Pharmaceris, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy

Pharmaceris, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy

Wskazana do codziennego oczyszczania skóry szczególnie wrażliwej i skłonnej do alergii. Zastępuje tradycyjne mydło. Skutecznie usuwa naturalne zanieczyszczenia oraz makijaż. Dzięki zawartości D-pantenolu i alantoiny łagodzi podrażnienia i przynosi uczucie ukojenia. Jest niezwykle delikatna i przyjemna w użyciu dzięki formie pianki. Zapewnia oczyszczoną i nawilżoną skóra bez podrażnień.

The kind of loving that could be so smooth <3

Może zacznijmy od tego, że moją skórę podrażnia prawie wszystko, więc powoli, acz sukcesywnie przestawiam się na kosmetyki naturalne albo chociaż takie, które nie mają składu, który nie mieści się na A4 zapisany Verdaną w rozmiarze 7. A znalezienie czegoś, co spełniłoby ten warunek plus jeszcze nie wymagało zbyt dużo czasu i nie zostawiało mojej twarzy w stanie, który uniemożliwia odróżnienie jej od znaku STOP, spędzało mi sen z powiek przez cholerne LATA.
Aż znalazłam piankę Pharmaceris. Która jest doskonała.
Po pierwsze: ma króciuteńki, mało inwazyjny skład. Po drugie: używanie jej to czysta przyjemność. Po trzecie: moja twarz nie ma powierzchni kortu tenisowego i jedno psiknięcie starcza mi z nawiązką na oczyszczenie jej. Po czwarte: w związku z trzecim jest wydajna. Po piąte: cena jest do przeżycia, biorąc pod uwagę efekty. Po szóste: a efekty są takie, że twarz jest gładka i czysta, i nieczerwona (to znaczy: niepodrażniona).
Po tej piance twarz nie będzie tak oczyszczonaa, że aż skrzypi, ale ja w ogóle tego od niej nie oczekuję. Wręcz przeciwnie - doceniam, że w końcu ktoś wpadł na pomysł zrobienia kosmetyku, do którego nie wtranżolił składników takich samych, jakie są w płynie do mycia naczyń. ;)

Neutralny i łagodny sposób na oczyszczenie twarzy dla leniwych ;)

Długo szukałam czegoś, co usunie makijaż i oczyści skórę twarzy bez uczucia ściągnięcia i bez szczypania w oczy. Udało się- pianka pod tym względem jest rewelacyjna, bardzo praktyczna.
Plusy:
- nie wysusza tak bardzo, jak typowe żele, czy mydła
-nie pozostawia lepkiego nieprzyjemnego uczucia na twarzy jak płyny micelarne
- nie szczypie w oczy
- nie podrażnia
- usuwa makijaż z oczu, poradzi sobie nawet z tuszem do rzęs
-neutralny zapach
-ma w swoim składzie alantoinę i pantenol, które łagodzą, podrażnienia, niewielkie uszkodzenia naskórka i przyśpieszają gojenie.
- sam rytuał mycia twarzy trwa błyskawicznie ;)

Minusy:
- mało wydajny- żeby zmyć makijaż z oczu, podkład z twarzy, zużywam dwa pełne przyciśnięcia pompki ;)
-przez to, że tak mało wydajny- jest też drogi. Nie wiem gdzie można kupić go taniej niż 28,99 w superpharmie. Czasem zdarzy się promocja, ale akurat, nie wtedy kiedy ja potrzebuję ;)

Podsumowując- wiem, że płyny micelarne są skuteczne, ale dla kogoś kto nie lubi tego uczucia lepkości jaki pozostawiają po sobie oraz samego nudnego motywu ścierania twarzy płatkami kosmetycznymi - ta pianka jest rozwiązaniem idealnym.

Nigdy nie miałam przekonania do tej formy demakijazu. Pianka zawsze kojarzyła mi sie z mała wydajnością. Postanowiłam jednak wypróbować ten produkt gdyż żele jakos za bardzo podrażniały mi skore.
Produkt wart polecenia. Pianka jest bardzo delikatna, nie podrażnia i nie wysusza. Dobrze oczyszcza skorę chociaż nie stosuje jej do demakijażu( wczesniej stosuje inny preparat). Spokojnie można otwierać oczy podczas mycia i nic się nie dzieje. Zero szczypania czy pieczenia.. Zapachu w ogóle nie ma, przynajmniej ja tam nic nie wywąchałam.
Wydajność całkiem niezła.Jedna pompka= jedno mycie. Mam już dobry miesiąc albo i dłużej i zużyłam dopiero połowę.
Jedynie cenowo mógłby być ciut tańszyale co tam i tak ja kupie ponownie:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

mój hit!

Raz miałam już produkt tego typu. Była to pianka z Avonu, która strasznie wysuszyła mi twarz. Po paru użyciach trafiła do kosza. Dlatego tak długo zwlekałam z otwarciem pianki od Pharmaceris. Okazało się jednak, że całkiem bezpodstawnie.
pianki tej używam codziennie rano oraz wieczorem po uprzednim demakijażu oczu płynem micelarnym.
Do umycia całej twarzy zazwyczaj potrzebuję 3 pompki. Pianka jest lekko wodnista, ale podczas masowania robi się bardziej gęsta i kremowa.
Po chwilowym masowaniu oraz spłukaniu pianki wodą okazuje się, że makijaż został zmyty bardzo dokładnie! Po przetarciu twarzy płynem micelarnym wacik jest czysty!
Po umyciu nie mam uczucia ściągnięcia twarzy. Twarz jest nawilżona i gładka w dotyku. Pianka nie wysuszyła mojej skóry, czego obawiałam się najbardziej (po krótkim romansie z pianką Avon).
Ocena: 6/6
Szósteczka
Przyjemna w użyciu i delikatna a jakże skuteczna!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie zachwyca

Na wstępie zaznaczę że mam skore mieszana, sklonna do wypsyskow. Kupilam pianke aby nie przesuszac nadmiernie policzkow.Niestety i tak po uzyciu czuc ściągnięcie na calej twarzy i jednoczesnie czuje ze moja skora jest niedokladnie oczyszczona.Nie wiem skad to sie bierze, ale nie zacheca mnie do stosowania tej pianki.W dodatku uzylam jej pare razy a juz nie ma 1/3 butelki, co w ogolnym rozrachunku wychodzi nienajtaniej.

niezła,ale...

Nigdy wcześniej nie używałam produktu do mycia twarzy o takiej konsystencji, więc spróbowałam.
Nie podrażnia, nie wysusza i jest delikatna i bezzapachowa.
Jak dla mnie brak efektu odświeżenia po jej użyciu, może to przez tą konsystencję?
Mało wydajna, trzeba się troszkę napompować ;) Niezła,ale chyba nie dla mnie.

Godna uwagi.

Produkt jest niezwykle delikatny. Nie podrażnia, nie uczula i co dla mnie najważniejsze nie wysusza mojej mieszanej cery. Używam go rano i wieczorem, jednak do dokładnego oczyszczenia cery potrzebuję dwukrotnego mycia - nie zmywa dokładnie kolorowego makijażu i za to obcinam gwiazdkę.
Bardzo podoba mi się forma kosmetyku czyli pianka jest delikatna, przyjemna w użyciu - taki bajer :) pompka działa płynnie, nie zacina się a sama pianka nie szczypie w oczy, jest bezzapachowa i wydajna.
Jeśli chodzi o cenę to za jakość mogę ją przełknąć raz na jakiś czas.
Nie wiem czy kupię ponownie, szukam jednak czegoś, co dokładniej oczyści moją cerę przy nieco mniejszej cenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

dobra

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej . Wszystkie płyny skierowane do mojego typu cery niemiłosiernie ją wysuszały , dlatego postanowiłam przestawić się na produkty do cery wrażliwej.

Pianka jest baardzo wydajna! mam ją ponad miesiąc a zużycie jest tak małe , ze starczy mi ona na ponad pół roku ( zaznaczam że uzywam jej 2razy , rano i wieczorem). Produkt nie nadaje się do zmywania makijażu. Nie szczypie w oczy, ale kiepsko radzi sobie z tuszem do rzęs. Używam go zaraz po płynie micelarnym z biodermy w celu dogłębnego oczyszczenia mojej cery , bo w przeciwnym razie poryje się ona niedoskonałościami :/ Wystarczy jedna, dwie pompki aby umyć całą twarz.
Bardzo podoba mi się forma pianki. Znudziły mi się zwykłe żele , a ten produkt ma bardzo higieniczny dozownik. Skóra jest gładka i przyjemna w dotyku.
Skład może i nie jest naturalny , ale nie ma sls i nie mam mu nic do zarzucenia ( betaina wysoko w składzie! ). Kosmetyk jest bezzapachowy.
Minusem może być cena , jednak jak za taką wydajność myśle że nie można narzekać + często w super-pharm są promocje na markę pharmaceris.

Podsumowując. Pianke bardzo lubię. Nie wiem jednak czy kupie ją ponownie, bo lubie testować nowe rzeczy , a posiadanie jej ponad poł roku to stanowczo za długo:D

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

nawet

Podoba mi sie to ze mozna myc nia twarz i oczy. Fakt nieszczypie w oczy. Jednak jest bardzo delikatnie oczyszczajaca i nie zmywa makijazu dlatego uzywam jej do porannego mycia buzi. Po za tym jest malo wydajna i troche droga. Bo aby dokladnie umyc twarz musze pompnac 5-7 razy. Jednak lubie ja bo nie podraznia mi buzi i bede uzywac dalej...
jednak raczej rano - dla odswiezenia.

delikatna ,ale brak uczucia odświeżenia

Mam dziwną cerę...niby mieszaną z problemami i niespodziankami ale jednocześnie sporo kosmetyków mnie uczula,przesusza etc...Postanowiłam spróbować czegoś z apteki ...I niestety się zawiodłam
OWSZEM pianka jest delikatna i nie uczuliła mnie,nie było czerwonych plam czy swędzenia ale...brak tutaj, wg mnie podstawowej właściwości produktów myjących -uczucia odświeżenia. Po użyciu tej pianki czuję się jakbym nic nie używała.Zero....
Do tego wydałam w patece na nią 30 czy 35zł a nie jak w opisie jest na KWC 25zł... 35zł za coś co nawet nie odświeża??? Co za porażka! Na pewno do niej nie wrócę.

Może ktoś kto ma naprawdę mocno wrażliwą albo atopową skórę i nie ma innego wyjścia będzie jej używał ale jak macie inne wyjście to nie kupujcie tego badziewia.

A co do wydajności-właśnie kończy się 2 miesiąc używania w butelce pozostały resztki...Więc co do wydajności to chyba mamy tu standard

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Ulubiony myjacz :)

Mój ulubiony środek do oczyszczania buzi! Mam skórę bardzo wrażliwą i suchą, na której większość żeli (ba, sama woda!) powoduje uczucie ściągnięcia. Ta pianka o dziwo nie. Jest delikatna, ale jednocześnie świetnie radzi sobie ze zmywaniem makijażu (no dobra, żeby domyć dokładnie liner muszę umyć twarz dwa razy, ale dla mnie to i tak sukces), nie szczypie w oczy. Na dodatkowy plus forma delikatnej pianki, ładne opakowanie, wydajność. Malutkim minusem może być cena, ale od czego są promocje :) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 dużego.

lekki &quot;oczyszczacz&quot;

Jest to produkt wydajny, dobry dla cery bardzo wrażliwej, alergicznej, naczynkowej - czyli teoretycznie mojej. Nie wysusza, nie podrażnia itp...
ALE
mam cerę dosyć suchą, a muszę sobie napompować z 4 porcje, żeby doczyścić skórę, po czym i tak muszę zmywać potem resztki podkładu tonikiem.
pianka jest...zbyt delikatna, muszę mocno wyszorować skórę żeby ją oczyścić - potem jest ona bardzo podrażniona, co mija się całkowicie z celem.

Na pewno skórze z problemami trądzikowymi nic nie pomoże.