Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin (stara wersja)

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

ideał

Bardzo dobry podkład, matuje moją mieszaną cerę i nie powoduje większego przetłuszczania. Mam dwa kolory - ciemniejszy stosowałam, gdy byłam jeszcze troszkę opalona, jaśniejszy stosuję teraz po kwasach lub mieszam oba. Podkład jest bardzo wydajny - wystarczy odrobina na opuszki palców aby pokryć twarz. Nie spływa ze skóry ani nie ciemnieje. Nie wałkuje się na kremie, dość dobrze kryje, ale na przebarwienia trzeba stosować dodatkowo korektor. Nie zapycha, wręcz delikatnie wygładza. W promocji nie jest bardzo drogi. Na pewno do niego wrócę, chociaż latem kupię coś lżejszego.

Używam tego produktu odkąd się pojawił w sklepach

Cudo

Czytałam przed zakupem recenzje,mam mase podkładów ,które wypróbowałam,wydawały mi się dobre ale nie byłam w 100 % zadowolona.Z tym podkladem najpierw poprosiłam o próbke póżniej kupiłam caly.Jestem bardzo zadowolona,matuje doskonale zwłaszcza,że przy mojej mieszanej cerze nie używam obecnie niczego co mogło by ją zmatowić (ani kremu matującego ani pudru na podkład),ładnie kryje ,ślicznie wyrównuje koloryt,trzyma się bardzo długo.Super jest :) tylko to opakowanie! jak można było stworzyć taki dobry podkład i nie dać pompeczki?o no i jeszcze zapach... ale za to gwiazdki nie odejme :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

świetny

Podkład jest super. Mam cerę tłustą i zawsze miałam problem z podkładem, bo bardzo szybko moja twarz się świeciła. Używałam już bardzo dużo podkładów różnych producentów i niestety nie natrafiłam na taki, z którego bym była zadowolona. Zanim kupłam revlona ColorStay z kompleksem SoftFlex zapoznałam się z recenzjami.Były bardzo dobre, więc kupiłam i nie żałuję. W końcu to jest to czego szukałam. Moja buźka nie świeci się i to przez cały dzień- a to było dla mnie najważniejsze. Z pewnością polecę go moim koleżankom i oczywiście kupię następną buteleczkę.Szkoda tylko, że nie ma dozownika.

Używam tego produktu od:miesiąca

dla mnie wspaniały

To chyba najlepszy podkład jakiego używałam do tej pory.Cudownie wygładza buzię,dobrze matuje,nie powoduje sztywności,nie brudzi też ubrań.Twarz zyskuje piękny koloryt,który utrzymuje się przez wiele godzin.Nałożony na to jeszcze puder Revlona daje wspaniały rezultat.Buzia jest niemal idealna.To prawda,podkład ma specyficzny zapach,ale mnie akurat bardzo on odpowiada.Kłopot tylko z tym dozowaniem...Nie rozumiem,jak można wyprodukować podkład bez dozownika.Dla mnie to grzech nie do wybaczenia,ale jakość tego co jest w opakowaniu,decyduje o mojej opinii.Ogólnie kosmetyk jest super!

Używam tego produktu od:2 tygodnie

świetny

Podkład spełnia wszystkie moje oczekiwania - dobrze matuje, utrzymuje się na twarzy cały dzień, duży wybór kolorów pozwala na dokładny wybór właściwego odcienia. Twarz nabiera ładnego, lekko pudrowego wyglądu, podkład dobrze maskuje drobne przebarwienia. Małym minusem jest niewygodne opakowanie bez pompki i nieprzyjemny zapach, ale za tyle zalet mogę to wybaczyć :).

Używam tego produktu od:1 miesiąca

bardzo dobry podklad

kupiony w promocji za 59 zl.
wczesniej uzywalam ideal balance loreala i wydawalo mi sie ze byl dobry, natomiast revlon zupelnie zmienil moj poglad na dobry podklad
jest swietny, nie podkresla skorek, ladnie matowi i jest lekki
kupilam tylko troche zbyt jasny bo 150-buff, a lepszy bylby nude (mam tez wlasnie nude w wersji stay natural)
jedyny minus - sloik bez pompki, nie lubie czekac, az scieknie

Używam tego produktu od:2 mies

Taki sobie

Na pewno nie dla mnie. Mam cere tlusta, wrazliwa i rozszerzone pory. Podklad kupilam po dokladnym przestudiowaniu recenzji..i znowu sie zawiodlam. Niestety nie jest mi latwo dobrac odpowiedni podklad. Ten podraznil mi cere, podkreslil zmarszczki wokol oczu (a nie mam ich zbyt wiele, mam 26 lat!), generalnie postarzyl, poza tym po jego nalozeniu mialam uczucie niesamowitej ciezkosci, wygladal jak maska nalozona na twarz. Moze jest to wina tego, ze za duzo go nalozylam (choc staralam sie nie nakladac duzo). Jedynym plusem jest jego trwalosc..ale juz wole pomeczyc sie z bibulkami

Używam tego produktu od: tygodnia

Świetny podkład

Potrzebowałam jaśniejszego podkładu na zimę i zachęcona Waszymi opiniami kupiłam Colorstay Softflex (kolor 180 Sand Beige). Największy problem miałam z doborem odcienia, bo był zbyt duży wybór kolorów ;) Zarówno posiadaczki porcelanowych karnacji jak i wielbicielki solarium znajdą odcień dla siebie.
Po pierwszym użyciu wiedziałam już, że to jest właśnie to czego szukałam. Podkład ten przebił moje 2 ulubione podkłady (True Match Loreala i City Matt Lirene). Co prawda ma nieco ciężką konsystencję (mimo że jest dość płynny), ale nieźle się rozprowadza, nie zostawia smug i jest sporo czasu na ewentualne poprawki. Ładnie stapia się ze skórą i wyrównuje koloryt, szyja nie odcina się od twarzy. Właściwości kryjące ma nieco gorsze niż True Match, ale mnie to nie przeszkadza. Jeśli chodzi o matowanie, to też nie najlepiej wypada, ale na moją cerę nie ma mocnych i zawsze muszę 2-3 razy zmatowić bibułkami. Za to po całym dniu nie ciemnieje na twarzy, nie spływa, nie wałkuje się i wygląda jak świeżo nałożony. Nie zauważyłam też żeby brudził ubrania.
Minusem jest okropny, duszący zapach (aż świdruje w nosie), ale pomału się do niego przyzwyczajam. No i to okropne opakowanie - szklana buteleczka bez dozownika albo szpatułki w zakrętce. Z całą pewnością mnóstwo podkładu pójdzie do kosza, bo z takiego opakowania nic się nie "wyciśnie".
Ogólnie podsumowując podkład jest doskonały i na pewno go jeszcze kupię, ale za 69 zł opakowanie mogłoby być bardziej poręczne i ekonomiczne. I właśnie za to opakowanie odejmuję 1 gwiazdkę.
Używam tego produktu od: ponad tygodnia

*****

Zużyłam właśnie calutkie opakowanie Revlon Colorstay, i pobiegłam szybko po następne :) Okazało się, że promocji jest ta oto nowinka. Zakupiłam ! W porównaniu do poprzednika lepiej się rozprowadza na skórze, ale pozostałe właściwości są takie same. Kryje bardzo dobrze, mnie się podoba a i otoczenie zwraca uwagę jaką mam ładną buźkę ;-P. Matuje na kilka godzin, ale to dla mnie norma.
Najbardziej podoba mi się w nim to, że idealnie stapia się z cerą, nie daje efektu maski, jest taki naturalny i przy tym tak upiększa buzię ;) Polecam stosować w duecie z pudrem prasowanym gosha.

Uwielbiam go i nie zdradzę na pewno!Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i jestem już w trakcie drugiego

edit 08.04.2007
Używam już trzecie opakowanie. Zdarzyło mi się rozstać z nim na kilka dni, zapragnęłam podkładu z wyższej półki :( ale skruszona wracam do revlona. Muszę dodać, że podkład oprócz wszystkich wymienionych zalet posiada jeszcze jedną, nakłada sie na każdy krem tak samo, zawsze idealnie, bez względu czy jest to krem matujący, czy lekko tłusty, czy nakładany palcami, gąbeczką czy pędzlem. Zawsze można na nim polegać!

bardzo dobry

jak dotad najlepszy jaki mialam.moze faktycznie buteleczka niewygodna, troche ciezko sie rozprowadza i trudno zmywa pod wieczor ale wazne, ze przez caly dzien sie dobrze trzyma! przeciez w podkladzie chodzi o efekt jaki nadaje , a nie o drobne minusy techniczne.

Używam tego produktu od:09.2006
Ilość zużytych opakowań:

na razie najlepszy

Kupiłam sobie tydzień temu ten podkładzik bo był w promocji za 55 zł,a wiedziałam wcześniej że ma dobre recenzje.Jestem bardzo zadowolona,długo trzyma się na skórze,nie brudzi,nie zatkał mnie jeszcze,co do krycia to spodziewałam się ciut lepszego ale to jedyny mankament.Mam mieszaną cerę i stwierdzam ze mat jest bardzo dobry!Podkład jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od:tygodnia

fajny do cery tłustej!

Używam go od dwóch dni, wczesniej używałam Lumene albo Lasting Performance. Ten ostatni jednak nie ma odcieni dla jasnej cery, a 102 Pastelle był dla mnie za ciemny. Kupiłam więc revlon kolor 110 - Ivory i bardzo sobię chwalę ten zakup. Odcień super - wogóle nie odznacza się od mojej jaśniutkiej cery. Konsystencja też niezła,podkład nie jest tak toporny jak LP ;). Revlon jest jak na razie moim faworytem jeżeli chodzi o podkłady.
PLUSY:
-kolorki, które stapiają się z cerą, 110 ivory jaśniutki, ale nie trupio blady
-wyrównanie kolorytu cery
-konsystencja
-nie pozostawia smug
-długi efekt matu - do 5 godzin - żaden z podkładów jak do tej pory nie matowił dłużej niż 5 godzin - mam tłustą cerę ;) więc i od tego nie oczekiwałam zbyt wiele ;), wystarczy trochę pudru transparentnego i jest ok
-nie uczula!!

MINUSY:
-buteleczka bez aplikatora
-początkowy zapach alkoholowy odrzuca, ale w zetknięciu ze skórą jest ok

Naprawdę polecam! Nie daję mu 5 gwiazdek, a to tylko dlatego że stosuję go krótko. Po tygodniu zobaczę i dopiszę jak się sprawuje. 28.11 : podkład jest super - nie uczula, ładnie stapia się z cerą, matowi ją na dość długo, ładnie wygląda na cerze w świetle dziennym i sztucznym.

Nie wiem czy kupię go następnym razem, tylko dlatego że lubię wyszukiwać nowinki kosmetyczne ;D

Edycja: 2.05.07

Niestety muszę odjąć dwie gwiazdki. Po półrocznym stosowaniu, podkład zaczął ciemnieć na twarzy (mimo, że mam najjaśniejszy odcień ivory, po godzinie od nałożenia robi ze mnie lalkę solaryjną :/). Zaczął być widoczny. Być może to wina mojej cery, która przyzwyczaiła się do podkładu. Nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: dwóch dni