytywny"- nie wiem czy tak można opisać zapach, ale to przychodzi mi do głowy. Przez swoją kwiatową moc wzbudza same pozytywne emocje, atmosferę.

Bardzo wyczuwalna słodka mandarynka i intrygująca frezja. Frezja dodaje charakteru, jaśmin trochę wycisza i otula. Drzewo cytrynowe jak nuta bazy z kolei dodaje trochę orzeźwienia i świeżości.
Róży tutaj nie czuję, natomiast po upływie kilku chwil wyczuwalna jest delikatna lilia.
Całość sprawia wrażenie, jakbyśmy przebywali w letnim ogrodzie pełnym kwiatów- kolorowych, cudnie pachnących.

Bardzo go lubię i lubię do niego wracać, przede wszystkim wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia- tak samo mam gdy używam tego zapachu, mam ochotę na więcej, robić więcej, czuć więcej.
Tak, słowo "pozytywny" jest bardzo dobrym słowem aby go opisać.

Polecam pozytywnie nakręconym do życia! Kwiaty otulą was z każdej strony :)

Jedne za co odejmuję gwiazdkę to flakon, który w zupełności nie pasuje mi do tego zapachu. Aczkolwiek jest poręczny, więc nie będę się za bardzo go czepiać.

Elegancki i kobiecy zapach

Hugo Boss Femme to hołd dla elegancji i kobiecej siły. Delikatnie otwiera się nutami czarnej porzeczki, mimozy i frezji, tworząc wyjątkowy bukiet świeżości. Serce perfum to subtelne połączenie kwiatów orientalnych: jaśminu i różowego pieprzu, które nadają zapachowi niezwykłej głębi. Baza stanowi ciepłe nuty drzewne, paczuli i piżma, które nadają perfumom charakteru i trwałości. To kompozycja, która emanuje delikatnością i pewnością siebie, idealna dla nowoczesnej kobiety, która lubi podkreślić swój look ładnym zapachem perfum

Perfumy dostałam na urodziny w prezencie od siostry i do dzisiaj pamiętam jak bardzo byłam zachwycona tym zapachem. Dla mnie jest super, idealnie współgra z pH mojej skóry i pięknie pracuje i rozwija się w ciągu dnia. Boss Femme to zapach, który podkreśla naturalne piękno i elegancję, doskonale pasujący zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

Cena perfum nie jest zbyt wygórowana, c,esto można znaleźć je w promocji w największych, popularnych drogeriach. Zapach ten jest na tyle bezpieczny i uniwersalny, że powinien trafić w gust kobiet lubiących lekkie, kwiatowe zapachy. Ja kupiłam już kolejny flakon ;)

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Kwiat w butelce

Jak dla mnie ten. zapach to swiezosc i slodycz w jednym. Czuje roslinne nuty oraz bardziej bliskie skorze, jakby zapach wlosow skóry, cos takiego kobiecego i pieknego. Uwielbiam koncowe glebokie. nuty,piekny flakon, nazwe oraz to ze czuje go caly dzien. Bardzo lubie zpachy Bosaa i ten jest moim faworytem.

• Flakon: 5

Przepiękny zapach o delikatnych nutach

Zakochałam się w tej perfumie od pierwszego użycia.
Jest przepiękna, delikatna, słodka, ale nie jest w ogóle dusząca i męcząca. Zapach, który zdecydowanie otula, jest przyjemny i miło jest go czuć na sobie. Dodaje takiego odświeżenia.
Mieści się w eleganckim i zgrabnym flakonie. Można ze sobą wszędzie zabrać. To duże ułatwienie.
Perfuma jest cudowna, ale ma jeden minus. W moim przypadku mam wrażenie, że słabo się na mnie utrzymuje. Nie wiem czy to kwestia samej perfumy, bo każda na ciele inaczej się trzyma, lecz nawet na ciuchach nie utrzymuje się za długo.
Gdyby jej trwałość była lepsza to byłaby zdecydowanie moim HITEM. Za to jednak odejmuje jedna gwiazdkę.

Kupiony w: Inna perfumeria

Są piękne !

Od kiedy pierwszy raz spotkałam się z tymi perfumami ciągle do nich wracam.
Dla mnie jest to piękny, subtelny, elegancki,wibrujący zapach, który pasuje zarówno do białego, mięciutkiego swetra jak i lekkiej zwiewnej sukienki. Są tak bardzo kobiece i dające cały czas o sobie znać, ale nie nachalnie. Są dyskretne, a zarazem "zauważalne".
Hugo Boss Femme to świeża, kwiatowo-owocowa kompozycja, która z początku pachnie soczystym owocem (i tutaj na prowadzeniu znajduje się mandarynka i frezja) aby rozwinąć się w piękna kwiatowa kompozycje z białym kwiatem, który tak kocham w perfumach czyli jaśminem! Do tego wyczuwalne nuty lilii i bułgarskiej róży i ja przepadam!!. Natomiast bazę tego doskonałego zapachu stanowi drzewo cytrynowe, ambry i moreli.
Jak dla mnie są to perfumy idealne nie tylko na wiosnę i lato przy swej delikatności, ale również na zimę aby przywołać miłe letnie wspomnienia ( może dlatego, że właśnie zimą pierwszy raz się z nimi spotkałam).
Są trwałe, a na ubraniach wyczuwalne nawet kolejnego dnia.
Wszystko zamknięte w eleganckim, nie tandetnym i nie bijącym przepychem flakoniku- minimalizm, który nie musi nic udowadniać. Zdecydowanie mój hit!

God bless you!

Uwielbiam ten zapach,
kwiatowy, mocny a zarazem delikatny
gustowny i baaardzo kobiecy
Hugo Boss zrobil cos naprawde dobrego tworzac tak spektakularny zapach.
Utrzymuje sie na skorze i ubranaich baaardzo dlugo, na ubranaich nawet na kolejne dni!
Zapach to mieszanka owocow i kwiatow, to jak letnio-wiosenny powiew orzezwienia
naprawde sztos!

Subtelny zapach z charakterem

Delikatny i subtelny zapach z charakterem. Posiada wyraźne kwiatowo-cytrusowe nuty. Kompozycja, świetna na codzień i na szczególne okazje - świeża i dość trwała, utrzymująca się przy skórze. Flakonik jest prosty i ładnie wygląda na toaletce. Bardzo lubię te perfumy, mam już drugi flakonik. Zapach ten jest komplementowany przez mężczyzn.

Moje ulubione

Perfumy są ze mną od kiedy pamiętam.
Pierwszy raz dostałam je od męża na urodziny a to było jakieś 12 lat temu i od tamtej pory nie umiem bez nich żyć.
Perfumy zapakowane są w bardzo ładny efektowny katonik w kolorze różu i srebra .
Wewnątrz kartonika znajduje się flakonik z perfumami.
Ja akurat posiadam Flakonik o pojemności 50 ml.
Flakonik przezroczysty z przeroczyta dużą szklaną nakrętką.
Flakonik o bardzo oryginalnym kształcie.
Perfumy w kolorze delikatnego różu .
Perfumy o bardzo delikatnym lekkim zapachu .
Wyczuwalne są nuty kwiatowe cytrusowe-frezja lilia i róża oraz drzewa cedrowego
Perfumy o subtelnym zapachu.
Idelane na dzień i na noc i na każdą porę roku .
Perfumy nie przytłaczają i nie duszą są poprostu idelane .
Uwielbiam je .
Każdy się mnie pyta co za zapach mam na sobie .
Perfumy utrzymują swój zapach bardzo długo.

Piękne perfumki

Perfumy kupiłam tylko i wyłącznie ze względu na butelkę. Ku mojemu zdziwieniu zapach piękny zniewalający. Kwiatowy ale subtelny, nie drażni jest zapachem zmysłowym, a co najważniejsze trwałym. Na pewno sięgnę jeszcze noe raz pi te perfumy.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 3

2/10

Niestety perfumy nie spełniły moich oczekiwań. Płacąc wyższą cenę za perfumy wymagam, aby ich trwałość była długa. Tutaj to totalna porażka... Dużo tańsze perfumy mają dłuższy czas trwałości. Ogólnie zapach jest bardzo przyjemny - taki jak lubię. Słodki, kobiecy, kwiatowy i idealny na każdą porę dnia.